Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
Konstancja Józefa Adela hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1842-1910
&1862 Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa 1825-1883
|







|   |   |   |
Idalia Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1863   Stanisław hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1865-1939   August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1869-1928   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1874-1923
&1885 Stanisław Pilecki h. Leliwa, (linia: Józef Weyssenhoff sw.10895) 1850   &1893 Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic, (linia: Kasper Walewski lu.4762) 1871-1955   &1895 Maria Zaleska h. Lubicz 1876-1962   &1901 Adam Bonawentura Romiszowski h. Jelita, (linia: Ignacy Dembiński 4.325.452) 1872-1962
|   |   |   |







 


















 












 










|   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Elżbieta Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1886-1902   Jan Alfred Pilecki h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890   Maria Olga Karolina Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1893-1969   Jerzy Jacek Pilecki h. Leliwa, dr praw Uniwersytetu Jagiellońskiego 1896-1944   Maria Immakulata Immaculata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, kanoniczka [maz] Warszawa 1895-1985   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1906   Idalia hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1966   Jadwiga hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1898-1906   Andrzej hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1899-1962   Anna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1900   Elżbieta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1986   Adam Jan Nepomucen hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-1962   Stanisław Jan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1906-1980   Grażyna Janina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1989   Alfred hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1896-1939   Leszek Leon hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1897-1965   Stefan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, bohater PSB 1901-1955   Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1903-1939   Tadeusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1905-1960   Maria Halina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1908-1997   Kalina Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1911-1944   Alfred Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1902-1959   Konstancja Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1904-2004   Maria Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1907-1974   Jadwiga Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1910   Adam Andrzej Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1912-1967   Stanisław Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1917-1983
    &1920 Zofia Ursyn-Niemcewicz h. Rawicz, (linia: Felicjan Czetwertyński 4.1.315) 1900-1965   &1919 Wincenty Karski z Kars h. Boleścic, (linia: Antoni Karski 9.503.397) 1895-1934   &1928 Jadwiga Marcelina Czaplicka h. Bożawola 1889-1978                   &1920 Magdalena Budna z Budnego h. Jastrzębiec 1906-1987       &1925 Bolesław ks. Podhorski h. wł. 1896-1979   &1930 Krystyna Jaxa-Konarska h. Gryf, bohater Wiki 1910-2002   &1940 Irena Jadwiga «Joanna Wrzeciono» Płoska h. Prus (I), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-2014   &1933 Michał Czesław Bernard Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, (linia: Antoni Czetwertyński 4.1.661) 1896-1944               &1928 Maria Stanisława Madalińska h. Larysza, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1906-1985   &1930 Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1909-1950 ... &1958 Krystyna Mieczkowska z Niedźwiedzia h. Zagłoba, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1908-1999       &1939 Mikołaj Maria Ignacy Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina 1911-1962           &1940 Andrzej Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1925-1989       &1940 Krystyna Skrzyńska h. Zaremba, (linia: Michał Grodzicki 7.162.108) 1921-1966   &1940 Anna Rostafińska h. Jastrzębiec 1924-2008
        |   |                           |   |   |   |               |   |           |           |       |   |
       


  |                          






 






 






 








             


 




          |           |       |  




        |   |   |                           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |               |   |   |   |   |           |           |       |   |   |   |
        Maria «Kukułka» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1920-1944   Helena «Wilga» Karska z Kars h. Boleścic, uczestnik Powstania Warszawskiego 1922-1944   Otton Wojciech Pilecki h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1929                           Maria ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1926   Anna ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1930   Irena Teresa ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1933   Elżbieta ks. Podhorska h. wł., (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936   Hubert Andrzej hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937-1937   Maria Beata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Krzysztof Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1941-   Maria Jolanta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1943-   Ewa Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1947-   Andrzej Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1950-   Jan Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1953-   Maria Magdalena hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1956-   Adam Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, bohater Wiki 1934   Stanisław Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1936   Krystyna Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1937   Maria Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1940-   Tadeusz Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa, korespondent M.J.M. 1943-               Bożena Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, korespondent M.J.M. 1936   Stanisław Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, korespondent M.J.M. 1939-   Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1933   Zofia hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1935   Witold August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1938           Dominik Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1941-           Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1949-       Elżbieta Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1948-   Piotr Antoni Romiszowski h. Jelita, korespondent M.J.M. 1947-   Dorota Maria Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1949-   Tomasz Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1954-
                &1956 Zdzisława Krystyna Kosmowska h. Kościesza 1927-2013 ... &1985 Iwona Gretschel 1955-                           &1950 Antoni Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1928-2019   &1950 Karol Ksawery Wojciech «Atos» Szlenkier, uczestnik Powstania Warszawskiego 1921-1993   &1957 Janusz Szlaszewski 1926-1992 ... &1971 Bastiaan Rudolf van der Steenhoven 1925   &1961 Włodzimierz Rekłajtis 1929       &1970 Aleksander Pruszak z Żalna h. Leliwa, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1937   &1960 Elżbieta Maciejewska 1941-   &1966 Jacek Bobiński h. Leliwa 1936 ... &1978 Adam Podgórecki h. Topór, bohater Wiki 1925-1998       &1970 Vera Lucia Niero-Krempel 1950-   &1980 Vivian Taccola-Hernandes 1960-   &1970 Paulo Cotovicz 1950-               &1968 Ryszard Henryk Dąbrowski 1937   &1970 Ewa Maria Śliwińska 1946-               &1957 Zygmunt Ossowski 1930 ... &1966 Longin Marian Duda 1922-1998   &1950 Henryka Kubiak 1930   &1950 Zbigniew Różycki 1920   &1950 Krzysztof Rylke 1930   &1965 Teresa Szemerda 1941- ... &1994 Julia Berger 1945-           &1967 Halina Maria Wesołowska h. Korczak, poseł na Sejm III RP 1938           &1970 Władysław Skalski, poseł na Sejm PRL 1941-2011       &1970 Józef Mazurek 1940-   &1980 Celina Sabiłło h. Rudnica, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1951-   &1970 Godfrey Hallam 1951-   &1980 Ewa Mroczkowska 1956-
                |   |                           |   |   |   |   |       |   |               |   |                   |   |               |       |           |               |           |       |   |   |   |
               


  |                          










 




  |   |  


     


 


             




 




                  |  


             


     






          |              












         






      |  


 


  |
                |   |   |                           |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |       |   |   |   |               |   |   |   |   |   |                   |   |   |               |   |       |   |   |   |           |               |   |   |   |   |   |   |           |   |   |   |       |   |   |   |   |   |
                Maria Antonina Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1959-   Izabella Anna Pilecka h. Leliwa, korespondent M.J.M. 1965-   Anna Elżbieta Pilecka h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1991-                           Jan Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, korespondent M.J.M. 1951-   Bolesław Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1953-   Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1957-   Władysław Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1958-   Józef Andrzej hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1960-   Maciej Antoni hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1964-   Karol Szlenkier, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1951-   Zofia Anna Szlenkier, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1952-   Stanisław Szlenkier, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1954-   Hubert Szlaszewski, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1957-   Elżbieta van der Steenhoven, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1973-   Urszula Rekłajtis, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1962-   Łukasz Rekłajtis, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1966-       Tomasz Adam Pruszak z Żalna h. Leliwa, korespondent M.J.M. 1974-   Dominika Maria Pruszak z Żalna h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1977-   Anita Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1967-   Małgorzata Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1973-               André hr. Krempel-Los z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1975-   Ricardo hr. Krempel-Los z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1977-   Fernanda hr. Krempel-Los z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1980-   Guilherme hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1990-   Gabriel hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1990-   Renata hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1990-                   Anna Maria Dąbrowska, bohater Wiki 1975-   Maria Grażyna Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1972-   Dorota Maria Fredro-Boniecka z Bończy h. Bończa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1975-               Marek Ossowski, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1957-1994   Ewa Janina Ossowska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1959-       Elżbieta hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1960-   Janusz hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1961-   Magda hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1969-   Marcin hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1973-           Justyna hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) 1966-               Marcin Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, korespondent M.J.M. 1968-   Iwo Maria Piotr Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, korespondent M.J.M. 1970-   Tymon Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, korespondent M.J.M. 1971-   Krzysztof Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, korespondent M.J.M. 1973-   Michał Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1977-   Gabriel Maria Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1979-   Maria Faustyna Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina, korespondent M.J.M. 1981-           Łukasz Skalski, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1974-   Michał Skalski, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1976-   Anna Skalska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1982-   Magdalena Skalska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1989-       Maria Mazurek, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1970-   Jan Romiszowski h. Jelita, korespondent M.J.M. 1982-   Magdalena Romiszowska h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1984-   Edmund Hallam, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1978-   Robert Hallam, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1979-   Piotr Romiszowski h. Jelita, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1983-
                &1984 Michał Karol Ankiersztajn 1959-   &1991 Jakub Paweł Lasik 1961-                               &1973 Maria Małorzata Małgorzata Powała-Szwykowska h. Ogończyk 1943-   &1974 Ewa Miłobędzka h. Ślepowron 1951-   &1980 Małgorzata Maria Iwińska h. Łodzia 1958-   &1982 Małgorzata Joanna Ryżko 1961-   &1981 Anna Zofia Wysocka 1961-   &1987 Anna Jabłońska 1966-   &1970 Małgorzata Nostitz-Jackowska h. Ryś, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1948-   &1976 Jan Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1949-   &1980 Ewa Malczewska 1950-   &1980 Małgorzata Pleban 1970-   &2006 N. N. 1980-   &2000 Sławomir Głuchowski 1970-   &1980 Agnieszka Wochna, korespondent M.J.M. 1964-               &1990 Wojciech Latek 1964-   &1990 Michał Szwarc 1973- ... &2007 Konrad Michał Kąkolewski 1974-                       &2001 Carlos de la Cruz 1969-                                                       &1980 Małgorzata Biniszkiewicz 1957- ... &1992 Beata Skorzybót, korespondent M.J.M. 1965-   &1983 Marek Ziółkowski 1954- ... &2007 Konrad Edward Kruk 1975-                               &1992 Rafał Juliusz Stelmaszczyk 1966-               &2008 Ewa Sołowiej, bohater Wiki 1970-   &1997 Zofia Weiss h. wł. 1962-   &1999 Maria Magdalena Szułdrzyńska, (linia: Adam Męciński 13.619.321) 1976-   &2006 Katarzyna Maria Żółtowska z Godurowa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1986-   &2003 Maria Julia Zawitkowska, korespondent M.J.M. 1978-   &2005 Ewa Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz, (linia: Andrzej Rostworowski 11.1.1142) 1978-   &2014 Michał Bogucki 1980-                                                    
*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 17.10.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 34.236.216.93