Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Gdańsk

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Gdańsk. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Wrzeszcz (1), Gdańsk Wrzeszcz (7), Gdańsk Oliwa (1), Pruszcz Gdański (1), Oliwa k. Gdańska (13), Sopot (184), Gdynia (262), Krymki (1), Leźno (1), Warcz (1), Chwaszczyno (4), Małe Turze (1), Żukowo (3), Cząstkowo (2), Małkowo (3), Tczew (10), Rumia (2), Mikoszewo (1), Skarszewy (1), Puck (6), Starogard Gdański (20), Lublewo Gdańskie (1), Kartuzy (22), Lipinki Szlacheckie (2), Jabłowo (4), Nowy Staw (1), Pelplin (8), Wejherowo (37), Pogódki (1), Lubieszyn, woj. pomorskie (1), Okoliczne parafie (niektóre): Oksywie (4), Drzycim (9), Papowo Toruńskie (29), Wałdowo (pow. sępoleński) (24), Nowogród (1), Bydgoszcz (Fara) (13), Ruże (19), Rypin (39), Bądkowo pow. płocki (133), Lubowidz (135), Okoliczne cmentarze: Gdańsk, kościół św. Trójcy (gimnazjalny) (10), Gdańsk, kościół Mariacki (29), Gdańsk, cm. na Zaspie (14), Gdańsk, Cmentarz Łostowicki (11), Gdańsk, cm. Centralny Srebrzysko we Wrzeszczu (60),

1266

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1463

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1471

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1480

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1511

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1519

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1521

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1524

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1529

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1542

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1551

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1557

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1559

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1561

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1563

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1566

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1570

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1576

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1579

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1580

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1581

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1583

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1587

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1594

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1595

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1597

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1604

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1605

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1610

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1614

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1616

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1617

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1620

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1623

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1625

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1626

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1627

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1630

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1631

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1635

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1636

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1639

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1640

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1643

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1649

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1651

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1652

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1654

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1655

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1656

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1657

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1658

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1660

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1665

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1666

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1670

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1672

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1673

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1675

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1677

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1679

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1680

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1682

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1685

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1699

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1705

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1708

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1709

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1711

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1712

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1714

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1715

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1720

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1721

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1728

Zgony

  1. Stanisław Ernest hr. Dönhoff h. wł. (ID: 4.353.129), bohater PSB 1679–1728 (r.: Władysław i Konstancja Słuszka)
    → PSB: DENHOFF Stanisław Ernest (ok. 1673-1728) hetman polny litewski

1733

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1734

Urodzenia

  1. Adam Kazimierz Joachim ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: 3.662.329), bohater PSB 1734–1823 (r.: August i Maria Sieniawska)
    → PSB: CZARTORYSKI Adam Kazimierz (1734-1823) generał ziem podolskich

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1736

Urodzenia

  1. Michał Jerzy Ludwik ks. Poniatowski h. Ciołek (ID: dw.4862), bohater PSB 1736–1794 (r.: Stanisław i Konstancja Czartoryska)
    → PSB: PONIATOWSKI Michał Jerzy (1736-1794) biskup płocki, prymas Polski

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1737

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1738

Urodzenia

  1. Jan Mikołaj Ksawery Chodkiewicz h. Kościesza (ID: 3.55.257), bohater PSB 1738–1781 (r.: Adam i Rozalia Czapska)
    → PSB: CHODKIEWICZ Jan Mikołaj (1738-1781) starosta żmudzki

1739

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1747

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1751

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1755

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1762

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1765

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1767

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1769

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1771

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1774

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1776

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1777

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1780

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Konstancja hr. Dönhoff h. wł. (ID: 4.353.143), bohater PSB 1716–1791
    → PSB: SANGUSZKOWA Konstancja Kolumba (1716-1791) marszałkowa nadworna litewska

1782

Zgony

  1. Józef Jacek Rybiński h. Radwan (ID: psb.27383.1), bohater PSB 1701–1782 (r.: Jan i Konstancja Pawsza)
    → PSB: RYBIŃSKI Jacek Józef (1702-1782) opat oliwski

1806

Urodzenia

  1. Emilia Bécu de Tavernier (ID: lu.31237), 1806–1895

1809

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1811

Urodzenia

  1. Feliks Napoleon Białoskórski h. Awdaniec (ID: dw.33611), bohater PSB 1811–1883 (r.: Józef i Teresa Kowalska)
    → PSB: BIAŁOSKÓRSKI Feliks (1811-1883) wojskowy

1813

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Piotr hr. Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: lu.31224), bohater PSB 1788–1866
    → PSB: SZEMBEK Piotr (1788-1866) generał w powstaniu listopadowym
    × Henryka Fryderyka He Bécu de Tavernier (ID: sw.10823), 1792–1870

1820

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1828

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1831

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1856

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1860

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1866

Zgony

  1. Lucjan Zieliński z Zielonej h. Świnka (ID: sw.46783), ~1840–1866 (r.: Antoni i Anastazja Psarska)

1873

Urodzenia

  1. Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: 2.574.69), 1873–1947 (r.: Adam i Helena Prądzyńska)

1877

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1879

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1895

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1898

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1901

Urodzenia

  1. Maria Wybicka (ID: sw.30048), 1901–1968 (r.: Józef i Janina Chełmicka)

1908

Urodzenia

  1. Stanisław Lesiński (ID: sw.61454), 1908–1999

1910

Zgony

  1. Stephan Alexander Rybiński h. Radwan (ID: sw.14714), 1840–1910 (r.: Jan i Józefina Kistowska)

1913

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Urodzenia

  1. Janina Józefa Kierska z Kiekrza h. Jastrzębiec (ID: cz.I013484), 1921– (r.: Zygmunt i Józefa Łubieńska)

1922

Urodzenia

  1. Anna Kierska z Kiekrza h. Jastrzębiec (ID: sw.59735), 1922–1997 (r.: Zygmunt i Józefa Łubieńska)

1924

Małżeństwa

  1. Nikołaj hr. Borch h. Trzy Kawki (ID: ut.11.1.71), 1893– × Stefania Mackiewicz h. Poraj (ID: ut.11.1.72), 1895–1956

1926

Urodzenia

  1. Jerzy Frezer zu Lubochin und Schwetz h. Alabanda (ID: sw.9887), 1926–2003 (r.: Tadeusz i Maria Kościelska)

1927

Urodzenia

  1. Barbara Maria Frezer zu Lubochin und Schwetz h. Alabanda (ID: sw.9894), 1927–2007 (r.: Tadeusz i Maria Kościelska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Urodzenia

  1. Tomasz Antoni Darski (ID: sw.49247), 1929– (r.: Stanisław i Tadea Schafnagel)

1930

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1931

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Zgony

  1. Nadzieja Krzysztofowicz (ID: ut.11.1.65), 1867–1934 (r.: Nikołaj i Sofia Engelhardt)

1935

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1936

Urodzenia

  1. Felicja Dembińska h. Rawicz (ID: sw.49206), 1936– (r.: Teodor i Róża Gulkowska)

Małżeństwa

  1. Władysław Ignacy hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001954), bohater Wiki 1914–1944 × Maria Agnes Macleod (ID: cz.I001955), 1914–

1937

Urodzenia

  1. Paweł Andrzej Michał hr. Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002532), 1937– (r.: Władysław i Gabriela Tarnowska)
  2. Zygmunt Maria Tadeusz Perkowski h. Peretyakowicz (ID: sw.52024), 1937– (r.: Tadeusz i Irena Borowska)

1938

Urodzenia

  1. Andrzej Tadeusz Olszowski (ID: sw.76217), 1938–1996 (r.: Tadeusz i Zofia Zembrzuska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1940

Małżeństwa

  1. Piotr Włodzimierz Glasenapp (ID: ut.11.1.81), 1882–1951 × Mary hr. Borch h. Trzy Kawki (ID: ut.11.1.79), 1895–1969

1941

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1942

Urodzenia

  1. Małgorzata Elżbieta Gańska (ID: sw.15427), 1942– (r.: Edmund i Stefania Zwara)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1944

Urodzenia

  1. Piotr Formella (ID: ku.1809), 1944–

1945

Urodzenia

  1. Jerzy Janczur (ID: mi.958), 1945–

Zgony

  1. Leon Stefan Rybiński h. Radwan (ID: sw.14718), 1878–1945 (r.: Stephan i Mathilde Zelewska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. Józef Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.1646), korespondent M.J.M. 1946– (r.: Kazimierz i Elżbieta Nowomiejska)
  2. Tadeusz Dawid Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.4645), 1946– (r.: Tadeusz i Alma Bates)
  3. Tomasz Gorski h. Nałęcz (ID: sw.78699), 1946–2005 (r.: Jan i Antonina Handelsman)
  4. Wojciech Antoni Bruliński h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.85736), 1946– (r.: Władysław i Zofia Nowomiejska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1947

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Karol Olańczuk (ID: sw.49384), 1947– (r.: Tadeusz i Irena Mickiewicz)
  3. Teresa Brygida Lendzion (ID: sw.56964), 1947– (r.: Alfons i Elżbieta Damrath)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Maria Adamska (ID: sw.98854), 1947– (r.: Zygmunt i Krystyna Korewicka)

Małżeństwa

  1. Stanisław Marian Grenda (ID: cz.I002428), 1923– × Helena Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002427), 1928–1987

Zgony

  1. Leon Brzeski h. Oksza (ID: dw.40984), dyrektor banku [poz] Poznań 1886–1947 (r.: Erazm i Wanda Zielonacka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1948

Urodzenia

  1. Elżbieta hr. Łubieńska z Łubnej h. Pomian (ID: cz.I047108), korespondent M.J.M. 1948– (r.: Henryk i Anna Skwarc)
  2. Zofia Sczaniecka h. Ossoria (ID: cz.I054006), 1948– (r.: Antoni i Janina Kierska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Stanisław Adamski (ID: sw.114874), 1948–2017 (r.: Zygmunt i Krystyna Korewicka)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Marianna Karol (ID: sw.477658), 1948– (r.: Józef i Bożena Mizera)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Tadeusz Mieczysław Natorff (ID: sw.77756), 1918–1999 × Teresa Maria Stojowska (ID: sw.77755), 1928–2007
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Helena Maria Bagieńska h. Ślepowron (ID: zi.3.120.probant), 1898–1948 (r.: Zygmunt i Maria Rościszewska)

1949

Urodzenia

  1. Maria Jolanta Grenda (ID: cz.I024189), 1949– (r.: Stanisław i Helena Potocka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Krzysztof Zaleski (ID: sw.205657), 1949– (r.: Michał i Anna Jacyna)
  4. Marek Feliks Soból (ID: sw.49399), 1949– (r.: Michał i Helena Maciuszenko)
  5. Joanna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.85383), 1949– (r.: Władysław i Wanda Rudowska)

Zgony

  1. Tadeusz Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.173554), 1872–1949 (r.: Władysław i Jadwiga Rewkowska)
  2. Stanisław Kazimierz Stachowicz (ID: sw.30227), 1896–1949 (r.: Henryk i Marianna Mikos)
  3. Włodzimierz Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: zi.1.126.a3a), 1893–1949 (r.: Paweł i Maria Sławińska)

1950

Urodzenia

  1. Izabela Teresa Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: dw.42712), 1950– (r.: Józef i Anna Wołoszowska)
  2. Maciej Kraiński z Krainki h. Jelita (ID: sw.121973), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Adam i Cecylia Zglenicka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Elżbieta Maria Roszkowska h. Ogończyk (ID: sw.38731), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Ireneusz i Halina Obrocka)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Henryk Franciszek Gottleb-Haszlakiewicz (ID: sw.105046), 1881–1950 (r.: Władysław i Barbara Stachowska)

1951

Urodzenia

  1. Ewa Lubińska (ID: cz.I001643), 1951– (r.: Leopold i Krystyna Pyszniewska)
  2. Andrzej Filipowicz (ID: sw.126723), 1951–2003
  3. Krzysztof Perycz (ID: sw.349702), 1951–
  4. Piotr Paweł Doerffer (ID: sw.63274), 1951– (r.: Jerzy i Maria Meissner)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Ryszard Plewako h. Pogonia (ID: sw.78348), 1951– (r.: Gustaw i Alina Romańska)
  7. Jan Jacek Heybowicz (ID: zi.3.155.a2a1a), 1951–1986 (r.: Wacław i Jadwiga Kaczorowska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Czesława Maria Garczyńska h. wł. (ID: sw.9872), 1880–1951 (r.: Stanisław i Zofia Frezer)

1952

Urodzenia

  1. Marek Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004318), 1952– (r.: Krzysztof i Maria Komarnicka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jerzy Laube (ID: sw.44584), 1952– (r.: Zygmunt i Wanda Porowska)
  5. Anna Maria Izabela Żurowska (ID: sw.44585), 1952–
  6. Dorota Druet (ID: sw.49398), 1952– (r.: Kazimierz i Wanda Mickiewicz)
  7. Piotr Krysztof Frydrychowicz (ID: sw.70340), 1952– (r.: Jerzy i Maria Obmińska)
  8. Barbara Krystyna Wójcik (ID: sw.74893), 1952– (r.: Stefan i Józefa Czerkawska)
  9. Katarzyna Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.108.a4a2), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Andrzej i Elżbieta Sigel)
  10. Witold Żylicz h. Lubicz (ID: zi.2.27.b6a4a1), 1952– (r.: Andrzej i Grażyna Hulewicz)
  11. Marcin Chmielowski h. Jastrzębiec (ID: zi.6.5.a1a2), 1952– (r.: Stanisław i Antonina Brykczyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1953

Urodzenia

  1. Maciej Żylicz h. Lubicz (ID: cz.I032176), bohater Wiki 1953– (r.: Andrzej i Grażyna Hulewicz)
  2. Feliks Józef Kussowski h. Kuszaba (ID: cz.I032357), 1953– (r.: Kazimierz i Maria Krajewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jan Onoszko (ID: sw.349593), 1953– (r.: Janusz i Irena Śliwińska)
  7. Teresa Maria Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.4646), 1953– (r.: Tadeusz i Alma Bates)
  8. Wojciech Morze (ID: sw.501119), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Stanisław i N. N.)
  9. Paweł Witold Frydrychowicz (ID: sw.70341), 1953– (r.: Jerzy i Maria Obmińska)
  10. Jolanta Krystyna Oleszko (ID: sw.90805), 1953– (r.: Zenobiusz i Weronika Maj)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Boniecki (ID: sw.39757), 1923–1981 × Wiesława Dębicka (ID: sw.39758), 1927–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1954

Urodzenia

  1. Anna Kukiełło (ID: sw.126725), 1954–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Michał Wodziński z Zaborówka h. Jastrzębiec (ID: sw.464927), 1954– (r.: Józef i Barbara Baumann)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Morzycki h. Mora (ID: psb.19033.1), bohater PSB 1905–1954 (r.: Bolesław i Władysława Zakrzewska)
    → PSB: MORZYCKI Jerzy (1905-1954) lekarz, mikrobiolog, wiceminister zdrowia w Rządzie Lubelskim
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Kuklińska (ID: sw.308659), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Stanisław i Barbara Choroszewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Urodzenia

  1. Krystyna Nowakowska (ID: sw.219809), 1956– (r.: Jan i Balbina Rywacka)
  2. Elżbieta Bożena Boniecka (ID: sw.39756), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Zygmunt i Wiesława Dębicka)

Małżeństwa

  1. Józef Seweryn «Aksak» hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008367), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2009 × Zofia Chmielewska (ID: cz.I008368), 1919–1964

Zgony

  1. Jadwiga Elżbieta hr. Romer z Chyszowa h. Jelita (odm.) (ID: mi.1290), 1897–1956 (r.: Tomasz i Maria Potocka)
  2. Radosław Wincenty Andrzej Krajewski (ID: psb.13473.1), bohater PSB 1887–1956 (r.: Józef i Józefa Piechowska)
    → PSB: KRAJEWSKI Radosław Wincenty (1887-1956) literat, redaktor
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1957

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Bogdan Podoski h. Junosza (ID: sw.126383), 1957– (r.: Kazimierz i Maria Statkiewicz)
  4. Alina Smagieł (ID: sw.126384), 1957–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Adam Korwin-Winogrodzki (ID: ut.18.2.63), bohater Wiki 1901–1957

1958

Urodzenia

  1. Magdalena Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I005905), 1958– (r.: Jerzy i Elżbieta Bielicka)
  2. Jacek Paweł hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008374), znani politycy współcześni 1958– (r.: Józef i Zofia Chmielewska)
  3. Jan Włodzimierz Majewski h. Starykoń (ID: sw.127040), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Jan i ... ...)
  4. Barbara Milewska h. Ślepowron (ID: sw.51875), 1958– (r.: Jerzy i Ewa Kucharska)

Małżeństwa

  1. Ludwik Jan Pac-Pomarnacki h. Gozdawa (ID: sw.54139), 1930–2012 × Elżbieta Zofia Rochowicz (ID: sw.54138), korespondent M.J.M. 1937–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Janina Eugenia Stryjewska (ID: zi.2.108.a), 1884–1958

1959

Urodzenia

  1. Andrzej Józef hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: cz.I008375), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Józef i Zofia Chmielewska)
  2. Maciej Hipolit Grabowski (ID: sw.111439), bohater Wiki 1959– (r.: Andrzej i Katarzyna Milewska)
  3. Wojciech Korsak h. wł. (ID: sw.13836), 1959– (r.: Jan i Danuta Rejman)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Urodzenia

  1. Ewa Jarosz (ID: sw.180073), 1960–
  2. Beata Kępińska z Kęmpna h. Niesobia (ID: sw.538112), korespondent M.J.M. 1960– (r.: Jacek i Alicja Bigoszewska)
  3. Grzegorz Ganowicz (ID: sw.98381), bohater Wiki 1960– (r.: Ryszard i Krystyna Popiel)

Małżeństwa

  1. Paweł Pertyński (ID: sw.57681), 1937– × Maria Magdalena Krysiewicz (ID: sw.57670), 1939–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Urodzenia

  1. Barbara ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I007601), 1961– (r.: Konstanty i Jadwiga Piotrkowska)
  2. Jolanta Kiszkenów (ID: sw.349678), 1961–
  3. Grzegorz Bral (ID: sw.65670), 1961– (r.: Sławomir i Grażyna N.)
  4. Dorota Dowgiałło h. Zadora (odm.) (ID: zi.5.17.a4a1), 1961– (r.: Jan i Anna Komorowska)

Zgony

  1. Maria Michalina hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: dw.61730), 1890–1961 (r.: Adam i Maria Garapich)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1962

Urodzenia

  1. Michał hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008478), 1962– (r.: Jeremi i Bożena Katnik)
  2. Iwona Pędzisz (ID: cz.I048581), 1962–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Monika Małgorzata Madeyska h. Poraj (ID: sw.13841), 1962– (r.: Wojciech i Danuta Bobrowicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1963

Urodzenia

  1. Monika Wanicka (ID: cz.I022484), korespondent M.J.M. 1963– (r.: Stanisław i Ewa Bociańska)
  2. Wojciech Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: cz.I046943), 1963– (r.: Stanisław i Barbara Lampa)
  3. Krzysztof Maria Załuski h. Junosza (ID: sw.120556), bohater Wiki 1963– (r.: Stanisław i Zofia Kołodziej)
  4. Julian Pyciński (ID: sw.363680), 1963– (r.: Marian i Bożena Kozłowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zygmunt Maria hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: 9.50.679), 1882–1963 (r.: Seweryn i Maria Wielogłowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Cecylia Wollerstein (ID: sw.188108), 1898–1963 (r.: Stanisław i Stanisława Będkowska)
  5. Bogdan Ignacy Szczęsny Wilski h. Półkozic (ID: sw.205654), 1898–1963 (r.: Ignacy i Zofia Sulikowska)
  6. Włodzimierz Wawryk (ID: sw.340993), 1902–1963
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1964

Urodzenia

  1. Jacek Władysław Maria hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003765), bohater Wiki 1964– (r.: Aleksander i Maria Jeleńska)
  2. Jolanta Granat (ID: sw.363681), 1964– (r.: Jan i Krystyna N.)
  3. Magdalena Piłat (ID: sw.75838), 1964– (r.: Waldemar i Renata Heyka)

Małżeństwa

  1. Andrzej Kacper Mintowt-Czyż z Woronny h. Godziemba (ID: cz.I004315), 1938– × Helena hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004314), 1938–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1965

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Andrzej Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7055), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Jerzy i Maria Michalska)

Małżeństwa

  1. Zbigniew Antoni Chojnowski (ID: sw.86766), 1931–2017 × Krystyna Antonina Morcinek (ID: sw.86765), korespondent M.J.M. 1937–

Zgony

  1. Maria Ciecierska z Ciecierzyna h. Rawicz (ID: 3.361.96), 1898–1965 (r.: Izydor i Maria Okuszko)
  2. Jadwiga ks. Juraha h. Giedrojć (ID: 3.453.93), 1873–1965 (r.: Romuald i Wanda Szczytt)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Urodzenia

  1. Tomasz Kazimierz Maria hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003870), 1966– (r.: Aleksander i Maria Jeleńska)
  2. Juliusz Władysław hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017803), 1966– (r.: Antoni i Anna Gregorowicz)
  3. Andrzej Gronkiewicz (ID: mi.960), 1966–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jakub Korsak h. wł. (ID: sw.13837), 1966– (r.: Jan i Danuta Rejman)
  6. Zofia Gabriela Swinarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42523), 1966– (r.: Wojciech i Hanna Hellmann)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1967

Urodzenia

  1. Justyna Małgorzata Mahler (ID: sw.117398), 1967– (r.: Renuald i Małgorzata Majewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Alicja Bigoszewska (ID: sw.538111), 1933–1967

1968

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Bohdan Hulewicz h. Nowina (ID: 7.965.1123), bohater Wiki 1888–1968 (r.: Leon i Helena Kaczkowska)
  2. Roch Jan Morcinek (ID: psb.18905.1), bohater PSB 1903–1968 (r.: Franciszek i Jadwiga Sylla)
    → PSB: MORCINEK Roch Jan (1903-1968) historyk-archiwista, podpułkownik
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Janusz Grzybowski h. Prus (II) (ID: sw.211350), 1913–1968 (r.: Tadeusz i Jadwiga Vertun)

1969

Urodzenia

  1. Katarzyna Maria Swinarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42524), 1969– (r.: Wojciech i Hanna Hellmann)

Zgony

  1. Ignacy Wilski h. Półkozic (ID: psb.30680.12), 1904–1969 (r.: Ignacy i Zofia Sulikowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1970

Urodzenia

  1. Anna Maria hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003871), 1970– (r.: Aleksander i Maria Jeleńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Filip Andrzej Grabowski (ID: sw.111440), 1970– (r.: Andrzej i Katarzyna Milewska)
  4. Anna Kodzik (ID: sw.111445), 1970–
  5. Jakub Grzybowski h. Prus (II) (ID: sw.211359), 1970– (r.: Janusz i Krystyna Sokołowska)
  6. Jacek Kozłowski (ID: sw.54163), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Krystyn i Wanda Taylor)
  7. Katarzyna Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7056), 1970– (r.: Jerzy i Maria Michalska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Michał «Miś» Zaleski (ID: sw.205949), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–1970 (r.: Władysław i Zofia Sokołowska)
  3. Anastazja Baranowska (ID: sw.37188), 1888–1970

1971

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Magdalena Pac-Pomarnacka h. Gozdawa (ID: sw.54141), 1971– (r.: Ludwik i Elżbieta Rochowicz)

Małżeństwa

  1. Jerzy Feliks Plieth (ID: sw.117410), 1949– × Hanna Teresa Krystyna Majewska (ID: sw.117163), korespondent M.J.M. 1950–

Zgony

  1. Zygmunt Konstanty hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004168), 1901–1971 (r.: Aleksander i Zofia Plater)
  2. Stanisław Fengler (ID: mi.789), 1897–1971
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1972

Urodzenia

  1. Józef Andrzej ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: cz.I017403), członek SPSW 1972– (r.: Józef i Dorota Woycicka)
  2. Teresa hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I044623), członek SPSW 1972– (r.: Jeremi i Róża Dowgiałło)
  3. Ryszard Marcin Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: cz.I069535), korespondent M.J.M. 1972– (r.: Tadeusz i Jadwiga Łapa)
  4. Przemysław Pacewicz h. Gozdawa (ID: sw.219799), 1972– (r.: Zbysław i Regina Rogowska)
  5. Krzysztof Kędzierski (ID: sw.71058), korespondent M.J.M. 1972–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Sokołowska (ID: sw.205948), 1889–1972 (r.: Józef i Maria Wojnicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Urodzenia

  1. Michał Zaleski (ID: sw.205658), korespondent M.J.M. 1973– (r.: Krzysztof i Małgorzata Wilska)
  2. Jarosław Rokita (ID: sw.46952), 1973– (r.: Krzysztof i Anna Polaszczyk)
  3. Barbara Latała (ID: sw.47858), 1973– (r.: Adam i Małgorzata Łopuska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Jacyna (ID: sw.205951), 1927–1973 (r.: Feliks i Stanisława Wiszniewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisław Pawłowski (ID: sw.539816), 1898–1973

1974

Urodzenia

  1. Janusz Krzysztof ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: cz.I017404), 1974– (r.: Józef i Dorota Woycicka)
  2. Tomasz Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I047109), 1974– (r.: Wojciech i Elżbieta Łubieńska)
  3. Katarzyna Renata Pawelec (ID: sw.177895), 1974– (r.: Józef i Ludmiła Choromańska)
  4. Hubert Aleksander Walentynowicz (ID: sw.44518), korespondent M.J.M. 1974– (r.: Sławomir i Maria Orzeszko)
  5. Katarzyna Słomkowska (ID: sw.51598), 1974– (r.: Eugeniusz i Irena Block)
  6. Marcin Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.65923), 1974– (r.: Marek i Barbara Krajczyńska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Adam Leonhard (ID: sw.111827), 1913–1974 (r.: Władysław i Maria Dąmbska)
  3. Irena hr. Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię (ID: sw.13833), 1898–1974 (r.: Marian i Maria Żyżniewska)
  4. Maria Chrzanowska h. Poraj (ID: sw.65710), 1897–1974 (r.: Adam i Bronisława Węgleńska)

1975

Urodzenia

  1. Jan Strawiński (ID: sw.659568), 1975– (r.: Michał i Halina Jaźwińska)

Zgony

  1. Jadwiga bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: 2.818.150), 1880–1975 (r.: Władysław i Michalina Kamieńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1976

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Izabela Haller (ID: sw.61419), 1976– (r.: Andrzej i Izabela Bojanowska)
  4. Maciej Stefan Leonowicz h. Gozdawa (ID: sw.63190), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Andrzej i Barbara Wójcik)
  5. Anna Maria Zarzecka (ID: sw.756027), 1976– (r.: Marek i Loretta Maczołek)
  6. Zuzanna Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.5.117.a1a2), 1976– (r.: Hubert i Ewa Owsian)

Małżeństwa

  1. Marek Feliks Soból (ID: sw.49399), 1949– × Dorota Druet (ID: sw.49398), 1952–

Zgony

  1. Maria Lipińska h. Rawicz (ID: sw.91226), 1895–1976

1977

Urodzenia

  1. Natalia Helena Filipowicz (ID: sw.126724), 1977– (r.: Andrzej i Elżbieta Podoska)
  2. Mikołaj Walentynowicz (ID: sw.13289), 1977– (r.: Sławomir i Maria Orzeszko)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Bartłomiej Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.65922), 1977– (r.: Marek i Barbara Krajczyńska)

Małżeństwa

  1. Paweł Witold Frydrychowicz (ID: sw.70341), 1953– × Jolanta Krystyna Oleszko (ID: sw.90805), 1953–

1978

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maciej Antoni Wacław Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42526), 1978– (r.: Wojciech i Hanna Hellmann)
  4. Ewa Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.43811), 1978– (r.: Paweł i Barbara Snopek)
  5. Piotr Dominik Frydrychowicz (ID: sw.90808), 1978– (r.: Paweł i Jolanta Oleszko)

Zgony

  1. Stefan John Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.4643), 1947–1978 (r.: Tadeusz i Alma Bates)
  2. Aleksander Jeljaszewicz (ID: sw.756830), bohater Wiki 1902–1978 (r.: Jan i Zofia Bohdanowicz)

1979

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Piotr Paweł Soból (ID: sw.49400), 1979– (r.: Marek i Dorota Druet)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jerzy Karol Olańczuk (ID: sw.49384), 1947– × Wiesława Jankowska (ID: sw.49385), 1950–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zofia Milewska h. Ślepowron (ID: dw.54689), 1891–1979 (r.: Stanisław i Stefania Kowalska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Paulina Grudniewicz (ID: sw.649573), 1898–1979

1980

Urodzenia

  1. Katarzyna Janczur (ID: mi.962), 1980– (r.: Jerzy i Joanna Fengler)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Joanna Ewa Olańczuk (ID: sw.49386), 1980– (r.: Jerzy i Wiesława Jankowska)
  6. Tomasz Soból (ID: sw.49401), 1980– (r.: Marek i Dorota Druet)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Sobańska h. Junosza (ID: psb.30680.11), 1903–1980 (r.: Oskar i Janina Domaniewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1981

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Jan Konarski h. Gryf (ID: sw.16234), 1981– (r.: Piotr i Maria Popiel)
  3. Maciej Marcin Majewski (ID: sw.21532), 1981– (r.: Mieczysław i Ilona Bertholdi)
  4. Małgorzata Perycz (ID: sw.349703), 1981– (r.: Krzysztof i Jadwiga Sobolewska)
  5. Józef Andrzej Haller (ID: sw.61420), 1981– (r.: Andrzej i Izabela Bojanowska)
  6. Tomasz Grzegorzewski (ID: sw.650468), 1981–
  7. Piotr Anszperger (ID: sw.659572), 1981– (r.: Bohdan i Anna Strawińska)
  8. Magdalena Bohut (ID: sw.753249), 1981–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Leon Władysław Majewski (ID: sw.117162), 1909–1981 (r.: Bolesław i Krystyna Brażewicz)
  3. Zygmunt Boniecki (ID: sw.39757), 1923–1981
  4. Elżbieta Joanna Sigel (ID: zi.2.108.a4a), 1924–1981 (r.: Albert i N. N.)

1982

Urodzenia

  1. Aleksandra ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I014191), 1982– (r.: Konstanty i Maria Sypniewska)
  2. Joanna Katarzyna Samuła (ID: sw.111203), 1982– (r.: Jędrzej i Katarzyna Rudowska)
  3. Karolina Genowefa Majewska (ID: sw.117406), 1982– (r.: Maciej i Danuta Has)
  4. Karolina Aleksandra Podoska h. Junosza (ID: sw.126385), korespondent M.J.M. 1982– (r.: Bogdan i Alina Smagieł)
  5. Katarzyna Anna Podoska h. Junosza (ID: sw.126726), 1982– (r.: Tadeusz i Anna Kukiełło)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Paulina Józefa Pawelec (ID: sw.177902), 1982– (r.: Józef i Ludmiła Choromańska)
  9. Łukasz Dragan (ID: sw.212379), 1982–
  10. Adrian Świerczyński (ID: sw.349679), 1982– (r.: Paweł i Jolanta Kiszkenów)
  11. Przemysław Perycz (ID: sw.349704), 1982– (r.: Krzysztof i Jadwiga Sobolewska)

Małżeństwa

  1. Jan Jakub Grabowski (ID: sw.111438), 1958– × Ewa Jarosz (ID: sw.180073), 1960–

Zgony

  1. Andrzej Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55460), 1921–1982 (r.: Antoni i Maria Zaleska)
  2. Ludwika Kozłowska (ID: sw.205655), 1911–1982
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisław Nałęcz (ID: sw.407664), 1907–1982 (r.: Jan i Zofia Łepkowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1983

Urodzenia

  1. Aleksandra Kussowska h. Kuszaba (ID: cz.I032360), 1983– (r.: Feliks i Izabella Żarska)
  2. Anna Maria Morawska h. Korab (ID: sw.15479), 1983– (r.: Jerzy i Lucyna Presz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Donat Paliszewski h. Awdaniec (ID: cz.I048580), 1960– × Iwona Pędzisz (ID: cz.I048581), 1962–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antoni Olejarz (ID: sw.246480), 1900–1983
  3. Halina Szostkiewicz (ID: sw.58845), 1890–1983

1984

Urodzenia

  1. Mariusz Świerczyński (ID: sw.349680), 1984– (r.: Paweł i Jolanta Kiszkenów)
  2. Adam Tadeusz Olańczuk (ID: sw.49387), 1984– (r.: Jerzy i Wiesława Jankowska)
  3. Maria Ludwina Haller (ID: sw.64138), 1984– (r.: Andrzej i Izabela Bojanowska)
  4. Monika Zarzecka (ID: sw.756028), 1984– (r.: Marek i Loretta Maczołek)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Elżbieta Skałkowska h. Nałęcz (ID: psb.29668.6), 1913–1984 (r.: Adam i Maria Przesmycka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1985

Urodzenia

  1. Tomasz Dawid Frydrychowicz (ID: sw.90810), 1985– (r.: Paweł i Jolanta Oleszko)

Zgony

  1. Maria Letycja Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.16066), 1909–1985 (r.: Władysław i Maria Wodzyńska)
  2. Barbara Bieńkowska z Bieńków h. Łada (ID: sw.196412), 1900–1985 (r.: Piotr i Lucyna Janta)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Regina Aniela Miecińska (ID: sw.73023), 1906–1985 (r.: Andrzej i Ewa Pachocka)
  7. Andrzej Szymon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.5.117.r3), 1922–1985 (r.: Wacław i Janina Stryjewska)

1986

Urodzenia

  1. Michał Jerzy Gronkiewicz (ID: mi.961), 1986– (r.: Andrzej i Marta Janczur)
  2. Julia Walentynowicz (ID: sw.13290), 1986– (r.: Sławomir i Maria Orzeszko)
  3. Urszula Rakowska (ID: sw.349707), 1986–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Wanda Barbara Hagemejer (ID: mi.787), 1910–1986 (r.: Stanisław i Ida Kracowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Małgorzata Joanna Katarzyna Majewska (ID: sw.117396), 1943–1986 (r.: Leon i Zofia Brąglewicz)
  4. Daniel Marcyniuk (ID: sw.148842), 1924–1986 (r.: Kuźma i Julianna N.)

1987

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Teresa «Tenia» de Virion h. Leliwa (ID: cz.I047478), 1925–1987 (r.: Mieczysław i Idalia Mickiewicz)
  2. Jan Skibniewski h. Ślepowron (ID: sw.374941), 1903–1987 (r.: Bogumił i Maria Trzebińska)

1988

Urodzenia

  1. Małgorzata Justyna Góral (ID: sw.117400), 1988– (r.: Bogdan i Justyna Mahler)

Zgony

  1. Stanisław Józef Suchorzewski h. Zaremba (ID: psb.32670.1), bohater PSB 1911–1988 (r.: Franciszek i Romana Brzezicka)
    → PSB: SUCHORZEWSKI Stanisław Józef (1911-1988), adwokat, radca prawny
  2. Teresa Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.16040), 1900–1988 (r.: Wojciech i Katarzyna Wężyk)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Kazimierz Skibniewski (ID: sw.533550), 1912–1988 (r.: Juliusz i Helena Sokołowska)

1989

Urodzenia

  1. Agnieszka Magdalena Maria hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I027446), 1989– (r.: Jacek i Monika Wanicka)
  2. Maria Kutrowska (ID: sw.288839), 1989– (r.: Zbigniew i Elżbieta N.)
  3. Agata Motyka (ID: sw.538114), 1989– (r.: Zbigniew i Beata Kępińska)
  4. Krzysztof hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: sw.60845), 1989– (r.: Marek i Elżbieta Bojanowska)

Zgony

  1. Grażyna Maria Hulewicz h. Nowina (ID: cz.I032178), 1928–1989 (r.: Bohdan i Jadwiga Karwat)
  2. Konstanty ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: psb.25336.6), 1913–1989 (r.: Konstanty i Jadwiga Hołyńska)
  3. Jerzy Chmielowski (ID: sw.531449), 1908–1989 (r.: Jan i Maria Łabęcka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1990

Urodzenia

  1. Monika Anna Paliszewska h. Awdaniec (ID: cz.I048582), 1990– (r.: Donat i Iwona Pędzisz)
  2. Anna Elżbieta Samuła (ID: sw.111204), 1990– (r.: Jędrzej i Katarzyna Rudowska)
  3. Jan Góral (ID: sw.117401), 1990– (r.: Bogdan i Justyna Mahler)
  4. Felicja Flicińska (ID: sw.43192), 1990– (r.: Jarosław i Katarzyna Swinarska)
  5. Jacek Motyka (ID: sw.538115), 1990– (r.: Zbigniew i Beata Kępińska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksander Orzeszko h. Korab (ID: cz.I046982), 1907–1990 (r.: Władysław i Sabina Marcinkiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Irena Fabiani (ID: sw.342702), 1911–1990 (r.: Wacław i Matylda Wasiewicz)

1991

Urodzenia

  1. Zofia Maria Ewa hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I027447), 1991– (r.: Jacek i Monika Wanicka)

Zgony

  1. Zofia Diehl (ID: sw.102930), 1916–1991 (r.: Stanisław i Janina Lange)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1992

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Irena Maria Lewandowska h. Prawdzic (ID: sw.67397), 1902–1992 (r.: Stanisław i Maria Białobrzeska)

1993

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Przemysław Zimny (ID: sw.177896), ~1960– × Katarzyna Renata Pawelec (ID: sw.177895), 1974–

Zgony

  1. Tadeusz Woycicki (ID: cz.I017405), 1911–1993 (r.: Czesław i Alina Lehmann)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tekla Maria Bełdzińska (ID: sw.148845), 1928–1993 (r.: Konstanty i Ewa Muszyńska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Halina Janina Rzeczkowska (ID: sw.407665), 1910–1993 (r.: Wit i Zofia Zdziarska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1994

Urodzenia

  1. Adrianna Zimny (ID: sw.177899), 1994– (r.: Przemysław i Katarzyna Pawelec)
  2. Dagny Zawierucha (ID: sw.7058), 1994– (r.: Marek i Katarzyna Komornicka)

Zgony

  1. Jan Korsak h. wł. (ID: sw.13834), 1924–1994 (r.: Wojciech i Irena Brzostowska)
  2. Maria Irena Brzeska h. Topór (Starża) (ID: sw.218183), 1914–1994 (r.: Henryk i Janina Daszewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1995

Urodzenia

  1. Zofia Hanna Góral (ID: sw.117402), 1995– (r.: Bogdan i Justyna Mahler)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz Henryk Podoski h. Junosza (ID: sw.126381), 1923–1995 (r.: Bohdan i Maria Ciecierska)
  3. Andrzej Choromański h. Lubicz (ID: sw.172167), 1923–1995 (r.: Zygmunt i Zofia Chodakowska)

1996

Urodzenia

  1. Michał Zydek (ID: sw.145386), 1996– (r.: Daniel i Elżbieta Chełkowska)

Małżeństwa

  1. Tomasz Paweł Olgierd hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: cz.I028398), 1967– × Magdalena Marcyk (ID: cz.I028399), 1970–

Zgony

  1. Jerzy Pryczkowski (ID: sw.59214), 1931–1996
  2. Anna Tekla Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.96636), 1907–1996 (r.: Stanisław i Aniela Kühnel)

1997

Zgony

  1. Maria Eleonora Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: cz.I046980), 1919–1997 (r.: Roman i Teresa Przewłocka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1998

Urodzenia

  1. Wojciech Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.43361), 1998– (r.: Andrzej i Elżbieta Janasz)
  2. Karol Rokita (ID: sw.46955), 1998– (r.: Jarosław i Magdalena Morawska)

Zgony

  1. Jadwiga Bochdan h. Bończa (ID: sw.52196), 1901–1998 (r.: Tadeusz i Anna Koziebrodzka)

1999

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2000

Urodzenia

  1. Marcin Zydek (ID: sw.145387), 2000– (r.: Daniel i Elżbieta Chełkowska)
  2. Maja Grzybowska h. Prus (II) (ID: sw.211360), 2000– (r.: Janusz i Joanna Smirnow)
  3. Katarzyna Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.43362), 2000– (r.: Andrzej i Elżbieta Janasz)

Zgony

  1. Zofia Konstancja Krynicka (ID: sw.127028), 1905–2000 (r.: Julian i Jadwiga Karpińska)
  2. Tadeusz Michał Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.4641), 1922–2000 (r.: Tadeusz i Stefania Janowska)
  3. Jadwiga Maria Ewa hr. Bielska z Olbrachcic h. Jelita (ID: ut.18.2.62), 1905–2000 (r.: Juliusz i Eleonora Jabłonowska)

2001

Urodzenia

  1. Jan Maksymilian Chościak-Popiel z Kurozwęk h. Sulima (ID: sw.16243), 2001– (r.: Michał i Bożena Romeyko)

Zgony

  1. Henryka Prospera Maria hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: dw.36681), 1906–2001 (r.: Stanisław i Julia Żaba)
  2. Władysław Jan Abgaro-Zachariasiewicz de Abgaro (ID: sw.218184), 1906–2001 (r.: Oswald i Hilda Wright)
  3. Kazimierz Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.99416), 1908–2001 (r.: Stefan i Joanna Taczanowska)

2002

Małżeństwa

  1. Janusz Grzybowski h. Prus (II) (ID: sw.211353), 1948– × Joanna Smirnow (ID: sw.211355), ~1970–

Zgony

  1. Witold Konopnicki z Konopnicy h. Jastrzębiec (ID: psb.12480.10), 1928–2002 (r.: Gustaw i Maria Ciupek)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Henryk Tadeusz Bartmański (ID: sw.49214), 1911–2002 (r.: Stanisław i Ludwika Downarowicz)
  4. Zofia Sariusz-Tarnowska z Tarnówki h. Jelita (ID: sw.99417), 1913–2002 (r.: Stanisław i Janina Biesiekierska)

2003

Urodzenia

  1. Seweryn Andrzej Pawelec (ID: sw.177903), 2003–
  2. Helena Baranowska (ID: sw.4903), 2003– (r.: Aleksander i Anna Zachwieja)

Zgony

  1. Jerzy Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I005901), 1930–2003 (r.: Tadeusz i Zofia Mohl)
  2. Maciej Krzysztof Aleksander Majewski (ID: sw.117403), 1945–2003 (r.: Leon i Zofia Brąglewicz)
  3. Andrzej Filipowicz (ID: sw.126723), 1951–2003
  4. Zofia Maria Rubach h. wł. (ID: sw.16391), 1917–2003 (r.: Lucjan i Maria Bronikowska)
  5. Krzysztof Leski z Leszcza h. Gończy (ID: sw.267995), 1944–2003 (r.: Andrzej i Krystyna Krzymowska)
  6. Wanda Rymwid-Mickiewicz h. Lis (ID: sw.49215), 1921–2003 (r.: Edmund i Jadwiga Bystram)

2004

Urodzenia

  1. Wiktor Michał Ambor (ID: sw.21531), 2004– (r.: Michał i Justyna Majewska)
  2. Mieszko Pacewicz h. Gozdawa (ID: sw.219803), 2004– (r.: Przemysław i Anna Szulc)
  3. Piotr Wielopolski-Iwaniak (ID: sw.246486), 2004– (r.: Zygmunt i N. Mulewska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2005

Urodzenia

  1. Maria Julia Bagrowska h. Celma (ID: cz.I062116), 2005– (r.: Łukasz i Anna Waszup)
  2. Daria Mączka (ID: sw.120060), 2005– (r.: Artur i N. N.)
  3. Kaja Grzybowska h. Prus (II) (ID: sw.211361), 2005– (r.: Janusz i Joanna Smirnow)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Renata Maria Budzyna-Dawidowska (ID: sw.177888), 1924–2005 (r.: Wacław i Teodora Christofel)
  3. Krystyna Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58848), 1920–2005 (r.: Stanisław i Halina Szostkiewicz)

2006

Urodzenia

  1. Karolina Rokita (ID: sw.46956), 2006– (r.: Jarosław i Magdalena Morawska)
  2. Agata Lipiecka (ID: sw.62808), 2006– (r.: Piotr i Joanna Krzyżanowska)
  3. Piotr Kędzierski (ID: sw.71059), 2006– (r.: Krzysztof i Barbara Latała)

Zgony

  1. Jadwiga Anna Łapa (ID: sw.4647), 1946–2006
  2. Maria Teresa Kahl (ID: sw.59213), 1935–2006 (r.: Jerzy i Wanda Poznańska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2007

Urodzenia

  1. Idalia Pacewicz h. Gozdawa (ID: sw.219804), 2007– (r.: Przemysław i Anna Szulc)
  2. Stefan Mieczysław Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron (ID: sw.400949), 2007– (r.: Ryszard i Anna Józefczuk)
  3. Stanisław Drapella (ID: sw.49358), 2007– (r.: Bolesław i Anna Lemańczyk)
  4. Franciszek Michał Milowicz h. Mikuliński (ID: sw.53373), 2007– (r.: Michał i Weronika Kowalska)
  5. Natalia Agnieszka bar. Bystram z Radlina h. Tarnawa (ID: sw.586683), 2007– (r.: Andrzej i Justyna Kwiatkowska)

Małżeństwa

  1. Marcin Dubieniecki (ID: sw.17717), ~1980– × Marta Kaczyńska h. Pomian (ID: sw.11873), korespondent M.J.M. 1980–
  2. Piotr Krzysztof Perycz (ID: sw.349706), 1978– × Urszula Rakowska (ID: sw.349707), 1986–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2008

Urodzenia

  1. Klara Magdalena Gzowska h. Junosza (ID: sw.87331), 2008– (r.: Mateusz i Magdalena Weiher)

2009

Urodzenia

  1. Jakub Stanisław Kędzierski (ID: sw.109218), 2009– (r.: Krzysztof i Barbara Latała)
  2. Klaudiusz Edward Załuski h. Junosza (ID: sw.131912), 2009– (r.: Krzysztof i Gabriela Łukaszuk)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2010

Urodzenia

  1. Gustaw Kowalski (ID: sw.131868), 2010– (r.: Hubert i Małgorzata Gutkowska)
  2. Tytus Mateusz Gzowski h. Junosza (ID: sw.146627), 2010– (r.: Mateusz i Magdalena Weiher)

Małżeństwa

  1. Grzegorz Balita (ID: sw.648793), ~1980–1984 × Weronika Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I047112), 1984–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef Andrzej Pawelec (ID: sw.177892), 1945–2010 (r.: Aleksander i Józefa Korpetta)
  3. Anna Kępińska z Kęmpna h. Niesobia (ID: sw.538108), 1929–2010 (r.: Leon i Anna Szlachtowska)

2011

Urodzenia

  1. Nadia Janina de Virion h. Leliwa (ID: sw.197234), 2011– (r.: Marcin i Ewa Sychta)
  2. Piotr Drapella (ID: sw.349324), 2011– (r.: Bolesław i Anna Lemańczyk)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Adam Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.37844), 1918–2011 (r.: Paweł i Maria Pędracka)
  3. Barbara Choroszewska (ID: sw.399736), 1929–2011 (r.: Stefan i Maria Teodorowicz)

2012

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Ludwik Jan Pac-Pomarnacki h. Gozdawa (ID: sw.54139), 1930–2012 (r.: Wacław i Anna Mielżyńska)

2013

Urodzenia

  1. Marta Kraszewska (ID: sw.288840), 2013– (r.: Maciej i Maria Kutrowska)
  2. Hanna Maria Majewska (ID: sw.569048), 2013– (r.: Maciej i Barbara Watrach)

2014

Urodzenia

  1. Łukasz Drapella (ID: sw.374770), 2014– (r.: Bolesław i Anna Lemańczyk)
  2. Wiktoria Agnieszka Bystram z Radlina (ID: sw.586687), 2014– (r.: Andrzej i Agnieszka Wyłoga)

Zgony

  1. Oskar Tomasz Wilski h. Półkozic (ID: sw.122341), 1934–2014 (r.: Ignacy i Anna Sobańska)
  2. Jacek Kępiński z Kęmpna h. Niesobia (ID: sw.538110), 1930–2014 (r.: Leon i Anna Szlachtowska)

2015

Zgony

  1. Ewa Staniszewska (ID: cz.I054519), członek SPSW 1940–2015 (r.: Edmund i Anna Poziarska)
  2. Irena Emilia Maria Florek (ID: sw.21528), 1926–2015 (r.: Michał i Maria Śmigielska)

2016

Urodzenia

  1. Barbara Balita (ID: sw.648794), 2016– (r.: Grzegorz i Weronika Krzyżanowska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2017

Zgony

  1. Zbigniew Antoni Chojnowski (ID: sw.86766), 1931–2017

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 20.01.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie