Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Wilno

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Wilno. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Niemież (2), Morozówka (1), Mickuny (3), Landwarów (10), Jaszuny (4), Niemenczyn (2), Biała Waka (1), Troki (32), Giedrojcie (1), Taboryszki (2), Bieniakonie (2), Bolcieniki (5), Bujwidze (2), Szyrwinty (3), Ejszyszki (1), Zubiszki (1), Gudziszki (2), Żmujdki (2), Oszmiana (7), Hanuszyszki (8), Worniany (5), Nacza (3), Widziszki (1), Kurkle (1), Wiłkomierz (8), Lida (9), Holszany (2), Koszedary (1), Syłgudyszki (2), Wieprze (1), Okoliczne parafie (niektóre): Wilno, par. św. Jana (137), Niemenczyn (68), Giedrojcie (120), Dubinki (183), Bujwidze (65), Korkożyszki (60), Kowarsk (1), Uciana (3), Troupie (1), Łopie (1), Okoliczne cmentarze: Wilno, katedra (14), Wilno, kościół Bernardynów (2), Wilno, cm. Ewangelicki (7), Wilno, cm. Bernardyński (23), Wilno, cm. Stara Rossa (35),

Zakres: do 1944 - od 1945

1296

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1346

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1354

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1390

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1391

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1393

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1458

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1506

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1513

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1521

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1533

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1537

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1545

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1555

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1556

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1558

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1559

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1562

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1569

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1570

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1579

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1582

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1583

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1585

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1591

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1593

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1599

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1609

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1613

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1618

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1622

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1626

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1627

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1631

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1633

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1636

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1638

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1639

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1644

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1646

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1647

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1649

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1651

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1653

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1658

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1661

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1665

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1667

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1671

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1678

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1680

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1685

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Stanisław Sapieha h. Lis (ID: dw.15113), bohater PSB 1668–1732
    → PSB: SAPIEHA Jerzy Stanisław (1668-1732) wojewoda mścisławski
    × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1688

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1691

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1692

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1695

Małżeństwa

  1. Jerzy Dominik ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.349), bohater PSB 1654–1727
    → PSB: LUBOMIRSKI Jerzy Dominik (ok. 1665-1727) wojewoda krakowski
    × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1708

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1712

Urodzenia

  1. Maria Franciszka Stein zu Jettingen zu Jettingen (ID: dw.14139), 1712–1741 (r.: Aleksander i Anna Guttenberg)

1721

Małżeństwa

  1. Józef Tadeusz ks. Ogiński h. Oginiec (ID: dw.15103), bohater PSB 1693–1736
    → PSB: OGIŃSKI Józef Jan (1700-1736) wojewoda trocki
    × Anna ks. Wiśniowiecka h. Korybut (ID: dw.13531), 1695–1732

1722

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1724

Małżeństwa

  1. Jerzy Stanisław Sapieha h. Lis (ID: dw.15113), bohater PSB 1668–1732
    → PSB: SAPIEHA Jerzy Stanisław (1668-1732) wojewoda mścisławski
    × Teodora Sołtan h. wł. (ID: dw.16115), ~1700–1774

1730

Urodzenia

  1. Aleksander Michał Paweł ks. Sapieha h. Lis (ID: 15.105.929), bohater PSB 1730–1793 (r.: Kazimierz i Karolina Radziwiłł)
    → PSB: SAPIEHA Aleksander Michał (1730-1793) wojewoda połocki, hetman polny

1734

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1737

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1738

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1739

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1744

Małżeństwa

  1. Konstanty Ludwik hr. Plater z Broelu h. wł. (ID: 9.112.137), bohater PSB 1722–1778
    → PSB: PLATER Konstanty Ludwik (1722-1778) starosta, kasztelan
    × Augusta ks. Ogińska h. Oginiec (ID: dw.15370), 1724–1791

1748

Urodzenia

  1. Ludwik Tyszkiewicz h. Leliwa (ID: dw.15977), marszałek wielki [cen] Litwa 1748–1808 (r.: Józef i Anna Pociej)

1749

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1750

Małżeństwa

  1. Piotr Paweł Sapieha h. Lis (ID: 2.261.83), bohater PSB 1701–1771
    → PSB: SAPIEHA Piotr Paweł (1701-1771) wojewoda smoleński
    × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jan Kajetan ks. Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: 8.192.115), bohater PSB 1699–1764
    → PSB: JABŁONOWSKI Jan Kajetan (1699/1700-1764) wojewoda bracławski
    × Anna Paulina Sapieha h. Lis (ID: 8.192.146), bohater PSB 1728–1800
    → PSB: JABŁONOWSKA Anna Paulina (1728-1800) wojewodzina bracławska

1753

Urodzenia

  1. Helena Przezdziecka h. Pierzchała (Roch III) (ID: dw.8816), bohater PSB 1753–1821 (r.: Antoni i Katarzyna Ogińska)
    → PSB: RADZIWIŁŁOWA Helena (1753-1821) wojewodzina wileńska, twórczyni Arkadii pod Łowiczem

Małżeństwa

  1. Antoni Kazimierz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: dw.16834), bohater Wiki 1723–1778 × Teresa Tyzenhauz h. Bawół (ID: dw.16835), ~1730–1760

1754

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1756

Urodzenia

  1. Pius hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: dw.17470), plany PSB 1756–1858 (r.: Felicjan i N. Mosiecka)

1760

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1762

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1766

Zgony

  1. Marcin Chreptowicz h. Odrowąż (ID: 3.200.351), 1698–1766 (r.: Michał i Felicjanna Kiersnowska)

1769

Zgony

  1. Wilhelm Jan Plater z Broelu h. wł. (ID: 1.83.54), sędzia grodzki [inf] Inflanty 1715–1769 (r.: Jan i Helena Ogińska)

1770

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1771

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1772

Zgony

  1. Krystyna Rozalia Sapieha h. Lis (ID: dw.16116), 1724–1772 (r.: Jerzy i Teodora Sołtan)

1773

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Brygida Petronela ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: dw.13559), 1727–1773 (r.: Mikołaj i Barbara Zawisza)

1774

Małżeństwa

  1. Hieronim Jan ks. Sanguszko-Kowelski h. Pogoń Litewska (ID: dw.9286), bohater PSB 1743–1812
    → PSB: SANGUSZKO Hieronim Janusz (1743-1812) generał, wojewoda wołyński
    × Anna Teofila ks. Sapieha h. Lis (ID: dw.9306), dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1758–1813

1775

Urodzenia

  1. Antoni Henryk ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: 3.662.410), bohater PSB 1775–1833 (r.: Michał i Helena Przezdziecka)
    → PSB: RADZIWIŁŁ Antoni Henryk (1775-1833) polityk, kompozytor, wiolonczelista, mecenas sztuki

1776

Zgony

  1. Ignacy Błażej Stanisław Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.191), bohater PSB 1722–1776 (r.: Leon i Regina Święcicka)
    → PSB: ŁOPACIŃSKI Ignacy Błażej (1722-1776) poseł, pamiętnikarz, dramatopisarz

1777

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Dowojna-Sołłohub h. Prawdzic (ID: 2.395.31), 1751–1777 (r.: Antoni i Brygida Radziwiłł)

1780

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1782

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1783

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1784

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1785

Urodzenia

  1. Stanisław hr. Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź (ID: dw.16075), hr. [tytuł] nadany 1785–1864 (r.: Adam i Anna Niemirycz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1786

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1787

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Ludwik hr. Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22188), hr. [tytuł] nadany ~1760–1787 (r.: Jan i Emerencja Plater)

1790

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antonina Ludwika Teofila ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: 9.138.71), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1790–1851 (r.: Maciej i Elżbieta Chodkiewicz)
  3. Wojciech Albert Aszperger (ID: psb.451.1), bohater PSB 1790–1847 (r.: Albert i Regina Sosińska)
    → PSB: ASZPERGER Wojciech (1790-1847) aktor
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1791

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1792

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Barbara Teresa Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię (ID: 2.503.119), ~1760–1792 (r.: Michał i Kazimiera Ogińska)

1793

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1794

Zgony

  1. Szymon Marcin Juda Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: 11.434.123), bohater PSB 1741–1794 (r.: Dominik i Marianna Zabiełło)
    → PSB: KOSSAKOWSKI Szymon Marcin (1741-1794) hetman wielki litewski

1798

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Karolina Stryjeńska ze Stryina (ID: psb.24937.4), 1775–1798 (r.: Stanisław i Anna Dąmbska)

1799

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Konstanty Śniadecki h. Leliwa (ID: psb.32765.6), bohater PSB 1799–1859 (r.: Andrzej i Konstancja Mikułowska)
    → PSB: ŚNIADECKI Józef (1799-1859), marszałek szlachty powiatu oszmiańskiego

Zgony

  1. Barbara Kopeć h. Kroje (odm.) (ID: 11.134.277), ~1730–1799 (r.: Michał i Anna Naramowska)

1800

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1801

Urodzenia

  1. Natalia Anna Bisping h. wł. (ID: 1.1034.88), bohater PSB 1801–1888 (r.: Piotr i Józefa Kicka)
    → PSB: KICKA Natalia Anna (1801-1888) malarka, publicystka
  2. Hipolit Drzewicki z Drzewicy h. Ciołek (ID: 5.141.292), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1801–1841 (r.: Stanisław i Wiktoria Giedrojć)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1802

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Pius hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: dw.17470), plany PSB 1756–1858 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1803

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1804

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1805

Urodzenia

  1. Zofia Ludwika Marianna Potocka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I048721), 1805– (r.: Feliks i Zofia Pac)

1806

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Edward Jan Nepomucen Römer h. Laski (ID: psb.26436.1), bohater PSB 1806–1878 (r.: Michał i Rachela de Raës)
    → PSB: ROMER Edward Jan (1806-1878) ziemianin, działacz społeczny, literat, malarz amator

Zgony

  1. Michał Hieronim Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię (ID: 2.503.143), bohater PSB 1762–1806 (r.: Stanisław i Teofila Radziwiłł)
    → PSB: BRZOSTOWSKI Michał Hieronim (1762-1806) starosta grodowy miński
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1807

Zgony

  1. Leon Gorski z Góry h. Nałęcz (ID: 6.607a.600), cześnik [cen] Litwa ~1760–1807 (r.: Michał i Marianna Wojna)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1808

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1809

Zgony

  1. Franciszek Ksawery Chomiński h. Lis (ID: 3.146.22), bohater PSB ~1730–1809 (r.: Hilary i Anna Kopeć)
    → PSB: CHOMIŃSKI Franciszek Ksawery (zm. 1809) wojewoda mścisławski

1810

Urodzenia

  1. Cezar August hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: 9.50.624), bohater PSB 1810–1869 (r.: Kazimierz i Eleonora Żaba)
    → PSB: PLATER Cezary Augustyn (1810-1869) powstaniec 1830, polityk-emigrant
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Ksawery Butrymowicz h. Topór (ID: sw.80425), ~1770–1810 (r.: Mateusz i Krystyna Szyrma)

1811

Urodzenia

  1. Ludwik Lachowicz (ID: psb.14638.1), bohater PSB 1811–1880 (r.: Ludwik i Anna Szuszkiewicz)
    → PSB: LACHOWICZ Ludwik (1811-1880) chirurg

Zgony

  1. Barbara Zyberk zu Wischling h. wł. (ID: 11.434.133), dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego ~1740–1811 (r.: Józefat i Magdalena Budberg)

1812

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1813

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1814

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Szwykowski h. Ogończyk (ID: psb.34129.1), bohater PSB 1814–1899 (r.: Kazimierz i Marcjanna Abramowicz)
    → PSB: SZWYKOWSKI Kazimierz (1814-1899), lekarz, powstaniec listopadowy
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1815

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1816

Urodzenia

  1. Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: 15.431.620), 1816–1891 (r.: Tadeusz i Józefa Sołohub)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1817

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1818

Urodzenia

  1. Artur Bartels (ID: psb.763.1), bohater PSB 1818–1885 (r.: Ludwik i Konstancja Zabłocka)
    → PSB: BARTELS Artur (1818-1885) satyryk, pieśniarz, rysownik
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Wiktor hr. Dunin-Jundziłł h. Łabędź (ID: 9.126.176), bohater PSB 1790–1862
    → PSB: JUNDZIŁŁ Wiktor (1790-1862) emigrant w Szwajcarii
    × Teresa Karolina Cichocka h. Nałęcz (ID: 3.334.39), 1799–1858

1819

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1820

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1821

Urodzenia

  1. Aleksander Stanisław August Sołtan h. wł. (ID: psb.31004.7), 1821–1853 (r.: Adam i Idalia Pociej)
  2. Jan Pilecki (ID: psb.31018.20), bohater PSB 1821–1878
    → PSB: PILECKI Jan (1821-1878) lekarz zdrojowy

1822

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1823

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1824

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1825

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tadeusz Gorecki h. Dołęga (ID: 6.563.54), bohater PSB 1825–1868 (r.: Antoni i Weronika Eydziatowicz)
    → PSB: GORECKI Tadeusz (1825-1868) malarz
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1826

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Mikołaj Jan Jeleński h. wł. (Wręby) (ID: sw.108853), 1826– (r.: Gedeon i Marianna Giedrojć)

Małżeństwa

  1. Karol Teofil hr. Załuski h. Junosza (ID: lu.44449), bohater Wiki 1794–1845 × Amelia ks. ks. Ogińska z Kozielska h. Oginiec (ID: lu.47014), bohater Wiki 1805–1858
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1827

Urodzenia

  1. Konstancja Lenkiewicz-Ipohorska h. Kotwicz (ID: 8.679.131), 1827– (r.: Ignacy i N. Downarowicz)
  2. Eugeniusz Ignacy Eugenniusz Eysmont h. Korab (ID: sw.158055), 1827– (r.: Lucjan i Maria Kościałkowska)

1828

Urodzenia

  1. Michał Karol hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: 2.503.108), bohater Wiki 1828–1893 (r.: Karol i Amelia Ogińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Konstanty Michał Kazimierz Szwykowski h. Ogończyk (ID: sw.401395), 1828–1897 (r.: Franciszek i Ludwika Przezdziecka)

1829

Urodzenia

  1. Maria Teresa Jeleńska h. wł. (Wręby) (ID: sw.61405), 1829– (r.: Gedeon i Marianna Giedrojć)
  2. Agrypina Maria Eleonora Niesiołowska h. Korzbok (ID: sw.61406), 1829– (r.: Antoni i Anna Reytan)

Zgony

  1. Teresa Żuk (ID: sw.51438), ~1760–1829 (r.: Tadeusz i ... ...)

1830

Urodzenia

  1. Antoni Rafał Felkerzamb h. wł. (ID: sw.129533), 1830–1876 (r.: Adam i Maria Mohl)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Władysław Stanisław Teodor Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.4360), 1830–1900 (r.: Jan i Antonina Plater)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1831

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Salomea Mordas-Żylińska h. Janina (ID: sw.51440), 1831–1908 (r.: Leonard i Barbara Syruć)

1832

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Alfred Izydor Römer h. Laski (ID: psb.26433.1), bohater PSB 1832–1897 (r.: Edward i Anna Białozor)
    → PSB: ROMER Alfred Izydor (1832-1897) malarz, rzeźbiarz, medalier, heraldyk, powstaniec 1863
  3. Lucjusz Ratowt (ID: sw.251968), 1832– (r.: Adolf i Rozalia Siwicka)
  4. Aleksa Zofia Ludwika de Choiseul-Gouffier (ID: sw.61892), 1832– (r.: Artur i Wanda Niesiołowska)
  5. Aleksandra Towiańska (ID: zi.6.16.m), 1832–1886 (r.: Andrzej i Karolina Max)

Zgony

  1. Teodor Laskarys h. wł. (ID: 13.648.23), ~1780–1832 (r.: Teodor i Anna Zabiełło)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1833

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksander Wawrzecki h. Rola (ID: sw.10892), 1815–1833 (r.: Józef i Kunegunda Giedrojć)

1834

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tytus Ratowt (ID: sw.251969), 1834– (r.: Adolf i Rozalia Siwicka)
  4. Zygmunt Ilcewicz (ID: sw.300067), 1834–1898 (r.: Franciszek i Anna Dąbrowska)
  5. Andrzej Franciszek Aleksander Śniadecki h. Leliwa (ID: ut.22.1.3), 1834–1893 (r.: Józef i Antonina Sulistrowska)

1835

Urodzenia

  1. Antonina Ignacja Teresa Zabiełło h. Topór (ID: 13.648.26), 1835– (r.: Antoni i Flora Laskarys)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Aniela Ratowt (ID: sw.251970), 1835– (r.: Adolf i Rozalia Siwicka)

Zgony

  1. Flora Laskarys h. wł. (ID: 13.648.21), 1806–1835 (r.: Wojciech i Franciszka Albertrandy)
  2. Amelia ks. Sapieha h. Lis (odm.) (ID: 9.2.46), 1762–1835 (r.: Aleksander i Agnieszka Lubomirska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1836

Urodzenia

  1. Adam Alfred Gustaw hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22141), bohater PSB 1836–1909 (r.: Stefan i Alojza Marcinkiewicz)
    → PSB: PLATER Adam Alfred (1836-1909) ziemianin, marszałek, działacz organiczny
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Konstanty Franciszek Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba (ID: sw.253371), 1836– (r.: Józef i Izabela Wiłejko)

1837

Urodzenia

  1. Alfred Michał Kazimierz Fergis h. wł. (ID: 5.690.28), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1837–1860 (r.: Konstanty i Brygida Białozor)

1838

Urodzenia

  1. Piotr Jan hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: 11.1.1623), 1838–1905 (r.: Antoni i Dorota Grotkowska)
  2. Stanisław ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.466), 1838–1916 (r.: Konstanty i Karolina Czetwertyńska)
  3. Wincentyna Szarska (ID: psb.15331.3), 1838–1885 (r.: Wincenty i Konstancja Masłowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Andrzej «Jędrzej» Śniadecki (ID: psb.615.5), bohater PSB 1768–1838 (r.: Andrzej i Franciszka Giszczyńska)
    → PSB: ŚNIADECKI Jędrzej (1768-1838), lekarz, chemik, profesor Uniwersytetu Wileńskiego
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1839

Urodzenia

  1. Kazimierz Gedeon Jeleński h. wł. (Wręby) (ID: 8.679.179), 1839– (r.: Józef i Antonina Rajecka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1840

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1842

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1843

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksandra Tyzenhauz h. Bawół (ID: 7.372.2), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1843 (r.: Ignacy i Marianna Przezdziecka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1844

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Wilhelm Ignacy Grandidier (ID: sw.178226), 1844–1906 (r.: Georg i Maria Zabiełło)

Zgony

  1. Józef hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I004849), plany PSB 1805–1844 (r.: Michał i Joanna Karp)
  2. Maria Zabiełło h. Topór (ID: sw.10988), 1818–1844 (r.: Michał i Józefa Brzeska)

1845

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1847

Zgony

  1. Eleonora Apolinara Żaba h. Kościesza (odm.) (ID: 15.50.274), 1784–1847 (r.: Tadeusz i Ludwika Kiełpsz)
  2. Kunegunda Wołłowicz h. Bogoria (ID: lu.22189), ~1760–1847 (r.: Michał i Eleonora Olszewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Strumiłło (ID: psb.32390.1), bohater PSB 1774–1847 (r.: Antoni i Eleonora N.)
    → PSB: STRUMIŁŁO Józef (1774-1847) adwokat, sekretarz Ixzby Szlacheckiej guberni wileńskiej, ogrodnik, botanik

1848

Urodzenia

  1. Antoni Karol ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.64), 1848–1909 (r.: Edmund i Ludwika Chrzczonowicz)

Zgony

  1. Maria Rudomina-Dusiatska h. Trąby (ID: sw.3816), 1800–1848 (r.: Józef i Barbara Szczytt)

1849

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1850

Zgony

  1. Józef Nepomucen Nicefor Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.340), rotmistrz kawaleria narodowa 1764–1850 (r.: Ignacy i Judyta Prozor)
  2. Wawrzyniec Stanisław bar. Puttkamer h. Bradacice (ID: psb.24937.1), bohater PSB 1794–1850 (r.: Aleksander i Karolina Stryjeńska)
    → PSB: PUTTKAMER Wawrzyniec Stanisław (1794-1850) marszałek powiatu lidzkiego, działacz kalwiński
  3. Anna Dąbrowska (ID: sw.300069), 1798–1850
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1851

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1852

Zgony

  1. Józef Kazimierz hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22279), bohater PSB 1796–1852 (r.: August i Anna Rzewuska)
    → PSB: PLATER Józef Kazimierz (1796-1852) ziemianin, agronom, pisarz

1853

Małżeństwa

  1. Kazimierz Szetkiewicz (ID: psb.29327.4), 1827–1898 × Wanda Mineyko h. Gozdawa (ID: psb.29327.5), 1834–1920

Zgony

  1. Antonina Sulistrowska h. Lubicz (ID: psb.32765.5), bohater PSB 1805–1853 (r.: Kazimierz i Karolina Abramowicz)
    → PSB: ŚNIADECKA Antonina (ok. 1805-1853), ziemianka, filantropka

1854

Urodzenia

  1. Kazimierz Przemysław Dowgiałło h. Zadora (ID: 4.734.118), 1854–1893 (r.: Stanisław i Idalia Potocka)
  2. Maria Emilia Szetkiewicz (ID: psb.29320.4), 1854–1885 (r.: Kazimierz i Wanda Mineyko)
  3. Józef Witold Sokołowski (ID: sw.219814), 1854–1919 (r.: Apolinary i Teofila Rapcewicz)

Zgony

  1. Adam Günther von Hildesheim (ID: 7.372.1), bohater PSB 1782–1854 (r.: Michał i Konstancja Wołodkowicz)
    → PSB: GÜNTHER von Heidelsheim Adam (1782-1854) ziemianin, mecenas sztuki

1855

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Michalina Zaleska h. Lubicz (ID: 11.434.177), 1855–1890 (r.: Zenon i Kamila Dombrowicz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1856

Urodzenia

  1. Ignacy hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: 14.63.241), 1856– (r.: Józef i Aleksandra Łęska)
  2. Michał Piotr Jan Konrad Eligard Krauze (ID: psb.11302.2), 1856–1928 (r.: Wincenty i Maria Malinowska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Wacław hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.584), 1823–1897 × Helena Oskierka h. Murdelio (odm.) (ID: 12.270.632), 1837–1902

Zgony

  1. Michalina Sutkowska h. Pobóg (ID: 12.270.579), ~1790–1856 (r.: Michał i Franciszka Anhalt)

1857

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Edward hr. Mostowski h. Dołęga (ID: sw.18652), 1857–1909 (r.: Bogdan i Zofia Chomińska)
  3. Maria Dering (ID: sw.91277), bohater Wiki 1857–1918 (r.: Emilian i Aleksandra Wiśniewska)

Zgony

  1. Dorota Morykoni h. wł. (ID: 15.536.290), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1857 (r.: Józef i Konstancja Szadurska)
  2. Franciszek Ilcewicz (ID: sw.300068), 1796–1857

1859

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Zawadzki (ID: sw.10166), bohater Wiki 1859–1926
  3. Michel Adalbert Jean de Bouvié (ID: sw.300479), kawaler Legii Honorowej 1859–1931 (r.: Eugeniusz i Natalia Mirska)

Zgony

  1. Wincenty Dowgiałło h. Zadora (ID: 4.734.147), podkomorzy [wil] Zawilie 1783–1859 (r.: Antoni i Ewa Węcławska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Józef Konstanty Śniadecki h. Leliwa (ID: psb.32765.6), bohater PSB 1799–1859 (r.: Andrzej i Konstancja Mikułowska)
    → PSB: ŚNIADECKI Józef (1799-1859), marszałek szlachty powiatu oszmiańskiego
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1860

Urodzenia

  1. Antonina Zofia Hutten-Czapska h. Leliwa (ID: 3.598.179), 1860–1929 (r.: Edward i Antonina Różycka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1861

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1862

Urodzenia

  1. Maria Tekla Maćkiewicz h. Pobóg (ID: 16.293.36), 1862–1918 (r.: Julian i Zofia Wolan)

Małżeństwa

  1. Władysław Leon Felkerzamb h. wł. (ID: sw.129560), 1833–1899 × Maria Weryha-Darewska h. Szreniawa (ID: sw.129561), 1837–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Pulcheria Gorska z Góry h. Nałęcz (ID: 6.607a.545), 1786–1862 (r.: Ludwik i Konstancja Odachowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1863

Urodzenia

  1. Józefa Skirmunt h. Dąb (ID: lu.28021), 1863–1899 (r.: Konstanty i Gabriela Umiastowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Mieczysław Salmonowicz h. Orla (Szaszor) (ID: sw.196252), 1863–1913 (r.: Władysław i Konstancja Benisławska)
  4. Felicja Lutyńska (ID: sw.60970), 1863–1918

Małżeństwa

  1. Andrzej Franciszek Aleksander Śniadecki h. Leliwa (ID: ut.22.1.3), 1834–1893 × Maria Anna Wereszczyńska h. Korczak (ID: ut.22.1.4), 1847–1906

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1864

Urodzenia

  1. Waldemar Bazyli Lucjan Weyssenhoff h. Łabędź (ID: 14.63.558), 1864– (r.: Michał i Wanda Łubieńska)
  2. Edward Hutten-Czapski h. Leliwa (ID: 3.598.177), 1864–1887 (r.: Edward i Antonina Różycka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Józef Kazimierz Rychlewicz h. Pobóg (ID: sw.613552), 1864–1933 (r.: Jan i Karolina Puttkamer)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stefan Emeryk hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22135), 1799–1864 (r.: Jerzy i Karolina Giedrojć)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1865

Urodzenia

  1. Wanda Garczyńska h. wł. (ID: 1.881.160), 1865–1939 (r.: Walenty i Jadwiga Pruszak)

Zgony

  1. Kunegunda hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: dw.17509), ~1780–1865 (r.: Jan i Anna Wołłowicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1866

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1867

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1868

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1869

Urodzenia

  1. Maria Benisławska z Benisławia h. Pobóg (ID: 1.632.68), 1869– (r.: Zygmunt i Maria Chomińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stanisław Bohusz-Siestrzencewicz h. Strzała (ID: zi.4.7.b5a), bohater PSB 1869–1927 (r.: Stanisław i Konstancja Wolan)
    → PSB: SIESTRZEŃCEWICZ Stanisław (1869-1927) malarz, rysownik

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1870

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1871

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisław Szumski (ID: psb.34053.1), bohater PSB 1790–1871 (r.: Wawrzyniec i Ludwika Koszczyc)
    → PSB: SZUMSKI Stanisław (1790-1871), oficer napoleoński, marszałek szlachty wileńskiej
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1872

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Franciszka Oskierka h. Murdelio (ID: sw.882), 1872–1953 (r.: Zygmunt i Zofia Korsak)

1873

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksandra Zaleska h. Lubicz (ID: 6.607a.614), ~1790–1873
  2. Eustachy hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.2969), plany PSB 1814–1873 (r.: Pius i Augusta Plater)

1874

Urodzenia

  1. Artur hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola (ID: 15.74.532), 1874–1931 (r.: Jan i Ewelina Chrapowicka)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1875

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1876

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1877

Urodzenia

  1. Aleksander Zasztowt (ID: psb.32711.2), poseł na Sejm II RP 1877–1944

Zgony

  1. Józefina Maria Dunin-Rajecka h. Łabędź (ID: sw.13759), 1814–1877 (r.: Franciszek i Barbara Mierzejewska)

1878

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Ludwika Römer h. Laski (ID: sw.38987), 1878–1937 (r.: Michał i Konstancja Tukałło)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Edward Jan Nepomucen Römer h. Laski (ID: psb.26436.1), bohater PSB 1806–1878 (r.: Michał i Rachela de Raës)
    → PSB: ROMER Edward Jan (1806-1878) ziemianin, działacz społeczny, literat, malarz amator

1879

Małżeństwa

  1. Władysław Wilhelm Jerzy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22150), 1843– × Aleksandra Dłuszcz-Sobańska h. Radlica (ID: lu.22151), ~1850–

Zgony

  1. Karolina Zabiełło h. Topór (ID: sw.11049), 1849–1879 (r.: Karol i Matylda Kobylińska)

1880

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Ludwik Lachowicz (ID: psb.14638.1), bohater PSB 1811–1880 (r.: Ludwik i Anna Szuszkiewicz)
    → PSB: LACHOWICZ Ludwik (1811-1880) chirurg

1881

Urodzenia

  1. Jadwiga Aleksandra Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I023469), 1881–1955 (r.: Władysław i Aleksandra Sobańska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Dembowski h. Jelita (ID: 4.341.565), bohater PSB 1823–1896
    → PSB: DEMBOWSKI Zygmunt (1823-1896) ziemianin
    × Antonina Maria Teresa ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: 4.341.575), 1844–1924

Zgony

  1. Klementyna Morzycka (ID: 12.86.79), 1808–1881 (r.: Bonawentura i Justyna Włostowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1882

Urodzenia

  1. Alfred hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: psb.25389.14), 1882–1930 (r.: Jan i Klementyna Potocka)
  2. Władysław Ostaszewski h. Ostoja (ID: sw.465300), bohater Wiki 1882–1965 (r.: Jan i Helena Krzemieńska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1883

Urodzenia

  1. Kamila Sienkiewicz h. Wenda (ID: sw.282553), 1883– (r.: Hilary i Katarzyna Daniszewska)

Małżeństwa

  1. Adam hr. Starzeński ze Starzeńca h. Lis (ID: lu.30177), 1846–1917 × Jadwiga hr. Ronikier h. Gryf (ID: lu.30178), 1861–1890

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Adela Siestrzanek-Karnicka z Karnic h. Kościesza (odm.) (ID: 9.478.127), 1811–1883 (r.: Mikołaj i Dorota Szczytt)

1884

Urodzenia

  1. Olgierd Najman-Mirza-Kryczyński h. Radwan (odm. tatarska) (ID: psb.13920.1), bohater PSB 1884–1942 (r.: Konstanty i Maria Achmatowicz)
    → PSB: KRYCZYŃSKI Olgierd (1884-1941/2?) prawnik, działacz tatarski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Konstancja Joanna Kuszelewska (ID: sw.131199), 1805–1884 (r.: Ignacy i Elżbieta Kościałkowska)

1885

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Władysław Zawadzki (ID: sw.128837), bohater Wiki 1885–1939 (r.: Feliks i Maria Kozłowska)
  3. Czesława Kraińska (ID: sw.145436), 1885–1975

1886

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1887

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Godwod (ID: psb.6917.1), bohater PSB 1887–1931 (r.: Feliks i Julia Gieczewska)
    → PSB: GODWOD Józef (1887-1931) inżynier
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Józef Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba (ID: sw.253372), 1887– (r.: Edward i Józefa Pizani)

Zgony

  1. Franciszek Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: 11.434.251), 1815–1887 (r.: Szymon i Józefa Gorska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Matylda Kobylińska z Kobylina h. Łodzia (ID: sw.11048), ~1810–1887 (r.: Józef i Katarzyna Pusłowska)

1888

Urodzenia

  1. Witold Sławiński (ID: psb.30403.1), bohater PSB 1888–1962 (r.: Wojciech i Helena Narkiewicz)
    → PSB: SŁAWIŃSKI Witold (1888-1962) botanik, profesor Uniw. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, SGGW w Warszawie i Akad. Med. w Białymstoku
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksander Horwatt h. Pobóg (odm.) (ID: 7.857.47), chorąży [min] Rzeczyca ~1800–1888 (r.: Ignacy i Józefa Rudnicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1889

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Sokołowska (ID: sw.205948), 1889–1972 (r.: Józef i Maria Wojnicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Chomiński na Baksztach h. Lis (ID: 3.146.33), ~1860–1937 × Józefa Skirmunt h. Dąb (ID: lu.28021), 1863–1899

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1890

Urodzenia

  1. Józef hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: psb.23938.8), 1890–1967 (r.: Aleksander i Maria Pusłowska)

Małżeństwa

  1. Kazimierz Wyszosław Tomasik (ID: sw.87480), ~1860– × Izabela Barbara Marta Umiastowska von Nandelstädt h. Pierzchała (Roch III) (ID: sw.87479), 1894–

Zgony

  1. Władysław Wacław Klaudiusz Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.411), prezydent sądu granicznego [wil] Zawilie 1815–1890 (r.: Józef i Klotylda Ruszczyc)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1891

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stefan Dunin-Szostakowski h. Łabędź (ID: psb.17690.13), 1891–1973 (r.: Leon i Melania Umiastowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Leopold Piotr hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: 11.1.1628), 1865–1920 × Eliza Irena Römer h. Laski (ID: 11.1.1629), 1871–1961
  2. Edward Horwatt h. Pobóg (odm.) (ID: 7.857.112), 1866–1935 × Jadwiga Oskierka h. Murdelio (ID: 7.857.113), 1872–1919

Zgony

  1. Franciszka Klinger (ID: 11.434.184), 1840–1891 (r.: Friedrich i N. N.)
  2. Weronika Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.) (ID: 15.294.261), 1823–1891 (r.: Ignacy i Tekla Łaskowicz)
  3. Maria Wojnicka (ID: sw.219813), 1867–1891 (r.: Henryk i Celestyna Bystram)

1892

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1893

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Rembowska (ID: zi.2.39.a), 1893–1955

Małżeństwa

  1. Jarosław Jan hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: 11.1.1615), 1865–1919 × Iza Antonina Kotwicz h. wł. (ID: 12.15.80), 1872–1956
  2. Aleksander Horwatt z Barbarowa h. Pobóg (odm.) (ID: 7.857.70), ~1870– × Jadwiga hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.623), 1863–

1894

Urodzenia

  1. Anna Dunin-Szostakowska h. Łabędź (ID: ut.2.8.87), 1894–1976 (r.: Leon i Melania Umiastowska)

Zgony

  1. Józef Jan Boży hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: 14.63.237), 1822–1894 (r.: Ignacy i Ludwika Gorska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Brochocka (ID: sw.191518), 1868–1894 (r.: Aleksander i Alina Mineyko)
  5. Ignacy Lenkiewicz-Ipohorski h. Kotwicz (ID: sw.351515), 1808–1894 (r.: Tomasz i Petronela Jeleńska)

1895

Małżeństwa

  1. Borys Szawrow (ID: sw.73688), ~1870– × Wiera Wierchowska (ID: sw.73687), 1869–

Zgony

  1. Hipolit bar. Puttkamer h. Bradacice (odm.) (ID: sw.194889), ~1860–1895 (r.: Stanisław i Felicja Kieniewicz)

1896

Urodzenia

  1. Michał Czesław Bernard Fredro-Boniecki z Bończy h. Bończa (ID: 2.1.384), 1896–1944 (r.: Edward i Maria Tyszkiewicz)
  2. Karol Dominik Marian Dowgiałło h. Zadora (odm.) (ID: 4.734.132), 1896–1940 (r.: Dominik i Anna Chodkiewicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Szymon Stanisław Cyryl hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: 11.1.1620), 1869–1907 × Anna Klara Montwiłł h. Mogiła (ID: 11.1.1621), 1878–1930
  2. Antoni hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: 3.526.147), 1866–1919 × Helena Cywińska z Cywina h. Puchała (ID: 3.526.146), 1879–1947

Zgony

  1. Kazimiera Łopacińska z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.275), 1834–1896 (r.: Ignacy i Tekla Wołłowicz)
  2. Helena Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.307), 1833–1896 (r.: Michał i Elżbieta Tołstoj)
  3. Onufry Jan Józef Skarzyński h. Bończa (ID: psb.30048.1), bohater PSB 1818–1896 (r.: Józef i Anna Michniewicz)
    → PSB: SKARŻYŃSKI Onufry (1818-po 1858) spiskowiec, Sybirak

1897

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Kalinowski (ID: sw.400741), 1897–1966 (r.: Michał i Maria N.)
  3. Marian Bohdan Korczak (ID: zi.5.11.a1b), bohater Listy Katyńskiej 1897–1940 (r.: Stanisław i Jadwiga Michałowska)

Zgony

  1. Antoni Onufry Erazm Parczewski (ID: psb.21688.6), ~1820–1897 (r.: Ignacy i Katarzyna Żukowska)
  2. Stefania Eysmont (ID: sw.300052), ~1820–1897 (r.: Jakub i Tekla Kuczyńska)

1898

Małżeństwa

  1. Bogdan Ruprecht hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.649), 1861–1906 × Maria Rewieńska h. Lubicz (ID: 12.270.650), 1874–1955
  2. Edward Maćkiewicz (ID: 16.296.176), ~1870– × Jadwiga hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek (ID: 7.8.187), ~1860–
  3. Kazimierz hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: lu.28971), ~1870–1936 × Anna Maria Beyzym na Beyzymach h. wł. (ID: cz.I004377), 1870–1944
  4. Kazimierz Robert hr. Osiecimski-Hutten-Czapski h. Lubicz (ID: ut.22.1.1), hr. [tytuł] nadany 1866–1942 × Maria Antonina Śniadecka h. Leliwa (ID: ut.22.1.2), 1876–1945

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zygmunt Ilcewicz (ID: sw.300067), 1834–1898 (r.: Franciszek i Anna Dąbrowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1899

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Zykus (ID: sw.55748), 1899–1995

Małżeństwa

  1. Ignacy hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.608), 1871–1926 × Maria Lach-Szyrma h. Lubicz (ID: 12.270.609), 1877–1943

Zgony

  1. Józef Benedykt Eysmont h. Korab (ID: sw.131769), 1817–1899 (r.: Wincenty i N. N.)

1900

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Helena Wanda Małutowska (ID: sw.97914), 1900–1939 (r.: Henryk i Anna Bartmańska)
  5. Zofia Kognowicka h. Dąbrowa (ID: ut.40.1.8), 1900–1985 (r.: Stanisław i Stanisława Dmochowska)

Małżeństwa

  1. Zenon Domański z Domanina h. Larysza (ID: 4.649.380), 1865–1928 × Janina Domańska h. Larysza (ID: 4.649.383), 1875–1938

Zgony

  1. Józef Hoppen h. Nabram (ID: sw.153163), 1843–1900 (r.: Piotr i ... ...)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1901

Urodzenia

  1. Zdzisław Stanisław Kostka hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003735), 1901–1941 (r.: Józef i Jadwiga Czetwertyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Apolinary Pilatowski h. Nowina (ID: sw.83964), 1901–1969 (r.: Tadeusz i Konstancja Bohuszewicz)

Małżeństwa

  1. Wacław Mohl h. Ropuchy (ID: cz.I005894), 1871–1955 × Maria Kontkowska h. Ostoja (ID: cz.I005895), 1880–1979

1902

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Jeljaszewicz (ID: sw.756830), bohater Wiki 1902–1978

Zgony

  1. Józefa Eleonora Sokołowska (ID: sw.300059), 1858–1902 (r.: Erast i Józefa Gołowniew)

1903

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Jelski h. Pielesz (ID: sw.105744), 1903–1965 (r.: Czesław i Helena Moniuszko)
  3. Antoni Radogost Radogost-Uniechowski h. Ostoja (ID: sw.65518), plany PSB 1903–1976 (r.: Janusz i Zofia Jelska)

Zgony

  1. Władysław Jeleński h. wł. (Wręby) (ID: 8.679.143), ~1870–1903 (r.: Zygmunt i Amelia Oskierka)

1904

Urodzenia

  1. Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I004169), 1904–1971 (r.: Józef i Jadwiga Czetwertyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Maria Kalinowska (ID: sw.400734), 1904–1966 (r.: Michał i Maria N.)
  4. Janina Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: sw.83962), 1904–1998 (r.: Wincenty i Stanisława Śmiałek)

Małżeństwa

  1. Michał Józef hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: lu.16536), 1876–1916 × Zofia ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.67), 1884–1907
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zenon Cywiński z Cywina h. Puchała (ID: 3.526.140), bohater PSB 1832–1904 (r.: Dominik i Aniela Piotrowicz)
    → PSB: CYWIŃSKI Zenon (1832-1904) okulista
  2. Stanisław Jan bar. Puttkamer h. Bradacice (odm.) (ID: psb.24936.2), 1828–1904 (r.: Wawrzyniec i Maria Wereszczaka)

1905

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Irena Wołczaska (ID: sw.14961), 1905–1995 (r.: Mieczysław i Marta Foltman)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Edmund Adolf Wojciechowicz (ID: sw.267188), 1905–1991 (r.: Adolf i Helena Snitko)
  5. Zygmunt Wojszyn Mordas-Żyliński h. Janina (ID: sw.340269), 1905–1978 (r.: Jan i Wanda Sielecka)
  6. Adam Nowogródzki (ID: sw.97062), 1905–

Zgony

  1. Sergei ks. Golicyn (ID: sw.20872), ~1850–1905 (r.: Aleksander i Karolina Walewska)
  2. Adolf Wojciechowicz (ID: sw.269383), ~1880–1905
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1906

Urodzenia

  1. Zofia Mineyko h. Gozdawa (ID: cz.I045370), 1906–1997 (r.: Józef i Natalia Maszewska)
  2. Franciszek Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.12718), 1906–1973 (r.: Waldemar i Maria Ledóchowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jan Kuczewski z Kuczowa h. Poraj (ID: sw.90550), 1906–1977 (r.: Stanisław i Janina Jundziłł)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1907

Urodzenia

  1. Krystyna Zawadzka h. Rogala (ID: sw.112398), 1907–1996 (r.: Feliks i Zofia Pomarnacka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tadeusz Brzostowski h. Strzemię (ID: sw.19593), 1907–1996 (r.: Stanisław i Janina Brzostowska)

Małżeństwa

  1. Marian Stefan Wandalin hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22143), 1873–1951 × Ludwika Maria Janina Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: cz.I006149), 1888–1952
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1908

Urodzenia

  1. Aniela Młynarska z Młynarzy h. Belina (ID: psb.18596.11), 1908–2001 (r.: Emil i Anna Hryncewicz)

Zgony

  1. Władysław hr. Wielhorski h. Kierdeja (ID: cz.I006772), ~1860–1908 (r.: Mieczysław i Maria Plater)
  2. Salomea Mordas-Żylińska h. Janina (ID: sw.51440), 1831–1908 (r.: Leonard i Barbara Syruć)

1909

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aldona Sędzimir (ID: sw.12035), 1909–2001 (r.: Artur i Jadwiga Kluczewska)
  3. Zofia «Pajączek» Radogost-Uniechowska h. Ostoja (ID: sw.148040), uczestnik Powstania Warszawskiego 1909–1993 (r.: Janusz i Zofia Jelska)
  4. Marta Czarnocka z Czarnot h. Lis (Mzura) (ID: sw.30222), 1909–2000 (r.: Zdzisław i Stanisława Strawińska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Elżbieta Minkiewicz h. Odrowąż (ID: sw.99839), 1909–1988 (r.: Michał i Anna Skórzewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1910

Urodzenia

  1. Konstanty Maria Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I008055), 1910–1940 (r.: Konstanty i Helena Przezdziecka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimierz Druet (ID: sw.49216), 1910–1991 (r.: Kazimierz i Augustyna Świderska)

Małżeństwa

  1. Edward Franciszek Marian hr. (primog.) Żółtowski ze Słupów h. Ogończyk (ID: cz.I002041), 1879–1960 × Irena hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I002042), 1887–1967

Zgony

  1. Izydor Roman Antoni Römer h. Laski (ID: cz.I047523), 1843–1910 (r.: Edward i Zofia Białozor)

1911

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Halina Jamontt (ID: sw.46042), 1911–2011
  5. Hipolit Rymwid-Mickiewicz h. Lis (ID: sw.51922), 1911–1988

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Konstancja Holstinghausen-Holsten (ID: sw.131206), 1835–1911 (r.: Karol i Konstancja Kuszelewska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1912

Urodzenia

  1. Zofia Anna Romer h. Laski (ID: psb.26438.6), 1912–1998 (r.: Eugeniusz i Zofia Dembowska)
  2. Krystyna Maria Chodakowska h. Dołęga (ID: sw.173576), 1912–1994 (r.: Stefan i Maria Pawłowicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Janina Sipowicz h. Lis (ID: sw.87507), 1912–2006

1913

Urodzenia

  1. Karolina Maria Józefina ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003506), 1913–2009 (r.: Konstanty i Helena Przezdziecka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Romuald Kobecki (ID: sw.37777), 1913–1981 (r.: Józef i Zofia Kapłanowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1914

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zygmunt Ruszczyc (ID: sw.182899), 1914–1996
  3. Stefan Ignacy Antoni Jasieński h. Dołęga (ID: sw.340277), bohater Wiki 1914–1945 (r.: Leon i Zofia Zboromirska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Krystyna Łęska h. Ostoja (ID: zi.5.57.a1), 1914–2010 (r.: Włodzimierz i Maria Plater)

Małżeństwa

  1. Włodzimierz Maria Marian Łęski h. Ostoja (ID: 15.453.93), 1879–1941 × Maria Olga hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: 15.453.94), 1895–1983
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Józefa Oktawia Eufrozyna Czachowska h. Oksza (ID: psb.26437.4), 1858–1914 (r.: Aleksander i Waleria Römer)

1915

Urodzenia

  1. Jadwiga hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008818), 1915– (r.: Artur i Wanda Beer)
  2. Róża Katarzyna Mineyko h. Gozdawa (ID: cz.I045373), 1915–2005 (r.: Józef i Natalia Maszewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Róża hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: 15.105.558), 1836–1915 (r.: Andrzej i Róża Potocka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1916

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1917

Urodzenia

  1. Maria Krystyna Żółtowska ze Słupów h. Ogończyk (ID: cz.I002049), 1917– (r.: Edward i Irena Plater)
  2. Andrzej hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006156), 1917– (r.: Marian i Ludwika Hołyńska)
  3. Andrzej Miłosz h. Lubicz (ID: sw.65050), bohater Wiki 1917–2002 (r.: Aleksander i Weronika Kunat)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1918

Urodzenia

  1. Maria Zofia hr. Ilińska-Kaszowska z Kaszowa h. Janina (ID: cz.I001267), 1918–1997 (r.: Aleksander i Olga Plater)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Tekla Maćkiewicz h. Pobóg (ID: 16.293.36), 1862–1918 (r.: Julian i Zofia Wolan)
  2. Wiktor Kazimierz Konstanty hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: lu.22340), 1855–1918 (r.: Henryk i Adelaida Keller)
  3. Zofia Marcinkiewicz (ID: psb.1983.1), bohater PSB 1837–1918
    → PSB: BOUFFAŁŁOWA Zofia (1837-1918) działaczka niepodległościowa
  4. Waleria Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.349697), 1887–1918 (r.: Bolesław i Bronisława Kamionko)
  5. Felicja Lutyńska (ID: sw.60970), 1863–1918

1919

Małżeństwa

  1. Tadeusz ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.8.86), senator II RP 1890–1941 × Anna Dunin-Szostakowska h. Łabędź (ID: ut.2.8.87), 1894–1976

Zgony

  1. Maria Kazimiera hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: 12.270.625), 1859–1919 (r.: Edward i Gabriela Ogińska)
  2. Antoni hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: 3.526.147), 1866–1919 (r.: Józef i Zofia Horwatt)
  3. Emma Kazimiera Jeleńska h. wł. (Wręby) (ID: 8.679.141), bohater PSB 1864–1919 (r.: Zygmunt i Amelia Oskierka)
    → PSB: DMOCHOWSKA Emma (1864-1919) powieściopisarka
  4. Michał Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: psb.24041.10), 1868–1919 (r.: Szymon i Maria Milewska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Józef Witold Sokołowski (ID: sw.219814), 1854–1919 (r.: Apolinary i Teofila Rapcewicz)

1920

Urodzenia

  1. Wanda Żabkiewicz (ID: cz.I005826), 1920–1997 (r.: Michał i Anna Kozak)
  2. Michał Mieczkowski h. Zagłoba (ID: sw.107232), 1920–1987 (r.: Stefan i Elwira Römer)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Irena Śliwińska (ID: sw.349590), 1920–2006 (r.: Władysław i Sława Sienkiewicz)

Małżeństwa

  1. Stanisław Siciński h. Prawdzic (ID: cz.I006781), bohater PSB 1896–1966
    → PSB: SICIŃSKI Stanisław (1896-1966) ziemianin, poseł, senator
    × Władysława hr. Wielhorska h. Kierdeja (ID: cz.I006780), 1893–
  2. Tadeusz Marian Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.4606), 1878–1932 × Stefania Irena Janowska (ID: sw.4638), 1898–1960
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Oskar Dzieża-Łoziński z Łoziny h. Lubicz (ID: 16.66.538), 1877–1920 (r.: Edmund i Janina Załuska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Bolesław Ludwik Römer h. Laski (ID: psb.26436.14), 1841–1920 (r.: Aleksander i Joanna Sieklucka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Artur Stefan Sędzimir (ID: sw.11910), 1873–1920 (r.: Stanisław i Jadwiga Domagalska)
  6. Kazimierz Dominik Zieliński h. Świnka (ID: sw.53196), 1875–1920 (r.: Alfons i Antonina Chrzanowska)
  7. Ludwik Mineyko h. Gozdawa (ID: sw.5428), 1883–1920 (r.: Bronisław i Anna Morykoni)
  8. Antonina Iwaszkiewicz h. Trąby (ID: sw.64167), ~1840–1920
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Lucjan Przybora h. Syrokomla (ID: sw.153920), 1921–1991 (r.: Iwo i Eugenia Łopacińska)
  3. Jadwiga Hoppen h. Nabram (ID: sw.154913), 1921–2005 (r.: Marian i Janina Skarzyńska)
  4. Zofia Aleksandra Brochocka (ID: sw.52255), 1921–1995 (r.: Aleksander i Helena O'Rourke)
  5. Alina Slażewicz (ID: ut.40.1.34), 1921–1991 (r.: Jan i Helena Zienkiewicz)

Małżeństwa

  1. Michał hr. Wielhorski h. Kierdeja (ID: cz.I006776), 1890–1942 × Irena Olesza h. Brochwicz (II) (ID: cz.I006777), 1895–1981

1922

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Łukiewicz (ID: sw.126378), 1922–2011 (r.: Kazimierz i Jadwiga Ciecierska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Zygmunt Laskarys h. wł. (ID: sw.281150), 1922– (r.: Antoni i Maria Romanowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Leonard Jankowski (ID: sw.45084), 1922–1997 (r.: Stanisław i Zofia Wysocka)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Teresa Ludwika ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.8.92), 1922–1973 (r.: Tadeusz i Anna Szostakowska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004723), 1892–1955 × Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I004724), 1899–
  2. Mieczysław Karol Adam Radzicki-Róg z Radzicza h. Nałęcz (ID: mi.301), 1881–1950 × Julia Stecka h. Radwan (ID: mi.199), 1898–1957
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Wanda Paulina Drozdowicz (ID: sw.15547), 1896–1961

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1923

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Edward Hoppen h. Nabram (ID: sw.154916), 1923–1998 (r.: Marian i Janina Skarzyńska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Bronisław Feliks hr. Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: 14.1.404), 1882–1941 × Adamina Adelajda Łęska h. Ostoja (ID: 15.453.100), 1888–1942
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Karolina bar. Puttkamer h. Bradacice (ID: psb.24937.11), 1839–1923 (r.: Wawrzyniec i Maria Wereszczaka)
  2. Władysława Kasza (ID: sw.72775), 1903–1923

1924

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jan Korsak h. wł. (ID: sw.13834), 1924–1994 (r.: Wojciech i Irena Brzostowska)
  3. Renata Maria Budzyna-Dawidowska (ID: sw.177888), 1924–2005 (r.: Wacław i Teodora Christofel)
  4. Maria Wawrowska (ID: sw.360233), 1924–
  5. Jan Kazimierz Zimoch (ID: sw.93336), 1924–1997 (r.: Józef i Adela Podbielska)

Zgony

  1. Stefan Karol Wereszczaka h. Kościesza (ID: cz.I004297), 1871–1924 (r.: Stefan i Franciszka Grabowska)
  2. Feliks Witold Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22173), 1849–1924 (r.: Wilhelm i Idalia Sobańska)

1925

Urodzenia

  1. Barbara «Dąbrowska» hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005026), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925– (r.: Jan i Maria Tyszkiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Czesław Hoppen h. Nabram (ID: sw.154917), 1925–1944 (r.: Marian i Janina Skarzyńska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jadwiga Mickiewicz (ID: sw.97303), 1925–1999 (r.: Kazimierz i Czesława Kraińska)
  10. Andrzej hr. Zabiełło ze Starzów Zbylutów\na Chrzczowie h. Topór (ID: ut.40.1.43), 1925– (r.: Karol i Zofia Kognowicka)
  11. Wanda Zaremba h. wł. (ID: ut.40.1.44), 1925–1984 (r.: Witold i Walentyna Brzezińska)

Małżeństwa

  1. Robert Bolesław Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.11278), 1892–1947 × Wanda Bronisława Smoleńska h. Zagłoba (ID: sw.11282), 1891–1971
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1926

Urodzenia

  1. Henryk Aleksander Dunin-Szostakowski h. Łabędź (ID: psb.11087.6), 1926– (r.: Stefan i Helena Meysztowicz)
  2. Andrzej Wiktor Schally (ID: psb.28347.7), laureat Nagrody Nobla 1926– (r.: Kazimierz i Maria Łącka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Władysław Nazarewicz (ID: sw.243581), 1926– (r.: Zasław i Maria Skirmunt)
  5. Irena Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.340284), 1926– (r.: Eugeniusz i Halina Zambrzycka)
  6. Seweryn Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340285), 1926–2005 (r.: Zygmunt i Maria Rakusa)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1927

Urodzenia

  1. Edward Zaborowski h. Rawicz (ID: cz.I000375), 1927–1995
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Anna Jacyna (ID: sw.205951), 1927–1973 (r.: Feliks i Stanisława Wiszniewska)
  6. Regina Kurusza-Worobjew (ID: sw.50781), 1927–1995
  7. Aldona Maria Antonina Rymwid-Mickiewicz h. Poraj (ID: sw.54214), 1927–2008 (r.: Bohdan i Barbara Kierska)
  8. Helena Wołłowicz h. Bogoria (ID: sw.55749), 1927– (r.: Henryk i Maria Zykus)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Bolesław Snarski (ID: sw.244823), 1885–1927
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisław Felicjan Mohl h. Ropuchy (ID: sw.64417), 1867–1927 (r.: Stanisław i Felicja Komar)

1928

Urodzenia

  1. Alicja hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Landwarowa h. Leliwa (ID: cz.I004977), 1928– (r.: Eugeniusz i Olga von Reutern)
  2. Maria Teresa hr. Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: dw.41044), 1928– (r.: Bronisław i Adamina Łęska)
  3. Andrzej Michał Ziemowit «Żuraw» Korsak h. wł. (ID: sw.13562), uczestnik Powstania Warszawskiego 1928–1999 (r.: Wojciech i Irena Brzostowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jan Bolesław Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.54020), 1928– (r.: Michał i Aleksandra Meysztowicz)
  6. Zbigniew Kupczyński (ID: sw.60495), 1928– (r.: Ignacy i Adela N.)

Małżeństwa

  1. Aleksander Maksymilian hr. Iliński-Kaszowski z Kaszowa h. Janina (ID: 9.554.334), hr. [tytuł] nadany 1869–1939 × Idalia hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I003143), 1889–1977
  2. Bogdan Filip hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008486), 1902–1981 × Jadwiga Maria Bogucka (ID: cz.I008487), 1904–1993
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Antoni Milewski-Gawar h. Ślepowron (ID: sw.177758), 1898–1990 × Maria Ludwika Olszewska (ID: sw.180017), 1898–1971

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimierz Maria Krzyżanowski (ID: sw.22729), ~1900–1928
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Urodzenia

  1. Andrzej Marek hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I004905), 1929– (r.: Zdzisław i Teresa Lubecka)
  2. Halina Inka Gabriela Leśniewska (ID: cz.I025132), 1929–2002 (r.: Stanisław i Gabriela Żongołłowicz)
  3. Maria Magdalena Marta Sawicka (ID: dw.65565), 1929–1995 (r.: Witold i Janina Brzozowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Teresa Jacyna (ID: sw.219845), 1929– (r.: Feliks i Stanisława Wiszniewska)
  9. Józef Patkowski (ID: sw.6500), bohater Wiki 1929–2005 (r.: Józef i Maria Mejro)
  10. Eugeniusz Tomasz bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: ut.48.4.104), 1929–1995 (r.: Tadeusz i Maria Meysztowicz)
  11. Zenon Wysłouch h. Odyniec (ID: zi.1.205.a1), internowany Stanu Wojennego 1929–2014 (r.: Seweryn i Adela Fritz)
  12. Kazimierz Jan Dobrowolski z maj. Łuka na Wołyniu h. Doliwa (ID: zi.6.23.a2), 1929–1995 (r.: Stanisław i Janina Klott)

Małżeństwa

  1. Konstanty Meyer (ID: sw.64169), 1898–1987 × Ewa Helena Römer h. Laski (ID: sw.64168), 1898–1951

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Julia Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: cz.I046828), 1840–1929 (r.: Juliusz i Józefa Kobylińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Karol Henryk hr. Zabiełło ze Starzów Zbylutów\na Chrzczowie h. Topór (ID: ut.40.1.6), 1868–1929 (r.: Henryk i Jadwiga Komar)

1930

Urodzenia

  1. Irena Staniukiewicz (ID: cz.I003861), 1930– (r.: Mikołaj i Maria Noniewicz)
  2. Maria Krystyna hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Landwarowa h. Leliwa (ID: cz.I004979), 1930– (r.: Eugeniusz i Olga von Reutern)
  3. Adam de Virion h. Leliwa (ID: cz.I047491), 1930–1997 (r.: Eugeniusz i Ewa Skirmunt)
  4. Teresa Kazimiera Maria Römer h. Laski (ID: psb.26454.11), 1930– (r.: Antoni i Anna Sołtan)
  5. Czesław Józef «Skrzetuski» Szymkiewicz (ID: sw.49906), uczestnik Powstania Warszawskiego 1930– (r.: Czesław i Ewa N.)
  6. Klara Seweryna Wysłouch h. Odyniec (ID: zi.1.205.a2), 1930–1998 (r.: Seweryn i Adela Fritz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Wacław Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.60969), ~1860–1930
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1931

Urodzenia

  1. Jerzy Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: cz.I008042), 1931–2004 (r.: Roman i Paulina Giedrojć)
  2. Stefania Kosmowska-Kejzik (ID: cz.I045418), 1931–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Ryszard Ganowicz (ID: parl.513), internowany Stanu Wojennego 1931–1998
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Anna Maria Dunin-Szostakowska h. Łabędź (ID: sw.54029), 1931– (r.: Stefan i Helena Meysztowicz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Anna Szabuniewicz h. Ślepowron (ID: 2.818.138), 1863–1931 (r.: Wiktor i Julia Hryncewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1932

Urodzenia

  1. Andrzej Jeleński h. wł. (Wręby) (ID: zi.1.98.a1), korespondent M.J.M. 1932– (r.: Kazimierz i Helena Mohl)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stefan Chodakowski h. Dołęga (ID: sw.172168), 1872–1932 (r.: Gorgoniusz i Zofia Heybowicz)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Teodor Hryniewski (ID: sw.50099), bohater Wiki 1860–1932

1933

Urodzenia

  1. Klementyna hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Landwarowa h. Leliwa (ID: cz.I004980), 1933– (r.: Eugeniusz i Olga von Reutern)
  2. Ryszard Wołągiewicz (ID: psb.10623.6), bohater Wiki 1933–1994 (r.: Fabian i Maria Kozaryn)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jerzy Umiastowski (ID: sw.127689), 1933– (r.: Wiktor i Maria Dryżyńska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Alicja Bigoszewska (ID: sw.538111), 1933–1967
  7. Andrzej Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.54022), 1933– (r.: Michał i Aleksandra Meysztowicz)
  8. Jerzy Maria Piotrowski (ID: sw.54031), 1933– (r.: Janusz i Izabella Meysztowicz)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Tadeusz hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.88180), 1933– (r.: Józef i Janina Zawadzka)

Małżeństwa

  1. Franciszek Stanisław Czajkowski h. Dębno (ID: sw.400733), 1904–1965 × Zofia Maria Kalinowska (ID: sw.400734), 1904–1966

Zgony

  1. Ewelina Ratkiewicz (ID: 15.536.391), ~1860–1933
  2. Alfons Józef Ignacy Parczewski h. Nałęcz (ID: dw.63465), bohater PSB 1849–1933 (r.: Hipolit i Aleksandra Bajer)
    → PSB: PARCZEWSKI Alfons Józef (1849-1933) adwokat, historyk działacz polityczny i społeczny
  3. Michał Karol Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.189458), 1902–1933 (r.: Waldemar i Maria Ledóchowska)
  4. Józef Kazimierz Rychlewicz h. Pobóg (ID: sw.613552), 1864–1933 (r.: Jan i Karolina Puttkamer)

1934

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Krystyna Bogumiła Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.420147), 1934–2007 (r.: Jan i Halina Talko)
  3. Teresa Zan (ID: sw.48626), 1934– (r.: Tomasz i Alina Kaszuba)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Anna Teresa Sielanko h. Syrokomla (ID: zi.5.82.a2a), 1934– (r.: Władysław i Eugenia Tuz)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Sergiusz Łopaciński z Łopacina h. Lubicz (ID: 15.536.390), ~1860–1934 (r.: Ignacy i Anna Szczepkin)
  2. Michalina Kamieńska h. Ślepowron (ID: 2.818.144), 1850–1934 (r.: Kazimierz i Malwina Strawińska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Elżbieta Klara Krystyna Römer h. Laski (ID: psb.26436.13), 1859–1934 (r.: Edward i Zofia Białozor)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1935

Urodzenia

  1. Maria Jeleńska h. wł. (Wręby) (ID: cz.I003762), 1935–2002 (r.: Kazimierz i Helena Mohl)
  2. Teresa Chmielewska h. Wieniawa (ID: dw.65580), 1935– (r.: Czesław i Wanda Cieszkowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Andrzej Dutkiewicz (ID: sw.175843), 1935– (r.: Julian i Janina Salmonowicz)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Danuta Krystyna Kreczko (ID: sw.89152), 1935– (r.: Stanisław i Kazimiera Chomicka)
  9. Teresa Maria Bochwic h. Radwan (ID: zi.3.8.a1), 1935– (r.: Jan i Maria Holsten)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Tadeusz bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: 2.818.148), 1886–1935 (r.: Władysław i Michalina Kamieńska)
  2. Aleksander Siestrzanek-Karnicki z Karnic h. Kościesza (ID: psb.10969.1), bohater PSB 1872–1935 (r.: Edward i Eugenia Micewicz)
    → PSB: KARNICKI Aleksander (1872-1935) profesor ginekologii
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Trzeciak (ID: sw.135990), senator II RP 1873–1935 (r.: Stanisław i Helena Śmigielska)
  5. Joanna Maria ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.2.153), 1859–1935 (r.: Wiktor i Bronisława Maszewska)

1936

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Anna Agnieszka Fundowicz (ID: sw.288830), 1936–2015 (r.: Stefan i Kamilla Łopacińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Stefania Tekla Filomena Parczewska (ID: sw.300056), 1857–1936 (r.: Antoni i Stefania Eysmont)

1937

Urodzenia

  1. Michał Jan Andrzej hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005830), 1937–1981 (r.: Stanisław i Helena Ostrowska)
  2. Elżbieta Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.148499), 1937– (r.: Kazimierz i Renata Axentowicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jadwiga Teresa Czajkowska h. Dębno (ID: sw.400735), 1937–2009 (r.: Franciszek i Zofia Kalinowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Danuta Janina Modzelewska h. Herburt (ID: sw.87491), 1937– (r.: Izasław i Janina Sipowicz)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Mielżyński h. Nowina (ID: dw.53046), 1908– × Jadwiga Jeleńska h. wł. (Wręby) (ID: dw.53048), 1916–2010
  2. Adam Karol Krysiewicz (ID: teatr.24312.4), 1896–1957 × Maria Bronisława Szwarc (ID: sw.56394), 1908–1995

Zgony

  1. Zofia Koziełł-Poklewska h. wł. (ID: 12.136.324), ~1860–1937 (r.: Paweł i Ludwika Ledóchowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Wincenty Brodowski h. Łodzia (ID: sw.282135), 1873–1937 (r.: Antoni i Leokadia Brodowska)

1938

Urodzenia

  1. Andrzej Mieczysław Karol hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59547), 1938– (r.: Andrzej i Maria Mańkowska)
  2. Robert Stanisław Jordan-Walawski h. Trąby (ID: sw.190852), korespondent M.J.M. 1938– (r.: Janusz i Stanisława Mysłowska)
  3. Maria Helena hr. Przezdziecka h. Pierzchała (Roch III) (ID: ut.27.1.30), 1938– (r.: Aleksander i Katarzyna Komar)

Małżeństwa

  1. Józef Erben-Holan (ID: sw.196396), 1906–1972 × Izabela Sekuła (ID: sw.196397), 1905–1984

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Emilia hr. Oppeln-Bronikowska z Bronikowa h. Osęk (ID: dw.39520), 1892–1938 (r.: Tadeusz i Julia Stablewska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Stanisława Mysłowska (ID: sw.190851), ~1910–1938
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Maria Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.) (ID: sw.924), 1865–1938 (r.: Wiktor i Laura Czyżewicz)
  9. Franciszek ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.5.79), 1911–1938 (r.: Stefan i Zofia Rzewuska)

1939

Urodzenia

  1. Maria Antonina hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005845), 1939– (r.: Józefat i Maria Meysztowicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Izabella Odyniec h. wł. (ID: sw.108550), 1939– (r.: Tadeusz i Irena Jankowska)
  4. Maria Teresa Apryszko (ID: sw.67138), 1939–2013 (r.: Michał i Stanisława Czubianka)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Edward «Łupaszka» Szendzielarz (ID: sw.252466), bohater PSB 1910–1951
    → PSB: SZENDZIELARZ Zygmunt (1910-1951) dowódca 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej
    × Anna Swolkień h. Pomian (ID: sw.252465), ~1920–1945
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksander Maksymilian hr. Iliński-Kaszowski z Kaszowa h. Janina (ID: 9.554.334), hr. [tytuł] nadany 1869–1939 (r.: Adolf i Leonia Ilińska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1940

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jadwiga Römer h. Laski (ID: sw.64181), 1940– (r.: Michał i Jadwiga Čepas)
  3. Krystyna Romer h. Laski (ID: sw.76290), 1940– (r.: Roch i Krystyna Filska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Michał hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron (ID: cz.I006323), 1915– × Maria Kończa h. wł. (Powała) (ID: cz.I006324), ~1910–
  2. Mieczysław Henryk Szczerski (ID: sw.180475), 1912–1975 × Zofia Wierzbicka (ID: sw.180474), 1917–1995
  3. Antoni Wacław Pietrzkiewicz-Wadowski h. Ostoja (ID: sw.269833), 1902–1951 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Ryszard Juliusz Jan bar. Manteuffel-Szoege (ID: zi.7.77.ar2a3), znani uczeni 1903–1991 × Elżbieta Minkiewicz h. Odrowąż (ID: sw.99839), 1909–1988

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1941

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tekla Ludwika Dembińska h. Rawicz (ID: sw.51486), 1941– (r.: Wincenty i Maria Parczewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Kazimierz Eugeniusz Tomasz bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: 2.818.147), 1877–1941 (r.: Władysław i Michalina Kamieńska)
  2. Jadwiga Ciecierska z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: 3.361.95), 1896–1941 (r.: Izydor i Maria Okuszko)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Kniszewska h. Grabie (ID: sw.11329), 1869–1941 (r.: Konstanty i Wilhelmina Niemiro)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Ludwika Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: zi.7.107.a1), ~1860–1941 (r.: Wiktor i Maria Dworzecka)

1942

Urodzenia

  1. Andrzej ks. Radziwiłł-Lisowski na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003056), 1942–1990 (r.: Franciszek i Helena Okulicz)
  2. Bożena Katnik (ID: cz.I008484), 1942– (r.: Jan i Irena Buraczewska)
  3. Sławomir Lech Walentynowicz (ID: cz.I046986), 1942– (r.: Bronisław i Zofia Kryto)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Dowgird h. Łabędź (ID: sw.176533), 1942–1992 (r.: Adam i Walentyna Dowejko)
  7. Jerzy Milewski (ID: sw.191460), 1942– (r.: Władysław i Irena Łukiewicz)
  8. Roman Fundowicz (ID: sw.288862), 1942–2015 (r.: Stefan i Kamilla Łopacińska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Maria Magdalena Romer h. Laski (ID: sw.76292), 1942– (r.: Roch i Krystyna Filska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Jadwiga Reutt (ID: psb.25960.1), bohater PSB ~1860–1942 (r.: Antoni i Aniela Lenkiewicz)
    → PSB: REUTT Maria Jadwiga (1863/67-1942) pisarka dla młodzieży, pedagog, działaczka oświatowa
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1943

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Małorzata Małgorzata Powała-Szwykowska h. Ogończyk (ID: ut.29.1.135), 1943– (r.: Jan i Aleksandra Romeyko)
  5. Andrzej Włodzimierz Jasieński h. Rawicz (ID: zi.5.57.a1a1), korespondent M.J.M. 1943– (r.: Jerzy i Krystyna Łęska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Anna Danuta Wyleżyńska h. Trzaska (ID: sw.64509), ~1920–1943 (r.: Adam i Zofia Bortkiewicz)

1944

Urodzenia

  1. Dorota Brzozowska (ID: dw.17547), 1944– (r.: Jarosław i Natalia Ponizowkin)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Adam Antoni Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.12102), korespondent M.J.M. 1944– (r.: Kazimierz i Renata Axentowicz)
  6. Wiesława Jeleńska (ID: sw.176050), 1944– (r.: Czesław i Leokadia Iwaszkiewicz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Henryk Michał Jan bar. Manteuffel-Szoege (ID: sw.99840), korespondent M.J.M. 1944–2013 (r.: Ryszard i Elżbieta Minkiewicz)
  10. Karol Grzegorz hr. Zabiełło ze Starzów Zbylutów\na Chrzczowie h. Topór (ID: ut.40.1.38), 1944–1989 (r.: Karol i Alina Slażewicz)

Zgony

  1. Aleksander Zasztowt (ID: psb.32711.2), poseł na Sejm II RP 1877–1944
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jerzy Zahorski h. Lubicz (ID: sw.113921), 1921–1944 (r.: Wacław i Adela Łubieńska)
  4. Jan Zahorski h. Lubicz (ID: sw.113922), 1923–1944 (r.: Wacław i Adela Łubieńska)
  5. Marian Hoppen h. Nabram (ID: sw.153164), 1878–1944 (r.: Józef i Melania Bystram)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Julia Stanisława Wierzbicka (ID: sw.180469), 1912–1944 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Aleksander Kazimierz hr. Przezdziecki h. Pierzchała (Roch III) (ID: ut.27.1.26), 1911–1944 (r.: Jan i Hermancja Sapieha)
  11. Karolina Wiktoria Bogdanowicz h. Łada (ID: ut.48.4.59), 1879–1944 (r.: Leon i Anna Grużewska)

Zakres: do 1944 - od 1945


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 26.09.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie