Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Suchorzewski h. Zaremba ?1710-
&ca 1720 Jadwiga Zajączek z Wrzący h. Świnka ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krystyna Suchorzewska h. Zaremba, (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1740- |
|
|
Jan Suchorzewski h. Zaremba, bohater PSB ca 1754-1804..1809 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maksymilian Marcjan Olszowski z Olszowy h. Prus (II), (linia: Fryderyk Psarski lu.24444) ca 1763-1814
&1791 Magdalena Górecka h. Nałęcz ?1760- |
|
|
Julia Zuzanna Sokolnicka h. Nowina, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) 1778- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1808-1867
&ca 1830 Zaloguj się ?1810-
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szymon Jakub Olszowski z Olszowy h. Prus (II), okręg brzeziński Tow. Rolniczego 1798-1882 |
|
|
Tomasz Ksawery Olszowski z Olszowy h. Prus (II), artykuł w Nekrologii 1792-1868 |
|
|
Justyna Nerska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ca 1808-1895 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1836-1871 |
|
|
Jan Nepomucen Antoni Kamocki h. Jelita, artykuł w Nekrologii 1837-1901
&ca 1860 Eugenia Korwin-Maternicka h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1847-1880 |
|
|
Julia Emilia Magdalena Olszowska z Olszowy h. Prus (II), artykuł w Nekrologii 1827-1897 |
|
|
Antoni Borzysław Olszowski z Olszowy h. Prus (II), okręg piotrkowski Tow. Rolniczego ?1820-1866 |
|
|
Stanisława Eugenia Urbanowska, (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) ?1830- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1862-1922 |
|
|
Zaloguj się 1870-1943 |
|
|
Stanisława Eugenia Kamocka z Kamocina h. Jelita 1873- |
|
|
Bolesław Wiktor Ludwik Dunin-Brzeziński h. Łabędź, artykuł w Nekrologii 1859-1904 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi