Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Michał Rybiński h. Radwan ?1670-
&ca 1700 Konstancja Pawsza h. Leliwa ?1670-
&ca 1700 Anna Suryn ?1680- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Rybińska h. Radwan, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1710- |
|
|
Łukasz Tadeusz Rybiński h. Radwan, członek Sejmu Wielkiego 1710-1789 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teresa Pawsza h. Leliwa, (linia: Łukasz Rybiński 11.382.82) ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Kajetan Wiktor Bierzyński z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), podkomorzy [kij] Żytomierz 1746- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1749-
&1777 Zaloguj się ?1750- |
|
|
Zaloguj się ?1770-
&1795 Zaloguj się ca 1778-1840 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jurij Juri Lachman, generał wojsko rosyjskie 1787-1841
&ca 1820 Eleonora Paszkowska h. Ślepowron 1800-1870 |
|
|
|
|
|
Józefina Bierzyńska z Bierzyna h. Ślepowron (Korwin), artykuł w Nekrologii ?1800-1853 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się ?1780- |
|
|
Zaloguj się ca 1784- |
|
|
Zaloguj się ca 1786-1843 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1800-1878 |
|
|
Ksawery Franciszek Erazm Turski h. Rogala, okręg radomskowski Tow. Rolniczego ca 1806-1883 |
|
|
Mikołaj Józef Daniel hr. Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), urzędnik Królestwa Polskiego 1813-1869
&ca 1830 Tekla Masłowska z Masłowic h. Samson, (linia: Feliks Turski lu.9455) 1818-1879 |
|
|
Elizawieta Elżbieta Liza Lachman, bohater PSB 1830-1900 |
|
|
Eleonora Laura Adrianna Lachman, bohater PSB 1827-1892 |
|
|
Leon Bazyli Franciszek Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, artykuł w Nekrologii 1815-1866 |
|
|
Seweryna Turkułł h. Ostoja, (linia: Józef Bierzyński 1.957.241) ?1830-ca 1845 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1800- |
|
|
Zaloguj się ?1800- |
|
|
|
|
|
Anastazy Turski h. Rogala, okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1835-1905 |
|
|
Emilia hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), artykuł w Nekrologii ca 1843-1922 |
|
|
Wincenty hr. Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1841-1896 |
|
|
Maria hr. Przeździecka h. Pierzchała (Roch III), artykuł w Nekrologii ca 1850-1929 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi