Następna ścieżka
|
|
|
|
Jakub Bartłomiej Komorowski z Komorowa h. Korczak, bohater PSB 1724-1781
&1752 Antonina Brygitta Pawłowska z Werbna h. Wierzbna ?1720-1791 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
&1774 Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798 |
|
|
Gertruda Komorowska z Komorowa h. Korczak, bohater PSB ca 1754-1771 |
|
|
Józefa Kunegunda Komorowska z Komorowa h. Korczak ca 1755-1816 |
|
|
Andrzej Jan Tadeusz Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II), bohater PSB 1745-1831 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Róża Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1782-1862 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Katarzyna hr. Branicka h. Korczak, bohater PSB 1825-1907 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Maria Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), głowa w spisie ludn. Krakowa 1855-1934 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Stanisław hr. Sierakowski z Waplewa h. Ogończyk, bohater PSB 1881-1939 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Róża Maria Nar hr. Sierakowska z Waplewa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1915-1949 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Reginald Carton de Wiart, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1939 |
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi