Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Szczecin, Cmentarz Centralny

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Szczecin, Cmentarz Centralny (18), Koszalin, cm. Komunalny (1), Lwówek, cm. Świętego Krzyża (4), Kobylniki, cmentarz Twardowskich (16), Zgorzelec, cm. Komunalny (1), Okoliczne miejsca: Szczecin (591), Wołczkowo (1), Police (2), Gryfino (1), Bartkowo (1), Okoliczne parafie (niektóre): Zbąszyń (2), Dakowy Mokre (39), Łęki Wielkie (11), Bonikowo (3), Poznań, par. św. Marcina (17),

23 A Rząd 4 nr. gr. 2

  1. Marianna Karolina Grudzielska (ID: sw.62295), 1897–1957 (r.: Teofil i Władysława Bader) × Eulogiusz Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota
  2. Eulogiusz Wyssogota-Zakrzewski h. Wyskota (ID: sw.62294), 1898–1977 (r.: Karol i Józefa Mrozińska) × Marianna Karolina Grudzielska

36E

  1. Aleksandra Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: sw.73525), 1932–1995 (r.: Bogdan i Krystyna Wyrzykowska) × Stanisław Franciszek Baranowski

4B, rz 12, m5.

  1. Franciszek Białous (ID: ut.18.3.63), bohater Wiki 1901–1980 × Maria Sanetra

668/11/15

  1. Leonard Pilarczyk (ID: cz.I048465), 1945–1979 (r.: Stefan i Marianna Arent) × Elżbieta Muszyńska

99B/10/4

  1. Krystyna Hrehorowicz (ID: sw.78751), 1925–1994 × Zygmunt Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Aleja Zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kw. 37A, rząd 23, grób 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kw. 37b-2-4

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kw. 42, rząd 4 grób 19

  1. Józef Duniewicz h. Doliwa (ID: sw.111858), 1925–1994 (r.: Stefan i Krystyna Dąmbska) × Aleksandra Słowikowska
  2. Julia Bobrowska (ID: sw.111926), 1907–2000 × Wacław Słowikowski
  3. Aleksandra Słowikowska (ID: sw.111881), 1929–2007 (r.: Wacław i Julia Bobrowska) × Józef Duniewicz h. Doliwa

kw. 47B-20-1

  1. Jacek Jerzy Nieżychowski h. Pomian (ID: dw.57492), bohater Wiki 1924–2009 (r.: Kazimierz i Aleksandra Sieradzka) × Ewa Barbacka

kw. 50A, rząd 9, grób nr 6

  1. Halina Morawska h. Korab (ID: zi.4.53.a), 1893–1975 (r.: Bolesław i Jadwiga Grodzińska) × Artur Jaworowski h. Lubicz

kwatera 18B

  1. Antoni Wołk-Łaniewski h. Korczak (odm.) (ID: 15.294.130), 1881–1962 (r.: Stanisław i Pelagia Suffczyńska) × Lubusza Janina Łopuska
  2. Lubusza Janina Łopuska (ID: sw.204768), 1883–1980 (r.: Jan i Helena Vieweger) × Antoni Wołk-Łaniewski h. Korczak (odm.)

kwatera 2, rząd 8, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 21A, rząd 2, miejsce 9

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 25C, rząd 1, miejsce 4A

  1. Stanisław Cholewa (ID: ut.13.1.37), 1910–1984 × Helena Celina Maria hr. Breza z Goraja h. wł.

kwatera 25C, rząd 3, miejsce 28

  1. Kazimierz Glabisz (ID: sw.16028), 1881–1956 (r.: Władysław i Maria Golska) × Stefania Wężyk z Osin h. Wąż
  2. Stefania Wężyk z Osin h. Wąż (ID: sw.16027), 1888–1976 (r.: Bronisław i Stanisława Mieczkowska) × Kazimierz Glabisz

kwatera 2B, rząd 7, miejsce 02

  1. Ryszard Wołągiewicz (ID: psb.10623.6), bohater Wiki 1933–1994 (r.: Fabian i Maria Kozaryn) × Maria Danuta Kalenkiewicz

kwatera 32A, rząd 5, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 33D, rząd 17, miejsce 8

  1. Aleksandra Awęcka (ID: sw.14304), 1922–2013 (r.: Władysław i Antonina Lesiewicz) × Jan Bolesław Alfred Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca)

kwatera 36C, rząd 9, miejsce 18

  1. Stanisław Franciszek Baranowski (ID: sw.74095), 1930–2008 (r.: Polikarp i Aleksandra Żelechowska) × Aleksandra Rożnowska ze Skoków h. Nowina

kwatera 37A rząd 8

  1. Jan Szczęsny Ołdakowski h. Gozdawa (ID: cz.I039480), 1883–1965 (r.: Karol i Maria Dąbrowska) × Konstancja Maria Tekla Fudakowska h. Dołęga, Janina Węgleńska h. Szreniawa

kwatera 37B, rząd 3, miejsce 10

  1. Jerzy Jan Ossowski h. Dołęga (ID: sw.72908), bohater Wiki 1922–2009 (r.: Stanisław i Maria Klementowicz) × Wanda Sienkiewicz h. Oszyk

kwatera 41A rz 5 gr 4A

  1. Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: cz.I003927), 1938–2014 (r.: Eustachy i Zofia Ładomirska) × Zenona Stojek

kwatera 42A

  1. Anna Maria hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława (ID: sw.83735), 1976–2015 (r.: Wincenty i Maria Meysztowicz) × Artur Basztoń

kwatera 42D, rząd 13, miejsce 4

  1. Alfred Feliks hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004147), bohater Wiki 1905–1996 (r.: Aleksander i Zofia Plater) × Maria Salomea Woytkowska h. Lubicz

kwatera 44A, rząd 1, miejsce 4

  1. Antoni Maria J hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: cz.I014634), bohater Wiki 1895–1972 (r.: Mieczysław i Franciszka Ledóchowska) × Matylda von Warnesius, Zofia Woźny

kwatera 44A, rząd 2, miejsce 12

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 45B

  1. Jan Bronisław Kamiński (ID: sw.214403), 1900–1971 × Krystyna Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.)
  2. Krystyna Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.) (ID: sw.204771), 1909–1993 (r.: Antoni i Lubusza Łopuska) × Jan Bronisław Kamiński

kwatera 47B, rząd 02, miejsce 5

  1. Andrzej Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.93326), 1921–1987 (r.: Feliks i Jadwiga Radońska) × Henryka Julia Szlenk, Irena Higersberger h. wł.

kwatera 48D, rząd 3, miejsce 5A

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 58B, rząd 20, miejsce 3

  1. Maria Teresa Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.117008), 1939–2016 (r.: Jerzy i Jadwiga Kornaga)

kwatera 61, rząd 1, miejsce 10

  1. Ziemowit Szuman (ID: psb.34017.1), bohater PSB 1901–1976 (r.: Marian i Stanisława Plecińska) × Janina Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz, Walentyna Tararako, Halina Gajewska
    → PSB: SZUMAN Ziemowit (1901-1976), malarz

kwatera 86D, rząd 1, miejsce 2

  1. Stanisław Marian Pernaczyński (ID: psb.22151.10), 1911–1993 (r.: Stanisław i Joanna Koehler) × Zenajda N.

kwatera 92D, rząd 1, miejsce 5

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Kwatera 99B; Rząd 10; Nr 4

  1. Zygmunt Chrzanowski z Chrzanowa h. Nowina (ID: sw.58401), 1921–1990 (r.: Gustaw i Władysława Bieńkowska) × Krystyna Hrehorowicz

kwatera IIIA, rząd 10, miejsce 5

  1. Jadwiga Fabrycy h. Pelikan (ID: ut.51.1.72), 1916–1951 (r.: Kazimierz i Jadwiga Pawlewska) × Tytus bar. Horoch z Leszczan h. Trąby, Antoni Sumowski

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Kornela Karczewska (ID: sw.22869), 1883–1959 × Józef Tymiński
  3. Mieczysław Bajon (ID: sw.62849), 1904–1962 (r.: Ignacy i Aniela N.) × Leokadia Oczachowska
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Józef Jarmułt-Mlicki h. Dołęga (ID: dw.53786), 1887–1973 (r.: Władysław i Leokadia Modlińska) × Janina Chrzanowska z Chrzanowa h. Nowina
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Janina Chrzanowska z Chrzanowa h. Nowina (ID: dw.53817), 1893–1978 (r.: Józef i Helena Ponikiewska) × Józef Jarmułt-Mlicki h. Dołęga
  8. Janusz Chmielowski (ID: sw.531450), 1919–1979 (r.: Jan i Maria Łabęcka) × N. N.
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Adam Jerzy Ciołkowski (ID: sw.352380), 1912–1992 (r.: Józef i Katarzyna Olszak) × Jadwiga Parol h. Nałęcz
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Henryka Julia Szlenk (ID: sw.93328), 1922–1999 (r.: Wincenty i Antonina Woźniak) × Andrzej Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Zenajda N. (ID: sw.531716), 1923–2007 × Stanisław Marian Pernaczyński
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Hubert hr. Halka-Ledóchowski z Leduchowa h. Szaława (ID: sw.83736), 1947–2014 (r.: Antoni i Zofia Woźny)
  18. Monika hr. Morsztyn z Raciborska h. Leliwa (ID: sw.755376), 1922–2016 (r.: Roger i Krystyna Kurnatowska) × N. Dzięgielewski


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 03.03.2021.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie