Zofia Rokossowska z Rokossowa h. Glaubicz ?1670-
|
&ca 1700 Jan Swinarski z Wybranowa h. Poraj ?1670-/1742
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Zaloguj się 1704-1761
|
|
Zaloguj się ?1740-1780/
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
Zaloguj się ?1740-1792/
|
|
Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, szambelan [cen] dwór królewski 1773-1773
|
|
|
&/1738 Zaloguj się ?1690-1747/
|
|
|
|
&/1770 Zaloguj się ca 1713-1779
|
|
&/1748 Anna Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1727-1771
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1740-1792/
|
|
Zaloguj się ?1740-1792/
|
|
Zaloguj się 1741-1792/
|
|
Zaloguj się 1743-1807
|
|
Zaloguj się 1748-/1788
|
|
|
|
|
|
Telesfor Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1748-
|
|
Walentyn Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1749-
|
|
Marianna Agnieszka Barbara Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1750-1806
|
|
Barbara Świnarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ?1750-1786
|
|
Jan Wawrzyniec Antoni Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1751-
|
|
Jan Onufry Antoni Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1751-
|
|
Wawrzyniec Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1753-
|
|
Mikołaj Rafał Antoni Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1754-1820
|
|
Józefa Świnarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1758-
|
|
Antonina Zofia Joanna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1759-
|
|
Urszula Józefa Teresa Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1760-
|
|
Rafał Wawrzyniec Franciszek Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1767-
|
|
|
|
|
|
|
&/1779 Zaloguj się ?1730-
|
|
&/1784 Zaloguj się ?1760-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1780 Katarzyna Gliszczyńska z Gliszcz h. wł., (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1766-
|
|
&1773 Antoni Kazimierz Dorpowski z Dorposza h. Leliwa, chorąży [kal] Gniezno 1737-1777
|
... |
&1779 Jan Andrzej Mielęcki h. Ciołek (Aulok), pułkownik wojsko koronne 1749-1830
|
|
&ca 1760 Józef Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji ?1750-1796
|
|
|
|
|
|
&/1791 Joanna Aniela Przyjemska h. Rawicz 1763-
|
... |
&1804 Scholastyka Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) ?1780-
|
|
&1790 Zofia Miaskowska z Miaskowa h. Bończa, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1766-1837
|
|
&1794 Łukasz hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, bohater PSB 1738-1818
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Agnieszka Borek-Gostyńska z Gostynia h. Gryzima 1786-1859/
|
|
Zaloguj się ?1790-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marianna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1782-1839
|
|
Andrzej Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1784-
|
|
Ignacy Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1789-1850
|
|
Konstancja Świnarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1798-1836
|
|
Wincencja Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1807-1828
|
|
Franciszek Karol Józef Dorpowski z Dorposza h. Leliwa, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1773-
|
|
Mikołaj Józef Łukasz Dorpowski z Dorposza h. Leliwa, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1776-1777
|
|
Kazimierz Mielęcki h. Ciołek (Aulok), (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1781-1841
|
|
Katarzyna Mielęcka h. Ciołek (Aulok), artykuł w Nekrologii ca 1784-1852
|
|
Anna Mielęcka h. Ciołek (Aulok), (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1787-1817
|
|
Mikołaj Mielęcki h. Ciołek (Aulok), (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1789-1807
|
|
Antonina Mielęcka h. Ciołek (Aulok), (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ?1790-1859
|
|
Prot Pius Mielęcki h. Ciołek (Aulok), okręg włocławski Tow. Rolniczego 1792-1867
|
|
Zofia Mielęcka h. Ciołek (Aulok), (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1800-1825
|
|
Anna Prakseda Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Józef Krzyżanowski 13.113.75) ?1770-1802
|
|
Katarzyna Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Józef Krzyżanowski 13.113.75) ?1780-1784
|
|
Karolina Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka, (linia: Józef Krzyżanowski 13.113.75) ?1780-
|
|
|
|
|
|
Anna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1788-1854
|
|
Teresa Swinarska z Wybranowa h. Poraj, artykuł w Nekrologii 1789-1873
|
|
Leon Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1792-
|
|
Piotr Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ca 1792-1796
|
|
Antoni Maksymilian Jan Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1800-
|
|
|
|
Feliks Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1791-1796
|
|
Roman Eustachy Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1792-1848
|
|
Aleksandra Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1795-
|
|
Marceli Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1796-1796
|
|
Ernest Mikołaj Andrzej Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1797-1822
|
|
Stefania Augusta Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1798-
|
|
Rozalia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1799-1799
|
|
Emil Makary Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1803-1851
|
|
Hilary Rafał Mikołaj hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1795-1840
|
|
Eustachy Walerian Antoni hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1799-1801
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1809 Stefan Gedeon Ponikiewski h. Trzaska, artykuł w Nekrologii 1784-1863
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1800 N. Krzyżanowski ?1770-
|
|
&ca 1820 Józefa Radońska h. Jasieńczyk ?1790-
|
|
|
|
&ca 1810 Wincenty Kalkstein h. Kos, oficer Powstania Listopadowego 1795-1857
|
|
&ca 1824 Teodor Dominik Sczaniecki z Łagowca h. Ossoria 1797-
|
|
|
|
|
|
&ca 1780 Katarzyna Krzycka z Krzycka h. Kotwicz ca 1760-1842
|
|
&ca 1810 Fryderyk Henryk Wilhelm von Wiedebach 1772-1831
|
|
|
|
|
|
|
|
&1833 Wanda Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, artykuł w Nekrologii 1815-1892
|
|
&1820 Cyprian Łukasz Jarochowski z Jaroch h. Przerowa, oficer Powstania Listopadowego 1796-1863
|
|
&1800 Andrzej Grabiński ?1770-1821
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1800 Kazimierz Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1783-
|
|
&1813 Antoni Wojciech Wolniewicz ca 1779-1852
|
|
|
|
|
|
&ca 1830 Wilhelmina Dobrzycka z Dobrzycy h. Leszczyc, artykuł w Nekrologii ?1790-1864
|
|
|
|
|
|
&1823 Teofila Zabłocka h. Łada, (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1806-/1848
|
|
|
|
|
|
|
|
&1816 Nepomucen Bonifacy Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) ca 1789-
|
|
|
|
&1835 Felicja Kurcewska h. Śreniawa, artykuł w Nekrologii 1811-1891
|
|
&ca 1820 Izabela Dzierżek h. Nieczuja 1799-1873
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1810-1816
|
|
Zaloguj się 1812-
|
|
Julian Stefan Józef Ponikiewski h. Trzaska, artykuł w Nekrologii 1814-1895
|
|
Zaloguj się ca 1815-1882
|
|
Franciszek Ponikiewski h. Trzaska, artykuł w Nekrologii 1816-1902
|
|
Zaloguj się ?1820-
|
|
Zaloguj się 1826-
|
|
Zaloguj się 1827-1890
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julian Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) ?1820-
|
|
Florentyna Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) ?1820-
|
|
Ludwika Maria Pelagia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) ?1820-
|
|
Wincenty Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1823-1892
|
|
|
|
Julia Kalkstein h. Kos, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1817-1841
|
|
Leokadia Kalkstein h. Kos, artykuł w Nekrologii ?1820-1868
|
|
Jadwiga Kalkstein h. Kos, artykuł w Nekrologii 1821-1871
|
|
Walentyna Wincentyna Kalkstein h. Kos, artykuł w Nekrologii ca 1824-1878
|
|
Wincentyna Kalkstein h. Kos, artykuł w Nekrologii ca 1832-1898
|
|
Stefania Walentyna Zofia Sczaniecka z Łagowca h. Ossoria, (linia: Antoni Gliszczyński 6.250.85) 1825-1851
|
|
|
|
|
|
|
|
Sophie von Wiedebach, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1820-1860
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Mielęcki h. Ciołek (Aulok), okręg włocławski Tow. Rolniczego 1834-1901
|
|
Emilia Mielęcka h. Ciołek (Aulok), (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1835-
|
|
Kazimierz Mielęcki h. Ciołek (Aulok), bohater PSB 1836-1863
|
|
Seweryn Mielęcki h. Ciołek (Aulok), artykuł w Nekrologii 1837-1901
|
|
Ludwik Mielęcki h. Ciołek (Aulok), artykuł w Nekrologii 1839-1904
|
|
Franciszka Fanny Ludmiła Aulok-Mielęcka h. Ciołek (Aulok), artykuł w Nekrologii 1847-1910
|
|
Antonina Mielęcka h. Ciołek (Aulok), artykuł w Nekrologii 1870-1937
|
|
Jan Kazimierz Jarochowski z Jaroch h. Przerowa, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1821-
|
|
Władysław Jarochowski z Jaroch h. Przerowa, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1823-1899
|
|
Józefa Jarochowska z Jaroch h. Przerowa, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1825-1825
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekla Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), bohater PSB 1807-1894
|
|
Włodzimierz Adolf Wolniewicz, artykuł w Nekrologii 1814-1884
|
|
|
|
|
|
Józef Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1831-
|
|
|
|
|
|
Ernest August Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, artykuł w Nekrologii 1824-1891
|
|
Waleria Konstancja Zofia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1825-
|
|
Alfons Antoni Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1827-1831
|
|
Tytus Władysław Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1829-
|
|
Bolesław Adolf Jan Świnarski z Wybranowa h. Poraj, artykuł w Nekrologii 1830-1869
|
|
Helena Zofia Świnarska z Kruszewa h. Poraj, artykuł w Nekrologii 1831-1892
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Antoni Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1817-
|
|
Klemens Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), artykuł w Nekrologii ca 1817-1889
|
|
Leontyna Zofia Stefania Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), artykuł w Nekrologii 1819-1886
|
|
|
|
Zofia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1836-1837
|
|
Michalina Emilia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1837-1902
|
|
Maria Emilia Marta Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1839-1873
|
|
Jan Józef Swinarski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1841-1843
|
|
Wacław Mikołaj Swinarski z Wybranowa h. Poraj, bohater PSB 1846-1927
|
|
Zygmunt Marcin Józef hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) 1824-
|
|
Roman Józef Nepomucen hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, bohater PSB 1826-1912
|
|
Helena Maria Józefa hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, artykuł w Nekrologii 1830-1877
|
|
Piotr hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ?1830-
|
|
Stefania hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Łukasz Bniński 1.1122.99) ?1830-
|
|
Maria hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, artykuł w Nekrologii ca 1838-1900
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1833 Zaloguj się ca 1801-1858
|
|
&1868 Jadwiga Łubieńska z Łubnej h. Pomian, artykuł w Nekrologii 1844-1901
|
|
|
|
&ca 1840 Tekla Wolszlegier, artykuł w Nekrologii ca 1822-1901
|
|
&/1841 Zaloguj się ca 1804-1854
|
|
|
|
&ca 1850 Zaloguj się ?1830-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1840 Jan Jezierski ?1810-
|
|
&1850 Ignacy Jakub Stawiski de Godziątowy h. Gozdawa, (linia: Andrzej Cielecki 3.373.382) 1808-
|
|
&ca 1850 Zofia Ścibor-Bogusławska z Bogusławic h. Ostoja 1831-1886
|
|
|
|
&1838 Aleksander Teodor Guttry, bohater PSB 1813-1891
|
|
&ca 1840 Stanisław Kalikst Ferdynand Poniński h. Łodzia, bohater PSB 1805-1860
|
|
&1842 Konstanty hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, bohater PSB 1811-1889
|
|
&ca 1840 Ferdynand Magnuski z Magnus v. Magnuszów h. Awdaniec, okręg wieluński Tow. Rolniczego ca 1817-1890
|
|
&ca 1850 Tadeusz Henryk Marian Nekanda-Trepka h. Topór, okręg wieluński Tow. Rolniczego 1832-1904
|
|
&ca 1840 Eugeniusz Saba Adam Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1815-1894
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1840 Sylvius Franz Karl von Aulock ?1810-
|
|
|
|
|
|
|
|
&1857 Maria hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1837-1857
|
... |
&1859 Ludwika Barbara Krzymuska h. Radwan (odm.), artykuł w Nekrologii 1835-1903
|
|
|
|
&1860 Salomea Pągowska h. Pobóg, artykuł w Nekrologii 1839-1913
|
|
&1867 Maria Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja, artykuł w Nekrologii ca 1839-1929
|
|
&1861 Maria Otto-Trąmpczyńska h. Topór, artykuł w Nekrologii ca 1844-1916
|
|
&1871 Kalikst Jagmin z Jagmin h. Pelikan, artykuł w Nekrologii 1837-1893
|
|
&ca 1890 Mieczysław Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian, (linia: Serafin Sokołowski psb.30914.1) 1863-1944
|
|
|
|
&1861 Maria Franciszka Mroczkowska h. Prus ?1830-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1832 Leonard hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), oficer Powstania Listopadowego 1804-1844
|
|
&1856 Michalina Emilia Swinarska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Franciszek Miaskowski 13.42.245) 1837-1902
|
|
|
|
|
|
&1864 Waleria Jarochowska z Jaroch h. Przerowa, artykuł w Nekrologii ca 1838-1920
|
|
|
|
|
|
&1849 Bronisława Raczyńska z Małyszyna h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1830-1888
|
|
|
|
|
|
|
|
&ca 1850 Adela Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia, artykuł w Nekrologii ca 1833-1926
|
|
&ca 1850 Jan Józef Suchecki na Suchcicach h. Poraj, okręg piotrkowski Tow. Rolniczego ?1820-1878
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
&1858 Zofia Bereznicka z Bereznicy h. Sas, artykuł w Nekrologii ca 1835-1910
|
|
&ca 1850 Henryk Mikołaj Kazimierz Tarło z Podhajec h. Topór, bohater PSB 1812-1865
|
|
|
|
|
|
&1856 Włodzimierz Adolf Wolniewicz, artykuł w Nekrologii 1814-1884
|
|
&1862 Teodor Suchorski h. Jastrzębiec, okręg kaliski Tow. Rolniczego 1836-1863
|
... |
&1867 Feliks Józef Stanisław Wierusz-Walknowski h. Wieruszowa, okręg koniński Tow. Rolniczego 1832-
|
|
|
|
&1869 Konstancja Franciszka Bibiana Łubieńska z Łubnej h. Pomian, artykuł w Nekrologii 1850-1926
|
|
|
|
&1863 Wacława Sobańska h. Junosza, artykuł w Nekrologii 1840-1889
|
|
&1855 Cezary Szaszkiewicz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1832-1900
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|