Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Mikołaj Hieronim Czacki z Czacza h. Świnka, bohater PSB 1755-1828
&ca 1780 Beata Potocka h. Pilawa (Złota) ?1760-1824 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się ?1780- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Czacki z Czacza h. Świnka, (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) 1791-1876 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ca 1808- |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&1849 Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ca 1803-
&1827 Zaloguj się ca 1807- |
|
|
Zaloguj się, okręg opoczyński Tow. Rolniczego ?1830-1895
&ca 1860 Zaloguj się ?1830- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Leon Julian Józef Skorupka z Padlewa h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1822-1875
&1852 Józefa Gorayska z Goraja h. Korczak, artykuł w Nekrologii ca 1834-1878 |
|
|
Maria Malagamba-Czacka z Czacza, artykuł w Nekrologii ca 1832-1903 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1851-1923 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1856-1916 |
|
|
Zaloguj się ca 1857- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1841-1884 |
|
|
Zaloguj się ca 1850- |
|
|
Zaloguj się 1861- |
|
|
Antoni Adolf Łącki h. Korzbok, artykuł w Nekrologii 1863-1935 |
|
|
Czesław Eckmühl Tadeusz bar. Reisky de Dubnitz h. wł. 1851-1942
&1879 Tekla Maria Leonia hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1858-1945 |
|
|
Maria Skorupka z Padlewa h. Ślepowron (Korwin), (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1868-1936 |
|
|
Jadwiga Skorupka z Padlewa h. Ślepowron (Korwin), (linia: Antoni Michałowski dw.16707) ?1860- |
|
|
Aleksander Mikołaj Micewski z Tuczemp h. Prawdzic, artykuł w Nekrologii 1855-1909 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1874- |
|
|
Zaloguj się 1884- |
|
|
Zofia Łącka h. Korzbok 1901- |
|
|
Witold Maria Pius bar. Reisky de Dubnitz h. wł., bohater Listy Katyńskiej 1889-1940 |
|
|
Alfred Maria Alexy bar. Reisky de Dubnitz h. wł., (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1888-1962 |
|
|
Maria bar. Reisky de Dubnitz h. wł., (linia: Antoni Michałowski dw.16707) 1896-1986 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi