Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
                                                                                                                                            Zaloguj się 1600
&1610 Zaloguj się 1640
                                           
                                                                                                                                            |                                            
                                               




               
                                                                                                                                            |     |     |                                            
                                                                                                                                            Zaloguj się 1650     Zaloguj się 1650 (5)     Zaloguj się, stolnik [now] Nowogródek 1640                                            
                                                                                                                                            |           |                                            
                                                                                                                                            Zofia Denisko h. Wukry 1690           Zaloguj się 1660     Zaloguj się 1660
&1700 Zaloguj się 1670
    Piotr Antoni Borsza-Drzewiecki z Drzewicy h. Nałęcz, bohater PSB 1690-1765
&1710 Zaloguj się 1690
                         
                                                                                                                                            |           |     |     |                          
                                                |      



    |          
                                                                                                                                            |           |     |                          
                                                |       |    



         
                                                                                                                                            |           |     |     |                          
                                                                                                                                            Stanisław Kordysz h. wł., chorąży [bra] Bracław 1720           Zaloguj się, horodniczy [wol] Krzemieniec 1700     Zaloguj się 1720     Zaloguj się, łowczy [wol] Włodzimierz Wołyński 1720-1777                          
                                                                                                                                            |           |     |     |                          
                                                |      



    |          
                                                                                                                                            |                 |                          
                                                                                                                          Andrzej Orłowski z Orłowa h. Lubicz, kawaler [z_order] order świętego Stanisława 1740
&1767 Agnieszka Komorowska z Komorowa h. Korczak 1720
    Franciszka Kordysz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1760-1795                 Zaloguj się 1765-1841                          
                                                                                                                          |     |                 |                          
                             




    |             |          
                                                                                      |     |     |     |                 |                          
  Zaloguj się 1730
&1770 Zaloguj się 1750
    Jerzy Żychliński h. Szeliga, rotmistrz wojsko saskie 1730-1777
&1762 Marianna Teofila Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1730-1790
    Zaloguj się 1750
&1780 Zaloguj się 1760
    Zaloguj się 1760
&1790 Zaloguj się 1770
                                  Zaloguj się 1790
&1816 Zaloguj się 1790
                            Wiktoria Orłowska z Orłowa h. Lubicz, bohater PSB 1772-1858     Cecylia Orłowska z Orłowa h. Lubicz 1786-1874     Michał Orłowski z Orłowa h. Lubicz 1780     Antonina Ursyn-Pruszyńska h. Rawicz, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1790                 Zaloguj się, członek Stany Galicyjskie 1795-1840                          
  |     |     |     |                                   |                             |     |     |     |                 |                          
  |     |     |     |               |             |     |    



            |          
  |     |     |     |                                   |                             |     |                       |                          
 



   



   



   



         



        |     |                   |        
  |     |     |     |     |     |     |     |                       |     |                 |     |                       |                    
  Zygmunt Aleksander Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia, bohater PSB 1778-1858     Joanna Teofila Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia 1780     Serafin Żychliński h. Szeliga 1840     Teodor Żychliński h. Szeliga 1764-1840     Marianna Kornacka 1790     Zaloguj się 1790     Zaloguj się 1790     Zaloguj się 1790                 Zaloguj się 1800
&1820 Zaloguj się 1800
    Zaloguj się 1810     Zaloguj się 1820     Ludwik Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1822-1900
&1850 Emilia Ożegalska h. Kościesza 1818-1875
    Witołd Leopold Jan hr. Potocki h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1837-1885
&1862 Maria Pelagia Florkiewicz von Młoszowa h. Ozdoba, (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) 1842-1898
    Idalia Adelajda Sobańska h. Junosza 1808-1891     Zygmunt Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1830-1835 (4)                       Zaloguj się 1828-1878     Edward Tomasz Rajmund ks. Wareg-Massalski h. wł., bohater PSB 1799-1879
&1830 Paulina Nowosielska 1800
             
  |     |     |     |     |     |     |     |                 |     |     |     |     |     |                             |     |              
  |    



    |     |    



    |         |     |     |     |     |     |                 |     |      
  |           |     |           |                 |     |     |     |     |     |                             |     |              
  |           |     |           |      



    |     |    



   



    |                   |    



     
  |           |     |           |           |     |     |     |     |     |     |     |     |                                               |     |     |              
  Stanisław Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia, bohater PSB 1823-1912 (1)           Rozalia Żychlińska h. Szeliga, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1826-1883     Józef Feliks Jabłoński 1832-1898           Zaloguj się 1833     Zaloguj się 1804-1874
&1832 Zaloguj się 1800
    Zaloguj się 1855     Zaloguj się 1830-1883     Zaloguj się 1830     Zaloguj się 1859     Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1851-1917     Witold Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1854-1908     Izabella Maria Karolina hr. Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1869-1935     Aleksandra Maria Helena hr. Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1863-1918     Wiktor Maria Ignacy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1843-1911                                               Zaloguj się 1854-1904     Zaloguj się 1844     Paulina ks. Wareg-Massalska h. wł. 1845-1893              
              |     |           |     |     |     |     |     |     |     |     |     |     |                                               |     |     |              
      |     |       |     |     |    



    |     |    



   



                 



    |      
              |     |           |     |     |           |     |                                                                 |              
        |     |         |    



   



         



    |                                     |      
              |     |           |     |     |     |     |           |     |     |                                                                 |              
              Stanisław Bojanowski z Bojanowa h. Junosza, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1851-1928     Kazimiera Jabłońska 1858-1934           Zaloguj się 1840     Zaloguj się 1840 (2)     Zaloguj się 1851     Zaloguj się 1850     Zaloguj się 1888           Zaloguj się 1880 (3)     Zaloguj się 1884-1936     Helena Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1885-1952                                                                 Tadeusz Marian Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, (linia: Ignacy Kuczyński 13.214.513) 1878-1932              
              |     |           |     |     |     |                       |     |                                                                 |              
       



       



    |     |           |     |                         |      
                                |     |                       |     |                                                                 |              
                                Zaloguj się 1880     Zaloguj się 1887                       Halina Pękacka 1919     Halina Brodowska z Brodowa h. Łada, (linia: Adam Malczewski dw.24383) 1912                                                                       Stefan Marian Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, bohater Wiki 1904-1985     Aleksander Tadeusz Nowosielski h. Sas 1904-1983
&1920 Janina Sidorowicz h. Powała 1911-1989
 
                                |     |                       |     |                                                                       |     |  
               



            |     |                               |     |  
                                                        |     |                                                                       |     |  
                                  |     |                               |    



 
                                                        |     |                                                                       |     |     |  
                                                        Róża Hudyma 1946-     Jacek Dworakowski h. Ślepowron, korespondent M.J.M. 1939-                                                                       Bożena Jadwiga Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron, (linia: Ignacy Kuczyński 13.214.513) 1929     Olgierd Aleksander Nowosielski h. Sas 1930-2013     Zaloguj się 1928-1992  
                                                        |     |                                                                       |     |     |  
                             



                             



    |  
                                                                                                                                      |  
                                                                                                                                            Zaloguj się 1950- (6)  

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 19.10.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie