Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Miejscowość: Szczecin

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Szczecin. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Police (2), Bartkowo (1), Kołbacz (1), Wierzchosław (1), Goleniów (4), Chabowo (2), Przemocze (1), Ostromice (1), Garnowo (9), Pyrzyce (1), Chojna (13), Międzyzdroje (2), Stargard Szczeciński (19), Maszewo (1), Pasewalk (7), Świnoujście (23), Godowo (1), Kamień Pomorski (3), Myślibórz (2), Małcz (1), Nowogard (5), Dziwnów (1), Różańsko (1), Prenzlau (1), Dębno (8), Dębno Lubuskie (1), Barzkowice (1), Somin (1), Starzyca (1), Oderberg (1), Okoliczne parafie (niektóre): Dakowy Mokre (39), Poznań, par. św. Marcina (16), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (77), Poznań - Św.Wojciech [Posen-St.Adalbert] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (72), Poznań - Św.Maria Magdalena [Posen-St.Magdalene] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (66), Poznań św. Maria Magdalena (37), Poznań (par. Św. Jana Jerozolimskiego) (18), Kostrzyń (21), Koło (53), Pępowo (42), Okoliczne cmentarze: Szczecin, Cmentarz Centralny (18), Koszalin, cm. Komunalny (1), Lwówek, cm. Świętego Krzyża (4), Kobylniki, cmentarz Twardowskich (16), Zgorzelec, cm. Komunalny (1),

1491

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1498

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1515

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1603

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1618

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1620

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1637

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1659

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1707

Urodzenia

  1. Karolina Teresa Pia ks. Radziwiłł h. Trąby (odm.) (ID: 8.192.356), 1707–1765 (r.: Karol i Anna Sanguszko)

1777

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1780

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1782

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1785

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1791

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1792

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1893

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1898

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1904

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1919

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. Maria Genowefa Zakrzewska (ID: cz.I031835), 1946–
  2. Bożena Gawrońska (ID: sw.297588), 1946–
  3. Anna Roman (ID: sw.45138), 1946– (r.: Wincenty i Franciszka Żyśko)

Małżeństwa

  1. Antoni «Marek» Dowbór-Markiewicz h. Machwic (ID: cz.I012407), uczestnik Powstania Warszawskiego 1906–1984 × Maria Żurowska h. Leliwa (ID: cz.I012406), 1917–2001
  2. Maciej Zbigniew hr. (primog.) Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: ut.43.1.21), 1911–1992 × Irena Joanna Wilkoszewska h. Jelita (ID: ut.43.1.22), 1921–1987
  3. Ludwik Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: zi.4.116.b7), 1906–1988 × Alicja Banasińska (ID: zi.4.116.b7a), 1917–1986

Zgony

  1. Andrzej Koehler (ID: sw.9253), 1909–1946 (r.: Konstanty i Eleonora Płonka)

1947

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Maria Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62851), 1947– (r.: Stefan i Paulina Wołodkowicz)
  3. Zofia Anna Aldona Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: zi.1.64.b2), korespondent M.J.M. 1947– (r.: Zygmunt i Stanisława Irowska)

Małżeństwa

  1. Jerzy Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031954), 1915–1978 × Krystyna Starowieyska h. Biberstein (ID: cz.I031955), 1921–2012
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1948

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antoni Felkerzamb h. wł. (ID: sw.181482), korespondent M.J.M. 1948– (r.: Michał i Irena Szulc)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Barbara Michalska (ID: sw.40386), 1948– (r.: Eugeniusz i Marianna Sałyga)
  6. Teresa Nadachowska (ID: sw.466726), 1948– (r.: Kazimierz i Helena Sioch)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Janusz Kijowski (ID: sw.68935), bohater Wiki 1948– (r.: Józef i Jolanta Budzyńska)
  9. Izabela Julia Emilia Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: zi.1.64.b3), 1948– (r.: Zygmunt i Stanisława Irowska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Andrzej Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93326), 1921–1987 × Henryka Julia Szlenk (ID: sw.93328), 1922–1999

Zgony

  1. Teresa Jędrzejowicz z Zaczernia h. Świat z Krzyżem (ID: cz.I028383), 1925–1948 (r.: Jan i Maria Tyszkiewicz)

1949

Urodzenia

  1. Tomasz Nieżychowski h. Pomian (ID: dw.57498), 1949– (r.: Jacek i Ewa Barbacka)
  2. Teresa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65559), 1949– (r.: Andrzej i Anna Tymińska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Hanna Maria Bilińska-Tarasowicz h. Sas (ID: sw.4665), 1949– (r.: Tomasz i Janina Kuczyńska)

Małżeństwa

  1. Kazimierz Goliński (ID: ut.1.1.227), 1926–1986 × Anna Maria Weronika ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.226), 1927–1999

Zgony

  1. Alfred Żurowski h. Leliwa (ID: cz.I007499), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1869–1949 (r.: Eugeniusz i Cecylia Stempkowska)

1950

Urodzenia

  1. Wojciech Antoni hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I006740), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Antoni i Teresa Kosko)
  2. Dominik Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032149), bohater Wiki 1950– (r.: Zygmunt i Urszula Hulewicz)
  3. Jerzy Andrzej Kujawa (ID: sw.105560), 1950– (r.: Jerzy i Genowefa Rutkowska)
  4. Wojciech Antoni Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.14311), członek SPSW 1950– (r.: Jan i Aleksandra Awęcka)

Małżeństwa

  1. Jerzy Jan Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72908), bohater Wiki 1922–2009 × Wanda Sienkiewicz h. Oszyk (ID: sw.72909), 1923–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jan Sternberg-Powidzki (ID: psb.21503.6), 1905–1950 (r.: Mieczysław i Stanisława Mielęcka)
  3. Antoni Gabriel Sołtys (ID: sw.108711), 1875–1950 (r.: Józef i Michalina Łyczkowska)

1951

Urodzenia

  1. Aleksander Bogdan Stoeger von Steiner (ID: sw.11260), 1951–2014 (r.: Witold i Wanda Szembek)
  2. Wojciech Tadeusz Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72907), 1951– (r.: Jerzy i Wanda Sienkiewicz)
  3. Michał Jacek Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93330), 1951– (r.: Andrzej i Henryka Szlenk)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jadwiga Fabrycy h. Pelikan (ID: ut.51.1.72), 1916–1951 (r.: Kazimierz i Jadwiga Pawlewska)

1952

Urodzenia

  1. Włodzimierz Giezek (ID: sw.107180), 1952– (r.: Czesław i Władysława Jerzyk)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jacek Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina (ID: sw.58403), 1952– (r.: Zygmunt i Krystyna Hrehorowicz)
  5. Andrzej Józef Tom (ID: sw.74745), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Jan i Anna Szostakowska)
  6. Jacek hr. (primog.) Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: ut.43.1.25), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Maciej i Irena Wilkoszewska)

Małżeństwa

  1. Jan Bolesław Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.54020), 1928– × Anna Dominika Targońska (ID: sw.54021), 1922–2004

1953

Urodzenia

  1. Andrzej Mazan (ID: cz.I032292), 1953– (r.: Stanisław i Wanda Leszczyńska)
  2. Dominik Wieczorkowski-Rettinger h. Bożezdarz (II) (ID: psb.32301.13), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Aleksander i Elżbieta Straszewska)
  3. Bożena Józefa Nagielska (ID: sw.123642), 1953– (r.: Jan i Genowefa Walczyk)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Maria Jolanta Kiedrowicz (ID: sw.14490), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Maksymilian i Wanda Gamrat)
  6. Krzysztof Juliusz Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.73704), 1953– (r.: Jan i Anna Targońska)
  7. Krzysztof Marian Stankiewicz (ID: sw.74777), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Zbigniew i Maria Stecewicz)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Mieczysław Brykczyński h. Gwiaździcz (ID: cz.I025131), 1926– × Halina Inka Gabriela Leśniewska (ID: cz.I025132), 1929–2002
  2. Stanisław Andrzej Korytko z Koryt h. Jelita (ID: cz.I039874), 1927–2007 × Irena Korwin-Wierzbicka h. Ślepowron (ID: zi.6.56.a2a), 1927–1990
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Bronisław Kobyliński (ID: sw.111933), 1886–1953 (r.: Tadeusz i Aniela Chwalibóg)

1954

Urodzenia

  1. Konrad Walas (ID: sw.111939), 1954– (r.: Czesław i Danuta Kobylińska)
  2. Grażyna Garwolińska (ID: sw.112103), 1954–1995
  3. Grzegorz Józef Wichliński-Mielżyński h. Zabawa (ID: sw.173415), 1954–1982 (r.: Stanisław i Halina Maciejewicz)
  4. Mikołaj Halpert-Skanderbeg (ID: sw.44848), 1954– (r.: Zygmunt i Zofia Dygat)
  5. Marek Ziółkowski (ID: sw.59442), 1954– (r.: Tadeusz i Teresa Rogozińska)
  6. Bożena Brykczyńska h. Gwiaździcz (ID: sw.66855), 1954– (r.: Mieczysław i Halina Leśniewska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Jadwiga Maria Tom (ID: sw.74749), 1954– (r.: Jan i Anna Szostakowska)
  9. Mirosław Stankiewicz (ID: sw.74778), 1954–1979 (r.: Zbigniew i Maria Stecewicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antonina Lesiewicz (ID: sw.16815), 1893–1954
  3. Jerzy bar. Konopka h. Nowina (ID: ut.53.2.18), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1887–1954 (r.: Andrzej i Karolina Sturm)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. Bożena Niegolewska h. Grzymała (ID: dw.65581), 1955– (r.: Felicjan i Teresa Chmielewska)
  2. Marek Andrzej Wichliński-Mielżyński h. Zabawa (ID: sw.173416), 1955– (r.: Stanisław i Halina Maciejewicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Piotr Aleksander Biliński-Tarasowicz h. Sas (ID: sw.4670), członek SPSW 1955– (r.: Tomasz i Janina Kuczyńska)
  5. Wiesław Mieczysław Pietrewicz (ID: sw.62856), 1955– (r.: Władysław i Jadwiga Sroślak)

Zgony

  1. Zofia Grudzielska z Grudzielca v. Grodzielca h. Korab (ID: sw.124919), 1887–1955 (r.: Jan i Julia Paliszewska)

1956

Urodzenia

  1. Mirosław Brykczyński h. Gwiaździcz (ID: sw.66856), 1956– (r.: Mieczysław i Halina Leśniewska)
  2. Monika Tom (ID: sw.73109), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Jan i Anna Szostakowska)
  3. Anna Maria Okońska (ID: sw.75389), 1956– (r.: Józef i Maria Hauke)
  4. Jerzy Robowski (ID: zi.7.78.a3a2a1), 1956– (r.: Andrzej i Aleksandra N.)

Zgony

  1. Kazimierz Glabisz (ID: sw.16028), 1881–1956 (r.: Władysław i Maria Golska)

1957

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Tadeusz Jan Winkowski (ID: sw.145783), bohater Wiki 1957– (r.: Jan i Anna Kułak)
  3. Marek Ossowski (ID: sw.59440), 1957–1994 (r.: Zygmunt i Bożena Łoś)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Ossowski (ID: sw.59113), 1930– × Bożena Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.23260), korespondent M.J.M. 1936–

Zgony

  1. Marianna Karolina Grudzielska (ID: sw.62295), 1897–1957 (r.: Teofil i Władysława Bader)

1958

Urodzenia

  1. Paweł hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I006741), 1958– (r.: Antoni i Teresa Kosko)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Ewa Małgorzata Rutkowska h. Pobóg (ID: sw.250244), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Jarosław i Teresa Lewicka)
  4. Grażyna Orłowska (ID: sw.32298), 1958– (r.: Andrzej i Bronisława Barczuk)
  5. Iwona Kuriańska (ID: sw.350955), 1958– (r.: Jerzy i Barbara Swędrowska)
  6. Jacek Jan Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.65832), 1958– (r.: Andrzej i Teresa Grabarczyk)

Małżeństwa

  1. Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003927), 1938–2014 × Zenona Stojek (ID: cz.I003928), 1936–
  2. Jerzy Raiński (ID: sw.74587), 1937– × Danuta Elżbieta Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74586), 1937–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. Tamara Anna Raińska (ID: sw.107179), 1959– (r.: Jerzy i Danuta Deskur)
  2. Grzegorz Andrzej Sokołowski (ID: sw.107201), 1959– (r.: Andrzej i Róża Arkuszewska)
  3. Jan Maria Buchowski z Buchowic h. Sas (ID: sw.128073), 1959– (r.: Krzysztof i Anna Łowicka)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Tomasz Felicjan Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: sw.22584), 1959– (r.: Zygmunt i Bożena Watkowska)
  6. Maksymilian Jerzy Kocaj (ID: sw.32303), 1959– (r.: Jan i Jadwiga N.)
  7. Ewa Janina Ossowska (ID: sw.59441), 1959– (r.: Zygmunt i Bożena Łoś)
  8. Maria Helena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62855), 1959– (r.: Stefan i Paulina Wołodkowicz)
  9. Marzena Maria Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.65833), 1959– (r.: Andrzej i Teresa Grabarczyk)
  10. Karol Myszkowski h. Jastrzębiec (ID: zi.6.80.a2a1), 1959– (r.: Jerzy i Krystyna Poklewska)

Zgony

  1. Witold Marian Naczko-Iłłakowicz h. Doliwa (ID: 8.99.42), 1880–1959 (r.: Jerzy i Jadwiga Borzęcka)
  2. Wiktor Watta-Karczewski h. Samson (ID: sw.77154), 1901–1959 (r.: Adam i Emilia Wiz)

1960

Urodzenia

  1. Michał hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: cz.I002395), członek SPSW 1960– (r.: Stefan i Izabella Ułaszyn)
  2. Marzenna Ciemnoczołowska (ID: cz.I032160), 1960– (r.: Eugeniusz i Teresa Cyr)
  3. Andrzej Gołaszewski (ID: cz.I048755), 1960–1993 (r.: Mieczysław i Maria Jabłonowska)
  4. Małgorzata Bryłka (ID: sw.128074), 1960– (r.: Henryk i Janina Olejarczyk)
  5. Ewa Orłowska (ID: sw.32302), 1960– (r.: Andrzej i Bronisława Barczuk)
  6. Przemysław Michał Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.65834), 1960– (r.: Andrzej i Teresa Grabarczyk)
  7. Ewa Maria Tom (ID: sw.73116), 1960– (r.: Jan i Anna Szostakowska)
  8. Barbara Stankiewicz (ID: sw.74779), 1960– (r.: Zbigniew i Maria Stecewicz)
  9. Małgorzata Płaska (ID: sw.75428), 1960–
  10. Urszula Szewczuk (ID: sw.99793), 1960– (r.: Romuald i Teresa Chocianowicz)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Urodzenia

  1. Zbigniew Stanisław hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005834), 1961– (r.: Michał i Zofia Regulska)
  2. Piotr Staniszewski (ID: cz.I036987), 1961– (r.: Jan i Lidia Pietrusińska)
  3. Anna Jasińska (ID: cz.I039846), 1961– (r.: Stanisław i Czesława Jacyna)
  4. Krzysztof Maciej Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: sw.22585), 1961– (r.: Zygmunt i Bożena Watkowska)
  5. Maria Felicja Chełkowska z Chełkowa h. Wczele (ID: sw.22594), 1961– (r.: Wojciech i Halina Dembińska)
  6. Zbigniew Piotr Patorski (ID: sw.52210), 1961– (r.: Włodzimierz i Stefania Radziwolska)

Małżeństwa

  1. Ryszard hr. (primog.) Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.16277), 1938– × Hanna Halina Niedworok (ID: sw.16278), 1940–
  2. Janusz Marek Aureliusz Bajon (ID: sw.62848), 1934–2013 × Teresa Maria Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62847), 1942–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1962

Urodzenia

  1. Krzysztof Aleksander hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005835), korespondent M.J.M. 1962– (r.: Michał i Zofia Regulska)
  2. Jarosław Woropay-Hordziejewicz h. Korab (ID: sw.66246), 1962–

Zgony

  1. Antoni Wołk-Łaniewski h. Korczak (odm.) (ID: 15.294.130), 1881–1962 (r.: Stanisław i Pelagia Suffczyńska)

1963

Urodzenia

  1. Roman Machrowicz (ID: cz.I036974), 1963– (r.: Bronisław i Stanisława Grzybowska)
  2. Tomasz Stanisław Gliński z Glinek h. Ślepowron (ID: sw.16440), korespondent M.J.M. 1963– (r.: Stanisław i Maria Żółtowska)
  3. Iwona Machalińska (ID: sw.75438), 1963– (r.: Edmund i Julia Brzęcka)
  4. Ewa Monika Witrowa (ID: sw.76676), korespondent M.J.M. 1963– (r.: Zygmunt i Jadwiga Kowalczyk)

Małżeństwa

  1. Mariusz Rajmund Żelachowski (ID: cz.I036983), 1937– × Maria Anna Teresa Mniszek-Tchorznicka h. Jelita (ID: cz.I008132), 1941–
  2. Mieczysław Adam Gostomczyk (ID: sw.352195), ~1930– × Irena Teresa Zielińska (ID: sw.340546), 1926–2013

1964

Urodzenia

  1. Zbigniew Janusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.12211), korespondent M.J.M. 1964– (r.: Janusz i Hanna Jabłońska)
  2. Bogusława Aleksandra Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.65835), 1964– (r.: Andrzej i Teresa Grabarczyk)
  3. Magdalena Buńka (ID: sw.75417), 1964–2006
  4. Maria Umińska h. Cholewa (ID: sw.76678), 1964– (r.: Marek i Ksawera Białous)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Edward Niedworok (ID: sw.48280), 1907–1964
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Kazimierz Józef Arkuszewski h. Jastrzębiec (ID: zi.1.3.probant), 1870–1964 (r.: Teodozjusz i Natalia Zagajewska)

1965

Urodzenia

  1. Magdalena Zofia hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005836), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Michał i Zofia Regulska)
  2. Lech Henryk Grochala (ID: cz.I036980), 1965– (r.: Lech i Halina Łempicka)
  3. Izabela Monika Żelachowska (ID: cz.I036986), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Mariusz i Maria Tchorznicka)
  4. Wojciech Felicjan Chełkowski z Chełkowa h. Wczele (ID: sw.22597), korespondent M.J.M. 1965– (r.: Wojciech i Halina Dembińska)
  5. Wojciech Antoni Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.65836), 1965– (r.: Andrzej i Teresa Grabarczyk)
  6. Dorota Szuman (ID: sw.73386), 1965– (r.: Andrzej i Kazimiera Sulkowska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Jan Szczęsny Ołdakowski h. Gozdawa (ID: cz.I039480), 1883–1965 (r.: Karol i Maria Dąbrowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Urodzenia

  1. Zofia Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I003931), 1966–2010 (r.: Tadeusz i Zenona Stojek)

Małżeństwa

  1. Longin Marian Duda (ID: sw.59114), 1922–1998 × Bożena Maria hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.23260), korespondent M.J.M. 1936–

Zgony

  1. Józef Włodzimierz Maria ks. Puzyna z Kozielska h. Oginiec (ID: cz.I017392), 1904–1966 (r.: Józef i Aleksandra Chrapowicka)
  2. Stanisław Psarski h. Boleścic (ID: psb.24753.15), bohater PSB 1888–1966 (r.: Władysław i Maria Psarska)
    → PSB: PSARSKI Stanisław (1888-1966) chemik, działacz gospodarczy
  3. Jan Bolesław Alfred Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.14303), 1915–1966 (r.: Robert i Ida Lombard)

1967

Urodzenia

  1. Rafał Zommer (ID: ku.752), 1967– (r.: Jerzy i Anna Plejewska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Dorota hr. Zborowska ze Zborowa h. Jastrzębiec (ID: ut.42.1.56), 1967– (r.: Zbigniew i Jadwiga Kostrzewska)

Małżeństwa

  1. Zbigniew Marian hr. Zborowski ze Zborowa h. Jastrzębiec (ID: ut.42.1.51), 1925–1970 × Jadwiga Kostrzewska (ID: ut.42.1.52), 1947–

Zgony

  1. Maria Zdziechowska h. Rawicz (ID: cz.I007486), 1880–1967 (r.: Adam i Oktawia Podhorska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimierz Marian Lucjan Wołodkowicz h. Radwan (ID: sw.9519), 1889–1967 (r.: Wincenty i Zofia Hartingh)

1968

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Magdalena Ławińska (ID: sw.225515), 1968–
  4. Beata Ewa Ponińska z Ponina h. Łodzia (ID: sw.66245), 1968– (r.: Krzysztof i Janina Stemplewska)
  5. Katarzyna hr. Zborowska ze Zborowa h. Jastrzębiec (ID: ut.42.1.58), 1968– (r.: Zbigniew i Jadwiga Kostrzewska)

Małżeństwa

  1. Ireneusz Andrzej Stankiewicz (ID: dw.57542), 1942–2001 × Aleksandra Maria Nieżychowska h. Pomian (ID: dw.57497), 1946–
  2. Józef Michał Barud (ID: sw.43970), 1945– × Aleksandra Eleonora Abramowicz (ID: sw.43971), 1948–

1969

Urodzenia

  1. Małgorzata Monika Mniszek-Tchorznicka h. Jelita (ID: cz.I036979), 1969– (r.: Kazimierz i Wiesława Gagatek)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Przemysław Jackowski (ID: sw.121316), 1969– (r.: Kazimierz i Ewa Jackowska)
  4. Agata Frączak (ID: sw.39962), członek SPSW 1969– (r.: Andrzej i Sylwia Iwicka)
  5. Ewa Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74591), 1969– (r.: Zbigniew i Teresa Piotrowska)

Zgony

  1. Adam Wasiutyński h. Korczak (ID: sw.122172), 1910–1969 (r.: Julian i Celina Kossakowska)

1970

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Mieczysław Nekanda-Trepka h. Topór (ID: sw.204891), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Tadeusz i Maria Szusterowska)
  4. Adam Orłowski (ID: sw.32305), 1970– (r.: Andrzej i Bronisława Barczuk)
  5. Magdalena Maria Urbaniak (ID: sw.32711), 1970– (r.: Stanisław i Anna Cholewa)
  6. Krzysztof Płodowski (ID: sw.45141), 1970– (r.: Antoni i Anna Roman)
  7. N. Wiśniewski (ID: sw.89498), 1970–
  8. Andrzej Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93331), 1970– (r.: Michał i Maria Lenobel)

Małżeństwa

  1. Jerzy Tadeusz Koczorowski (ID: sw.16266), 1940–1989 × Ewa Gruntke (ID: sw.16267), 1947–
  2. Wojciech Andrzej Kogut (ID: sw.62852), 1948– × Anna Maria Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62851), 1947–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Ludwik Juliusz «Szary» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7427), uczestnik Powstania Warszawskiego 1897–1970 (r.: Karol i Józefa Fihauser)
  3. Zbigniew Marian hr. Zborowski ze Zborowa h. Jastrzębiec (ID: ut.42.1.51), 1925–1970 (r.: Aleksander i Maria Ziemińska)

1971

Urodzenia

  1. Jarosław Antoni hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.12212), 1971– (r.: Janusz i ... ...)
  2. Anna Maria Sarnowska (ID: sw.184425), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Ryszard i Ewa Kowalczyk)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Władysław Awęcki (ID: sw.16814), 1893–1971
  3. Jan Bronisław Kamiński (ID: sw.214403), 1900–1971

1972

Urodzenia

  1. Krzysztof hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I048863), 1972– (r.: Andrzej i Krystyna Hamanowska)
  2. Magdalena Plust (ID: cz.I048864), 1972– (r.: Józef i Barbara Wierzbicka)
  3. Joanna Jolanta Kadzik (ID: ku.753), 1972– (r.: Antoni i Gertruda Bieczyńska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Konstanty Maciejewicz (ID: psb.16386.1), bohater PSB 1890–1972 (r.: Ludwik i Maria Orłowska)
    → PSB: MACIEJEWICZ Konstanty (1890-1972) kapitan żeglugi, komendant
  2. Tadeusz Rosner (ID: sw.93381), dziecko w spisie ludn. Krakowa 1899–1972 (r.: Aleksander i Józefina Osiecimska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Urodzenia

  1. Anna Maria Pilarczyk (ID: cz.I048469), 1973– (r.: Leonard i Elżbieta Muszyńska)
  2. Dominika Ewa Tomaszewska (ID: sw.112265), 1973– (r.: Józef i Krystyna Firmanty)
  3. Krzysztof Olbiński (ID: sw.128503), 1973– (r.: Józef i Halina Królaczyk)
  4. Szymon Wysocki-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: sw.245693), korespondent M.J.M. 1973– (r.: Stefan i Bożena Podgórska)
  5. Michał Ireneusz Stankiewicz (ID: sw.56366), 1973– (r.: Ireneusz i Aleksandra Nieżychowska)
  6. Justyna Monika Kaczmarska (ID: sw.75336), 1973– (r.: Marian i Urszula Krotecka)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jacek Kazimierz Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57706), korespondent M.J.M. 1942– × Jolanta Urszula Ślaska (ID: sw.57712), 1953–

Zgony

  1. Halina Kleniewska z Kleniewa h. Zagłoba (ID: psb.11685.7), 1883–1973 (r.: Jan i Maria Jarocińska)
  2. Stefan Dunin-Szostakowski h. Łabędź (ID: psb.17690.13), 1891–1973 (r.: Leon i Melania Umiastowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. Marcin Stefan Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.106757), 1974– (r.: Stefan i Maria Kiedrowicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Anna Katarzyna Iwicka z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.16210), korespondent M.J.M. 1974– (r.: Wojciech i Barbara Gunia)
  4. Sylwia Olejniczak (ID: sw.45359), 1974–
  5. Elżbieta Maria Nalewaj (ID: sw.75334), 1974– (r.: Wojciech i Krystyna Jaworska)

Małżeństwa

  1. Stefan Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.106756), 1948– × Maria Jolanta Kiedrowicz (ID: sw.14490), korespondent M.J.M. 1953–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1975

Małżeństwa

  1. Piotr Jan Meller (ID: sw.123547), korespondent M.J.M. 1952– × Bożena Józefa Nagielska (ID: sw.123642), 1953–

Zgony

  1. Kazimierz Leon Konstanty Mniszek-Tchorznicki h. Jelita (ID: cz.I008131), 1939–1975 (r.: Władysław i Ludwika Mielniczyn)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Antonina Woźniak (ID: sw.93420), 1901–1975 (r.: Tomasz i Julianna N.)

1976

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Joanna Paula hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: sw.12213), 1976– (r.: Janusz i ... ...)
  4. Maciej Sokołowski (ID: sw.199353), 1976– (r.: Andrzej i Leokadia N.)
  5. Anna Maria hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława (ID: sw.83735), 1976–2015 (r.: Wincenty i Maria Meysztowicz)
  6. Agata Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93332), 1976– (r.: Michał i Maria Lenobel)

Małżeństwa

  1. Wojciech Tadeusz Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72907), 1951– × Bożena Brykczyńska h. Gwiaździcz (ID: sw.66855), 1954–

Zgony

  1. Zygmunt Jan Franciszek Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031962), 1909–1976 (r.: Antoni i Anna Szembek)
  2. Ziemowit Szuman (ID: psb.34017.1), bohater PSB 1901–1976 (r.: Marian i Stanisława Plecińska)
    → PSB: SZUMAN Ziemowit (1901-1976), malarz
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jerzy Jackowski h. Gozdawa (ID: sw.117001), 1912–1976 (r.: Xawery i Janina Czarkowska)
  5. Stefania Wężyk z Osin h. Wąż (ID: sw.16027), 1888–1976 (r.: Bronisław i Stanisława Mieczkowska)

1977

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Maria Meller (ID: sw.123643), 1977– (r.: Piotr i Bożena Nagielska)
  3. Kamil Borkowski (ID: sw.123644), 1977– (r.: Marian i Donata Tyranowska)
  4. Jakub Henryk Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57713), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Jacek i Jolanta Ślaska)

Małżeństwa

  1. Jacek hr. (primog.) Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: ut.43.1.25), korespondent M.J.M. 1952– × Janina Buczak (ID: ut.43.1.26), ~1950–

Zgony

  1. Maria Magdalena Zaremba h. wł. (ID: cz.I017393), 1912–1977 (r.: Roman i Gabriela Ołdakowska)
  2. Michał Stecewicz h. Leliwa (ID: psb.17690.10), 1885–1977 (r.: Karol i Placyda Czeczot)
  3. Aleksandra Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: psb.17690.9), 1897–1977 (r.: Aleksander i Zofia Kossakowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Stanisława Ludwika Kotowska h. Trzaska (ID: ut.43.1.24), 1899–1977

1978

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Ilona Elżbieta Rzepczyńska (ID: sw.225507), 1978–
  3. Dorota Frycz h. Sas (ID: sw.352198), 1978– (r.: Jarosław i Anna Stachiewicz)
  4. Andrzej Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72910), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Wojciech i Bożena Brykczyńska)
  5. Agnieszka Maciejewska (ID: sw.72911), 1978– (r.: Władysław i Krystyna Kuźnik)

Małżeństwa

  1. Andrzej Sobański (ID: sw.62869), ~1950– × Maria Helena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62855), 1959–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Witold Stanisław Długoński (ID: sw.68728), 1937–1978 (r.: Aleksy i Janina Palędzka)

1979

Urodzenia

  1. Agnieszka Teresa Grzesik (ID: sw.105473), 1979– (r.: Ryszard i Teresa Bojkowicz)
  2. Jakub Mitręga (ID: sw.32300), 1979– (r.: Zbigniew i Grażyna Orłowska)
  3. Piotr Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72914), 1979– (r.: Wojciech i Bożena Brykczyńska)
  4. Marcin Stankiewicz (ID: sw.75409), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Mirosław i Halina Juszczak)

Małżeństwa

  1. Przemysław Jerzy Frycz h. Sas (ID: sw.342869), 1955– × Beata Małgorzata Klimczewska (ID: sw.352183), 1956–

Zgony

  1. Leonard Pilarczyk (ID: cz.I048465), 1945–1979 (r.: Stefan i Marianna Arent)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Grzegorz Józef Stanisław Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74584), 1907–1979 (r.: Stanisław i Maria Iwanowska)
  4. Mirosław Stankiewicz (ID: sw.74778), 1954–1979 (r.: Zbigniew i Maria Stecewicz)

1980

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Andrzej Janda (ID: sw.52800), 1980– (r.: Andrzej i Barbara Milko)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Lubusza Janina Łopuska (ID: sw.204768), 1883–1980 (r.: Jan i Helena Vieweger)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Franciszek Białous (ID: ut.18.3.63), bohater Wiki 1901–1980

1981

Urodzenia

  1. Magdalena Maria Helena Walas (ID: sw.112104), korespondent M.J.M. 1981– (r.: Konrad i Grażyna Garwolińska)
  2. Justyna Kocaj (ID: sw.32304), 1981– (r.: Maksymilian i Ewa Orłowska)
  3. Małgorzata Teresa Bobkiewicz (ID: sw.466662), 1981– (r.: Jan i Barbara Majka)
  4. Joanna Janda (ID: sw.52801), 1981– (r.: Andrzej i Barbara Milko)

1982

Urodzenia

  1. Dorota Janina Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032159), 1982– (r.: Michał i Krystyna Janc)
  2. Michał Daszkowski (ID: sw.73113), 1982– (r.: Marek i Monika Tom)

Zgony

  1. Maria Herniczek (ID: sw.14657), 1905–1982 (r.: Edward i Aniela Paszkiewicz)
  2. Grzegorz Józef Wichliński-Mielżyński h. Zabawa (ID: sw.173415), 1954–1982 (r.: Stanisław i Halina Maciejewicz)

1983

Urodzenia

  1. Alicja Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.128075), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Jan i Małgorzata Bryłka)
  2. Tomasz Marian Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57715), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Jacek i Jolanta Ślaska)
  3. Mateusz Witczak (ID: sw.614571), 1983– (r.: Zenon i Teresa Ostaszewska)
  4. Maria Magdalena Ossowska h. Dołęga (ID: sw.72915), 1983– (r.: Wojciech i Bożena Brykczyńska)
  5. Anna Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74592), 1983– (r.: Zbigniew i Teresa Piotrowska)
  6. Jakub Zamorski (ID: sw.99796), 1983– (r.: Krzysztof i Urszula Szewczuk)

Małżeństwa

  1. Marek Ziółkowski (ID: sw.59442), 1954– × Ewa Janina Ossowska (ID: sw.59441), 1959–

1984

Urodzenia

  1. Magdalena Górska z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032163), 1984– (r.: Dominik i Marzenna Ciemnoczołowska)
  2. Janusz Marek hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: sw.12214), 1984– (r.: Janusz i ... ...)
  3. Natalia Wichlińska-Mielżyńska h. Zabawa (ID: sw.173434), 1984– (r.: Marek i Brygida Karbowniak)
  4. Małgorzata Rąbel (ID: sw.364945), 1984–

Małżeństwa

  1. Dominik Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I032149), bohater Wiki 1950– × Marzenna Ciemnoczołowska (ID: cz.I032160), 1960–
  2. Mirosław Brykczyński h. Gwiaździcz (ID: sw.66856), 1956– × Izabella Maria Kaczanowicz (ID: sw.72900), 1955–

Zgony

  1. Antoni «Marek» Dowbór-Markiewicz h. Machwic (ID: cz.I012407), uczestnik Powstania Warszawskiego 1906–1984 (r.: Jan i Maria Pierling)
  2. Helena Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: psb.17690.12), 1906–1984 (r.: Aleksander i Zofia Kossakowska)
  3. Witold Kazimierz Kiełczewski z Kiełczewa h. Pomian (ID: sw.212096), 1898–1984 (r.: Marian i Maria Przedpełska)
  4. Roman Czabański (ID: sw.403480), 1926–1984
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Stanisław Cholewa (ID: ut.13.1.37), 1910–1984

1985

Urodzenia

  1. Wojciech Niegolewski (ID: sw.256088), 1985–
  2. Katarzyna Anna Brykczyńska h. Gwiaździcz (ID: sw.72903), 1985– (r.: Mirosław i Izabella Kaczanowicz)
  3. Aleksandra Emilia Brykczyńska h. Gwiaździcz (ID: sw.72904), 1985– (r.: Mirosław i Izabella Kaczanowicz)
  4. Mariusz Daszkowski (ID: sw.73114), 1985– (r.: Marek i Monika Tom)
  5. Andrzej Konopelko (ID: sw.75432), 1985– (r.: Mirosław i Bogusława Stecewicz)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Aleksander hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005835), korespondent M.J.M. 1962– × Anna Jasińska (ID: cz.I039846), 1961–

Zgony

  1. Wacław Hulewicz h. Nowina (ID: 7.965.1125), 1891–1985 (r.: Leon i Helena Kaczkowska)
  2. Julia Piwnicka h. Lubicz (ID: cz.I032143), 1892–1985 (r.: Waldemar i Waleria Rutkowska)

1986

Urodzenia

  1. Maciej hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I039847), 1986– (r.: Krzysztof i Anna Jasińska)
  2. Anna Maria Stecewicz h. Leliwa (ID: sw.75429), 1986– (r.: Przemysław i Małgorzata Płaska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Leokadia Franciszka Andrzejewska (ID: sw.74585), 1907–1986 (r.: Telesfor i Anna Piotrowska)

1987

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Miłosz Maksymilian Brykczyński h. Gwiaździcz (ID: sw.72905), 1987– (r.: Mirosław i Izabella Kaczanowicz)
  3. Maurycy Daszkowski (ID: sw.73115), 1987– (r.: Marek i Monika Tom)

Zgony

  1. Marceli Jan hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I004823), 1904–1987 (r.: Antoni i Joanna Możewska)
  2. Antonina Żurowska h. Leliwa (ID: cz.I012404), 1912–1987 (r.: Alfred i Maria Zdziechowska)
  3. Stanisław Ignacy Wichliński-Mielżyński h. Zabawa (ID: psb.16386.8), 1927–1987 (r.: Józef i Józefa Mielżyńska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Andrzej Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93326), 1921–1987 (r.: Feliks i Jadwiga Radońska)
  7. Irena Joanna Wilkoszewska h. Jelita (ID: ut.43.1.22), 1921–1987 (r.: Stefan i Stanisława Kotowska)
  8. Elżbieta Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: zi.1.70.a), 1906–1987 (r.: Konrad i Antonina Dzieduszycka)

1988

Urodzenia

  1. Natalia Machrowicz (ID: cz.I036977), 1988– (r.: Roman i Marta Tchorznicka)
  2. Michał Łukasz Patorski (ID: sw.54587), 1988– (r.: Zbigniew i Joanna Bochdan)

Zgony

  1. Urszula Maria Hulewicz h. Nowina (ID: cz.I031963), 1922–1988 (r.: Wacław i Julia Piwnicka)

1989

Urodzenia

  1. Barbara hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I039848), 1989– (r.: Krzysztof i Anna Jasińska)
  2. Paulina Orłowska (ID: sw.32307), 1989– (r.: Adam i Dorota Winturska)

Małżeństwa

  1. Miłosz Paweł Kaczanowski h. Strzemię (ID: sw.57708), 1968– × Magdalena Ławińska (ID: sw.225515), 1968–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1990

Urodzenia

  1. Łukasz Patorski (ID: sw.54588), 1990– (r.: Zbigniew i Joanna Bochdan)
  2. Przemysław Konopelko (ID: sw.75433), 1990– (r.: Mirosław i Bogusława Stecewicz)

Zgony

  1. Leszek Zygmunt Frycz h. Sas (ID: sw.340547), 1928–1990 (r.: Zygmunt i Maria Myszkowska)
  2. Zygmunt Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina (ID: sw.58401), 1921–1990 (r.: Gustaw i Władysława Bieńkowska)

1991

Urodzenia

  1. Konrad Machrowicz (ID: cz.I036978), 1991– (r.: Roman i Marta Tchorznicka)
  2. Justyna Wichlińska-Mielżyńska h. Zabawa (ID: sw.173435), 1991– (r.: Marek i Brygida Karbowniak)
  3. Dawid Majka (ID: sw.75422), 1991– (r.: Arkadiusz i Marzena Stecewicz)
  4. Marcin Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93334), 1991– (r.: Andrzej i Małgorzata Szymańska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kazimierz «Gryf» Chmielewski (ID: sw.139289), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1991 (r.: Władysław i Emilia Popławska)

1992

Urodzenia

  1. Krzysztof Konopelko (ID: sw.75434), 1992– (r.: Mirosław i Bogusława Stecewicz)

Małżeństwa

  1. Lech Henryk Grochala (ID: cz.I036980), 1965– × Małgorzata Monika Mniszek-Tchorznicka h. Jelita (ID: cz.I036979), 1969–
  2. Olgierd Henryk hr. (primog.) Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.16279), korespondent M.J.M. 1967– × Małgorzata Barud (ID: sw.43254), 1968–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Adam Jerzy Ciołkowski (ID: sw.352380), 1912–1992 (r.: Józef i Katarzyna Olszak)
  4. Henryk Zabłocki h. Łada (ID: sw.57254), 1910–1992 (r.: Wiktor i Bronisława Stan)
  5. Edward Aleksander Kowalczyk (ID: sw.62871), 1931–1992 (r.: Stanisław i Marta Knieć)
  6. Maciej Zbigniew hr. (primog.) Kurnatowski z Kurnatowic h. Łodzia (ID: ut.43.1.21), 1911–1992 (r.: Zygmunt i Maria Mielżyńska)

1993

Urodzenia

  1. Dominika Majka (ID: sw.75423), 1993– (r.: Arkadiusz i Marzena Stecewicz)

Zgony

  1. Stanisław Marian Pernaczyński (ID: psb.22151.10), 1911–1993 (r.: Stanisław i Joanna Koehler)
  2. Krystyna Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.) (ID: sw.204771), 1909–1993 (r.: Antoni i Lubusza Łopuska)
  3. Wincenty Roman (ID: sw.45139), 1894–1993

1994

Urodzenia

  1. Agata Baranowska (ID: sw.350958), 1994– (r.: Piotr i Iwona Kuriańska)
  2. Joanna Robaczewska (ID: sw.404577), 1994– (r.: Dariusz i Ewa Deskur)
  3. Joanna Patorska (ID: sw.54589), 1994– (r.: Zbigniew i Joanna Bochdan)
  4. Gabriel Michał Stankiewicz (ID: sw.75335), 1994– (r.: Michał i Elżbieta Nalewaj)
  5. Weronika Jaworowska h. Lubicz (ID: zi.4.53.a2a1a1), 1994– (r.: Zbigniew i Ewa Pacześniak)

Zgony

  1. Jacek Wacław Siedlecki h. Grzymała (ID: cz.I012405), 1906–1994 (r.: Adam i Maria Szumowska)
  2. Ryszard Wołągiewicz (ID: psb.10623.6), bohater Wiki 1933–1994 (r.: Fabian i Maria Kozaryn)
  3. Gabriela Nogas (ID: sw.55077), 1903–1994
  4. Maria Sanetra (ID: ut.18.3.64), ~1910–1994

1995

Urodzenia

  1. Karol hr. (primog.) Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.43255), 1995– (r.: Olgierd i Małgorzata Barud)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Judyta Majka (ID: sw.75424), 1995– (r.: Arkadiusz i Marzena Stecewicz)
  4. Maria Konopelko (ID: sw.75435), 1995– (r.: Mirosław i Bogusława Stecewicz)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Rafał Iwo Stankiewicz (ID: sw.56365), 1969– × Justyna Monika Kaczmarska (ID: sw.75336), 1973–

Zgony

  1. Izabella Ułaszyn h. wł. (ID: cz.I002391), 1927–1995 (r.: Henryk i Wanda Wolff)
  2. Zofia Homolicka (ID: sw.131717), 1904–1995 (r.: Aleksander i Maria Borowska)
  3. Maksymilian Kiedrowicz (ID: sw.52738), 1918–1995
  4. Aleksandra Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: sw.73525), 1932–1995 (r.: Bogdan i Krystyna Wyrzykowska)

1996

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Agnieszka Robaczewska (ID: sw.404578), 1996– (r.: Dariusz i Ewa Deskur)
  3. Linda Józefina Wojtera (ID: sw.66248), 1996– (r.: Cezary i Beata Ponińska)
  4. Jan Majka (ID: sw.75425), 1996– (r.: Arkadiusz i Marzena Stecewicz)

Zgony

  1. Alfred Feliks hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004147), bohater Wiki 1905–1996 (r.: Aleksander i Zofia Plater)
  2. Maria Paliszewska h. Awdaniec (ID: sw.77153), 1915–1996 (r.: Bolesław i Helena Dembińska)

1997

Urodzenia

  1. Zofia Konopelko (ID: sw.75436), 1997– (r.: Mirosław i Bogusława Stecewicz)

Zgony

  1. Wacław Maik (ID: sw.128171), 1913–1997 (r.: Stanisław i Marianna Markiewicz)
  2. Krystyna Wyrzykowska (ID: sw.73524), 1911–1997 (r.: Ryszard i Petronela Sokolnicka)

1998

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Wojciech Skarbek (ID: sw.39964), członek SPSW 1998– (r.: Jacek i Agata Frączak)
  3. Karolina Antonina Stankiewicz (ID: sw.75337), 1998– (r.: Rafał i Justyna Kaczmarska)
  4. Aleksandra Fundament-Karśnicka z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93335), 1998– (r.: Andrzej i Małgorzata Szymańska)

1999

Urodzenia

  1. Aleksandra Anna hr. Wielopolska z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: sw.53878), 1999– (r.: Krzysztof i Magdalena Plust)
  2. Manuela Majka (ID: sw.75426), 1999– (r.: Arkadiusz i Marzena Stecewicz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Anna Julia Cholewa (ID: sw.21538), 1940–1999 (r.: Stanisław i Helena Breza)
  3. Edwin Mikołaj Scheller (ID: sw.282561), bohater Wiki 1919–1999
  4. Henryka Julia Szlenk (ID: sw.93328), 1922–1999 (r.: Wincenty i Antonina Woźniak)

2000

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Julia Bobrowska (ID: sw.111926), 1907–2000
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Irena Witte (ID: sw.62037), 1911–2000 (r.: Stanisław i Wanda Wolle)
  4. Paulina Maria Ewa Wołodkowicz h. Radwan (ID: sw.9524), 1924–2000 (r.: Kazimierz i Maria Gostkowska)

2001

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stefan hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: cz.I002390), bohater Wiki 1925–2001 (r.: Mieczysław i Maria Zamoyska)
  2. Ireneusz Andrzej Stankiewicz (ID: dw.57542), 1942–2001 (r.: Marian i Antonina Garnowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Wanda Gamrat (ID: sw.52739), 1921–2001

2002

Urodzenia

  1. Miłosz Jan Borkowski (ID: sw.123645), 2002– (r.: Kamil i Anna Meller)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Adam Orłowski (ID: sw.32305), 1970– × Sylwia Olejniczak (ID: sw.45359), 1974–

Zgony

  1. Wacław Mejbaum (ID: psb.17560.8), znani filozofowie 1933–2002 (r.: Wacław i Maria Deryng)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2003

Małżeństwa

  1. Maciej Sokołowski (ID: sw.199353), 1976– × Natalia Maria Jadwiga Kręcicka (ID: sw.199352), 1980–
  2. Andrzej Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72910), korespondent M.J.M. 1978– × Agnieszka Maciejewska (ID: sw.72911), 1978–

2004

Urodzenia

  1. Franciszek Józef Sokołowski (ID: sw.200567), 2004– (r.: Maciej i Natalia Kręcicka)

Małżeństwa

  1. Wiesław Mieczysław Pietrewicz (ID: sw.62856), 1955– × Maria Helena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.62855), 1959–

2005

Urodzenia

  1. Maciej Skarbek (ID: sw.39965), członek SPSW 2005– (r.: Jacek i Agata Frączak)

Małżeństwa

  1. Michał Ireneusz Stankiewicz (ID: sw.56366), 1973– × Magdalena Zofia Garnuszewska (ID: sw.182636), 1975–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Krzysztof Buchowski z Buchowic h. Sas (ID: sw.78643), 1932–2005 (r.: Jan i Anna Maleszewska)

2006

Małżeństwa

  1. Jarosław Woropay-Hordziejewicz h. Korab (ID: sw.66246), 1962– × Beata Ewa Ponińska z Ponina h. Łodzia (ID: sw.66245), 1968–

Zgony

  1. Jadwiga Kornaga (ID: sw.117003), 1915–2006 (r.: Dominik i Wincentyna Grabowska)

2007

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Konrad Edward Kruk (ID: sw.59445), 1975– × Ewa Janina Ossowska (ID: sw.59441), 1959–

Zgony

  1. Maria Salomea Woytkowska h. Lubicz (ID: cz.I004148), 1916–2007 (r.: Tadeusz i Janina Hofmokl)
  2. Aleksandra Słowikowska (ID: sw.111881), 1929–2007 (r.: Wacław i Julia Bobrowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2008

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Franciszek Baranowski (ID: sw.74095), 1930–2008 (r.: Polikarp i Aleksandra Żelechowska)

2009

Urodzenia

  1. Maja Aleksandra Dwornik (ID: sw.128077), 2009– (r.: Krystian i Alicja Buchowska)

Małżeństwa

  1. Marcin Stankiewicz (ID: sw.75409), korespondent M.J.M. 1979– × Agnieszka Teresa Grzesik (ID: sw.105473), 1979–

Zgony

  1. Kazimierz Lipa (ID: sw.118621), 1937–2009 (r.: Florian i Maria Jędrzejczyk)
  2. Jerzy Jan Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72908), bohater Wiki 1922–2009 (r.: Stanisław i Maria Klementowicz)

2011

Urodzenia

  1. Kamila Stankiewicz (ID: sw.155480), 2011– (r.: Marcin i Agnieszka Grzesik)

Małżeństwa

  1. Tomasz Marian Jeżowski h. Strzemię (ID: sw.57715), korespondent M.J.M. 1983– × Sylwia Karolina Jaworska (ID: sw.225517), 1983–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2012

Zgony

  1. Antoni Antczak (ID: sw.363504), 1945–2012
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jan Władysław Tom (ID: sw.54030), 1922–2012 (r.: Ludwik i Maria Michałowska)

2013

Urodzenia

  1. Alicja Jeżowska h. Strzemię (ID: sw.403836), 2013– (r.: Tomasz i Sylwia Jaworska)

Zgony

  1. Aleksandra Awęcka (ID: sw.14304), 1922–2013 (r.: Władysław i Antonina Lesiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2014

Zgony

  1. Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003927), 1938–2014 (r.: Eustachy i Zofia Ładomirska)

2015

Urodzenia

  1. Szymon Stankiewicz (ID: sw.650692), 2015– (r.: Marcin i Agnieszka Grzesik)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2016

Zgony

  1. Maria Teresa Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.117008), 1939–2016 (r.: Jerzy i Jadwiga Kornaga)

2017

Zgony

  1. Antoni Edward Gniewosz z Olexowa h. Rawicz (ID: zi.4.38.a2), 1922–2017 (r.: Aleksander i Róża Cieńska)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.04.2018.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie