Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Londyn

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Londyn. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Dartford (5), Chelmsford (1), Cambridge (3), Eastbourne (1), Hastings (2), Colchester (1), Bishopsbourne (1), Ipswich (1), Dover (1), Felixstowe (1), Boulogne-sur-Mer (2), Hawr (3), Calais (1), Deauville (2), Bouquetot (1), Mauny (1), Rouen (8), Bristol (1), Tramecourt (1), Dunkierka (1), Louviers (1), Gamaches-en-Vexin (1), Amiens (4), Manin (1), Mandres (1), Bailleul (Nord) (1), Breuilpont (1), Beauvais (2), Ostenda (1), Ypres (1), Okoliczne parafie (niektóre): Offenbach nad Menem, par. ewang.-ref. (54), Dakowy Mokre (39), Poznań, par. św. Marcina (16), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (77), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (72), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (66), Poznań św. Maria Magdalena (37), Poznań (par. Św. Jana Jerozolimskiego) (18), Pępowo (24), Kostrzyń (21), Okoliczne cmentarze: Londyn, cm. Highgate (4), Londyn, cm. Brompton (11), Londyn, cm. Streatham Park (5), Londyn, St. Mary's Cemetery, Kensal Green (10), Londyn, cm. Fulham New, North Sheen (22),

Zakres: do 1988 - od 1989

1239

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1547

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1738

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1751

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1762

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1774

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1794

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1796

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1797

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1806

Urodzenia

  1. Mary Boddington (ID: sw.21099), 1806–1898

1808

Urodzenia

  1. Catherine Caroline Montagu (ID: ut.38.1.2), 1808–1834 (r.: George i Luisa Lowry-Corry)

1819

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1823

Urodzenia

  1. Dorota Stjerneld (ID: 2.291.54), 1823–1877 (r.: Gustaw i Dorothee von Engerström)

1824

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1831

Małżeństwa

  1. Aleksander Florian Józef hr. Colonna-Walewski (ID: cz.I056604), hr. [tytuł] nadany 1810–1868 × Catherine Caroline Montagu (ID: ut.38.1.2), 1808–1834

1837

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1838

Urodzenia

  1. Stanisław Żaba h. Kościesza (ID: 2.291.66), 1838–1919 (r.: Napoleon i Anna MacLeod)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1839

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1840

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1841

Małżeństwa

  1. Józef Piotr Sędzimir h. Ostoja (ID: lu.45811), 1813–1881 × Rosa Raynes (ID: sw.138038), ~1810–1843

1846

Urodzenia

  1. Ada Constance Bootle-Wilbraham (ID: sw.39449), 1846–1934

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1847

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1848

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1850

Urodzenia

  1. Maria Wiktoria Douglas-Hamilton (ID: sw.68791), 1850–1922 (r.: William i Maria Badeńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1854

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1857

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisław Gabriel Worcell h. Dąb (ID: 9.554.299), bohater Wiki 1799–1857 (r.: Stanisław i Anna Tepper)

1859

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1861

Zgony

  1. Maria hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: dw.65118), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1829–1861 (r.: Konstanty i Aniela Sapieha)

1862

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Alfred Howard Wakefield (ID: cz.I023365), 1803–1862
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1863

Małżeństwa

  1. Hugo Juliusz ks. (primog.) Radoliński z Radolina h. Leszczyc (ID: cz.I021130), bohater PSB 1841–1917
    → PSB: RADOLIŃSKI Hugo Juliusz (1841-1917) dyplomata
    × Lucy Katarzyna Wakefield (ID: cz.I021144), 1838–1880

1864

Małżeństwa

  1. Melchior Bolivar hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: 7.379.102), kawaler Zakon Maltański 1830–1900 × Diana de Beaumont (ID: 7.379.103), 1835–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1865

Urodzenia

  1. Melchior Dudley Beaumont hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: 7.379.104), 1865–1939 (r.: Melchior i Diana de Beaumont)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1866

Małżeństwa

  1. Edouard Henri Auguste ks. de Ligne (ID: cz.I039634), 1839–1911 × Augusta Cunynghame (ID: cz.I039636), 1836–1872

Zgony

  1. Konstanty hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: 2.261.122), 1799–1866 (r.: Stanisław i Zofia Czartoryska)

1867

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Honoriusz Caetani (ID: lu.27267), 1842–1917 × Ada Constance Bootle-Wilbraham (ID: sw.39449), 1846–1934

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1868

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1869

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1871

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1872

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Aloys ks. Liechtenstein (ID: cz.I046486), bohater Wiki 1846–1929 × Mary Fox (ID: cz.I046487), 1850–1878
  2. Mikołaj Szczęsny Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: lu.23150), kawaler Legii Honorowej 1845–1921 × Emanuela Emanuella Donna Pignatelli de Cerchiara (ID: psb.24007.7), 1852–1930

Zgony

  1. Augusta Cunynghame (ID: cz.I039636), 1836–1872

1873

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Michał ks. Poniatowski h. Ciołek (ID: psb.23678.3), bohater PSB 1816–1873 (r.: Stanisław i Kasandra Luci)
    → PSB: PONIATOWSKI Józef Michał (1814/16-1873) kompozytor, śpiewak, dyplomata
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisław Michał Ksawery ks. Poniatowski h. Ciołek (ID: sg.129054), 1816–1873 (r.: Stanisław i Kasandra Luci)

1876

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1877

Urodzenia

  1. Isabella Deym von Stritez (ID: sw.127246), 1877–1968 (r.: Franz i Anna von Schlabrendorf)

Zgony

  1. Jan Giełgud h. wł. (ID: 6.110.27), oficer Powstania Listopadowego 1794–1877 (r.: Michał i Eleonora Tyszkiewicz)

1878

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1879

Zgony

  1. Kunegunda Szemiot (ID: 6.110.31), 1800–1879 (r.: Tadeusz i Aniela Koszczyc)

1880

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Mary Anne Cornish (ID: sw.466594), ~1800–1880

1881

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1882

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1883

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1884

Urodzenia

  1. Daniel Stefan Kęszycki z Kęszyc h. Nałęcz (ID: dw.64902), bohater Wiki 1884–1936 (r.: Stefan i Margareth Murphy)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1885

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1887

Urodzenia

  1. Florentyna Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz (ID: zi.5.42.am), 1887–1964 (r.: Stefan i Margareth Murphy)

1889

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1890

Urodzenia

  1. Michelangelo Eduardo Caetani (ID: sw.39454), 1890–1941 (r.: Honoriusz i Ada Bootle-Wilbraham)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Julian hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz (ID: psb.21187.8), bohater PSB 1830–1890 (r.: Antoni i Justyna Bohdanowicz)
    → PSB: OSTRORÓG Stanisław Julian (1830-1890) pułkownik, działacz emigracyjny

1892

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1894

Urodzenia

  1. Basil Trębicki h. Ślepowron (ID: sw.42201), 1894– (r.: Franciszek i Florence Hoe)

1896

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1897

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Evelyn Gordon (ID: sw.43324), 1897–1947

1898

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1899

Urodzenia

  1. Harold Trębicki h. Ślepowron (ID: sw.18177), 1899– (r.: Franciszek i Florence Hoe)
  2. Carl Hugo Franz von Seilern und Aspang (ID: sw.19870), 1899–1988 (r.: Karl i Antoinette Woerishoffer)

1900

Urodzenia

  1. Oswald von Seilern und Aspang (ID: cz.I002257), 1900–1967 (r.: Karl i Antoinette Woerishoffer)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1901

Urodzenia

  1. Antoine von Seilern und Aspang (ID: sw.19921), 1901–1978 (r.: Karl i Antoinette Woerishoffer)

Zgony

  1. Antoinette Woerishoffer (ID: sw.19868), 1875–1901

1902

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1903

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1904

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1905

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Avril Margaret Mary Bibby (ID: ut.18.2.66), 1905–1965 (r.: Frank i Edith Stanley-Clarke)

1907

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1908

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1909

Urodzenia

  1. Anthony Chodźko h. Kościesza (ID: sw.464651), 1909– (r.: Aleksander i Lettice Erlington)

Małżeństwa

  1. Karol Kolb-Danvin (ID: psb.25382.16), ~1870– × Katarzyna hr. Beydo-Rzewuska h. Krzywda (ID: lu.27250), bohater PSB 1858–1941
    → PSB: RADZIWIŁŁOWA Katarzyna (1858-1941) pamiętnikarka, powieściopisarka, publicystka

1910

Urodzenia

  1. Mat Any Jane O'Dell (ID: cz.I001420), 1910–1932 (r.: Paul i Blanche Gillard)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Johannes Baptist von Clary und Aldringen (ID: sw.16651), 1878–1930 × Eugenie Hospodar (ID: sw.16652), 1882–1959

1911

Urodzenia

  1. Priscilla Stucley-Bart (ID: cz.I001949), 1911–1999 (r.: Hugh i Gladys Bankes)

Małżeństwa

  1. Roffrigo Michele Angelo Caetani (ID: sw.39451), 1871–1961 × Margerite Chapin (ID: sw.194900), 1882–

1912

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1914

Urodzenia

  1. Maria Agnes Macleod (ID: cz.I001955), 1914– (r.: Archibald i Margaret MacNeil)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: lu.20339), 1863–1939 × Gisela Schreitter (ID: sw.252527), 1870–

1915

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Charles Emile d'Oultremont de Wégimont et de Warfusée (ID: sw.74985), 1915–1993 (r.: Hadelin i Hélene de Ligne)
  3. Eileen Bernadette Bernardette Rook (ID: ut.23.1.127), 1915–1986 (r.: James i Luise Quinley)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1916

Urodzenia

  1. Nicholas Carroll (ID: cz.I003947), 1916– (r.: Sydney i ... ...)

1917

Urodzenia

  1. Elżbieta Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25300.7), 1917– (r.: Albrecht i Dorota Parker)

1918

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1919

Urodzenia

  1. Zofia Cecylia Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: cz.I003744), 1919–1968 (r.: Zygmunt i Zofia Ciecierska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1920

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tadeusz Maria Halpert-Scanderbeg (ID: sw.44865), 1920–2005 (r.: Tadeusz i Maria Wielopolska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1924

Urodzenia

  1. Avery Bruce Cooper (ID: sw.8274), 1924–1992

1925

Małżeństwa

  1. Edward Bernard A hr. Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz (ID: psb.25080.10), prezydent Polski 1891–1993 × Joyous Markham (ID: ut.28.2.35), 1902–1931
  2. Ferdinand Alois Andreas ks. Liechtenstein (ID: sw.210821), 1901–1981 × Shelagh Brunner (ID: sw.210822), 1902–1983

1926

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1927

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1930

Urodzenia

  1. Hazel Coleman (ID: cz.I045524), 1930–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1931

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Aleksander Jan Onufry hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz (ID: sw.19), 1892–1975 × Muriel Serefin Mullins (ID: sw.98511), 1905–
  2. Johannes Baptist Alois ks. Liechtenstein (ID: sw.210814), 1899–1979 × Aleene McFarland (ID: sw.210815), 1902–

1932

Urodzenia

  1. Elizabeth Bessy Mary Crump (ID: ut.9.2.22), 1932– (r.: Robert i Constance Watkins)

1933

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Małżeństwa

  1. Dudley de Lavigne (ID: sw.115308), ~1900– × Eleonora Felicja hr. Giżycka z Giżyc h. Gozdawa (ID: sw.115305), 1905–1999

1935

Urodzenia

  1. Pamela Woodhead (ID: sw.6623), 1935–2003
  2. Viridianna Elżbieta Wiridianna hr. Raczyńska z Małyszyna h. Nałęcz (ID: ut.28.2.47), 1935– (r.: Edward i Cecylia Jaroszyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1936

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1937

Urodzenia

  1. Ewa Podolska (ID: cz.I005771), 1937– (r.: Bazyli i Władysława Czyżewska)
  2. Rosemary Virginia Anna Cumpston (ID: ut.2.8.95), 1937– (r.: Charles i Astrid Walford)

Zgony

  1. Wanda Zawadil-Turzańska (ID: psb.28024.4), 1894–1937 (r.: Kazimierz i Emilia Bauch)

1938

Urodzenia

  1. James Filmer Wilson (ID: sw.59567), 1938–

Małżeństwa

  1. Richard Dudley Melchior hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: ut.16.1.26), 1910–1940 × Angela Haig-Thomas (ID: ut.16.1.27), 1918–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Urodzenia

  1. Anna Saward (ID: cz.I005782), 1939– (r.: Gerard i Katarzyna Twells)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1940

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stella Estera Forrest (ID: sw.60412), 1940– (r.: Albert i Aleksandra Broekere)

1941

Zgony

  1. Antoni hr. (primog.) Sobański h. Junosza (ID: cz.I009436), bohater PSB 1898–1941 (r.: Michał i Ludwika Wodzicka)
    → PSB: SOBAŃSKI Antoni Marian Henryk (1898-1941) ziemianin, dziennikarz-amator
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1942

Urodzenia

  1. Meave Epps (ID: sw.74927), bohater Wiki 1942–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1943

Urodzenia

  1. Józef Stefan hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I005081), 1943– (r.: Stanisław i Wanda Kossakowska)
  2. Klementyna L Consuelo Orłowska z Orłowa h. Lubicz (ID: cz.I005535), 1943– (r.: Karol i Róża Sobańska)

Zgony

  1. Antoni Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: cz.I039880), bohater Wiki 1906–1943 (r.: Kazimierz i Jadwiga Russanowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Edward Dubanowicz h. Sas (ID: psb.3213.7), bohater PSB 1881–1943 (r.: Mikołaj i Henryka Smosna)
    → PSB: DUBANOWICZ Edward (1881-1943) profesor prawa, polityk

1944

Urodzenia

  1. Virginia Carolyn Evans (ID: cz.I002025), 1944– (r.: William i Olive Hosley)
  2. Frances Chodźko h. Kościesza (ID: sw.464659), 1944– (r.: Michael i Mary Poyntz-Stewwart)
  3. Stuart Francis Nicholson (ID: ut.1.1.349), 1944– (r.: Clyde i Alicja Kirwan)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1945

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Paul Joseph Stanislas Carton de Wiart (ID: sw.38732), 1945–2007 (r.: Pierre i Róża Sierakowska)
  3. Anna Maria Siestrzanek-Karnicka z Karnic h. Kościesza (odm.) (ID: sw.54017), 1945– (r.: Wacław i Maria Kossakowska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. Anna Róża Galli (ID: sw.115675), 1946– (r.: Oswald i Delfina Cakebread)

Małżeństwa

  1. Konstanty Maria Franciszek Głażewski h. Cholewa (ID: cz.I001602), 1911–1989 × Joanna Marta hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: cz.I001601), 1922–2010
  2. Tadeusz Strugalski (ID: cz.I001962), 1905– × Wanda hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001958), 1892–1965
  3. Bolesław Jerzy Markowski h. Szeliga (ID: cz.I003949), bohater Wiki 1908–1990 × Róża Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa (ID: cz.I003948), 1923–
  4. Zygmunt Jan Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017576), 1923– × Catherine Parr (ID: cz.I017577), 1926–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Artur Dytnerski (ID: sw.42280), 1919– × Irena Zofia Milewska h. Ślepowron (ID: sw.42279), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–2008
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1947

Urodzenia

  1. Eustachy Piotr ks. Sapieha-Rożański h. Lis (ID: cz.I002954), 1947–2005 (r.: Jan i Maria Zdziechowska)
  2. Robert Franciszek Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017583), 1947– (r.: Zygmunt i Catherine Parr)
  3. Monika Markowska h. Szeliga (ID: cz.I022467), 1947– (r.: Bolesław i Róża Tyszkiewicz)
  4. Katarzyna Fudakowska h. Dołęga (ID: sw.212349), korespondent M.J.M. 1947– (r.: Andrzej i Izabella Ciecierska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Christine Jurkiewicz (ID: sw.464665), 1947– (r.: Antoni i Hélene Chodźko)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008386), 1921–1974 × Iona Macleod (ID: cz.I008387), 1916–1997
  2. Józef Kruszyński h. Pomian (ID: cz.I017593), 1917– × Teresa Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017592), 1925–
  3. Mieczysław Piotr Nitosławski h. Dołęga (ID: psb.26449.6), 1917–2012 × Teresa Römer h. Laski (ID: psb.26449.5), 1926–
  4. Jerzy Marian Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: psb.26679.8), bohater PSB 1911–1986
    → PSB: ROSTWOROWSKI Jerzy Marian (1911-1986) oficer, literat, malarz
    × Cecylia Teresa Imakulata ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.188), 1915–2011
  5. Zbigniew Franciszek Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108097), 1902–1955 × Maria Helena Kurtz (ID: sw.108098), 1920–
  6. Andrzej Jasiukowicz h. Jasieńczyk (ID: sw.115645), 1920–1989 × Wanda Chacińska h. Rawicz (ID: sw.115646), 1925–1989
  7. Józef Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.173566), bohater Wiki 1916–2004 × Maria Wawrowska (ID: sw.360233), 1924–

Zgony

  1. Irena Lesiak (ID: sw.53985), 1926–1947

1948

Urodzenia

  1. Isabella Maria Teresa Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: cz.I002636), 1948– (r.: Jerzy i Cecylia Czartoryska)
  2. Bridget Mary Astor (ID: cz.I003896), 1948– (r.: Gevin i Irene Haigh)
  3. Teresa Lorna Mary hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II) (ID: cz.I008390), 1948– (r.: Andrzej i Iona Macleod)
  4. Dennis Waterman (ID: cz.I022460), 1948– (r.: Harry i Rose N.)
  5. Anna Maria Łempicka h. Junosza (ID: sw.255466), korespondent M.J.M. 1948– (r.: Jerzy i Jolanta Sokołowska)
  6. Romek Jurkiewicz (ID: sw.464666), 1948– (r.: Antoni i Hélene Chodźko)
  7. Edward Alexander Siestrzanek-Karnicki z Karnic h. Kościesza (odm.) (ID: sw.54018), 1948– (r.: Wacław i Maria Kossakowska)

Małżeństwa

  1. Juliusz Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023084), 1920–2009 × Florence Amelia Rosling (ID: cz.I023087), 1926–2010
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jerzy de Rosenwerth h. Rużyczka (ID: sw.50107), 1915– × Krystyna Gabriela Ejdziatowicz (ID: sw.50187), ~1920–
  4. Władysław Anders (ID: sw.8985), znani wojskowi 1892–1970 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Arthur John Atthur Goodman (ID: ut.9.1.42), 1913–1964 × Zofia hr. Badeni h. Bończa (ID: ut.9.1.40), 1918–1951

Zgony

  1. Jadwiga Russanowska z Russanowiec h. Trąby (ID: 1.83.187), 1881–1948 (r.: Przemysław i Ewelina Łaźnińska)
  2. Stefania Hortensja Taida ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.473), 1879–1948 (r.: Stanisław i Maria Plater)
  3. Krystyna Zofia Mikulicz-Radecka h. Gozdawa (odm.) (ID: cz.I001278), 1922–1948 (r.: Witold i Elżbieta Skrzydlewska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1949

Urodzenia

  1. Dominik hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: cz.I003027), 1949– (r.: Jan i Wanda Lubomirska)
  2. Simon Goodman (ID: cz.I006718), 1949– (r.: Bernard i Doreen Simpson)
  3. Franciszek Stuart hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008391), 1949– (r.: Andrzej i Iona Macleod)
  4. Isabelle Christine Mercedes Moss-Tarnowska (ID: cz.I022441), 1949– (r.: Iwan i Zofia Tarnowska)
  5. Krystyna Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023095), korespondent M.J.M. 1949– (r.: Juliusz i Florence Rosling)
  6. Krystyna Gniewosz h. Rawicz (ID: cz.I045465), 1949– (r.: Józef i Teresa Bisping)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Robert Charles George Jelski h. Pielesz (ID: sw.152227), korespondent M.J.M. 1949– (r.: Józef i Maria von Kügelgen)
  9. Jacqueline Anne Hall (ID: sw.152228), 1949– (r.: Alfred i Helen Jeffers)
  10. Michael Fudakowski h. Dołęga (ID: sw.212369), 1949– (r.: Andrzej i Izabella Ciecierska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Michał Tadeusz hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: ut.29.1.73), 1949– (r.: Andrzej i Wanda Śliwczyńska)
  14. Stefan Maria Antoni ks. Lubomirski-de Vaux z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.1.113), 1949– (r.: Eugeniusz i Erika von Wolff)

Małżeństwa

  1. Stefan Ignacy Grabski (ID: cz.I008137), 1914–1998 × Maria Skrzyszowska h. Gryf (ID: cz.I008136), 1930–
  2. Feliks hr. Jabłonowski z Jabłonowa h. Grzymała (ID: cz.I008890), 1903– × Zofia Maria Antonina Starorypińska h. Nałęcz (ID: cz.I008891), 1900–
  3. Tadeusz Karol Mieczysław Szlenkier (ID: psb.33669.1), bohater PSB 1917–1998
    → PSB: SZLENKIER Tadeusz (1917-1998), pilot, inżynier lotniczy
    × Hanna Maria Jasiukowicz h. Jasieńczyk (ID: sw.115647), 1925–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Feliks hr. Tyszkiewicz-Łącki h. Leliwa (ID: ut.31.1.47), 1905–1970 × Elizabeth Margaret Bristow-Loynes (ID: cz.I005019), 1914–1991
  8. Jan Kazimierz Bonawentura hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: ut.4.2.136), 1924–2013 × Wanda Zofia Antonina ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.2.133), 1923–1983
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Zbigniew Bobiński h. Leliwa (ID: ut.6.2.54), 1921–1995 × Maria Janina ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.2.53), 1928–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maurycy Stanisław hr. Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: psb.23929.13), bohater PSB 1894–1949 (r.: August i Eugenia Sianożęcka)
    → PSB: POTOCKI Maurycy Stanisław (1894-1949) właściciel Jabłonny
  3. Zygmunt Döllinger (ID: sw.148041), poseł na Sejm II RP 1899–1949 (r.: Leopold i Józefa Zbigniewicz)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1950

Urodzenia

  1. Maria Weronika hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: cz.I001459), 1950– (r.: Stanisław i Zuzanna Hermans)
  2. Tadeusz hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I003472), 1950– (r.: Wilhelm i Róża Plater)
  3. Barbara Grabska (ID: cz.I008138), 1950– (r.: Stefan i Maria Skrzyszowska)
  4. Jan Ryszard Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017587), 1950– (r.: Zygmunt i Catherine Parr)
  5. Elżbieta Anna Barbara Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023096), 1950– (r.: Juliusz i Florence Rosling)
  6. Teresa Jędrzejowicz-Francis z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I028386), 1950– (r.: Adam i Jean Dresser)
  7. Anna Gniewosz h. Rawicz (ID: cz.I045471), 1950– (r.: Józef i Teresa Bisping)
  8. Jan Konrad Bisping h. wł. (ID: cz.I045506), 1950– (r.: Andrzej i Mary Greenwood)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Joanna Jaraczewska z Jaraczewa h. Zaremba (ID: sw.11594), bohater Wiki 1950– (r.: Andrzej i Jadwiga Piłsudska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Roman Marcin hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003205), 1912–1988 × Maria Teresa Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: cz.I003204), 1921–1997
  2. Jan «Mechanik» hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005028), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926– × Elżbieta Gużkowska-Janicka h. Lubicz (ID: cz.I005029), 1927–
  3. Wiktor Toczyłowski (ID: psb.16786.6), 1913–2000 × Elżbieta Hortensja Gabriela Małachowska-Łempicka z Łempic h. Junosza (ID: psb.16786.5), 1924–2017
  4. Tadeusz Henryk Okucz-Somkowicz (ID: sw.153248), 1922–2002 × Teresa Świdrygiełło-Świderska-Wągl h. Lubicz (ID: sw.146488), 1927–
  5. Edward Celestyn Kański z Kani h. Janina (ID: sw.316577), 1923– × Wanda Elżbieta Choińska-Dzieduszycka (ID: sw.316576), 1924–
  6. Stanisław Kostka Stefan\Jan hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: ut.4.2.84), 1918–2006 × Ada ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.2.83), 1928–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1951

Urodzenia

  1. Aleksander Hilary hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003207), 1951– (r.: Roman i Maria Potocka)
  2. Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005032), 1951– (r.: Jan i Elżbieta Gużkowska)
  3. Jeremi John hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008392), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Andrzej i Iona Macleod)
  4. Felicia Gniewosz h. Rawicz (ID: cz.I045475), 1951– (r.: Józef i Teresa Bisping)
  5. Ada Aleksandra Sandra hr. Tarnowska-Męcińska z Tarnowa h. Leliwa (ID: ku.457), 1951– (r.: Stanisław i Ada Lubomirska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Ludomir Jerzy Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: zi.5.45.a2a1a), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Wiesław i Tamara Baranowska)

Małżeństwa

  1. Ludwik Kalinowski h. Kalinowa (ID: cz.I002262), 1911–1990 × Maria Zofia hr. Baworowska z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: cz.I002260), 1913–
  2. Przemysław Andrzej Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002419), 1925–2003 × Ewelina Maria Iżycka h. Bończa (ID: cz.I002420), 1931–
  3. Michał Zygmunt hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Waki h. Leliwa (ID: cz.I003940), plany PSB 1903–1974 × Tatiana Nachiczewańska (ID: cz.I003942), 1925–1975
  4. Kajetan Maria Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56020), 1925–2012 × Maria Magdalena Marta Sawicka (ID: dw.65565), 1929–1995
  5. Adolf Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57816), 1915–1954 × Maria Jasiukowicz h. Jasieńczyk (ID: sw.58601), 1927–
  6. Stanisław Tomasz August hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: psb.13517.6), 1906–1977 × Avril Margaret Mary Bibby (ID: ut.18.2.66), 1905–1965
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Adam Perepeczko (ID: ut.2.8.91), 1908– × Anna Maria Kazimiera ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.8.90), 1920–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Wanda Stefania Paulina Krafft (ID: ut.23.1.124), 1895–1951 (r.: Jan i Amanda Kinzel)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1952

Urodzenia

  1. Edward Michał Andrzej Mier-Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I007721), 1952– (r.: Jan i Zofia Dubanowicz)
  2. David Alan Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017591), 1952– (r.: Zygmunt i Catherine Parr)
  3. Franciszka Maria Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023097), 1952– (r.: Juliusz i Florence Rosling)
  4. Anna Jędrzejowicz-Francis z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I028387), 1952– (r.: Adam i Jean Dresser)
  5. Barbara Morman (ID: cz.I045451), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Henryk i Elżbieta Bisping)
  6. Maria Karolina Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: cz.I048408), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Stanisław i Joanna Tyszkiewicz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Krystyna Sadowska h. Lubicz (ID: sw.364377), 1952– (r.: Józef i Wanda Domes)
  9. Alexandra Marie Louise Whitwell (ID: sw.74949), 1952– (r.: Peter i Hélene de Ligne)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I006989), 1930– × Irena Daska (ID: cz.I006990), ~1920–
  2. Bogdan Filip hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008486), 1902–1981 × Wanda Stachniewska (ID: cz.I008490), 1912–1965
  3. Stanisław bar. Gostkowski z Gostkowa h. Gozdawa (ID: psb.31350.15), 1906–1977 × Anna Danuta hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: psb.31350.14), 1916–2001
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Ludwika Kimens (ID: 3.348.149), 1869–1952 (r.: Richard i Aloisa Perks)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisław Władysław Pstrokoński z Bużenina h. Poraj (ID: sw.68397), bohater PSB 1897–1952 (r.: Władysław i Maria Miłkowska)
    → PSB: PSTROKOŃSKI Stanisław Władysław (1897-1952) podpułkownik piechoty

1953

Urodzenia

  1. Krystyna Jadwiga hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003208), 1953– (r.: Roman i Maria Potocka)
  2. Izabella hr. Tarnowska-Męcińska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003795), 1953– (r.: Stanisław i Ada Lubomirska)
  3. Ewa Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I006991), 1953– (r.: Krzysztof i Irena Daska)
  4. Jolanta Bobińska h. Leliwa (ID: cz.I012432), 1953– (r.: Zbigniew i Maria Podhorska)
  5. Simin Foster Simon Trenchard-Cox (ID: cz.I028353), 1953– (r.: Foster i Madeleine Needman)
  6. Barbara Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65566), 1953– (r.: Kajetan i Maria Sawicka)
  7. Thomas Jonscher (ID: sw.73557), 1953–
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Leon Bittner (ID: ut.6.5.78), 1903–1983 × Magdalena ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.5.76), 1908–

Zgony

  1. Włodzimierz Ignacy Woldemar hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I004830), bohater Wiki 1880–1953 (r.: Marceli i Maria Krąkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tytus Filipowicz h. Prawdzic (ID: psb.13442.5), bohater Wiki 1873–1953 (r.: Kazimierz i Zofia Samborska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Anna «Hania» Daszyńska (ID: teatr.38490.1), człowiek teatru 1908–1953 (r.: Ignacy i Maria Paszkowska)
  9. Helena Klotylda hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: ut.23.1.120), 1876–1953 (r.: Józef i Zofia Horwatt)

1954

Urodzenia

  1. Gabrielle Zofia Stanley Moss-Tarnowska (ID: cz.I022442), 1954– (r.: Iwan i Zofia Tarnowska)
  2. Antoni Zygmunt Maria Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023098), 1954– (r.: Juliusz i Florence Rosling)
  3. Elżbieta Jędrzejowicz-Francis z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I028388), 1954– (r.: Adam i Jean Dresser)
  4. Krzysztof Jaraczewski z Jaraczewa h. Zaremba (ID: cz.I054019), bohater Wiki 1954– (r.: Andrzej i Jadwiga Piłsudska)
  5. Tomasz Jasiukowicz h. Jasieńczyk (ID: sw.115866), 1954– (r.: Andrzej i Wanda Chacińska)
  6. Cyril Norman Francis Kinsky von Wchinitz und Tettau (ID: sw.127397), 1954– (r.: Maria i Monique Bohn)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Malakowski (ID: sw.64021), 1927–1998 × Barbara hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: sw.64020), 1934–

Zgony

  1. Maria Zofia Zenaida ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.700), 1877–1954 (r.: Stanisław i Wanda Lubomirska)
  2. Jan Kanty Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017572), 1900–1954 (r.: Adam i Teonia Głębocka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Adam Józef Stanisław Brzechwa-Ajdukiewicz (ID: sw.79955), bohater Wiki 1894–1954 (r.: Kazimierz i Julia Fink)

1955

Urodzenia

  1. David Shasha (ID: sw.122571), 1955–
  2. Tadeusz Kowalski (ID: sw.149261), bohater Wiki 1955– (r.: Józef i Aniela Bylina)
  3. Anna Toczyłowska (ID: sw.198554), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Wiktor i Elżbieta Łempicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Piotr Jan Fudakowski h. Dołęga (ID: sw.299594), 1955– (r.: Wojciech i N. N.)

Małżeństwa

  1. Franciszek Józef Hohenzollern-Sigmaringen (ID: dw.8673), 1926–1996 × Diane Diana Marguerite ks. Bourbon-Parmeńska (ID: sw.39104), 1932–
  2. Anthony St.Clair-Erskine (ID: sw.59532), 1917–1977 × Athénais de Rochechouart-Mortemart de Mortemart (ID: sw.59531), 1935–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Elżbieta von Lilienfeld (ID: sw.119167), 1894–1955
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Roman Franciszek Feliks hr. Zaleski z Otoka h. Dołęga (ID: ut.41.1.6), 1897–1955 (r.: Wacław i Helena Mycielska)

1956

Urodzenia

  1. Michał Hieronim hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003796), 1956– (r.: Stanisław i Ada Lubomirska)
  2. Maria Helena Ge ks. Woroniecka ze Zbaraża h. Korybut (ID: cz.I005743), 1956– (r.: Krzysztof i Julia Jones)
  3. Krystyna Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I006992), 1956– (r.: Krzysztof i Irena Daska)
  4. Stefan Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: cz.I048417), 1956– (r.: Stanisław i Joanna Tyszkiewicz)
  5. Piotr James hr. Piniński h. Jastrzębiec (ID: ut.24.1.102), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Stanisław i Jean Graham)

Małżeństwa

  1. Peter Abraham (ID: cz.I005036), 1932– × Elżbieta Izabela hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa (ID: cz.I005035), 1932–
  2. Andrzej Tadeusz Milewski-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.180023), 1931– × Dusanka Dimovic (ID: sw.180024), 1931–

Zgony

  1. Maria Mężyńska h. Kościesza (ID: cz.I001406), 1878–1956 (r.: Ignacy i Olimpia Ciundziewicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Karol Wagner (ID: psb.24041.7), 1880–1956 (r.: Witold i Helena Ziemacka)
  6. Ferdynand Leopold Bobiński (ID: sw.52712), 1896–1956 (r.: Gustaw i Maria Łapińska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1957

Urodzenia

  1. Aleksander ks. Sapieha-Rożański h. Lis (ID: cz.I002952), 1957–2005 (r.: Jerzy i Nancy Gillespie)
  2. Renata Szymaniak (ID: sw.201279), 1957– (r.: Jerzy i Klementyna Tyszkiewicz)
  3. Andrzej Zygmunt Pio Janowski (ID: sw.53357), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Jerzy i Małgorzata Straszewska)

Małżeństwa

  1. Juliusz Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023084), 1920–2009 × Joyce Teresa George Norton (ID: cz.I023088), ~1930–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Niewiadomska z Niewiadomej h. Prus I (odm.) (ID: psb.19949.6), 1901–1957 (r.: Eligiusz i Maria de Tilly)
  5. Jerzy Tadeusz Paciorkowski h. Gryf (odm.) (ID: psb.21441.1), bohater PSB 1894–1957 (r.: Stanisław i Konstancja Tymowska)
    → PSB: PACIORKOWSKI Jerzy Tadeusz (1893-1957) minister, wojewoda kielecki i warszawski
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Urodzenia

  1. Jacek Kajetan hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I002280), 1958– (r.: Kazimierz i Zofia Baworowska)
  2. Jan Spytek hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003895), 1958– (r.: Stanisław i Ada Lubomirska)
  3. Krystyna Grabska (ID: cz.I008139), 1958– (r.: Stefan i Maria Skrzyszowska)
  4. Michał Andrzej Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023099), 1958– (r.: Juliusz i Joyce Norton)
  5. Jan Tadeusz Milewski-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.180025), 1958– (r.: Andrzej i Dusanka Dimovic)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Peter St.Clair-Erskine (ID: sw.59535), 1958– (r.: Anthony i Athénais de Rochechouart)
  8. Zofia Malakowska (ID: sw.64022), 1958– (r.: Kazimierz i Barbara Łubieńska)
  9. Krystyna Antonina Teresa Maria Okucz-Somkowicz (ID: sw.648868), 1958– (r.: Tadeusz i Teresa Świderska)
  10. Anna Fleur de Laune ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.85), 1958– (r.: Andrzej i Fleur Williams)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006156), 1917– × Barbara Irena Quinn (ID: cz.I006157), 1929–
  2. Andrzej Maria ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.77), 1933– × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Michał Jan Henryk ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.8.94), 1929– × Rosemary Virginia Anna Cumpston (ID: ut.2.8.95), 1937–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisław Juliusz Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: 4.325.537), 1896–1958 (r.: Stefan i Maria Czetwertyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Roger Zygmunt hr. Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz (ID: psb.25088.6), 1909–1958 (r.: Karol i Stefania Czetwertyńska)
  4. Katarzyna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: psb.909.4), 1883–1958 (r.: Stefan i Zofia Potocka)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Alberta Helena bar. Brunicka h. wł. (ID: ut.46.1.104), 1886–1958 (r.: Adolf i Maria von Wallis)
  7. Kazimierz Fabrycy h. Pelikan (ID: ut.51.1.74), bohater Wiki 1888–1958 (r.: Antoni i Maria Żero)
  8. Hubert Antoni hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) (ID: zi.3.77.a1), 1898–1958 (r.: Henryk i Maria Łęska)

1959

Urodzenia

  1. Krystyna Anna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001378), 1959– (r.: Andrzej i Irena Dąbrowska)
  2. Andrzej Suchcitz h. Ostoja (ID: cz.I012435), bohater Wiki 1959– (r.: Jan i Teresa Skinder)
  3. Emma Sergeant (ID: cz.I034496), 1959– (r.: Patrick i Gillian Wilks)
  4. Stanisław Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: cz.I048423), 1959– (r.: Stanisław i Joanna Tyszkiewicz)

Małżeństwa

  1. Stanisław Ludwik bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005328), 1921–1983 × Anna Maria Jomaron (ID: cz.I005329), 1931–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stefan Dąb-Biernacki h. Poraj (ID: 1.943.294), znani wojskowi 1890–1959 (r.: Stanisław i Cecylia Szmidecka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Urodzenia

  1. Anna Izabella hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001329), 1960– (r.: Wojciech i Isobel Mutch)
  2. Arabella ks. Sapieha-Rożańska h. Lis (ID: cz.I002953), 1960– (r.: Jerzy i Nancy Gillespie)
  3. Anna Maria hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003210), korespondent M.J.M. 1960– (r.: Roman i Maria Potocka)
  4. Aleksander Stanisław Antoni bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005332), 1960– (r.: Stanisław i Anna Jomaron)
  5. Jolanta Żółtowska h. Ogończyk (ID: cz.I005774), 1960– (r.: Roman i Ewa Podolska)
  6. Izabela Maria Fryderyka hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008500), 1960– (r.: Andrzej i Maria Kunzli)
  7. Jeremy Kelton (ID: cz.I046428), 1960– (r.: Michael i Joanna Peel)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Aleksander Witold Szymaniak (ID: sw.201284), 1960– (r.: Jerzy i Klementyna Tyszkiewicz)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Rodney Mervin John Harris (ID: ut.23.1.134), 1932–2007 × Joanna Helena Beata hr. Rawita-Ostrowska h. Rawicz (ID: ut.23.1.133), 1931–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Hieronim Retinger (ID: psb.25945.1), bohater PSB 1888–1960 (r.: Józef i Maria Czyrniańska)
    → PSB: RETINGER Józef Hieronim (1888-1960) polityk, pisarz polityczny
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Zygmunt «Zaza» ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.48), bohater PSB 1891–1960 (r.: Piotr i Klementyna Lipkowska)
    → PSB: PODHORSKI Zygmunt (1891-1960) generał brygady WP

1961

Urodzenia

  1. Helena Zofia hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001379), 1961– (r.: Andrzej i Irena Dąbrowska)
  2. Marek Władysław hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003797), 1961– (r.: Stanisław i Ada Lubomirska)
  3. Stefan hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I005775), 1961– (r.: Roman i Ewa Podolska)
  4. Barbara Filippa Ma hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008501), 1961– (r.: Andrzej i Maria Kunzli)
  5. Maria Janina Bobińska h. Leliwa (ID: cz.I012434), korespondent M.J.M. 1961– (r.: Zbigniew i Maria Podhorska)
  6. Stefan Oliver Tadeusz Ciecierski z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: sw.87004), 1961– (r.: Antoni i Julia Hawksley)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Wacław Antoni Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz (ID: 14.401.99), bohater PSB 1904–1961 (r.: Wacław i Maria Lipkowska)
    → PSB: LIPKOWSKI Wacław Antoni (1904-1961) kapitan żeglugi wielkiej
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Róża hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003907), 1898–1961 (r.: Zdzisław i Zofia Potocka)
  4. Zygmunt Łakiński z Łakna Czarnego h. Pelikan (ID: dw.45656), bohater Wiki 1892–1961 (r.: Jan i Teresa Księżopolska)
  5. Gustaw Marian Radwański (ID: psb.25210.1), bohater PSB 1913–1961 (r.: Ryszard i Leokadia Karwowska)
    → PSB: RADWAŃSKI Gustaw Marian (1913-1961) psycholog, harcmistrz, kapitan pilot RAF, pedagog
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Włodzimierz Władysław ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: sw.16065), 1894–1961 (r.: Stanisław i Kazimiera Zielińska)
  10. Krzysztof Maurycy Gedrus-Eydziatowicz h. Łuk (Łuk Napięty) (ID: ut.31.1.22), 1897–1961 (r.: Ludwik i Jadwiga Zaleska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1962

Urodzenia

  1. Aleksander Wojciech hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001330), 1962– (r.: Wojciech i Isobel Mutch)
  2. Michał Aleksander hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008502), 1962– (r.: Andrzej i Maria Kunzli)
  3. Maria Elena Izabela Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012398), 1962– (r.: Jan i Helena Gorczakow)
  4. Andrew Carroll (ID: cz.I022461), 1962– (r.: Nicholas i Elżbieta Tyszkiewicz)
  5. Mate Saper (ID: cz.I032101), 1962– (r.: Mahmet i Ayse Kulin)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Nicholas Carroll (ID: cz.I003947), 1916– × Elżbieta Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa (ID: cz.I003945), 1921–1996
  2. Remigiusz Józef Stanisław hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I005781), 1938– × Anna Saward (ID: cz.I005782), 1939–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Józef Przewłocki h. Przestrzał (ID: cz.I004616), 1895–1962 (r.: Konstanty i Eleonora Plater)
  2. Adam Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I006985), 1890–1962 (r.: Józef i Ludwika Wielopolska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Cecylia Maria Jaroszyńska z Jaroszynki h. wł. (ID: ut.28.2.38), 1906–1962 (r.: Edward i Wanda Sierakowska)
  14. Maria Janina Zdziechowska h. Rawicz (ID: ut.6.2.49), 1898–1962 (r.: Feliks i Jadwiga Lipkowska)

1963

Urodzenia

  1. Anita Żółtowska h. Ogończyk (ID: cz.I005776), 1963– (r.: Roman i Ewa Podolska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stefan Marek Szymaniak (ID: sw.201289), 1963– (r.: Jerzy i Klementyna Tyszkiewicz)
  4. Lysette Chodźko h. Kościesza (ID: sw.464661), 1963– (r.: Michael i Bernadette Milnes)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aldona Michalina Ba Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: cz.I000364), 1907–1963 (r.: Tadeusz i Zofia Zdzieńska)
  2. Jan hr. Siemieński-Lewicki ze Sławczyna h. Dąbrowa (ID: cz.I004986), 1894–1963 (r.: Stanisław i Zofia Tarnowska)
  3. Henryk Morman (ID: cz.I045449), 1909–1963
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Aleksandra Szczerbińska (ID: psb.22730.6), bohater PSB 1882–1963 (r.: Piotr i Jadwiga Zahorska)
    → PSB: PIŁSUDSKA Aleksandra (1882-1963) działaczka socjalistyczna i społeczna
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Janina Szukszta h. Pobóg (ID: sw.85521), 1876–1963 (r.: Aleksander i Anna Objezierska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1964

Urodzenia

  1. Stanisław Andrzej hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003211), 1964– (r.: Roman i Maria Potocka)
  2. Celine Ann Grimmer (ID: cz.I024176), 1964– (r.: Frederic i Ann N.)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Tymoteusz Weker (ID: sw.394791), 1964– (r.: Kazimierz i Maria Kempfi)
  5. Guy Alexander ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.89), 1964– (r.: Andrzej i Fleur Williams)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. James Hayes (ID: sw.403481), 1918– × Elżbieta Skibniewska h. Ślepowron (ID: sw.403479), 1923–2014
  3. Richard Melchior Beaumont hr. Gurowski z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: ut.16.1.32), 1939– × Rosanna FitzGerald (ID: ut.16.1.33), 1945–
  4. Piotr Tadeusz ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.37), 1916–2009 × Maria Rohozińska h. Leliwa (ID: ut.6.2.38), 1933–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Skibniewska h. Ślepowron (ID: sw.401635), 1898–1964 (r.: Bogumił i Maria Trzebińska)
  7. Wojciech Rychlewicz h. Pobóg (ID: sw.613554), 1903–1964 (r.: Józef i Helena Reutt)
  8. Witold Chrapowicki h. Gozdawa (ID: sw.7917), 1900–1964 (r.: Marian i Maria Dębicka)

1965

Urodzenia

  1. Marcin Dominik Józef ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (odm) (ID: cz.I001594), 1965– (r.: Antoni i Róża Czartoryska)
  2. Zofia Anna Maria bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005333), 1965– (r.: Stanisław i Anna Jomaron)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Adam Alexander Chodźko h. Kościesza (ID: sw.464671), 1965– (r.: Joseph i Juliet Crawford)
  7. Anabella Annabella Henrieta hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: sw.64028), 1965– (r.: Felix i Gertruda Hadwiger)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Robin Mackay Macay-Hooper (ID: cz.I005046), 1934– × Anna Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Waki h. Leliwa (ID: cz.I005045), 1938–
  2. Zygmunt Jan Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I017576), 1923– × Muriel Allen (ID: cz.I017580), 1920–
  3. Adam hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: psb.12319.5), 1942– × Brigit Anne Mcgillicuddy (ID: cz.I017678), 1945–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Antoni Mikołaj Józef ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (odm) (ID: ut.1.1.271), 1936–1999 × Róża Maria Jadwiga ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.270), 1928–2003
  7. Krystyn Maria Antoni hr. Rawita-Ostrowski h. Rawicz (ID: ut.23.1.123), 1894–1980 × Eileen Bernadette Bernardette Rook (ID: ut.23.1.127), 1915–1986
  8. Kazimierz Jaczyński h. Dąbrowa (ID: zi.7.23.a3), korespondent M.J.M. 1934–2013 × Maria Anna Zofia «Jankowska» Glass h. Prawda (ID: zi.7.23.a3a), korespondent M.J.M. 1937–

Zgony

  1. Wanda hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001958), 1892–1965 (r.: Stefan i Zofia Potocka)
  2. Wanda Stachniewska (ID: cz.I008490), 1912–1965 (r.: Aleksander i Stefania Fuchs)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Gary James Hudson (ID: sw.115511), 1966– (r.: N. i N. Harris)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej Bobola Bisping h. wł. (ID: cz.I007967), 1924–1994 × Maria Mercedes Tait (ID: cz.I045514), 1932–2015

Zgony

  1. Ewa Matylda hr. Rzyszczewska h. Pobóg (ID: cz.I005707), 1876–1966 (r.: Michał i Eufemia Radziwiłł)
  2. Stanisław Siciński h. Prawdzic (ID: cz.I006781), bohater PSB 1896–1966 (r.: Wadysław i Anna Wyszyńska)
    → PSB: SICIŃSKI Stanisław (1896-1966) ziemianin, poseł, senator
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Adam Władysław Artur Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: psb.23938.17), 1896–1966 (r.: Andrzej i Krystyna Tyszkiewicz)
  6. Halina Wisłocka (ID: sw.119110), 1899–1966 (r.: Edward i Maria Mirska)
  7. Janusz Paszkowski (ID: sw.16054), 1907–1966
  8. Stefan Dżułyński (ID: sw.420614), 1896–1966
  9. Antoni ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.69), 1891–1966 (r.: Antoni i Felicja Zabiełło)

1967

Urodzenia

  1. Paweł Stefan hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I006006), 1967– (r.: Remigiusz i Anna Saward)
  2. Ferdynand Andrzej Józef Bisping h. wł. (ID: cz.I045515), 1967– (r.: Andrzej i Maria Tait)
  3. Marta Stypułkowska (ID: psb.32609.7), 1967– (r.: Andrzej i Irma Andrychowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Justin James Chodźko h. Kościesza (ID: sw.464672), 1967– (r.: Joseph i Juliet Crawford)
  6. Mariela Gorzkowska (ID: sw.75911), 1967– (r.: Jerzy i Anna Dembińska)
  7. Ryszard Antoni Jan Ciecierski z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: sw.87006), 1967– (r.: Antoni i Julia Hawksley)
  8. Iona hr. Gurowska z Gurowa h. Wczele (odm.) (ID: ut.16.1.36), 1967– (r.: Richard i Rosanna FitzGerald)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Katarzyna Żylińska h. Lubicz (ID: zi.6.71.a1b1), 1967– (r.: Wojciech i Jadwiga Milewska)

Małżeństwa

  1. Denys Lucien Hubert Cole (ID: cz.I022444), 1949– × Isabelle Christine Mercedes Moss-Tarnowska (ID: cz.I022441), 1949–

Zgony

  1. Michał Tomasz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.709), bohater PSB 1896–1967 (r.: Michał i Władysława Wierzbicka)
    → PSB: ŁUBIEŃSKI Michał Tomasz (1896-1967) dyplomata
  2. Stanisław Franciszek Sosabowski (ID: psb.31090.1), bohater PSB 1892–1967 (r.: Władysław i Franciszka Garbarska)
    → PSB: SOSABOWSKI Stanisław Franciszek (1892-1967) generał brygady WP
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Józef Fihel (ID: ut.9.2.19), 1900–1967

1968

Urodzenia

  1. Benjamin Cole (ID: cz.I028646), 1968– (r.: Denys i Isabelle Moss)
  2. Nikolaus Franz Anton Batthyány von Nemet Ujvar (ID: cz.I046532), 1968– (r.: Franz i Anna Konarska)
  3. Ines Maria Hernandez (ID: cz.I048858), 1968– (r.: Maximiliano i Gloria Santamaria)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Natascha Brooks-Baker (ID: sw.75279), 1968– (r.: Harold i Irene Le Gras)
  7. Aleksander Ciecierski z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: sw.87007), 1968–1968 (r.: Antoni i Julia Hawksley)
  8. Cecylia Jadwiga Katarzyna hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.82), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Xawery i Viridianna Raczyńska)

Małżeństwa

  1. Andrzej Jan Franciszek hr. (primog.) Żółtowski z Nekli h. Ogończyk (ID: ut.4.1.112), 1939– × Krystyna Maria Monika ks. Lubomirska-de Vaux z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.1.111), 1946–

Zgony

  1. Zofia Cecylia Jaksa-Chamiec h. Gryf (ID: cz.I003744), 1919–1968 (r.: Zygmunt i Zofia Ciecierska)
  2. Józef Marian Godlewski z Godlewa h. Gozdawa (ID: cz.I008939), senator II RP 1890–1968 (r.: Kazimierz i Maria Mohrenheim)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Aleksander Ciecierski z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: sw.87007), 1968–1968 (r.: Antoni i Julia Hawksley)
  5. Urszula Stefania Łopuszańska (ID: ut.9.2.18), 1914–1968 (r.: Jan i Elżbieta Kilchner)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1969

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Christpher Krzysztof Bisping h. wł. (ID: cz.I045517), 1969– (r.: Andrzej i Maria Tait)
  3. Lukas Franz Konstantin Batthyány von Nemet Ujvar (ID: cz.I046533), 1969– (r.: Franz i Anna Konarska)

Małżeństwa

  1. Iwo Maria Michał hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008504), 1939– × Barbara Mary Fisch (ID: cz.I008505), 1948–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Bogumił Stanisław Karol Broekere h. wł. (ID: sw.60132), 1904–1969 (r.: Kazimierz i Bogumiła Sampławska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1970

Urodzenia

  1. Jocelyn Cole (ID: cz.I028647), 1970– (r.: Denys i Isabelle Moss)
  2. Dominic Bisping h. wł. (ID: cz.I045518), 1970– (r.: Andrzej i Maria Tait)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Sophia Bowie Marie Coudenhove-Kalergi (ID: sw.341457), 1970– (r.: Hans i Cornelia Roberts)

Małżeństwa

  1. Andrzej Jan Konstanty hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I005783), 1945– × Anna Róża Galli (ID: sw.115675), 1946–
  2. Tadeusz Leon Kuźmiński (ID: cz.I008863), ~1940– × Krystyna Wanda hr. Mielżyńska h. Nowina (ID: dw.65520), 1951–
  3. Kulwant Singh Mankoo (ID: cz.I030239), 1947– × Maria Melania bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005354), korespondent M.J.M. 1947–
  4. Maciej Walentowicz (ID: ut.1.1.352), 1949– × Joanna Maria Jadwiga ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.351), korespondent M.J.M. 1949–

Zgony

  1. Maria Helena Teresa Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: 4.325.538), 1897–1970 (r.: Stefan i Maria Czetwertyńska)
  2. Zofia Karska z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.521), 1898–1970 (r.: Michał i Julia Górska)
  3. Stefan Jasnorzewski (ID: psb.10063.6), 1901–1970 (r.: Jerzy i Wanda Żandr)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Halina Mroczkiewicz de Korniath h. Bekiesz (ID: sw.269248), 1900–1970 (r.: Stanisław i Aleksandra Mazaraki)
  7. Władysław Anders (ID: sw.8985), znani wojskowi 1892–1970 (r.: Albert i Elżbieta Tauchert)

1971

Urodzenia

  1. Adam Dominik Eugeniusz hr. (primog.) Żółtowski z Nekli h. Ogończyk (ID: cz.I003101), 1971– (r.: Andrzej i Krystyna Lubomirska)
  2. Andrzej Jan hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017683), 1971– (r.: Adam i Brigit Mcgillicuddy)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Ksawery hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I003044), 1911–1995 × Wanda Helena d'Erseville (ID: cz.I020651), 1921–
  2. Simon Goodman (ID: cz.I006718), 1949– × Ada Aleksandra Sandra hr. Tarnowska-Męcińska z Tarnowa h. Leliwa (ID: ku.457), 1951–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Ludwik Naimski (ID: psb.19502.5), ~1890–1971 (r.: Michał i Aniela Jackowska)
  3. Edmund Ferdynand ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25326.5), bohater PSB 1906–1971 (r.: Janusz i Anna Lubomirska)
    → PSB: RADZIWIŁŁ Edmund Ferdynand (1906-1971) ziemianin, działacz gospodarczy i społeczny, porucznik AK
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Adam Erazm Stanisław Niedzielski h. Larysza (ID: sw.116076), 1901–1971 (r.: Stanisław i Apolonia Walewska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jadwiga Pawlewska (ID: ut.51.1.75), 1888–1971 (r.: Bronisław i Henryka Michałowska)

1972

Urodzenia

  1. Rebeka Rebeca Maria Goodman (ID: ku.459), 1972– (r.: Simon i Ada Tarnowska)
  2. Alvaro Maranon (ID: sw.39513), 1972– (r.: Alvaro i Carmen von Knobloch)
  3. Julita Clio Anna Dąbska-Nerlich (ID: sw.87493), 1972– (r.: Roman i Danuta Modzelewska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Krzysztof Franciszek ks. Woroniecki ze Zbaraża h. Korybut (ID: cz.I005739), 1910–1972 (r.: Michał i Franciszka Krasińska)
  2. Michał Ignacy Ludwik Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59620), 1894–1972 (r.: Ludwik i Elżbieta Mycielska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Stefan Jacek Dembiński (ID: sw.155902), bohater Wiki 1887–1972
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maria Róża bar. Brunicka h. wł. (ID: ut.46.1.102), 1883–1972 (r.: Adolf i Maria von Wallis)

1973

Urodzenia

  1. Robert Franciszek hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017684), 1973– (r.: Adam i Brigit Mcgillicuddy)
  2. Maria Teresa Bisping h. wł. (ID: cz.I045521), 1973– (r.: Andrzej i Maria Tait)
  3. Dominik Cornelius Valentin Coudenhove-Kalergi (ID: sw.341459), 1973– (r.: Hans i Cornelia Roberts)
  4. Caroline hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza (ID: sw.6625), 1973– (r.: Iwo i Barbara Fisch)

Zgony

  1. Halina Kościa-Zbirohowska h. Leliwa (ID: 11.375.139), ~1910–1973 (r.: Witold i Anna Smorczewska)
  2. Jan Starzewski h. Ostoja (ID: cz.I004669), bohater PSB 1895–1973 (r.: Tadeusz i Helena Hajdukiewicz)
    → PSB: STARZEWSKI Jan h. Ostoja (1895-1973), dyplomata, publicysta, działacz emigracyjny, minister spraw zagranicznych rządu Rzeczypospolitej Polskiej na wychodźstwie
  3. Kamilla Achmetowicz-Ibrahim (ID: cz.I004901), 1916–1973 (r.: Muhamed i Halifa Fazlejew)
  4. Antoni Reinhold Witczak (ID: cz.I008134), 1908–1973 (r.: Stanisław i Franciszka Hanke)
  5. Jerzy Antoni hr. Mielżyński h. Nowina (ID: dw.53043), 1900–1973 (r.: Feliks i Stanisława Sianożęcka)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Włodzimierz Leon Dembiński (ID: zi.6.130.r1a), bohater Wiki 1889–1973

1974

Urodzenia

  1. Matylda Eryka Ludwika Żółtowska z Nekli h. Ogończyk (ID: cz.I003102), 1974– (r.: Andrzej i Krystyna Lubomirska)
  2. Andrzej Tarnowski-Goodman (ID: cz.I022525), 1974– (r.: Simon i Ada Tarnowska)
  3. Krzysztof Szostak h. Łabędź (ID: cz.I048932), korespondent M.J.M. 1974– (r.: Jerzy i Małgorzata Kemnitz)
  4. Alexander Jason Paul Dąbski-Nerlich (ID: sw.87492), 1974– (r.: Roman i Danuta Modzelewska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Marek Stella-Sawicki h. Lubicz (ID: cz.I036998), korespondent M.J.M. 1948– × Teresa Franciszka Witczak (ID: cz.I008135), członek SPSW 1947–

Zgony

  1. Maria Helena hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002425), 1927–1974 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. Natalia Maria Janina hr. Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna) (ID: psb.24004.7), 1929–1974 (r.: Maurycy i Maria Gąsiorowska)
  3. Aleksander Tadeusz Pragłowski h. Radwan (ID: psb.24156.1), bohater PSB 1895–1974 (r.: Robert i Maria Bal)
    → PSB: PRAGŁOWSKI Aleksander Tadeusz (1895-1974) pułkownik dyplomowany kawalerii, pisarz wojskowy
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jadwiga Salkowska (ID: sw.118070), bohater Wiki 1896–1974 (r.: Wacław i Jadwiga Sławęcka)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Tadeusz de Thun (ID: ut.14.2.47), poseł na Sejm II RP 1897–1974 (r.: Wincenty i Jadwiga Wiśniewska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1975

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Alex Jan ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.2.78), 1975– (r.: Władysław i Eileen Beardsell)

Zgony

  1. Zofia Anna Maria hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I006330), 1908–1975 (r.: Józef i Maria Chodkiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jadwiga Tetmajer (ID: sw.120080), Isia z Wesela Wyspiańskiego 1891–1975 (r.: Włodzimierz i Anna Mikołajczyk)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Lora Frances Noel-Paton (ID: sw.19928), 1904–1975
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Thierry Jean Marie de Clermont-Tonnerre (ID: sw.65281), 1913–1975
  13. Stefan Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7075), 1914–1975 (r.: Wojciech i Aniela Rozwadowska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Konstanty Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: ut.10.1.45), 1909–1975 (r.: Henryk i Konstancja Przewłocka)
  17. Zofia Chrząszcz h. Salamandra (ID: ut.50.1.13), 1898–1975 (r.: Ludwik i Maria Pawłowicz)

1976

Urodzenia

  1. Rafał Heydel-Mankoo (ID: cz.I030241), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Kulwant i Maria Heydel)
  2. Dominika Helena Stella-Sawicka h. Lubicz (ID: cz.I037001), 1976– (r.: Marek i Teresa Witczak)
  3. Jan Christian hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: sw.6626), 1976– (r.: Iwo i Barbara Fisch)

Małżeństwa

  1. Michał Ozdowski h. Bończa (ID: sw.123238), 1948– × Krystyna Bartkowiak (ID: sw.123560), 1947–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Irena Sudymontowicz-Czeczel z Czeczelówki h. Jelita (ID: 3.702.58), 1893–1976 (r.: Gabriel i Józefa Lipkowska)
  2. Stefan Eugeniusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Landwarowa h. Leliwa (ID: cz.I004966), plany PSB 1894–1976 (r.: Władysław i Krystyna Lubomirska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Stanisław Albrecht Wojciech ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25326.9), bohater PSB 1914–1976 (r.: Janusz i Anna Lubomirska)
    → PSB: RADZIWIŁŁ Stanisław Albrecht (1914-1976) delegat PCK, charge d'affaires Polski przy Lidze Narodów
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Stanisław Parol h. Nałęcz (ID: sw.267173), 1900–1976 (r.: Stanisław i Antonina Zimnoch)
  12. Andrzej Zygmunt Gabriel ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.83), 1929–1976 (r.: Jan i Aleksandra Lubecka)
  13. Jadwiga Milewska-Gawar de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: zi.6.71.a1), 1928–1976 (r.: Ziemowit i Hanna Wyrzykowska)

1977

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Emily Wilson (ID: sw.59569), 1977– (r.: James i Martine de Ganay)

Małżeństwa

  1. John Wray (ID: cz.I022468), 1945– × Monika Markowska h. Szeliga (ID: cz.I022467), 1947–
  2. Adam Karol Jezus ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.33), bohater Wiki 1940– × Nora de Picciotto (ID: ut.1.1.34), 1942–

Zgony

  1. Elżbieta Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz (ID: dw.64897), 1896–1977 (r.: Józef i Helena Petzold)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Aleksander Zawisza (ID: sw.401053), bohater Wiki 1896–1977 (r.: Antoni i Celina Łappa)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Anthony St.Clair-Erskine (ID: sw.59532), 1917–1977 (r.: Francis i Sheila MacKellar)

1978

Urodzenia

  1. Izabella Ludwika Żółtowska z Nekli h. Ogończyk (ID: cz.I003103), 1978– (r.: Andrzej i Krystyna Lubomirska)
  2. Natasha Wray (ID: cz.I022471), 1978– (r.: John i Monika Markowska)
  3. Joanna Jadwiga Stella-Sawicka h. Lubicz (ID: cz.I037002), 1978– (r.: Marek i Teresa Witczak)
  4. Anne Laure Goudard (ID: cz.I048412), 1978– (r.: Herve i Maria Dunin)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Tamara Laura ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.39), bohater Wiki 1978– (r.: Adam i Nora de Picciotto)
  7. Edward Stanisław Ryszard hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.84), 1978– (r.: Xawery i Viridianna Raczyńska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Hans Rolle hr. von Oppersdorff (ID: sw.17093), 1934– × Marion Edana English (ID: sw.17094), 1950–

Zgony

  1. Helena Mieczkowska z Nieciszewa h. Zagłoba (ID: dw.52003), 1901–1978 (r.: Stanisław i Kazimiera Moszczeńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Antoine von Seilern und Aspang (ID: sw.19921), 1901–1978 (r.: Karl i Antoinette Woerishoffer)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Gerolf Joseph Benedikt Coudenhove-Kalergi (ID: sw.341451), 1896–1978 (r.: Heinrich i Mitsu Aoyama)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1979

Urodzenia

  1. Michael Stankiewicz (ID: sw.75403), 1979– (r.: Krzysztof i Anna Barbetti)

Małżeństwa

  1. Alexander Luan hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I002278), 1949– × Caroline Hamilton-Fleming (ID: cz.I002776), ~1950–
  2. Robert Arthur Steele (ID: cz.I022458), 1949– × Gabriela «Gaba» hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: cz.I022457), 1948–

Zgony

  1. Witold Marian Mikulicz-Radecki h. Gozdawa (odm.) (ID: cz.I001279), bohater PSB 1891–1979 (r.: Marceli i Helena Krasicka)
    → PSB: RADECKI Witold Marian (1891-1979) pułkownik dyplomowany
  2. Wanda hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004660), 1908–1979 (r.: Henryk i Antonina Kalkstein)
  3. Leopold Skarzyński h. Bończa (ID: cz.I032656), bohater PSB 1903–1979 (r.: Stefan i Janina Szańkowska)
    → PSB: SKARŻYŃSKI Leopold Kazimierz (1903-1979) podpułkownik WP
  4. Józef Opieński h. Pniejnia (ID: psb.20838.5), człowiek teatru 1901–1979 (r.: Henryk i Anna Krzymuska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Bronisław Noël (ID: sw.111718), bohater Wiki 1897–1979 (r.: Stanisław i Wanda Bielańska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Aniela Potocka h. Leliwa (ID: sw.64014), 1901–1979 (r.: Mieczysław i Leonia Kobylańska)

1980

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Hugh Bullock (ID: cz.I022443), 1957– × Gabrielle Zofia Stanley Moss-Tarnowska (ID: cz.I022442), 1954–
  2. Andrew Craig Elliott (ID: sw.117413), 1944–2003 × Hanna Teresa Krystyna Majewska (ID: sw.117163), korespondent M.J.M. 1950–
  3. Piotr Jan Fudakowski h. Dołęga (ID: sw.299594), 1955– × Henrietta Williams (ID: sw.299595), ~1950–
  4. Włodzimierz de Rosenwerth h. Rużyczka (ID: sw.50109), 1918–2007 × Bożena Ronka (ID: sw.50189), ~1950–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Kazimierz Karski z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.496), 1899–1980 (r.: Stefan i Stefania Chylińska)
  2. Bronisław Bolesław Duch (ID: cz.I052300), bohater Wiki 1896–1980
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Aniela «Lela» Wolska h. Lubicz (ID: psb.21957.6), bohater Wiki 1901–1980 (r.: Wacław i Maryla Młodnicka)
  5. Bronisław Jan Przyłuski (ID: psb.24714.1), bohater PSB 1905–1980 (r.: Jan i Bronisława Wysoczańska)
    → PSB: PRZYŁUSKI Bronisław Jan (1905-1980) poeta, dramaturg, publicysta
  6. Stefania Wieluńska (ID: sw.181618), 1898–1980 (r.: Michał i Wanda Wodzińska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Krystyn Maria Antoni hr. Rawita-Ostrowski h. Rawicz (ID: ut.23.1.123), 1894–1980 (r.: Aleksander i Helena Tyszkiewicz)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1981

Urodzenia

  1. Nicole Bobińska h. Leliwa (ID: cz.I012436), 1981– (r.: Wojciech i Teresa Dąbrowska)
  2. Katharine Wray (ID: cz.I022472), 1981– (r.: John i Monika Markowska)
  3. Edward Stanisław Adam Henley (ID: cz.I032278), 1981– (r.: Marcus i Anna Rey)
  4. Graham Clements (ID: sw.131066), 1981–
  5. Osian Władysław hr. Baworowski z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.146133), 1981– (r.: Ludwik i Heulwen Jones)

Małżeństwa

  1. Roman hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I005770), korespondent M.J.M. 1937– × Aleksandra Kłaczyńska (ID: sw.115663), korespondent M.J.M. 1950–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Anna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.462), 1890–1981 (r.: Witold i Jadwiga Dzieduszycka)
  2. Witold Porczyński (ID: cz.I031181), 1920–1981 (r.: Adam i Maria Trusow)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Mieczysław Sokołowski (ID: psb.30909.1), bohater PSB 1889–1981 (r.: Ignacy i Maria Billewicz)
    → PSB: SOKOŁOWSKI Mieczysław (1889-1981) ekonomista, podsekretarz stanu w Min. Przemysłu i Handlu, działacz emigracyjny
  6. Andrzej Władysław «Zbyszek» Stypułkowski (ID: psb.32608.5), bohater PSB 1929–1981 (r.: Zbigniew i Aleksandra Rabska)
    → PSB: STYPUŁKOWSKI Andrzej (1929-1981), wydawca emigracyjny
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jan Władysław Pętkowski h. Ostoja (ID: sw.18504), 1902–1981 (r.: Władysław i Zofia Skrzydlewska)
  10. Edward Donimirski z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: sw.20234), 1925–1981 (r.: Jerzy i Helena Bojanowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Zofia Jadwiga ks. Sapieha-Rożańska h. Lis (ID: ut.15.2.41), 1900–1981 (r.: Jan i Seweryna Uruska)

1982

Urodzenia

  1. Janina Parol h. Nałęcz (ID: cz.I012440), 1982– (r.: Romuald i Jolanta Bobińska)
  2. Katarzyna Marianna hr. Kwilecka z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: cz.I018373), 1982– (r.: Michał i Wanda Kwilecka)
  3. Marc James Thomas Łubieński-Steele (ID: cz.I022464), 1982– (r.: Robert i Gabriela Łubieńska)
  4. Christina Włodek (ID: cz.I045453), 1982– (r.: Stanisław i Barbara Morman)
  5. Alix Goudard (ID: cz.I048413), 1982– (r.: Herve i Maria Dunin)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Misza Amaru Mieszko Ozdowski h. Bończa (ID: sw.123561), 1982– (r.: Michał i Krystyna Bartkowiak)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Michał hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: cz.I002395), członek SPSW 1960– × Wanda Monika hr. Kwilecka z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: cz.I002401), 1953–
  2. Edward Michał Andrzej Mier-Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I007721), 1952– × Krystyna Jadwiga hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003208), 1953–
  3. Iwo Maria Michał hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008504), 1939– × Pamela Woodhead (ID: sw.6623), 1935–2003
  4. Romuald Parol h. Nałęcz (ID: cz.I012433), 1953– × Jolanta Bobińska h. Leliwa (ID: cz.I012432), 1953–
  5. Jerzy Stefan Gębski (ID: cz.I022437), 1955– × Anna Maria hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003210), korespondent M.J.M. 1960–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Eugeniusz Karol Maria ks. Lubomirski-de Vaux z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.578), 1895–1982 (r.: Władysław i Elżbieta de Vaux)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Cornelia Carter Roberts (ID: sw.341454), 1936–1982 (r.: Eugene i Kornélia Széchényi)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1983

Urodzenia

  1. Alexandra Suzuki (ID: cz.I012438), 1983– (r.: Meyi i Anna Bobińska)
  2. Alicja Parol h. Nałęcz (ID: cz.I012441), 1983– (r.: Romuald i Jolanta Bobińska)
  3. Paola Maria ks. Sapieha-Rożańska h. Lis (ID: cz.I021838), 1983– (r.: Jan i Cristina Bourbon)
  4. Helena Magdalena Mier-Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I022505), 1983– (r.: Edward i Krystyna Bnińska)
  5. Marta de Lacey (ID: cz.I028393), 1983– (r.: Gerald i Elżbieta Jędrzejowicz)
  6. Elena Christiane von Seilern und Aspang (ID: sw.19881), 1983– (r.: Peter i Caroline von Goëß)
  7. Krzysztof Cholewa (ID: sw.50126), 1983– (r.: Jarosław i Monika Dargel)
  8. Gabriela Maria Teresa Potworowska z Sienna h. Dębno (ID: sw.8042), 1983– (r.: Tadeusz i Irena Bnińska)

Małżeństwa

  1. Tomasz Karski z Kars h. Boleścic (ID: 9.503.515), 1905–1998 × Teresa «Grażyna» Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.48375), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–
  2. Piotr James hr. Piniński h. Jastrzębiec (ID: ut.24.1.102), korespondent M.J.M. 1956– × Mary Zofia Teresa hr. Badeni h. Bończa (ID: ut.9.1.53), 1960–

Zgony

  1. Andrzej hr. (primog.) Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: 13.415.153), 1895–1983 (r.: Zygmunt i Maria Mielżyńska)
  2. Stanisław Ludwik bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005328), 1921–1983 (r.: Stanisław i Emma Niedzielska)
  3. Paweł Julian Dąbski-Nerlich (ID: dw.52031), 1899–1983 (r.: Roman i Maria Gembicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Tadeusz Józef Marian Sulimirski h. Lubicz (ID: psb.32748.1), bohater PSB 1898–1983 (r.: Wit i Oktawia Peszyńska)
    → PSB: SULIMIRSKI Tadeusz (1898-1983), archeolog
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Leon Bittner (ID: ut.6.5.78), 1903–1983
  9. Anna Maria Antonina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: zi.2.76.a), 1912–1983 (r.: Maurycy i Anna Brunicka)

1984

Urodzenia

  1. Izabella Gabriela Mier-Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I022506), 1984– (r.: Edward i Krystyna Bnińska)
  2. Stefan Adam Gębski (ID: cz.I022509), 1984– (r.: Jerzy i Anna Bnińska)
  3. Clare Bullock (ID: cz.I028653), 1984– (r.: Hugh i Gabrielle Moss)
  4. Lorena Persano (ID: cz.I037008), 1984– (r.: Giovanni i Krystyna Grabska)
  5. Filippa Amanda von Seilern und Aspang (ID: sw.19882), 1984– (r.: Peter i Caroline von Goëß)

Małżeństwa

  1. Włodzimierz Antoni Fryderyk hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: cz.I018130), 1946– × Victoria Canning (ID: cz.I044072), 1958–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Laura Skarzyńska h. Bończa (ID: sw.122025), 1901–1984 (r.: Stefan i Janina Szańkowska)
  6. Helena «Lula» Daszyńska (ID: sw.151869), 1908–1984 (r.: Ignacy i Maria Paszkowska)
  7. Stanisław Baliński z Balina h. Jastrzębiec (ID: sw.172591), bohater Wiki 1898–1984 (r.: Ignacy i Maria Chomętowska)
  8. Henryk Stanisław «Wolski» Glass h. Prawda (ID: sw.22505), uczestnik Powstania Warszawskiego 1896–1984 (r.: Karol i Zofia Karney)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Martine de Ganay (ID: sw.59566), 1948–1984 (r.: Jean i Philippine de Noailles)

1985

Urodzenia

  1. Filip Suzuki (ID: cz.I012439), 1985– (r.: Meyi i Anna Bobińska)
  2. Antoni Parol h. Nałęcz (ID: cz.I012442), 1985– (r.: Romuald i Jolanta Bobińska)
  3. Józef de Lacey (ID: cz.I028394), 1985– (r.: Gerald i Elżbieta Jędrzejowicz)
  4. Alexander Donald Marek Henley (ID: cz.I032279), 1985– (r.: Marcus i Anna Rey)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Alexandre Théodore Kiendl (ID: sw.464779), 1985– (r.: Théodore i Caroline Ross)

Małżeństwa

  1. Kevin O'Reilly (ID: sw.56095), ~1960– × Anna Małgorzata Pac-Pomarnacka h. Gozdawa (ID: sw.56094), 1965–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Wacław Alfred Zbyszewski h. Topór (ID: sw.216722), bohater Wiki 1903–1985 (r.: Marian i Katarzyna Żeromska)
  5. Magdalena Winnicka (ID: sw.43508), 1913–1985
  6. Natalia Szembek (ID: sw.45585), 1889–1985
  7. Borys Karnicki (ID: sw.49218), bohater Wiki 1907–1985 (r.: Aleksander i Zofia Agapow)
  8. Jadwiga Maria Marcelina hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.75188), 1912–1985 (r.: Justyn i Helena Dzieduszycka)
  9. Zofia Hantke (ID: ut.4.1.180), 1900–1985
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1986

Urodzenia

  1. Emilia Bobińska h. Leliwa (ID: cz.I012437), 1986– (r.: Wojciech i Teresa Dąbrowska)
  2. Anna Cecilia hr. Tarnowska-Męcińska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I019784), 1986– (r.: Andrzej i Wafa Stephan)
  3. Isabella Anna Victoria Steele (ID: cz.I022465), 1986– (r.: Robert i Gabriela Łubieńska)
  4. Helen Bullock (ID: cz.I028654), 1986– (r.: Hugh i Gabrielle Moss)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Natalia Aleksandra Laura ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: ut.4.2.80), 1986– (r.: Władysław i Susan Charman)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Martyna Grygłaszewska (ID: cz.I017655), 1903–1986 (r.: Stanisław i Antonina Zielińska)
  3. Anna ks. Puzyna h. Oginiec (ID: psb.24949.5), 1891–1986 (r.: Józef i Janina Chojecka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Bohdan Czesław Karol Podoski h. Junosza (ID: sw.126380), poseł na Sejm II RP 1894–1986 (r.: Kazimierz i Janina Lubowidzka)
  7. Maria Kosińska (ID: sw.352377), 1915–1986
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Eric Maxwell Maxwell-Arnott (ID: ut.31.1.28), 1916–1986
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1987

Urodzenia

  1. Jan Stefan hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I017100), 1987– (r.: Andrzej i Wafa Stephan)
  2. Jan Piotr Mier-Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I022507), 1987– (r.: Edward i Krystyna Bnińska)
  3. Teresa Barbara Gębska (ID: cz.I022510), 1987– (r.: Jerzy i Anna Bnińska)
  4. Domenico Radice (ID: cz.I028390), 1987– (r.: Alberto i Anna Jędrzejowicz)
  5. Anna de Lacey (ID: cz.I028395), 1987– (r.: Gerald i Elżbieta Jędrzejowicz)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Aleksander hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: sw.115664), 1987– (r.: Roman i Aleksandra Kłaczyńska)
  8. Leopold Ludwig Wolfgang Öttingen (ID: sw.131308), 1987– (r.: Kraft i Helen Lins)
  9. Joanna O'Reilly (ID: sw.56096), 1987– (r.: Kevin i Anna Pomarnacka)

Małżeństwa

  1. Antonis Gavrielides (ID: sw.76330), 1964– × Maria Helena Romer h. Laski (ID: sw.76329), 1965–

Zgony

  1. Stanisław Dunin ze Skrzynna h. Łabędź (ID: cz.I004868), 1919–1987 (r.: Tytus i Maria Romer)
  2. Anthony Robert Henley (ID: cz.I032276), 1921–1987
  3. Jerzy Zieliński h. Świnka (ID: cz.I062645), 1906–1987 (r.: Kazimierz i Wanda Sztremer)
  4. Maria Bronisława Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: psb.10051.4), 1898–1987 (r.: Józef i Stefania Łabuńska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Zdzisław Henryk Ludwik Stahl (ID: psb.31410.1), bohater PSB 1901–1987 (r.: Leonard i Zofia Godlewska)
    → PSB: STAHL Zdzisław Henryk Ludwik (1901-1987) ekonomista, docent Uniwersytetu Jana Kazimierza, działacz polityczny, publicysta, emigrant polityczny
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Konstanty Meyer (ID: sw.64169), 1898–1987
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1988

Urodzenia

  1. Joseph Markowski h. Szeliga (ID: cz.I022473), 1988– (r.: Anthony i Sally Baker)
  2. Alessandro Persano (ID: cz.I037009), 1988– (r.: Giovanni i Krystyna Grabska)
  3. Aleksander Leon Jan hr. Piniński h. Jastrzębiec (ID: ut.24.1.106), 1988– (r.: Piotr i Mary Badeni)
  4. Alexander Stefan hr. Badeni h. Bończa (ID: ut.9.1.51), 1988– (r.: Michał i Sarah Briggs)

Zgony

  1. Stefan Jerzy ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.624), 1894–1988 (r.: Leon i Maria Hawlaczko)
  2. Roman Marcin hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: cz.I003205), 1912–1988 (r.: Hilary i Jadwiga Tarnowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Kornel Kreczunowicz ab Olejów h. Krzeczunowicz (ID: psb.13997.5), poseł na Sejm II RP 1894–1988 (r.: Aleksander i Felicja Tustanowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Aleksander Hryniewicz (ID: sw.43507), 1913–1988
  8. Czesław Paweł Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58985), bohater Wiki 1888–1988 (r.: Izydor i Józefa Sokołowska)
  9. Stefania Krauze (ID: ut.2.5.70), 1897–1988 (r.: Jan i Aniela N.)
  10. Stanisław Sławiński h. Nałęcz (ID: ut.41.1.11), 1909–1988
  11. Olga Scherer (ID: zi.1.184.a8b), 1924–1988 (r.: Chune i Anna Schulsinger)

Zakres: do 1988 - od 1989


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.11.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie