|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
Tadeusz Dobrogost Franciszek
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1854-1914
■
& Ludwika Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
artykuł w Nekrologii
1860-1923
dzieci
|
Teodor Dobrogost Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1882-1924|
Maria Twardowska ze Skrzypna h. Ogończyk 1883-1934|
Ludwik Teodor Dobrogost Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1884-1905|
Stefan Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1888-1956|
Jan Tadeusz Dobrogost Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1891-1916 |
-
**Kazimierz Stanisław Wit**
Inne małżeństwa i dzieci matki:
Walentyna Franciszka Nepomucena Żychlińska h. Szeliga, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
Inne małżeństwa i dzieci matki:
Walentyna Franciszka Nepomucena Żychlińska h. Szeliga, rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Dobrogost Maciej Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Zofia Gromadzińska
-
Seweryna Twardowska ze Skrzypna h. Ogończyk
artykuł w Nekrologii
1818-1897
■
& Apolinary Konstanty Zygmunt Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.)
artykuł w Nekrologii
1811-1876 dzieci
|
Wanda Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1843-1908|
Teofila Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1845-1867|
Helena Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1846-1899|
Aleksander Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1848-1911|
Zaloguj się 1849-1880 |
-
Teodor Paweł Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk
artykuł w Nekrologii
1820-1869
■
& Walentyna Franciszka Nepomucena Żychlińska h. Szeliga
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1835-1909 dzieci
|
Tadeusz Dobrogost Franciszek Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1854-1914|
Kazimierz Stanisław Wit Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1864-1885 |
- Dobrogost Maciej Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk ("Sosa" 4) & Augusta Zaydlic h. Korzbok
-
Zaloguj się
ca 1830-1850
■
& Zaloguj się
1826-1901 dzieci
|
Joanna Lossow z Lossowa h. wł. (Ryś odm.) 1850-1926 |
- Franciszek Stanisław Makary Żychliński h. Szeliga ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Ludwika Budziszewska de Budziszewo-Śledziony h. Grzymała?
-
Walentyna Franciszka Nepomucena Żychlińska h. Szeliga
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1835-1909
□
& Artur Dzierzbicki
?1830-□
& N. Jabłkowski
1852-
■
& Teodor Paweł Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk
artykuł w Nekrologii
1820-1869 dzieci
|
Tadeusz Dobrogost Franciszek Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1854-1914|
Kazimierz Stanisław Wit Twardowski ze Skrzypna h. Ogończyk 1864-1885 |
-
Kazimierz Zygmunt Stanisław Żychliński h. Szeliga
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1836-1837
-
Ludwik Wincenty Dionizy Żychliński h. Szeliga
bohater Wiki
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1837-1910
■
& Izabela Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź
?1840-1887 dzieci
|
Ludwik Żychliński h. Szeliga 1870-|
Tadeusz Żychliński h. Szeliga 1871-1888 |
-
Karol Żychliński h. Szeliga
artykuł w Nekrologii
,
(linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207)
1840-1886
■
& Anna Modlibowska h. Dryja
1846- dzieci
|
Emilia Żychlińska h. Szeliga 1867-|
Kazimierz Żychliński h. Szeliga 1869- |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- LOSSOW Józef Antoni (1874-1950) działacz gospodarczy, powstaniec wielkopolski 5°
- BNIŃSKI Adolf (1815-1881) działacz społeczny, ziemianin 6°
- BORKOWSKA Aleksandra (1828-1898) literatka 6°
- OKIŃCZYC Tadeusz Marian (1873-1939) inżynier technolog, specjalista budowy parowozów 6°
- BRONIKOWSKI Adam (1714-1778) działacz dysydencki w Wielkopolsce 6°
- JEDNOWSKI Marian (1873-1932) śpiewak, aktor, reżyser 6°
- JASIUKOWICZ Stanisław (1882-ok. 1950) działacz polityczny 6°
- KURNATOWSKI Stanisław (1823-1912) ziemianin, działacz polityczny i gospodarczy 6°
- RYCHŁOWSKI Jerzy Leon (1897-1929) kapitan marynarki, dyrektor Oficerskiej Szkoły Lotniczej 6°
- POTWOROWSKI Gustaw Eugeniusz (1800-1860) ziemianin, powstaniec 1830, polityk 6°
- BUDZISZEWSKI Jan (zm. 1854) pułkownik 6°
- MIELŻYŃSKI Józef (1824-1900) działacz społeczno-gospodarczy, członek pruskiej Izby Panów 6°
- MOSZCZEŃSKI Bolesław (1826-1900) powstaniec 1848 i 1863, działacz poznański 6°
- JASIUKOWICZ Ignacy (1847-1914) inżynier technolog 7°
- KOEHLER Klemens (1840-1901) lekarz, archeolog 7°
- PARCZEWSKI Erazm (1826-1915) działacz społeczny i narodowy 7°
- ORŁOWSKI Leon (1891-1976) dyplomata, poseł 7°
- PAWLIKOWSKI Michał Gwalbert (1887-1970) pisarz, wydawca, kolekcjoner, działacz 7°
- POTWOROWSKI Andrzej (1887-1963) ziemianin, rolnik, ekonomista 7°
- PRĄDZYŃSKI Tadeusz (1872-1945) współwłaściciel i dyrektor fabryki cukierniczej 7°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi