Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Helena Karska z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1840-1911
&1860 Józef Baczyński h. Sas, okręg sandomierski Tow. Rolniczego 1818-1895
|











|   |   |   |   |   |
Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1866-1932   Stanisław Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870-1927   Zofia Baczyńska z Baczyna h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870   Helena Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1870-1929   Henryk Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1873-1958   Jadwiga Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1880-1926
&1890 Czesława Celina Dydyńska z Dydyni 1880 ... &1910 Natalia Jasieńska h. Dołęga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1973   &1898 Wanda Cichowska z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1879-1932   &1880 Władysław Jan Nepomucen Ignacy Martyn Wodziński z Kter h. Jastrzębiec 1840-1887   &1880 Włodzimierz Ksawery Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas 1854-1912   &1913 Helena Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1884-1961   &1890 Franciszek Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja 1871-1922
    |   |   |   |   |   |
    |  


 




 
















 


 




    |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
    Zygmunt Cyprian Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-2008   Helena Gabriela Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1899-1976   Józef Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1968   Helena Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1884-1961   Kazimierz Wodziński z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1885-1964   Maria Wodzińska z Kter h. Jastrzębiec, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1886-1957   Józef Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887-1940   Maria Zofia Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1888-1888   Aleksandra Maria Wincenta Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1890   Franciszek Ksawery Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1892-1892   Franciszek Ksawery Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1894-1966   Kazimierz Eustachy Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1894-1963   Zofia Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1896-1941   Karol Wincenty Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1898-1949   Władysław Wincenty Marian Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1904-1944   Zofia Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-2006   Helena Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1997   Józefa Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1900-1980   Ignacy Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1901-1945   Bolesław Seweryn Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1903-1955
    &1950 Matylda Kilda Grieger 1926   &1920 August Jan Bieliński z Bielin h. Szeliga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1944   &1920 Maria Aniela Przemycka 1907-1991   &1913 Henryk Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1873-1958       &1900 Karol Olszowski z Olszowy h. Prus (II), (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) 1877-1951   &1920 Alina Nanowska 1896       &1910 Stefan Żelechowski 1870-1945       &1948 Olga Józefa Cecylia Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja, (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) 1905-1986           &1930 Anna Hołyńska 1902-1973       &1930 Józef Dzik-Kożuchowski z Kożuchowa h. Doliwa 1906-1944 ... &1940 Florian Żelechowski 1922-2007   &1947 Edward Benedykt Glinka-Janczewski h. Trzaska 1911-1986   &1920 Stefan Aleksander Sobieszczański h. Rogala 1882-1945 ... &1922 Mieczysław Rytel h. Szeliga, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885-1969   &1924 Irena Kłokocka 1905-1980   &1928 Helena Kazimiera Borkowska h. Nowina 1902-1986 ... Stanisława Perczak 1910-1997
    |   |   |   |       |   |       |                   |       |   |   |       |   |   |   |
   




 


 


 


      |   |       |                  


     


  |  


      |  






  |   |
    |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |       |                   |   |       |   |   |   |   |       |   |   |   |   |   |   |
    Teresa Anna Baczyńska h. Sas, korespondent M.J.M. 1950-   Krystyna Marta Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-   Andrzej Zygmunt Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1953-   Aleksander Bieliński z Bielin h. Szeliga, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1924-1945   Stanisława Teresa Bielińska z Bielin h. Szeliga, korespondent M.J.M. 1926   Stanisława Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-1967   Anna Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1931-1995   Zofia Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1916-2006   Helena Maria Baczyńska h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1919-1997       Zofia Olszowska z Olszowy h. Prus (II), (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1909-2004   Włodzimierz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920       Florian Żelechowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1920-2007                   Zbigniew Wincenty Dwernicki z Witryłowa h. Sas, korespondent M.J.M. 1932-2014   Helena Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1935       Elżbieta Maria Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937   Barbara Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1939-   Krystyna Małgorzata Żelechowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1947-   Helena Glinka-Janczewska h. Trzaska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-1996   Anna Glinka-Janczewska h. Trzaska, korespondent M.J.M. 1952-       Franciszek Mieczysław Rytel h. Szeliga, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1923-1926   Franciszek Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1925-1996   Władysława Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1926-2006   Maciej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1927-1996   Seweryn Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-1935   Andrzej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, członek SPSW 1929-2013   Bolesław Kotkowski, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1929-2005
    &1970 Christopher Chirstopher Michael Jenkins 1947-   &1981 Mieczysław Stanisław Zieliński 1954-   &1980 Edyta Lidia Żytnicka 1958-       &1940 Benicjusz Ciepłowski 1928   &1950 Andrzej Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1923-1994   &1950 Andrzej Czerny 1931   &1930 Józef Dzik-Kożuchowski z Kożuchowa h. Doliwa 1906-1944 ... &1940 Florian Żelechowski 1922-2007   &1947 Edward Benedykt Glinka-Janczewski h. Trzaska 1911-1986           &1950 Zofia Rożankowska 1930-1993       &1940 N. Kożuchowska 1916-2006                   &1961 Teresa Porembalska 1936-2003   &1958 Aleksander Sękowski z Wydrnej w Sanockiem h. Prawdzic, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1930-2005       &1973 Zbigniew Adam Madeyski h. Poraj 1930   &1960 Marian Szymoński 1938   &1980 Maciej Andrzej Horecki 1927   &1975 Marek Rymaniak, korespondent M.J.M. 1951-               &1950 Helena Baranowska 1929   &1952 Tadeusz Stokłosa 1926-1984   &1956 Aldona Elżbieta Krupińska h. Korczak, korespondent M.J.M. 1933-2012       &1955 Izabella Rybczyńska 1934 ... &1964 Lidia Fuglewicz 1934   &1950 Janina Cukierska 1931-1968
    |   |   |           |   |   |   |   |           |       |                   |   |       |   |   |   |               |   |   |       |   |   |
   




 


  |          


 


 


  |  


         


      |                  


  |      


  |   |   |              


  |   |       |   |  




    |   |   |   |   |   |           |   |   |   |   |   |   |   |   |           |   |       |                   |   |   |       |   |   |   |   |               |   |   |   |       |   |   |   |   |
    Dominika Dominique Ann Jenkins, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1979-   Sebastian Michael Jenkins, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1981-   Alexander Philip Jenkins, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1987-   Anna Maria Zielińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1982-   Dorota Zielińska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1983-   Kamil Baczyński h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1983-           Barbara Cichowska z Cichowa h. Wąż, internowany Stanu Wojennego 1959-   Jan Cichowski z Cichowa h. Wąż, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1962-   Rafał Andrzej Czerny, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1958-   Agnieszka Czerny, korespondent M.J.M. 1961-   Elżbieta Maria Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1937   Barbara Dzik-Kożuchowska z Kożuchowa h. Doliwa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1939-   Krystyna Małgorzata Żelechowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1947-   Helena Glinka-Janczewska h. Trzaska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1950-1996   Anna Glinka-Janczewska h. Trzaska, korespondent M.J.M. 1952-           Bogusława Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1960-   Małgorzata Dwernicka z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1960-       Krystyna Żelechowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1947-                   Karol Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-   Tadeusz Dwernicki z Witryłowa h. Sas, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1968-   Grażyna Sękowska z Wydrnej w Sanockiem h. Prawdzic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1963-       Barbara Madeyska h. Poraj, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1956-   Ewa Madeyska h. Poraj, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1959-   Catherine Szymońska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1970-   Aleksandra Horecka, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1981-   Beata Rymaniak, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1976-               Anna Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1951-2009   Izabella Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1955-   Jerzy Stokłosa, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1952-   Antonina Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja, korespondent M.J.M. 1961-       Tomasz Wiktor Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1955-   Artur Jarosław Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1964-   Ewa Kotkowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1955-   Jerzy Kotkowski, korespondent M.J.M. 1959-   Anna Kotkowska, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1959-1999
                                            &1970 Julita Bącal, korespondent M.J.M. 1959-   &1980 Karol Lechniak, korespondent M.J.M. 1962-2011   &1973 Zbigniew Adam Madeyski h. Poraj 1930   &1960 Marian Szymoński 1938   &1980 Maciej Andrzej Horecki 1927   &1975 Marek Rymaniak, korespondent M.J.M. 1951-                                                   &1990 Iwona Rymaszewska 1970-   &1989 Antoni Zieliński h. Doliwa, korespondent M.J.M. 1960-                                       &1973 Ryszard Wyszyński 1940-   &1981 Marek Moszant, korespondent M.J.M. 1951-   &1980 Stanisława N. 1954-   &1983 Zygmunt Mularczyk 1954-       &1978 Jolanta Religioni 1954-       &1980 N. N. 1950-       &1980 N. N. 1950-
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.204.191.31