Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Proszę przeczytać list do czytelników Wielkiej genealogii Minakowskiego

Miejscowość: Wrocław

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Wrocław. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Siedlec k. Trzebnicy (1), Trzebnica (9), Oborniki Śląskie (8), Radłowice (1), Małuszyn (2), Byków (1), Siemianice / Schimmelwitz (1), Radoszkowice (1), Wszemiłowice (1), Rościsławice (1), Osola (1), Bolechów (7), Oława (12), Strzelin (12), Białobrzezie (1), Godzięcin (1), Brzeg Dolny (1), Oleśnica (7), Jakubkowice (1), Żmigród (5), Częstocice (2), Wawrzeńczyce / Lorzendorf (9), Chwałków (3), Dzikowa (1), Środa Śląska (3), Niemcza (1), Wołów (3), Lubiel (1), Gnojna (1), Stwolno (1), Okoliczne parafie (niektóre): Pępowo (24), Doruchów (13), Wieruszów (52), Wyszanów (16), Szymanowice (130), Cieszęcin (2), Kalisz, kolegiata Wniebowzięcia NMP (1), Dakowy Mokre (39), Poznań - Św.Marcin [Posen-St.Martin] (katol.), dawny pow. Poznań-Miasto (77), Poznań, par. św. Marcina (16), Okoliczne cmentarze: Wrocław, cm. Osobowicki (38), Wrocław, cm. św. Wawrzyńca przy ul. Bujwida (40), Wrocław, cm. Grabiszyński II (42), Wrocław, cm. na Klecinie (1), Wrocław, cm. Świętej Rodziny na Sępolnie, ul. Smętna (36),

Zakres: do 2014 - od 2015

1152

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1438

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1452

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1517

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1519

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1578

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1589

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1615

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1642

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1667

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1722

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1758

Urodzenia

  1. Adam Norbert Gajewski z Błociszewa h. Ostoja (ID: 5.881.82), 1758– (r.: Rafał i Katarzyna Tworzyańska)

1760

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1788

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Ignacy Miaskowski z Miaskowa h. Bończa (ID: 10.75.345), ~1760–1788 (r.: Wojciech i Petronela Kosińska)

1790

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1795

Urodzenia

  1. Henryk Seweryn Ignacy hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: 5.396.262), bohater PSB 1795–1845 (r.: Antoni i Marianna Koźmińska)
    → PSB: DZIEDUSZYCKI Henryk (1795-1845) ziemianin, przemysłowiec

1800

Urodzenia

  1. Feliks Krzysztof Franciszek Mikorski h. Ostoja (ID: dw.26384), 1800–1876 (r.: Jozafat i Katarzyna Wierzchleyska)

1804

Urodzenia

  1. Konstanty hr. Męciński z Kurozwęk h. Poraj (ID: sg.153842), 1804– (r.: Adam i Aniela Stadnicka)

1805

Zgony

  1. Fryderyk Jakub Psarski h. Boleścic (ID: lu.24444), bohater PSB ~1730–1805 (r.: Franciszek i Teresa Sielnicka)
    → PSB: PSARSKI Fryderyk Jakub (ok. 1730-1805) poseł, przywódca powstania 1794 w Wieluńskim

1810

Zgony

  1. Franciszka Ksawera Koźmińska z Koźmina h. Poraj (ID: 12.200.144), 1742–1810 (r.: Maciej i Ludwika Skaławska)

1811

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1820

Urodzenia

  1. Roger Maurycy St hr. Raczyński z Małyszyna h. Nałęcz (ID: lu.24990), bohater PSB 1820–1864 (r.: Edward i Konstancja Potocka)
    → PSB: RACZYŃSKI Roger Maurycy (1820-1864) działacz polityczny, publicysta

1821

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1825

Urodzenia

  1. Stanisław Józef Jakub Podczaski h. Rola (ID: 9.297.301), 1825– (r.: Jakub i Emilia Martini)

1829

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1831

Urodzenia

  1. Johann Joseph Arthur Saurma von der Jeltsch (ID: sw.367619), 1831–1878

1832

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Teodora von Rönne h. wł. (ID: cz.I030450), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1810–1832 (r.: Felix i Antonina Giełgud)

1835

Zgony

  1. Ignacy Józef hr. Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: lu.31223), bohater PSB 1740–1835 (r.: Józef i Marianna Czerny)
    → PSB: SZEMBEK Ignacy (zm. 1835) poseł na Sejm Wielki

1837

Urodzenia

  1. Witołd Leopold Jan hr. Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: lu.23211), 1837–1885 (r.: Henryk i Helena Sułkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1838

Zgony

  1. Julia Aniela Gromnicka h. Prawdzic (ID: 7.191.68), 1817–1838 (r.: Jan i Julia Dzieduszycka)

1841

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1843

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1846

Zgony

  1. Henriette von Pertkenau (ID: sw.45768), 1777–1846

1847

Urodzenia

  1. Maria hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65112), 1847–1929 (r.: Kazimierz i Barbara Wielopolska)

1848

Urodzenia

  1. Władysław hr. Mielżyński h. Nowina (ID: 16.78.621), 1848–1907 (r.: Aleksander i Katarzyna Potulicka)
  2. Maria Eleonora Stanisława hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa (ID: 2.57.281), 1848– (r.: Kazimierz i Eleonora Plater)
  3. Klaudia hr. Skórzewska h. Drogosław (ID: ut.33.2.35), 1848–1908 (r.: Arnold i Melania Skórzewska)

1849

Urodzenia

  1. Bronisław Poniński z Ponina h. Łodzia (ID: psb.23724.5), 1849–1898 (r.: Stanisław i Leokadia Kalkstein)

Małżeństwa

  1. Zygmunt Stanisław hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: 3.611.98), bohater PSB 1823–1908
    → PSB: CZARNECKI Zygmunt hr. (1823-1908) ziemianin
    × Maria Giżycka z Giżyc h. Gozdawa (ID: 6.211.424), 1827–1914

1850

Małżeństwa

  1. Edward Henryk Jakub hr. Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: 16.78.651), bohater PSB 1819–1867
    → PSB: ŁUBIEŃSKI Edward (1819-1867) pisarz, działacz katolicki i konserwatywny
    × Konstancja Felicja Marianna Szlubowska h. Ślepowron (ID: 16.78.654), 1827–1909
  2. Ludwik Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: dw.61077), 1822–1900 × Emilia Ożegalska h. Kościesza (ID: 2.1015.212), 1818–1875

1852

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Tytus Aureliusz Chałubiński (ID: psb.2711.1), bohater PSB 1820–1889
    → PSB: CHAŁUBIŃSKI Tytus (1820-1889) lekarz
    × Anna Magdalena Skarbek-Leszczyńska h. Awdaniec (ID: sw.95993), 1831–1911

Zgony

  1. Józefa Matylda Wyganowska h. Łodzia (ID: dw.39177), 1817–1852 (r.: Józef i Tekla Szczytowska)
  2. Franciszek Niemojowski h. Wieruszowa (ID: dw.61358), student Uniwersytetu Warszawskiego ~1810–1852 (r.: Gabriel i Katarzyna Lubowidzka)
  3. Helena Cielecka z Cielczy h. Zaremba (ID: sw.122273), 1834–1852 (r.: Michał i Rozalia Wasilkowska)

1854

Zgony

  1. Augustyn Joachim Mikołaj Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: 9.508.255), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1790–1854 (r.: Ludwik i Apolonia Siemińska)

1855

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1856

Małżeństwa

  1. Zygmunt Michał Aleksy hr. (primog.) Skórzewski h. Drogosław (ID: dw.65093), bohater PSB 1828–1901
    → PSB: SKÓRZEWSKI Zygmunt Michał Aleksy (1828-1901) II ordynat na Czerniejewie-Radomicach, członek pruskiej Izby Panów, podróżnik i pamiętnikarz
    × Konstancja hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65094), 1839–1910

1857

Małżeństwa

  1. Johann Joseph Arthur Saurma von der Jeltsch (ID: sw.367619), 1831–1878 × Laura hr. Henckel von Donnersmarck (ID: sw.367620), 1838–1931

Zgony

  1. Tomasz Adam Dangel h. Dangiel (ID: 4.147.5), 1791–1857 (r.: Tomasz i Zofia Krauze)

1859

Zgony

  1. Ludwik Kościelski z Kościelca h. Ogończyk (ID: 11.362.107), oficer Powstania Listopadowego 1809–1859 (r.: Józef i Kunegunda Rokitnicka)

1861

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1862

Zgony

  1. Tertulian Żychliński h. Szeliga (ID: sw.15510), ~1860–1862 (r.: Teodor i Joanna Kietz)

1863

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1864

Urodzenia

  1. Alojza Maria Antonina Kręska h. Nadelwicz (ID: 12.378.58), 1864–1957 (r.: Edward i Alojza Uherek)
  2. Wacław Niemojowski h. Wieruszowa (ID: dw.61397), bohater PSB 1864–1939 (r.: Kazimierz i Wanda Tokarska)
    → PSB: NIEMOJOWSKI Wacław Józef (1864-1939) marszałek Rady Stanu, monarchista

Zgony

  1. Ksawery Franciszek Norwid h. Topór (ID: 10.720.251), bohater PSB 1825–1864 (r.: Jan i Ludwika Zdzieborska)
    → PSB: NORWID Franciszek Ksawery (1825-1864) urzędnik, kupiec, polityk

1866

Zgony

  1. Klementyna Teresa Paulina Chłapowska z Chłapowa h. Dryja (ID: 2.1015.246), 1807–1866 (r.: Maciej i Donata Rogalińska)
  2. Amand Leopold von Gaschin von und zu Rosenberg (ID: psb.32804.4), bohater Wiki 1815–1866 (r.: Leopold i Ernestine Strachwitz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1867

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1868

Zgony

  1. Emilia Kurowska z Kurowa h. Śreniawa (ID: 13.441.39), 1804–1868 (r.: Józef i Marianna Drwęska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1869

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Bernardyna Dohna-Schlodien (ID: sw.3263), 1808–1869 (r.: Albrecht i Eliza von Benckendorff)

1870

Urodzenia

  1. Kazimierz Antoni Lipski z Lipego h. Grabie (ID: 14.431.847), 1870–1940 (r.: Józef i Antonina Koczorowska)
  2. Helena Petzold (ID: zi.5.42.m), 1870–1937

1871

Zgony

  1. Ignacy Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: sw.10810), ~1840–1871 (r.: Wincenty i Emilia Bécu)
  2. Aleksandra Taylor h. wł. (ID: sw.2836), 1819–1871 (r.: Karol i Magdalena Krzycka)

1872

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1874

Zgony

  1. Tadeusz Pantaleon Mikołaj Bieczyński z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.810.40), 1799–1874 (r.: Józef i Wiktoria Zakrzewska)
  2. Melania Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż (ID: psb.31292.5), 1803–1874 (r.: Józef i Rozalia Umińska)

1876

Zgony

  1. Krzysztof Henryk Ludwik hr. Poniński h. Łodzia (ID: sw.3262), 1802–1876 (r.: Ignacy i Augusta Dohna)

1878

Zgony

  1. Wincenty Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: lu.31236), 1809–1878 (r.: Wincenty i Magdalena Firlej)

1879

Urodzenia

  1. Adela Thiel (ID: sw.78999), 1879–1931 (r.: Kazimierz i Józefa Frezer)

Zgony

  1. Maria hr. Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: sw.18517), 1839–1879 (r.: Aleksander i Elżbieta Objezierska)

1880

Małżeństwa

  1. Leon Stanisław Szuman (ID: psb.34011.1), bohater PSB 1852–1920
    → PSB: SZUMAN Leon (1852-1920), lekarz chirurg
    × Eugenia Emilia Maria Gumpert (ID: psb.34009.3), 1856–1895

Zgony

  1. Eustachy Leon Adam Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria (ID: 4.484.267), bohater PSB 1805–1880 (r.: Franciszek i Antonila Przerembska)
    → PSB: DOBIECKI Eustachy Leon (1805-1880) prawnik, ekonomista

1881

Urodzenia

  1. Stanisław Lucjan Thiel (ID: zi.5.134.probant), plany PSB 1881–1943 (r.: Kazimierz i Józefa Frezer)

1882

Zgony

  1. Michał Kobierzycki z Kobierzycka h. Korab (ID: 10.469.265), 1826–1882 (r.: Łukasz i Faustyna Wężyk)

1883

Zgony

  1. Tekla Stablewska h. Oksza (ID: 13.389.138), ~1800–1883 (r.: Kajetan i Rozalia Korytowska)

1884

Małżeństwa

  1. Jan hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: 3.611.85), 1856–1918 × Wanda bar. Ziemięcka z Ziemięcina h. Nieczuja (ID: 3.611.93), 1864–1943
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1886

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1888

Urodzenia

  1. Józef Maria Eugeniusz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55328), bohater PSB 1888–1939 (r.: Józef i Emilia Stuhlik)
    → PSB: MORAWSKI Józef Maria (1888-1939) romanista, profesor w Poznaniu
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Hieronim Michał Zabłocki h. Łada (ID: sw.11144), 1820–1888 (r.: Józef i Franciszka Zawadzka)

1889

Zgony

  1. Józef hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I021213), 1847–1889 (r.: Adam i Celina Czarnecka)

1890

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1892

Urodzenia

  1. Edmund Bronisław Franciszek Poniński z Ponina h. Łodzia (ID: cz.I023025), 1892–1944 (r.: Bronisław i Aniela Żółtowska)

1893

Małżeństwa

  1. Stanisław Niedzielski h. Larysza (ID: ut.37.1.20), 1853–1938 × Apolonia Konstancja Maria hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: lu.4646), 1865–1939

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1894

Małżeństwa

  1. Stanisław Szołdrski h. Łodzia (ID: sw.2828), ~1850–1916 × Karolina Maltzan (ID: sw.51802), 1869–1918
  2. Stanisław Speichert (ID: sw.51804), 1868–1905 × Antonina Szołdrska h. Łodzia (ID: sw.2827), 1875–1959

Zgony

  1. Kazimierz hr. Skórzewski h. Drogosław (ID: dw.59001), 1846–1894 (r.: Arnold i Melania Skórzewska)
  2. Stefania Parczewska h. Nałęcz (ID: dw.63517), 1826–1894 (r.: Ignacy i Ludwika Pruska)

1895

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Emilia Bécu de Tavernier (ID: lu.31237), 1806–1895

1896

Małżeństwa

  1. Eugeniusz Christiani (ID: sw.17918), ~1870– × Anna Bronisława Kiełczewska z Kiełczewa h. Pomian (ID: sw.17917), 1872–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1897

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1898

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1900

Małżeństwa

  1. Leopold Justyn Maksymilian hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: 12.120.259), 1855–1939 × Maria von Stillfiried und Rattonitz (ID: sw.69543), 1870–1937

1901

Urodzenia

  1. Joanna Waleria Kubacka (ID: sw.131000), 1901–1999 (r.: Wojciech i Klara Stark)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1902

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1903

Małżeństwa

  1. Mieczysław Szułdrzyński (ID: cz.I029322), 1875–1960 × Janina hr. Szembek ze Słupowa h. wł. (ID: cz.I029321), 1883–1965
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1904

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1905

Małżeństwa

  1. Jan Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: 10.566.152), ~1870–1934 × Lucyna Stablewska h. Oksza (ID: sw.3586), 1879–1931

Zgony

  1. Adam Hulewicz h. Nowina (ID: 7.965.1091), 1853–1905 (r.: Walenty i Teodora Łukomska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1906

Małżeństwa

  1. Witold Roman Zakrzewski h. Wyskota (ID: sw.18780), 1865–1924 × Józefa Marianna Malanowska (ID: sw.42191), 1884–

1908

Zgony

  1. Julian Erazm Brodnicki z Brodnicy h. Łodzia (ID: 2.310.45), 1871–1908 (r.: Władysław i Waleria Brzeska)

1909

Zgony

  1. Izabela Barbara hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.162), 1846–1909 (r.: Adolf i Eleonora Węsierska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zygmunt Petrykowski (ID: sw.44447), ~1850–1909

1910

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Bolesław Ossowski h. Dołęga (ID: sw.249674), 1875–1933 × Zofia Grąbczewska (ID: sw.249675), ~1880–

1911

Zgony

  1. Ludwik Olszowski h. Prus (ID: dw.61236), ~1840–1911 (r.: Andrzej i Emilia Czarzewska)

1912

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1913

Zgony

  1. Stefan Teodor hr. Kwilecki z Kwilcza h. Śreniawa (Byliny) (ID: 13.565.217), 1871–1913 (r.: Stefan i Barbara Mańkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimierz Thiel (ID: zi.5.134.o), 1834–1913 (r.: Karol i Aniela Chosłowska)

1914

Małżeństwa

  1. Stanisław Petrykowski (ID: sw.44446), ~1880– × Janina Grabska z Grabu h. Wczele (ID: 7.22.119), 1878–

1916

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1918

Małżeństwa

  1. Kazimierz Glabisz (ID: sw.16028), 1881–1956 × Stefania Wężyk z Osin h. Wąż (ID: sw.16027), 1888–1976

1919

Urodzenia

  1. Heinrich «III» von Reuss zu Köstritz (ID: cz.I039224), 1919–1989

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Karl Maria Hugo hr. Henckel von Donnersmarck (ID: sw.90023), 1895–1940 × Maria Henckel von Donnersmarck (ID: sw.90024), 1897–1971

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1921

Urodzenia

  1. Ernst Heinrich Schimonsky von Schimony (ID: sw.60110), 1921–1941 (r.: Herbert i Wanda Blücher)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1923

Urodzenia

  1. Antoni Andrzej Józef hr. Potulicki z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65491), 1923– (r.: Stanisław i Maria Lubomirska)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1925

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1926

Zgony

  1. Antoni Karol Konrad hr. Lanckoroński z Brzezia h. Zadora (ID: 13.619.337), 1855–1926 (r.: Henryk i Jadwiga Walewska)

1927

Małżeństwa

  1. Karol Antoni Jan Saurma von der Jeltsch (ID: sw.367625), 1898–1943 × Lory von Matuschka von Toppolczan und Spaetgen (ID: sw.367626), 1900–1962

1929

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1930

Zgony

  1. Józef Karol Adam hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza (ID: lu.46845), 1867–1930 (r.: Michał i Helena Brzostowska)

1933

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Urodzenia

  1. Franz Clemens Karl von Schönborn-Weisentheid (ID: cz.I038951), 1939–

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Aleksandryna Maria hr. Siestrzanek-Karnicka z Karnic h. Kościesza (ID: 9.478.252), 1870–1939 (r.: Władysław i Julia Lubomirska)

1940

Urodzenia

  1. Maria Paszkiewicz (ID: sw.537990), 1940–2006 (r.: Andrzej i Julia Świda)

Zgony

  1. Emma von Landsberg-Velen (ID: sw.39216), 1868–1940

1941

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Maria Anna Szapáry (ID: sw.14420), 1911–1988

1942

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1943

Urodzenia

  1. Maria Goch (ID: sw.18134), 1943–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Hiacynt Strachwitz von Gross-Zauche und Camminetz (ID: sw.367669), 1920– × Constanze von Francken-Sierstorpff (ID: sw.367670), 1923–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1944

Urodzenia

  1. Iwona Maria Aleksandra Strachwitz von Gross-Zauche und Camminetz (ID: sw.367676), 1944– (r.: Hiacynt i Constanze von Francken-Sierstorpff)
  2. Antoni Paszkiewicz (ID: sw.537997), 1944– (r.: Andrzej i Julia Świda)

1945

Zgony

  1. Friedrich Carl von Schönburg-Glauchau (ID: cz.I002255), 1899–1945 (r.: Joachim i Oktavia Chotek)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1946

Urodzenia

  1. Andrzej Maria Józef Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I000094), 1946– (r.: Antoni i Helena Stadnicka)
  2. Alicja Sierszulska (ID: cz.I044861), 1946–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Tomasz Zamorski (ID: sw.79254), 1946– (r.: Ludwik i Krystyna Barancewicz)
  9. Teresa Kuczborska h. Ogończyk (ID: sw.97107), 1946– (r.: Andrzej i Wanda Wejt)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Henryk Stanisław Gruszkowski (ID: sw.74607), 1922–1992 × Krystyna Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.74606), 1925–2012

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1947

Urodzenia

  1. Barbara Niedzielska (ID: cz.I044145), 1947– (r.: Antoni i Leokadia Wasik)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jerzy Weber (ID: sw.113339), internowany Stanu Wojennego 1947– (r.: Leonard i Janina N.)
  4. Jacek Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114946), 1947– (r.: Leszek i Barbara Pasterczyk)
  5. Ilona Maria Zofia Bertholdi h. wł. (ID: sw.20278), korespondent M.J.M. 1947– (r.: Artur i Irena Florek)
  6. Anna Unrug h. wł. (ID: sw.250876), 1947– (r.: Jan i Anna Konopka)
  7. Krzysztof Waldemar Romański (ID: sw.267280), 1947– (r.: Józef i Krystyna N.)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Paweł Brodowski h. Łodzia (ID: sw.305617), 1947– (r.: Leon i Danuta Grygiel)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Elżbieta From (ID: sw.85737), 1947– (r.: Stanisław i Helena Pytasz)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Władysław hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006952), 1924–2003 × Antonina Franciszka Gronkowska h. Ślepowron (ID: cz.I006953), 1925–2001

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1948

Urodzenia

  1. Adam Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I000099), 1948– (r.: Antoni i Helena Stadnicka)
  2. Julian Stefan Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: cz.I032695), korespondent M.J.M. 1948– (r.: Stanisław i Natalia Kasatkin)
  3. Tadeusz Augustynowicz (ID: cz.I045460), internowany Stanu Wojennego 1948–2017 (r.: Piotr i Joanna Żukowska)
  4. Wojciech Arkuszewski h. Jastrzębiec (ID: cz.I054133), poseł na Sejm III RP 1948– (r.: Antoni i Jadwiga Zdziarska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Hubert Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37706), internowany Stanu Wojennego 1948–1993 (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska)
  8. Danuta Elżbieta Chmielowska (ID: sw.531454), 1948– (r.: Janusz i ... ...)
  9. Maria Aniela Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7080), 1948– (r.: Jerzy i Izabella Sroczyńska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Wanda Suska h. Pomian (ID: zi.7.123.a1a1), 1948– (r.: Kazimierz i Zofia Zabłocka)

Małżeństwa

  1. Adam hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004302), 1919–1994 × Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004301), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2003
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stefania Wessel h. Rogala (ID: zi.6.140.r6), 1856–1948 (r.: Ignacy i Zofia Staszewska)

1949

Urodzenia

  1. Jan hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I002004), 1949– (r.: Jerzy i Ewelina Żurkiewicz)
  2. Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004303), korespondent M.J.M. 1949– (r.: Adam i Maria Plater)
  3. Adam Władysław Kazimierz hr. Morstin z Raciborska h. Leliwa (ID: cz.I006956), 1949– (r.: Władysław i Antonina Gronkowska)
  4. Maria Stella hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017793), 1949– (r.: Zygmunt i Jadwiga Szałkowska)
  5. Elżbieta Afenda (ID: cz.I048510), korespondent M.J.M. 1949– (r.: Stanisław i Halina Kielman)
  6. Katarzyna Longchamps de Bérier (ID: psb.15554.6), bohater Wiki 1949– (r.: Franciszek i Leonilla Siemieńska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Maciej Piotr Jałoszyński (ID: sw.42619), 1949– (r.: Bogusław i Janina Zalewska)
  9. Marta Ewa Radecka (ID: sw.50762), 1949–
  10. Krzysztof Konstanty Krawczyk-Piasecki (ID: sw.87730), znani aktorzy 1949– (r.: Leszek i Maria Tchorznicka)
  11. Andrzej Krzysztof Gruszkowski (ID: sw.99492), 1949– (r.: Henryk i Krystyna Deskur)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Elżbieta Suska h. Pomian (ID: zi.7.123.a1a2), 1949– (r.: Kazimierz i Zofia Zabłocka)

Małżeństwa

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Jadwiga Neusser (ID: cz.I002150), 1917–1949 (r.: Władysław i Zofia Jankowska)
  2. Halina Kielman (ID: cz.I048508), 1921–1949 (r.: Józef i Maria Paliszewska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1950

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Halina Bardzińska (ID: sw.17524), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Antoni i Maria Ogrodniczak)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Stanisław Bereś (ID: sw.62312), bohater Wiki 1950– (r.: Józef i Wanda N.)
  8. Ewa Helena Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7083), korespondent M.J.M. 1950– (r.: Jerzy i Izabella Sroczyńska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Maria Bożena Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a5a1), 1950–1999 (r.: Witold i Stefania Drozdowicz)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Janusz Grubski (ID: cz.I001179), 1923– × Maria hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I001177), 1922–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Andrzej bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.36), 1925–1969 × Genowefa Słupina (ID: ut.51.1.37), 1929–1986

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1951

Urodzenia

  1. Elżbieta Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I005900), 1951– (r.: Krzysztof i Zofia Bartczak)
  2. Wojciech Grenda (ID: cz.I037074), 1951–1999 (r.: Stanisław i Helena Potocka)
  3. Małgorzata Stanisława Szczawińska ze Szczawina Małego h. Prawdzic (ID: sw.109762), 1951– (r.: Jan i Izabela Kączkowska)
  4. Anna Gac (ID: sw.242366), 1951– (r.: Janusz i Halina Marszałkowicz)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Tadeusz Marek Dudziński (ID: sw.297912), 1951– (r.: Tadeusz i Maria Jaroszyńska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Ewa Bober (ID: sw.33153), 1951– (r.: Józef i Blanka Rzewska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Jan Stanisław Chmielowski (ID: sw.531452), 1951–1999 (r.: Janusz i ... ...)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan Kazimierz bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005346), 1932–1995 × Janina Kuźniewicz (ID: cz.I005347), 1927–2006
  2. Krzysztof Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I005898), 1925– × Zofia Bartczak (ID: cz.I005899), ~1920–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Bronisław Siarkiewicz (ID: sw.90155), 1921–2001 × Krystyna Sołtysik (ID: sw.90156), 1922–2010

Zgony

  1. Maria Ziembicka h. Półkozic (ID: 8.495.117), 1879–1951 (r.: Grzegorz i Berta Breuer)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Władysław Leonhard (ID: sw.111826), 1886–1951
  4. Andrzej Krupski (ID: sw.240972), 1926–1951 (r.: Zygmunt i Stanisława Suchan)
  5. Stanisław Władysław Rudomina-Dusiatski h. Trąby (ID: sw.56535), 1897–1951 (r.: Władysław i Julia Krzyżanowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1952

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Danuta Ruszczyc (ID: sw.182903), 1952– (r.: Zygmunt i Izabela Salmonowicz)
  4. Krzysztof Konstanty Kaczmarski (ID: sw.183137), 1952– (r.: Janusz i Janina N.)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Majka Miltko (ID: sw.340424), 1952– (r.: Jan i Hanna Brodowska)
  9. Tomasz Marek Wilkoński h. Odrowąż (ID: sw.51993), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Andrzej i Irena Filaczyńska)
  10. Danuta Oźminkowska (ID: sw.63854), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Leonard i Stanisława Muszyńska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Józef Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002416), 1923–1988 × Barbara Kubasik (ID: cz.I002417), 1925–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Bogumił Piotr Grajnert (ID: zi.5.28.a1a), 1926–2000 × Hanna Grodzicka z Grodźca h. Gryf (ID: zi.5.28.a1), 1931–

Zgony

  1. Franciszka Palmira Chelińska (ID: 12.539.394), 1868–1952 (r.: Franciszek i Antonina Makólska)
  2. Zygmunt Bolesław Gliński (ID: sw.155499), 1864–1952
  3. Zygmunt Władysław Maria hr. Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.22), 1897–1952 (r.: Włodzimierz i Helena Gnoińska)

1953

Urodzenia

  1. Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002418), 1953– (r.: Józef i Barbara Kubasik)
  2. Wojciech Pytel (ID: cz.I032547), 1953– (r.: Jan i Anna Parkitna)
  3. Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: cz.I032705), 1953– (r.: Stanisław i Natalia Kasatkin)
  4. Waldemar Matuszewski (ID: cz.I032706), 1953– (r.: Zygmunt i Krystyna Łysik)
  5. Małgorzata Cieśla (ID: sw.10115), 1953– (r.: Witold i Klara Wysłouch)
  6. Artur Michał Krzysztof Bertholdi h. wł. (ID: sw.21533), 1953– (r.: Artur i Irena Florek)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Lech Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37721), 1953–2007 (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska)
  9. Jolanta Piela (ID: sw.38675), członek SPSW 1953– (r.: Jan i Mieczysława Woroszyło)
  10. Małgorzata Karczewska (ID: sw.65585), 1953– (r.: Bolesław i Stanisława Rugienis)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Jerzy Jabłecki (ID: sw.90427), 1953– (r.: Juliusz i Jadwiga N.)
  13. Jolanta Teresa Wojdała (ID: sw.90431), 1953– (r.: Bogdan i Aurelia Wojdała)
  14. Halina Maria Sokołowska (ID: sw.96622), 1953– (r.: Stefan i Zofia Drop)
  15. Teresa Maria Boleszczyca-Bęska h. Jastrzębiec (ID: zi.7.123.a3a1), 1953– (r.: Zdzisław i Maria Zabłocka)

Małżeństwa

  1. Stanisław Wawrzyniak (ID: cz.I004722), 1928–2013 × Teresa Eugenia hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004721), 1932–
  2. Jan Karol Prot «Scott» Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I005821), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1995 × Izabella Emilia Zofia hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005820), 1932–
  3. Tadeusz Kozubowski z Kozub h. Mora (ID: sw.201684), 1921–1996 × Danuta Kańczugowska (ID: sw.201685), 1930–2012

Zgony

  1. Ludomił Ludwik Kazimierz Pułaski z Grzymiszewa h. Ślepowron (ID: 3.648.130), bohater PSB 1871–1953 (r.: Ludomił i Zofia Lesznowska)
    → PSB: PUŁASKI Ludomił (1871-1953) ziemianin, senator
  2. Weronika Rymowicz (ID: psb.27542.9), 1875–1953 (r.: Feliks i Bronisława Januszkiewicz)
  3. Maria Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111825), 1891–1953 (r.: Ludwik i Helena Łubkowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1954

Urodzenia

  1. Maria hr. Koziebrodzka z Koziebród h. Boleścic (ID: cz.I017834), internowany Stanu Wojennego 1954– (r.: Władysław i Krystyna Kamocka)
  2. Elżbieta Pazera (ID: cz.I024162), 1954– (r.: Czesław i Maria Zyzik)
  3. Maria Teresa Trus (ID: cz.I037012), 1954– (r.: Józef i Julia Kania)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Janina Maria Ulatowska h. Jastrzębiec (ID: sw.16442), 1954– (r.: Zbigniew i Anna Żółtowska)
  7. Zbigniew Stanisław Urbaniak (ID: sw.16443), 1954– (r.: Józef i Kazimiera Sipurzyńska)
  8. Maria Magdalena Baldwin-Ramułt h. wł. (ID: sw.17389), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Tomasz i Krystyna Witkowska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Grażyna Maria Bronisz z Broniszewic h. Wieniawa (ID: sw.199347), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Marek i Izabela Wiśniewska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Maciej Zięba (ID: sw.755846), bohater Wiki 1954– (r.: Andrzej i Jadwiga Niedźwiedzka)
  14. Anna Maria Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: sw.88993), 1954– (r.: Andrzej i Teresa Jaworowska)
  15. Marek Marian Suchar (ID: sw.90421), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Stefan i Bogumiła Pankowska)
  16. Gustaw Maria Pius ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.145), 1954– (r.: Adam i Zofia Wysocka)

Zgony

  1. Emilia hr. Badeni z Branic h. Bończa (ID: 1.279.94), 1869–1954 (r.: Stanisław i Cecylia Skrzyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1955

Urodzenia

  1. Anna Katarzyna Bezrąk (ID: cz.I001592), 1955– (r.: Wiktor i Anna Mączyńska)
  2. Stefan Franciszek Cieśla (ID: sw.10122), internowany Stanu Wojennego 1955– (r.: Witold i Klara Wysłouch)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Kulikowska (ID: sw.45941), 1955– (r.: Michał i Teresa Stawiska)
  5. Zbigniew Żylicz h. Lubicz (ID: zi.2.27.b6a4a3), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Andrzej i Grażyna Hulewicz)
  6. Tomasz Wiktor Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1a1), 1955– (r.: Andrzej i Izabella Rybczyńska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan Roman hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003860), 1924–2004 × Irena Staniukiewicz (ID: cz.I003861), 1930–
  2. Czesław Jan Piotr hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.9), 1922–2007 × Aleksandra Serwin (ID: ut.44.1.10), 1923–
  3. Andrzej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1), członek SPSW 1929–2013 × Izabella Rybczyńska (ID: zi.5.50.a3a3a1a), 1934–

Zgony

  1. Maria Liszkowska h. Prawdzic (ID: lu.45017), 1870–1955 (r.: Kazimierz i Emilia Schmarse)
  2. Stefan hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: psb.16115.1), bohater PSB 1901–1955 (r.: August i Maria Zaleska)
    → PSB: ŁOŚ Stefan (1901-1955) pisarz, działacz społeczny
  3. Leon Lewański (ID: sw.152497), ~1880–1955
  4. Helena Olszowska h. Prus (ID: sw.182276), ~1890–1955
  5. Maria Rembowska (ID: zi.2.39.a), 1893–1955

1956

Urodzenia

  1. Marcin Kazimierz Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I004463), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Jan i Maria Morawska)
  2. Joanna Stobiecka (ID: psb.32131.8), 1956– (r.: Karol i Eleonora Bojanowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jacek Stanisław Słowikowski (ID: sw.32954), 1956– (r.: Jan i Helena Wysocka)
  5. Tadeusz Zbigniew Tomczak (ID: sw.43725), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Tadeusz i Genowefa Serwatko)
  6. Stefan Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50784), 1956– (r.: Tadeusz i Regina Kurusza)
  7. Anna Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50786), 1956– (r.: Tadeusz i Regina Kurusza)
  8. Antoni Józef Ottowicz (ID: sw.58901), 1956– (r.: Bonifacy i Teresa Treter)
  9. Zofia Wiktor z Wiatrowic h. Brochwicz (ID: sw.63306), 1956– (r.: Andrzej i Jadwiga Kwiecińska)
  10. Jerzy Nowak (ID: sw.74750), 1956– (r.: Józef i Zofia Krzyżoś)
  11. Elżbieta Helena Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: sw.88994), 1956– (r.: Andrzej i Teresa Jaworowska)

Małżeństwa

  1. Władysław Dominik Moes (ID: cz.I002431), 1934–1979 × Anna Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002430), 1932–2006
  2. Włodzimierz Maria Antoni hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.16), 1926–2006 × Zofia Helena Lucyna Gerlicz h. Lis (odm.) (ID: ut.44.1.17), 1935–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Adolf Turnau z Dobczyc h. wł. (ID: sw.146239), 1871–1956 (r.: Henryk i Olawia Trzeciak)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1957

Urodzenia

  1. Szczęsny Stanisław hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: cz.I017835), 1957– (r.: Władysław i Krystyna Kamocka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Emilia Barbara Turbańska (ID: sw.19544), 1957– (r.: Antoni i Salomea Jakubek)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Witold Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37726), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska)
  6. Lidia Mieczysława Sambor (ID: sw.44983), 1957– (r.: Józef i Marianna Gregorek)
  7. Stanisław Tuszkiewicz (ID: sw.60812), 1957–
  8. Lidia Ulatowska (ID: sw.62409), znani politycy współcześni 1957– (r.: Jerzy i Irena Szyłogalis)
  9. Katarzyna Maria Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.20), 1957– (r.: Włodzimierz i Zofia Gerlicz)
  10. Krystyna Gibner (ID: ut.53.1.35), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Ryszard i Stanisława Dyma)
  11. Anna Żylicz h. Lubicz (ID: zi.2.27.b6a4a4), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Andrzej i Grażyna Hulewicz)

Małżeństwa

  1. Stanisław Maksymowicz (ID: cz.I008834), 1933– × Magdalena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008833), 1933–
  2. Romuald Hackemer (ID: ut.51.1.35), 1930–1996 × Zofia bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.34), 1924–2012

Zgony

  1. Kazimierz Zathey (ID: sw.74781), 1910–1957

1958

Urodzenia

  1. Konstanty Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001531), senator III RP 1958– (r.: Albert i Anna Czartoryska)
  2. Wojciech Maria Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I004464), 1958– (r.: Jan i Maria Morawska)
  3. Leszek Łęcki (ID: sw.106232), 1958– (r.: Marian i Tekla Leszczyszyn)
  4. Piotr Stanisław Ulatowski h. Jastrzębiec (ID: sw.16441), 1958– (r.: Zbigniew i Anna Żółtowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Aleksander Piotr Górka (ID: sw.59060), 1958– (r.: Stefan i Maria Pyszkowska)
  7. Joanna Gutkowska h. Rawicz (ID: sw.61017), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Tadeusz i Danuta Chomicz)
  8. Leszek Łyszczarek (ID: ut.51.1.39), 1958–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. Marcin Cieński z Cieni h. Pomian (ID: cz.I050571), internowany Stanu Wojennego 1959– (r.: Andrzej i Helena Leputa)
  2. Julita Bącal (ID: cz.I054566), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Kazimierz i Barbara Niedbalska)
  3. Barbara Wiszniewska (ID: sw.177011), bohater Wiki 1959– (r.: Andrzej i Ewa Lutosławska)
  4. Anna Elżbieta Stafecka (ID: sw.23022), 1959– (r.: Henryk i Maria Świtalska)
  5. Agnieszka Helena Jaworowska z Jaworówki h. Lubicz (ID: sw.37377), 1959– (r.: Ignacy i Maria Lednicka)
  6. Maciej Andrzej Czerkawski (ID: sw.51591), 1959– (r.: Andrzej i Irena Mieczkowska)
  7. Wiktor Olszowski (ID: sw.61194), 1959– (r.: Wiktor i Maria Musiałowicz)
  8. Andrzej Karol hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.22), 1959– (r.: Włodzimierz i Zofia Gerlicz)

Małżeństwa

  1. Jerzy Antoni Przybylski (ID: sw.131002), 1930–2014 × Izabela Maria Turno h. wł. (Kotwice) (ID: sw.131001), 1932–
  2. Janusz Marian Tatomir (ID: sw.50223), 1933– × Danuta Krystyna Kreczko (ID: sw.89152), 1935–

Zgony

  1. Marian Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina (ID: 11.96.281), 1896–1959 (r.: Stefan i Maria Fink)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1960

Urodzenia

  1. Izabella Maria hr. Tarnowska z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003862), 1960– (r.: Jan i Irena Staniukiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Izolda Krystyna Kozłowska (ID: sw.16205), członek SPSW 1960– (r.: Leszek i Margot Mroß)
  4. Agata Kruczyńska (ID: sw.360391), 1960– (r.: Władysław i Bronisława Wojciechowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jan Zięba (ID: sw.66795), 1960– (r.: Dionizy i Maria Marszałkowicz)
  7. Ryszard Andrzej Majewicz (ID: sw.89156), 1960– (r.: Michał i Maria Kardaś)
  8. Ewa bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.38), 1960– (r.: Andrzej i Genowefa Słupina)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008829), 1932–2010 × Elżbieta Holeczek (ID: cz.I008830), 1933–

Zgony

  1. Natalia Kasatkin (ID: cz.I032684), 1917–1960 (r.: Paweł i Lidia Linda)
  2. Konstanty Marek Teleżyński (ID: psb.27542.10), 1871–1960 (r.: Henryk i Józefa Bońkowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1961

Urodzenia

  1. Marek Odoj (ID: sw.111875), 1961– (r.: Zbigniew i Krystyna Saschs)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Wiesław Kuncewicz (ID: sw.185500), 1961–2013
  4. Tomasz Jacek Przybylski (ID: sw.648460), 1961– (r.: Jerzy i Izabela Turno)
  5. Anna Maria Turno h. wł. (Kotwice) (ID: sw.648471), 1961– (r.: Andrzej i Zenobia Pisarek)
  6. Joanna Zuzanna Tatomir (ID: sw.89155), 1961– (r.: Janusz i Danuta Kreczko)
  7. Agata Teresa ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.293), 1961– (r.: Michał i Jadwiga Malicher)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Stanisław Gepner (ID: sw.100337), 1888–1961 (r.: Teofil i Franciszka Tarnowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Feliks Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec (ID: sw.18303), poseł na Sejm II RP 1894–1961 (r.: Piotr i Kunegunda Rychłowska)
  4. Stanisława Emilia Jordan-Winiarska (ID: teatr.20723.1), człowiek teatru 1904–1961 (r.: Józef i Stanisława Sierpińska)

1962

Urodzenia

  1. Paweł hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003863), korespondent M.J.M. 1962– (r.: Jan i Irena Staniukiewicz)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Zuzanna Dąmbska (ID: sw.111798), 1962– (r.: Roman i Teresa Dąmbska)
  5. Ewa Romanowska h. Boża Wola (ID: sw.37729), korespondent M.J.M. 1962– (r.: Zbigniew i Maria Sulimirska)
  6. Grzegorz Widłak (ID: sw.42762), 1962– (r.: Ryszard i Mieczysława Zawodna)
  7. Katarzyna Brylowska (ID: ut.44.1.23), 1962– (r.: Bogdan i Teresa Kowalska)

Zgony

  1. Witold Maria Aleksander hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004295), 1893–1962 (r.: Wiktor i Aleksandra Potocka)
  2. Maria Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba (ID: dw.59544), 1905–1962 (r.: Stanisław i Wanda Plater)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Feliks Doruchowski z Doruchowa h. Niesobia (ID: zi.2.38.probant), 1887–1962 (r.: Teodor i Zofia Górska)

1963

Urodzenia

  1. Katarzyna hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008831), 1963– (r.: Andrzej i Elżbieta Holeczek)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Aleksandra Bronisz z Broniszewic h. Wieniawa (ID: sw.185466), 1963– (r.: Marek i Stefania Kowalczyk)
  6. Tadeusz Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: zi.6.40.a3a1), 1963– (r.: Józef i Teresa Karwacka)

Małżeństwa

  1. Robert hr. (primog.) Smorczewski h. Rawicz (ID: sw.53105), 1920–1998 × Barbara Krystyna Zadora (ID: sw.281684), 1941–

Zgony

  1. Józefa Elżbieta Pelagia Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: 2.512.137), 1892–1963 (r.: Karol i Pelagia Potocka)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jadwiga hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: ut.9.1.31), 1884–1963 (r.: Stanisław i Helena Czartoryska)

1964

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Marcin Bogatko z Bogatek h. Pomian (ID: sw.38671), 1964– (r.: Jan i Irena Kuryło)
  3. Jan Hackemer (ID: sw.47542), 1964– (r.: Romuald i Zofia Horoch)
  4. Agata Urszula Pacholarz (ID: sw.50755), 1964–
  5. Barbara Komornicka z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7062), 1964– (r.: Wojciech i Maria Tomaszewicz)

Małżeństwa

  1. Andrzej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1), członek SPSW 1929–2013 × Lidia Fuglewicz (ID: zi.5.50.a3a3a1b), 1934–

Zgony

  1. Maria Duniewicz h. Doliwa (ID: cz.I047943), 1890–1964 (r.: Edward i Zofia Kraft)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Adam Jan Maksymilian Marszałkowicz h. Zadora (ID: zi.3.134.a1a), bohater Wiki 1896–1964 (r.: Jan i Helena Fink)

1965

Urodzenia

  1. Monika Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza (ID: cz.I006921), 1965– (r.: Andrzej i Maria Klar)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zofia Krystyna Bukowczyk (ID: sw.128353), 1965– (r.: Adam i Zofia Wilska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Paweł Mittelstaedt-Mikułowski h. Hornklow (ID: sw.463355), 1965– (r.: Bogdan i Grażyna Trzcińska)
  6. Magdalena Weronika Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.13), 1965– (r.: Czesław i Aleksandra Serwin)
  7. Wojciech bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.40), 1965– (r.: Andrzej i Genowefa Słupina)

Małżeństwa

  1. Hubert Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002429), 1930–2006 × Alfreda Bulak (ID: cz.I024193), 1942–
  2. Witold August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.2.123.a1a3), 1938– × Teresa Szemerda (ID: sw.58903), 1941–

Zgony

  1. Ewelina Aniela hr. Koziebrodzka z Koziebród h. Boleścic (ID: 12.120.303), 1879–1965 (r.: Władysław i Emilia Głogowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1966

Urodzenia

  1. Magdalena hr. Lubieniecka z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008832), 1966– (r.: Andrzej i Elżbieta Holeczek)
  2. Marcin Łukaszewicz (ID: sw.267290), bohater Wiki 1966– (r.: Marian i Wanda Wardęska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Jakub Paweł Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50754), 1966– (r.: Jerzy i Wiesława Szulc)
  5. Justyna hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.58906), 1966– (r.: Witold i Teresa Szemerda)
  6. Rafał Juliusz Stelmaszczyk (ID: sw.58907), 1966– (r.: Marian i Krystyna Sielska)
  7. Edyta Zielińska (ID: ut.1.1.116), 1966– (r.: Zbigniew i Krystyna Zielińska)

Małżeństwa

  1. Józef Wysoczański h. Sas (ID: cz.I023094), ~1940– × Barbara Daromiła Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I023093), 1943–
  2. Zygmunt Szczęsny Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.102), 1934– × Ewa Małgorzata Rost (ID: ut.1.1.106), 1936–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1967

Urodzenia

  1. Jacek hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I024196), 1967– (r.: Hubert i Alfreda Bulak)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Barbara Czarnuszka (ID: sw.105235), 1967– (r.: Antoni i Janina Paluch)
  5. Mirosława Durdełło (ID: sw.117373), 1967– (r.: Bohdan i Aleksandra Fiszkal)
  6. Artur Pasierbski (ID: sw.151606), 1967–
  7. Olgierd Henryk hr. (primog.) Koczorowski z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.16279), korespondent M.J.M. 1967– (r.: Ryszard i Hanna Niedworok)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jacek Mittelstaedt-Mikułowski h. Hornklow (ID: sw.463359), 1967– (r.: Bogdan i Grażyna Trzcińska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jerzy Antoni ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.115), 1967– (r.: Zygmunt i Ewa Rost)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisław Michał Radwan h. wł. (ID: psb.25200.1), bohater PSB 1885–1967 (r.: Bronisław i Maria Reklewska)
    → PSB: RADWAN Stanisław Michał (1885-1967) lekarz, działacz społeczny
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Zbigniew Cybulski (ID: sw.94640), znani aktorzy 1927–1967 (r.: Aleksander i Ewa Jaruzelska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1968

Urodzenia

  1. Agata Sokolnicka h. Nowina (ID: cz.I023216), 1968– (r.: Stefan i Krystyna Bułhak)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Adam Dubert (ID: ku.1834), 1968– (r.: Zbigniew i Urszula Kuczyńska)
  4. Piotr Ossowski h. Dołęga (ID: sw.114945), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Janusz i Maria Krzyżyńska)
  5. Marcin Rudkowski (ID: sw.176052), korespondent M.J.M. 1968– (r.: Jan i Weronika Wiącek)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Tomasz Marek Tatomir (ID: sw.89160), 1968– (r.: Janusz i Danuta Kreczko)
  8. Barbara Anna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.295), 1968– (r.: Michał i Jadwiga Malicher)

Małżeństwa

  1. Władysław Herman Dynowski h. Doliwa (ID: cz.I005891), 1928–2006 × Elżbieta Maria Agnieszka hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I005890), 1943–2012
  2. Mieczysław Zieliński (ID: sw.20081), 1945– × Bogusława Hałaburdo (ID: sw.20082), 1948–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zofia Jadwiga Duszyńska (ID: sw.155644), 1879–1968 (r.: Hipolit i Teofila Trzcińska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Julia Jadwiga Mniszek-Tchorznicka h. Jelita (ID: sw.87728), 1920–1968 (r.: Konstanty i Jadwiga Szaszkiewicz)
  5. Seweryn Wysłouch h. Odyniec (ID: zi.1.205.probant), bohater Wiki 1900–1968 (r.: Antoni i Seweryna Skarzyńska)

1969

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksandra Okulewicz (ID: sw.151605), 1969– (r.: Jerzy i Anna Kościołowska)
  3. Agnieszka Zielińska (ID: sw.20083), 1969– (r.: Mieczysław i Bogusława Hałaburdo)
  4. Anna Małgorzata Dąbek (ID: sw.46883), korespondent M.J.M. 1969– (r.: Zbigniew i Maria Czarnecka)
  5. Agnieszka Maria Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50760), 1969– (r.: Jerzy i Wiesława Szulc)
  6. Małgorzata Turno h. wł. (Kotwice) (ID: sw.648473), 1969– (r.: Andrzej i Zenobia Pisarek)
  7. Aldona Maria Romaszko (ID: sw.89161), 1969– (r.: Stanisław i Kazimiera Pudełko)

Zgony

  1. Stefan Siemieński de Siemienice h. Leszczyc (ID: cz.I002963), 1883–1969 (r.: Jan i Leonila Grabowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Franciszek Longchamps de Bérier (ID: psb.15552.7), bohater PSB 1912–1969 (r.: Bogusław i Felicja Kamieńska)
    → PSB: LONGCHAMPS Franciszek (1912-1969) profesor prawa administracyjnego
  5. Kazimierz Myczkowski (ID: psb.19377.1), bohater PSB 1907–1969 (r.: Jan i Salomea Chrzanowska)
    → PSB: MYCZKOWSKI Kazimierz (1907-1969) weterynarz, profesor Wyższej Szkoły Rolniczej we Wrocławiu
  6. Andrzej bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.36), 1925–1969 (r.: Kalikst i Maria Komorowska)

1970

Urodzenia

  1. Mateusz Labuda (ID: sw.32363), 1970– (r.: Aleksander i Barbara Ciesielska)
  2. Aleksandra Maria Dąbek (ID: sw.46888), 1970– (r.: Zbigniew i Maria Czarnecka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Michał Gabriel Sokolnicki h. Nowina (ID: sw.75630), korespondent M.J.M. 1970– (r.: Stefan i Krystyna Bułhak)

Małżeństwa

  1. Jerzy Brzezicki (ID: cz.I007842), 1924–1988 × Joanna hr. Zamoyska z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I002003), 1944–
  2. Andrzej Adamek (ID: cz.I024190), 1947– × Maria Jolanta Grenda (ID: cz.I024189), 1949–
  3. Wacław Jan Lutnicki (ID: sw.62411), 1945– × Michalina Maria Goeringer d'Oedenberg (ID: sw.62410), 1947–1999

Zgony

  1. Karol Franciszek Józef Stobiecki (ID: dw.42718), bohater PSB 1908–1970 (r.: Zdzisław i Maria Petelenz)
    → PSB: STOBIECKI Karol (1908-1970) malarz, prawnik
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Benisławska z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.10260), 1886–1970 (r.: Leon i Józefa Benisławska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Zdzisław Karczewski z Karczewia h. Jasieńczyk (ID: sw.218437), bohater Wiki 1903–1970 (r.: Stefan i Helena Garlińska)
  8. Felicja Horodyńska z Horodnian h. Korczak (ID: sw.61380), 1884–1970 (r.: Bogusław i Antonina Podleska)
  9. Karol Gerlicz h. Lis (odm.) (ID: ut.44.1.18), 1903–1970 (r.: Oskar i Helena Jędrzejewska)

1971

Urodzenia

  1. Magdalena Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: cz.I032699), 1971– (r.: Julian i Maria Stankowska)
  2. Krzysztof Argasiński (ID: cz.I032701), 1971– (r.: Krzysztof i Helena N.)
  3. Wiktor Unrug h. wł. (ID: sw.147569), 1971– (r.: Wiktor i Aneta Miedzińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jerzy Włodzimierz Badian (ID: sw.38722), korespondent M.J.M. 1971– (r.: Wojciech i Zofia Świstuń)
  6. Iwo Maria Goeringer (ID: sw.62412), 1971– (r.: Wacław i Michalina Goeringer)
  7. Bianca Maria Przybylska (ID: sw.648464), 1971– (r.: Jerzy i Izabela Turno)
  8. Dominika Maria hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: ut.13.1.50), 1971– (r.: Jacek i Marta Woytowicz)

Małżeństwa

  1. Jacek Maria hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: ut.13.1.46), 1944– × Marta Maria Woytowicz (ID: ut.13.1.47), 1946–

Zgony

  1. Władysław Wojciech Szołdrski h. Łodzia (ID: psb.33758.1), bohater PSB 1884–1971 (r.: Władysław i Anna Janiak)
    → PSB: SZOŁDRSKI Władysław Wojciech (1884-1971), redemptorysta, historyk Kościoła
  2. Stanisław Pietruski z Siemuszowy h. Starykoń (ID: sw.17418), bohater Wiki 1893–1971 (r.: Marian i Wanda Chojecka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1972

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aneta Henryka Zdunkiewicz (ID: sw.62051), 1972– (r.: Henryk i Danuta Rybiak)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Urodzenia

  1. Tomasz Okulewicz (ID: sw.151608), 1973– (r.: Jerzy i Anna Kościołowska)

Małżeństwa

  1. Michał Cezary Haller de Hallenburg h. wł. (ID: cz.I008456), korespondent M.J.M. 1950– × Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza (ID: cz.I004303), korespondent M.J.M. 1949–
  2. Lechosław Jerzy Królikowski (ID: zi.7.123.a1a2a), 1950– × Elżbieta Suska h. Pomian (ID: zi.7.123.a1a2), 1949–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Cecylia hr. Ronikier h. Gryf (ID: cz.I008213), 1898–1973 (r.: Michał i Jadwiga Brzozowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Zofia Jadwiga Brzezińska h. Dunin (ID: sw.121702), 1907–1973 (r.: Kazimierz i Maria Trejdosiewicz)
  6. Józef Turno h. wł. (Kotwice) (ID: sw.130999), 1895–1973 (r.: Bronisław i Zofia Kucharska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1974

Urodzenia

  1. Paweł Gnych (ID: cz.I032710), korespondent M.J.M. 1974–
  2. Anna Patrycja Afenda (ID: cz.I048512), 1974– (r.: Andrzej i Elżbieta Afenda)
  3. Krystyna Ratuszna (ID: sw.151609), 1974–
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Lucyna Filippi (ID: sw.23213), 1974–
  6. Elżbieta Ewa Kamcik (ID: zi.7.123.a1a1a1), 1974– (r.: Jerzy i Wanda Suska)

Małżeństwa

  1. Rastislav Telgarsky (ID: sw.37714), korespondent M.J.M. 1943– × Anna Romanowska h. Boża Wola (ID: sw.37713), 1949–

Zgony

  1. Władysław Aleksander Maria hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: cz.I017830), 1906–1974 (r.: Antoni i Maria Bogucka)
  2. Zofia Wdziekońska (ID: sw.111796), 1898–1974 (r.: Stanisław i Helena Kozłowska)

1975

Urodzenia

  1. Dominika Barbara hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I024165), 1975– (r.: Maciej i Elżbieta Pazera)
  2. Helena Petryszyn (ID: cz.I032693), korespondent M.J.M. 1975– (r.: Roman i Teresa Tołłoczko)
  3. Katarzyna Maria Matuszewska (ID: cz.I032709), 1975– (r.: Waldemar i Maria Tołłoczko)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Damian Marcin Winiarski (ID: sw.133655), 1975– (r.: Jerzy i Krystyna Popiel)
  6. Krzysztof Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37708), 1975– (r.: Hubert i Krystyna Mazur)
  7. Marek Telgarsky (ID: sw.37715), 1975– (r.: Rastislav i Anna Romanowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Magdalena Agnieszka Wyszyńska (ID: sw.86521), 1975– (r.: Stanisław i Anna Drazny)

Małżeństwa

  1. Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002418), 1953– × Elżbieta Pazera (ID: cz.I024162), 1954–
  2. Andrzej Tadeusz Maria Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz (ID: cz.I022635), 1946– × Jadwiga Anna Maria Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I007444), 1948–1994
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Maria Dominika Grabińska z Grabna h. Pomian (ID: cz.I007380), 1922–1975 (r.: Stanisław i Jadwiga Potocka)
  2. Stanisław Hagemejer (ID: mi.782), 1884–1975 (r.: Jan i Maria Krośnicka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Halina Zdrojewska (ID: sw.115397), 1903–1975
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jan Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz (ID: sw.5858), 1923–1975 (r.: Tadeusz i Helena Świdrygiełło)
  7. Stefan Rydel (ID: sw.7422), senator II RP 1892–1975 (r.: Stanisław i Wincencja Szczepanowska)
  8. Aleksander Lech Godlewski h. Gozdawa (ID: ut.37.1.42), bohater Wiki 1905–1975
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1976

Urodzenia

  1. Izabela Maria Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz (ID: cz.I037015), 1976– (r.: Andrzej i Jadwiga Mańkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tomasz Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37709), 1976– (r.: Hubert i Krystyna Mazur)
  4. Olga Telgarsky (ID: sw.37717), 1976– (r.: Rastislav i Anna Romanowska)
  5. Paweł Bogatko z Bogatek h. Pomian (ID: sw.38676), członek SPSW 1976– (r.: Wojciech i Jolanta Piela)
  6. Anna Bogatko z Bogatek h. Pomian (ID: sw.38677), członek SPSW 1976– (r.: Wojciech i Jolanta Piela)
  7. Anna Keller (ID: sw.7082), 1976– (r.: Jan i Maria Komornicka)
  8. Bartosz Grotthus (ID: sw.85116), korespondent M.J.M. 1976– (r.: Lech i Anna Rzewnicka)
  9. Krzysztof Arkadiusz ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.120), 1976– (r.: Zygmunt i Janina Dunat)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Wojciech Pytel (ID: cz.I032547), 1953– × Anna Bagrowska h. Celma (ID: cz.I032546), 1952–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Olivier Audouard (ID: ut.13.1.54), ~1950– × Dorota Maria hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: ut.13.1.53), 1952–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.1508), 1892–1976 (r.: Józef i Janina Chojecka)
  3. Robert Wołczaski (ID: sw.220229), 1884–1976 (r.: Leonard i Olimpia Świętorzecka)

1977

Urodzenia

  1. Magdalena Pytel (ID: cz.I032550), 1977– (r.: Wojciech i Anna Bagrowska)
  2. Marta Maria Ziołecka (ID: cz.I037021), 1977– (r.: Aleksander i Wanda Mańkowska)
  3. Ewa Joanna Ossowska h. Dołęga (ID: sw.180344), korespondent M.J.M. 1977– (r.: Janusz i Maria Krzyżyńska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Michał Bartłomiej Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50763), 1977– (r.: Jerzy i Wiesława Szulc)

Małżeństwa

  1. Marek Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I000090), 1944– × Bożena Szychowska (ID: cz.I000091), 1945–
  2. Waldemar Matuszewski (ID: cz.I032706), 1953– × Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: cz.I032705), 1953–
  3. Andrzej Józef Tom (ID: sw.74745), korespondent M.J.M. 1952– × Irena Maria Zathey (ID: sw.74746), 1950–

Zgony

  1. Stanisław Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048603), 1893–1977 (r.: Stefan i Karolina Szlachtowska)
  2. Anna Strońska (ID: psb.32373.5), 1922–1977 (r.: Zdzisław i Maria Korniłłowicz)
  3. Jerzy Zbigniew Borowski (ID: sw.216339), 1919–1977
  4. Zofia Sulimirska h. Lubicz (ID: sw.37579), ~1900–1977 (r.: Bolesław i Helena Mielniczek)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1978

Urodzenia

  1. Stanisław Marcin Goetzendorf-Grabowski z Grabowa h. Zbiświcz (ID: cz.I037017), 1978– (r.: Andrzej i Jadwiga Mańkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Edyta Monika Ciechanowicz (ID: sw.204743), 1978– (r.: Ryszard i Iwona Serdakowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Karolina Romanowska h. Boża Wola (ID: sw.37711), 1978– (r.: Hubert i Krystyna Mazur)
  6. Adam Ozimina (ID: sw.39315), korespondent M.J.M. 1978– (r.: Jerzy i Ewa Heydel)
  7. Ewa Zofia Moździerz (ID: sw.50764), 1978–
  8. Krystian Jerzy Medyński h. Sas (ID: sw.7085), 1978– (r.: Andrzej i Ewa Komornicka)
  9. Małgorzata Elżbieta ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.121), 1978– (r.: Zygmunt i Janina Dunat)
  10. Grzegorz Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1a1a1), 1978– (r.: Tomasz i Jolanta Religioni)

Małżeństwa

  1. Jan hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I002004), 1949– × Ewa Helena Cybulkin (ID: sw.48802), 1955–
  2. Antoni Wyzga (ID: sw.52504), 1948– × Beata Słowikowska (ID: sw.52503), korespondent M.J.M. 1953–
  3. Tomasz Wiktor Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1a1), 1955– × Jolanta Religioni (ID: zi.5.50.a3a3a1a1a), 1954–

Zgony

  1. Witold Antoni Cieński z Cieni h. Pomian (ID: cz.I005178), 1897–1978 (r.: Stanisław i Maria Cywińska)
  2. Paweł Orłowski (ID: cz.I007960), 1911–1978 (r.: Aleksander i Maria Kamieńska)
  3. Janina Maria Grabińska z Grabna h. Pomian (ID: sw.327674), 1893–1978 (r.: Stanisław i Maria Modzelewska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Jadwiga Kozłowska (ID: sw.56074), 1907–1978 (r.: Ludwik i Elżbieta Kozłowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1979

Urodzenia

  1. Krzysztof Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I000092), 1979– (r.: Marek i Bożena Szychowska)
  2. Maciej Pytel (ID: cz.I032551), 1979– (r.: Wojciech i Anna Bagrowska)
  3. Maksymilian Matuszewski (ID: cz.I032712), 1979– (r.: Waldemar i Maria Tołłoczko)
  4. Wojciech Paweł Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I037013), 1979– (r.: Piotr i Maria Trus)
  5. Michał Grenda (ID: cz.I037076), 1979– (r.: Wojciech i Zofia Kukla)
  6. Joanna Augustynowicz (ID: cz.I045462), 1979– (r.: Tadeusz i Zofia Bisping)
  7. Anna Maria Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19554), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Wojciech i Urszula Szczygielska)
  8. Michał hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: sw.48803), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Jan i Ewa Cybulkin)
  9. Maria Cecylia Tom (ID: sw.74747), korespondent M.J.M. 1979– (r.: Andrzej i Irena Zathey)

Małżeństwa

  1. Wojciech Maria Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: cz.I004464), 1958– × Urszula Szczygielska (ID: sw.19551), 1957–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Tomasz Baldwin-Ramułt h. wł. (ID: sw.17387), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1979 (r.: Jerzy i Maria Puzyna)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Stanisława Janina Grabińska z Grabna h. Pomian (ID: sw.33721), 1893–1979 (r.: Stanisław i Maria Modzelewska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1980

Urodzenia

  1. Maria Magdalena Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I037014), 1980– (r.: Piotr i Maria Trus)
  2. Maja Grażyna Koczorowska z Koczorowa h. Rogala (ID: sw.16280), korespondent M.J.M. 1980– (r.: Ryszard i Hanna Niedworok)

Małżeństwa

  1. Leszek Polanowski (ID: sw.15387), 1954– × Jola Jakubiak (ID: sw.15386), 1956–
  2. Maciej Wielowieyski h. Poraj (ID: sw.23021), korespondent M.J.M. 1959– × Anna Elżbieta Stafecka (ID: sw.23022), 1959–
  3. Lech Romanowski h. Boża Wola (ID: sw.37721), 1953–2007 × Anna Pieniążek h. Odrowąż (ID: sw.37722), 1956–
  4. Juliusz Klemens Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.131), korespondent M.J.M. 1941– × Elżbieta Wiśniewska (ID: ut.1.1.132), korespondent M.J.M. 1948–
  5. Witold Michał Maria ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.259), członek SPSW 1953– × Krystyna Maria Preiss h. Jastrzębiec (ID: ut.1.1.260), 1950–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1981

Urodzenia

  1. Łukasz Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I000093), 1981– (r.: Marek i Bożena Szychowska)
  2. Leszek Augustynowicz (ID: cz.I045463), 1981– (r.: Tadeusz i Zofia Bisping)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Mateusz Telgarsky (ID: sw.37720), 1981– (r.: Rastislav i Anna Romanowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Konstanty Stanisław ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.135), 1981– (r.: Juliusz i Elżbieta Wiśniewska)

Małżeństwa

  1. Jacek Pawłowski (ID: ut.44.1.21), 1956– × Katarzyna Maria Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.20), 1957–

Zgony

  1. Aniela Zofia Róża hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I005177), 1902–1981 (r.: Władysław i Ewelina Koziebrodzka)
  2. Jadwiga Glinka z Glinek h. Trzaska (ID: sw.152377), 1899–1981 (r.: Antoni i Anna Okęcka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Władysław Eugeniusz Czapliński (ID: sw.64875), znani uczeni nauk społecznych 1905–1981 (r.: Józef i Janina Kalisz)

1982

Urodzenia

  1. Katarzyna Goetzendorf-Grabowska z Grabowa h. Zbiświcz (ID: cz.I037019), 1982– (r.: Andrzej i Jadwiga Mańkowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Filip Hubert Wielowieyski h. Poraj (ID: sw.23023), 1982– (r.: Maciej i Anna Stafecka)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Andrzej Paszkiewicz (ID: sw.173568), ~1910–1982

1983

Urodzenia

  1. Magdalena Maria Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19556), korespondent M.J.M. 1983– (r.: Wojciech i Urszula Szczygielska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Aleksander Adam Medyński h. Sas (ID: sw.7086), 1983– (r.: Andrzej i Ewa Komornicka)

Małżeństwa

  1. Piotr Fajkowski-Bardziński (ID: sw.17356), korespondent M.J.M. 1940– × Halina Bardzińska (ID: sw.17524), korespondent M.J.M. 1950–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jan Dąbek (ID: sw.46881), 1907–1983
  4. Jerzy Julian Gliński (ID: sw.79830), 1903–1983 (r.: Zygmunt i Teofila Wichert)

1984

Urodzenia

  1. Tomasz Andrzej Urbaniak (ID: sw.16446), 1984– (r.: Zbigniew i Janina Ulatowska)
  2. Paweł Jan Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19542), 1984– (r.: Jerzy i Bożena Szemraj)
  3. Joanna Maria Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19547), 1984– (r.: Marcin i Emilia Turbańska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Ryszard Andrzej Majewicz (ID: sw.89156), 1960– × Joanna Zuzanna Tatomir (ID: sw.89155), 1961–
  2. Leszek Łyszczarek (ID: ut.51.1.39), 1958– × Ewa bar. Horoch z Leszczan h. Trąby (ID: ut.51.1.38), 1960–
  3. Paweł Dersław Jan bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.32), 1948– × Krystyna Gibner (ID: ut.53.1.35), korespondent M.J.M. 1957–

Zgony

  1. Bronisław Łuszczewski z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: cz.I048395), 1910–1984 (r.: Konrad i Antonina Dzieduszycka)
  2. Teresa Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: dw.36685), 1916–1984 (r.: Józef i Joanna Stadnicka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Anna Paszkowska (ID: psb.21797.5), 1914–1984 (r.: Wacław i Janina Kniaziołucka)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Bohdan Durdełło (ID: sw.117379), 1929–1984 (r.: Zenon i Mirosława Sieradzka)
  7. Klaudia Prystupa (ID: sw.133629), 1919–1984
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Maria Kruszewska (ID: sw.69329), 1907–1984 (r.: Jan i Irena Leszczyńska)

1985

Urodzenia

  1. Julita hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: cz.I007787), 1985– (r.: Andrzej i Bernardyna Żarnowiec)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Joanna Dąmbska (ID: sw.111876), 1985– (r.: Marek i Zuzanna Dąmbska)
  4. Ida Karolina Iwicka z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.16208), członek SPSW 1985– (r.: Wojciech i Izolda Kozłowska)
  5. Iga Anna Wielowieyska h. Poraj (ID: sw.23024), 1985– (r.: Maciej i Anna Stafecka)
  6. Lech Władysław ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.141), 1985– (r.: Tytus i Danuta Jasnowska)

Małżeństwa

  1. Aleksander Piotr Górka (ID: sw.59060), 1958– × Beata Anna Wójcik (ID: sw.59059), 1961–
  2. Marek Andrzej Teschner (ID: ut.30.1.38), 1945– × Renata hr. Russocka z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.37), 1946–

Zgony

  1. Maria Noniewicz (ID: cz.I028711), 1907–1985
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Anna Orlicka (ID: sw.164704), 1895–1985
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Emil Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.47262), 1910–1985 (r.: Stefan i Maria Świda)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1986

Urodzenia

  1. Katarzyna Maria Urbaniak (ID: sw.16447), 1986– (r.: Zbigniew i Janina Ulatowska)
  2. Michał Władysław Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19543), 1986– (r.: Jerzy i Bożena Szemraj)
  3. Piotr Marcin Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19548), 1986– (r.: Marcin i Emilia Turbańska)
  4. Barnaba Mittelstaedt-Mikułowski h. Hornklow (ID: sw.463357), 1986– (r.: Paweł i Agata Stemplowska)
  5. Katarzyna Nowak (ID: sw.463358), 1986–
  6. Klaudia ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.119), 1986– (r.: Jerzy i Edyta Zielińska)
  7. Maria Joanna ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.142), 1986– (r.: Tytus i Danuta Jasnowska)

Małżeństwa

  1. Jerzy Antoni ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.115), 1967– × Edyta Zielińska (ID: ut.1.1.116), 1966–

Zgony

  1. Stanisław Stefan Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: cz.I032678), 1905–1986 (r.: Julian i Emilia Badeni)
  2. Mirosław Marian Filipowicz (ID: cz.I054550), 1918–1986 (r.: Karol i Maria Jakubowicz)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Marian Stangenberg (ID: psb.31441.1), bohater PSB 1910–1986 (r.: Karol i Anna Osterman)
    → PSB: STANGENBERG Marian (1910-1986) limnolog, hydrobiolog, ichtiolog, profesor Wyższej Szkoły Rolniczej (od r. 1972 Akademii Rolniczej) we Wrocławiu
  9. Adam Feliks Uznański h. Jastrzębiec (ID: sw.109132), plany PSB 1914–1986 (r.: Witold i N. N.)
  10. Tadeusz Krzywoszyński h. Ostoja (ID: sw.40231), 1933–1986 (r.: Włodzimierz i Zofia Mukułowska)
  11. Andrzej Nicefor Wilkoński h. Odrowąż (ID: sw.51990), 1910–1986 (r.: Janusz i Aniela Dembińska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Genowefa Słupina (ID: ut.51.1.37), 1929–1986

1987

Urodzenia

  1. Artur Nitribitt (ID: sw.64135), 1987– (r.: Krzysztof i Joanna Stobiecka)

Małżeństwa

  1. Wojciech Antoni Iwicki z Iwiczny h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: sw.14311), członek SPSW 1950– × Izolda Krystyna Kozłowska (ID: sw.16205), członek SPSW 1960–

Zgony

  1. Helena Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002427), 1928–1987 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. Wiesława Barbara Szulc (ID: sw.50753), 1936–1987
  3. Zofia Władysława Ryckowska (ID: sw.77771), 1911–1987 (r.: Antoni i Leokadia Grubińska)
  4. Ryszard Bukowski h. Ossoria (ID: zi.1.51.r2a1), bohater Wiki 1916–1987 (r.: Stefan i ... ...)

1988

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Marta Wawrzosek (ID: sw.467101), 1988– (r.: Marek i Mirosława Bartosiak)
  3. Monika Beata Majewicz (ID: sw.89159), 1988– (r.: Ryszard i Joanna Tatomir)

Małżeństwa

  1. Leszek Łęcki (ID: sw.106232), 1958– × Anna Maria Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: sw.88993), 1954–

Zgony

  1. Józef Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002416), 1923–1988 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Zofia Maria Okęcka z Krobowa h. Radwan (ID: sw.56534), 1906–1988 (r.: Edmund i Eliza Mogilnicka)
  9. Teresa Ewa Jadwiga ks. Jabłonowska z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: ut.3.1.26), 1910–1988 (r.: Stanisław i Jadwiga Mineyko)

1989

Urodzenia

  1. Maria Anna Łęcka (ID: sw.109399), 1989– (r.: Leszek i Anna Kamocka)
  2. Maciej Konrad Tomczak (ID: sw.43726), 1989– (r.: Tadeusz i Anna Winiarska)

Małżeństwa

  1. Andrzej Karol hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.22), 1959– × Katarzyna Brylowska (ID: ut.44.1.23), 1962–

Zgony

  1. Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: dw.56154), 1924–1989 (r.: Jerzy i Maria Krzymuska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Zbigniew Tadeusz Pöckh de Ammensschild (ID: sw.43729), 1925–1989 (r.: Zdzisław i Zofia Węgrzyn)
  4. Helena Teleżyńska (ID: sw.88422), 1910–1989 (r.: Konstanty i Weronika Rymowicz)
  5. Wanda Skrzyszowska (ID: sw.97184), 1897–1989 (r.: Władysław i Helena Horoszewicz)
  6. Klara Maria hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: ut.37.1.41), 1920–1989 (r.: Stanisław i Paulina Schultz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1990

Urodzenia

  1. Xawery Maciej hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I024166), 1990– (r.: Maciej i Elżbieta Pazera)
  2. Jan Nepomucen Antoni Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19549), 1990– (r.: Marcin i Emilia Turbańska)
  3. Andrzej Włodzimierz hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.26), 1990– (r.: Andrzej i Katarzyna Brylowska)

Zgony

  1. Stanisław Afenda (ID: cz.I048509), 1923–1990
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Barbara Pasterczyk (ID: sw.114942), 1910–1990 (r.: Marcin i Józefa Hajman)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Józef Sambor (ID: sw.49173), 1929–1990
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1991

Urodzenia

  1. Antoni Andrzej Łęcki (ID: sw.109400), 1991– (r.: Leszek i Anna Kamocka)
  2. Aleksandra Dąmbska (ID: sw.111877), 1991– (r.: Marek i Zuzanna Dąmbska)

Zgony

  1. Stanisław Linowski z Linowca h. Pomian (ID: 14.371.158), 1898–1991 (r.: Adam i Helena Zwierkowska)
  2. Aleksander Karol Jul hr. Breza z Goraja h. wł. (ID: dw.36683), 1913–1991 (r.: Stanisław i Julia Żaba)
  3. Irena Antonina Franciszka hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59298), 1901–1991 (r.: Stefan i Irena Łącka)
  4. Erazm Józef Michał Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119087), 1924–1991 (r.: Michał i Helena Paszkiewicz)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Izabela Salmonowicz h. Orla (Szaszor) (ID: sw.175845), 1913–1991 (r.: Józef i Anna Benisławska)
  7. Maria Ogrodniczak (ID: sw.17647), 1920–1991 (r.: Jan i Wiktoria Pastusiak)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1992

Urodzenia

  1. Kamila Monika hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I024200), 1992– (r.: Jacek i Monika Narwoisz)
  2. Michał Bagrowski h. Celma (ID: cz.I032557), 1992– (r.: Stanisław i Lilianna Kubicka)
  3. Jan Piotr hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.27), 1992– (r.: Andrzej i Katarzyna Brylowska)

Małżeństwa

  1. Rafał Juliusz Stelmaszczyk (ID: sw.58907), 1966– × Justyna hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: sw.58906), 1966–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Antoni Hałaburdo (ID: sw.61460), 1917–1992
  5. Zofia Chądzyńska (ID: sw.85771), 1903–1992 (r.: Mieczysław i Zofia Bajer)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Karol Szalewicz h. Szaława (ID: zi.1.192.a4), 1912–1992 (r.: Władysław i Józefa Łuszczek)

1993

Urodzenia

  1. Jan Szmit (ID: cz.I007784), 1993– (r.: Bartłomiej i Agnieszka Stadnicka)
  2. Barbara Justyna Ossowska h. Dołęga (ID: sw.176237), 1993– (r.: Piotr i Mirosława Durdełło)
  3. Wojciech Stanisław Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19550), 1993– (r.: Marcin i Emilia Turbańska)
  4. Maria Wiesława Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50756), 1993– (r.: Jakub i Agata Pacholarz)

Zgony

  1. Leonilla Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc (ID: psb.15554.4), 1915–1993 (r.: Stefan i Jadwiga Horodyńska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Piotr Augustynowicz (ID: sw.47011), 1914–1993
  5. Felicja Maria hr. Komorowska z Komorowa h. Korczak (ID: sw.47263), 1908–1993 (r.: Zygmunt i Eliza Römer)
  6. Felicja Szczęsna Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50777), 1912–1993 (r.: Stefan i Maria Świda)
  7. Kazimierz Rochala (ID: sw.57609), 1916–1993

1994

Urodzenia

  1. Joanna Marta Tomczak (ID: sw.43727), 1994– (r.: Tadeusz i Anna Winiarska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Brygida Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.144), 1994– (r.: Tytus i Danuta Jasnowska)

Małżeństwa

  1. Witold August hr. Łoś z Grodkowa i Januszowic h. Dąbrowa (ID: zi.2.123.a1a3), 1938– × Julia Berger (ID: sw.58915), 1945–

Zgony

  1. Jadwiga Anna Maria Mańkowska z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I007444), 1948–1994 (r.: Paweł i Maria Grabińska)
  2. Helena Hagemejer (ID: mi.792), 1912–1994 (r.: Stanisław i Ida Kracowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Maria Gorzkowska (ID: ut.30.1.26), 1919–1994 (r.: Piotr i Emilia Frey)

1995

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jakub Pasierbski (ID: sw.151607), 1995– (r.: Artur i Aleksandra Okulewicz)
  3. Paweł Jerzy Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50757), 1995– (r.: Jakub i Agata Pacholarz)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Kazimiera Józefa Salkowska (ID: sw.46882), 1907–1995

1996

Urodzenia

  1. Igor Robert Bagrowski h. Celma (ID: cz.I032529), 1996– (r.: Jerzy i Katarzyna Bobryk)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Anna Maria Myczkowska (ID: psb.19377.5), 1942–1996 (r.: Kazimierz i Eugenia Medwid)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Wiktor Kazimierz Olszowski (ID: sw.61189), 1922–1996
  6. Romuald Hackemer (ID: ut.51.1.35), 1930–1996 (r.: Józef i Maria Holzhausen)

1997

Urodzenia

  1. Maciej Leszek Ossowski h. Dołęga (ID: sw.176238), 1997– (r.: Piotr i Mirosława Durdełło)
  2. Jan Jakub Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50758), 1997– (r.: Jakub i Agata Pacholarz)
  3. Adrien Matthieu Lord de La Ragotiere (ID: sw.63921), 1997– (r.: Mathieu i Aneta Zdunkiewicz)

Zgony

  1. Halina Irena Świątek (ID: cz.I005181), 1915–1997 (r.: Roman i Maria Brustman)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Lucyna Swinarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42721), 1903–1997 (r.: Teodor i Stefania Chrzanowska)
  5. Jadwiga Petelenz-Łukasiewicz (ID: sw.59151), 1935–1997 (r.: Roman i Maria Koczorowska)
  6. Halina Iwanko (ID: sw.61461), ~1920–1997

1998

Urodzenia

  1. Michał Goetzendorf-Grabowski h. Zbiświcz (ID: cz.I037016), 1998–
  2. Józef Andrzej Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50759), 1998– (r.: Jakub i Agata Pacholarz)

Zgony

  1. Paweł «Rapier» Mańkowski z Brodnicy h. Zaremba (ID: cz.I007379), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–1998 (r.: Stanisław i Wanda Plater)
  2. Janina Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.173564), 1910–1998 (r.: Tadeusz i Julia Zawadzka)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Joanna Żukowska (ID: sw.47012), 1919–1998
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Klara Seweryna Wysłouch h. Odyniec (ID: zi.1.205.a2), 1930–1998 (r.: Seweryn i Adela Fritz)
  9. Helena Wysocka-Woyszkiewicz h. Godziemba (ID: zi.5.148.a2), 1922–1998 (r.: Stanisław i Maria Darowska)

1999

Urodzenia

  1. Barbara Rudkowska (ID: sw.176053), 1999– (r.: Marcin i Adrianna Hombek)
  2. Karolina Anna Tatomir (ID: sw.89164), 1999– (r.: Tomasz i Aldona Romaszko)
  3. Michał Stanisław Tatomir (ID: sw.89165), 1999– (r.: Tomasz i Aldona Romaszko)

Małżeństwa

  1. Tomasz Okulewicz (ID: sw.151608), 1973– × Krystyna Ratuszna (ID: sw.151609), 1974–
  2. Andreas Wüest (ID: sw.19555), 1974– × Anna Maria Sokolnicka z Pigłowic h. Nowina (ID: sw.19554), korespondent M.J.M. 1979–

Zgony

  1. Krystyna Maria Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: cz.I017831), 1920–1999 (r.: Stanisław i Maria Bronikowska)
  2. Czesław Stankowski (ID: cz.I032697), 1924–1999
  3. Wojciech Grenda (ID: cz.I037074), 1951–1999 (r.: Stanisław i Helena Potocka)
  4. Irena Maria Helena Mieczkowska z Nieciszewa h. Zagłoba (ID: dw.52048), 1936–1999 (r.: Tadeusz i Aleksandra Wichlińska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Joanna Waleria Kubacka (ID: sw.131000), 1901–1999 (r.: Wojciech i Klara Stark)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2000

Urodzenia

  1. Emilia Argasińska (ID: cz.I032702), 2000– (r.: Krzysztof i Magdalena Tołłoczko)

Małżeństwa

  1. Mateusz Adam Neumann (ID: sw.204741), 1978– × Edyta Monika Ciechanowicz (ID: sw.204743), 1978–

Zgony

  1. Ludwika Maria Czarnecka z Ruska h. Prus (III) (ID: cz.I004298), 1904–2000 (r.: Zygmunt i Maria Działowska)

2001

Urodzenia

  1. Kinga Okulewicz (ID: sw.151610), 2001– (r.: Tomasz i Krystyna Ratuszna)
  2. Franciszek Adamek (ID: sw.23214), 2001– (r.: Marcin i Lucyna Filippi)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antoni Bardziński (ID: sw.17646), 1918–2001 (r.: Wiktor i Katarzyna Gerczak)
  3. Teresa Janasz (ID: sw.81993), bohater Wiki 1921–2001 (r.: Wacław i Zofia Zaleska)

2002

Małżeństwa

  1. Damian Marcin Winiarski (ID: sw.133655), 1975– × Elżbieta Ewa Kamcik (ID: zi.7.123.a1a1a1), 1974–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2003

Urodzenia

  1. Paulina Maria Winiarska (ID: sw.133658), 2003– (r.: Damian i Elżbieta Kamcik)
  2. Marek Okulewicz (ID: sw.151611), 2003– (r.: Tomasz i Krystyna Ratuszna)
  3. Alexander Ian Mackey (ID: sw.50552), 2003– (r.: Tony i Dorota Dzieduszycka)

Małżeństwa

  1. Grzegorz Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a3a1a1a1), 1978– × Marta Konopacka (ID: sw.76382), 1979–

Zgony

  1. Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004301), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2003 (r.: Witold i Aniela Potocka)
  2. Danuta Maria Świeżyńska h. Korczak (ID: cz.I054549), 1917–2003 (r.: Kazimierz i Kazimiera Cichowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2004

Urodzenia

  1. Paweł Argasiński (ID: sw.124621), 2004– (r.: Krzysztof i Magdalena Tołłoczko)
  2. Teresa Okulewicz (ID: sw.151612), 2004– (r.: Tomasz i Krystyna Ratuszna)
  3. Barbara Adamek (ID: sw.23215), 2004– (r.: Marcin i Lucyna Filippi)
  4. Filip Musiałowicz h. Pielesz (ID: sw.61213), korespondent M.J.M. 2004– (r.: Grzegorz i Joanna Hojny)
  5. Hanna Katarzyna Sokolnicka h. Nowina (ID: sw.75634), 2004– (r.: Michał i Adriana Sobierajska)

Zgony

  1. Jan Roman hr. Tarnowski z Tarnowa h. Leliwa (ID: cz.I003860), 1924–2004 (r.: Tytus i Irena Mycielska)
  2. Jerzy Maria Józef Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7078), 1919–2004 (r.: Wojciech i Aniela Rozwadowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Józef Grodzicki z Grodźca h. Gryf (ID: zi.6.40.a3), 1926–2004 (r.: Tadeusz i Maria Grodzicka)

2005

Urodzenia

  1. Mikołaj Michał Szalewicz h. Szaława (ID: sw.133637), 2005– (r.: Paweł i Patrycja Pietrzak)

Małżeństwa

  1. Bartłomiej Jakubczyk (ID: sw.115379), 1976– × Anna Patrycja Afenda (ID: cz.I048512), 1974–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Włodzimierz Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002432), 1935–2005 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. Zbigniew «Węgorz» Ulatowski h. Jastrzębiec (ID: cz.I029813), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–2005 (r.: Marian i Janina Tymińska)
  3. Helena Leonhard (ID: sw.111828), 1919–2005 (r.: Władysław i Maria Dąmbska)
  4. Leszek Andrzej Kozlowski (ID: sw.16206), 1934–2005 (r.: Stanisław i Halina Murawska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2006

Urodzenia

  1. Jakub Sebastian Mittelstaedt-Mikułowski h. Hornklow (ID: sw.463361), 2006– (r.: Jacek i Magdalena Skibicka)

Małżeństwa

  1. Michał hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: sw.48803), korespondent M.J.M. 1979– × Magdalena Kamińska (ID: sw.48804), 1979–

Zgony

  1. Hubert Maria hr. Potocki-Czarnecki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002429), 1930–2006 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. Maria Paszkiewicz (ID: sw.537990), 1940–2006 (r.: Andrzej i Julia Świda)
  3. Izabella Sroczyńska h. Nowina (ID: sw.7079), 1917–2006 (r.: Tadeusz i Helena Wiczkowska)
  4. Włodzimierz Maria Antoni hr. (primog.) Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.16), 1926–2006 (r.: Andrzej i Klementyna Cieńska)
  5. Władysława Ścibor-Kotkowska z Kotkowa h. Ostoja (ID: zi.5.50.a3a2a2), 1926–2006 (r.: Ignacy i Irena Kłokocka)

2007

Urodzenia

  1. Zuzanna Rudkowska (ID: sw.176054), 2007– (r.: Marcin i Adrianna Hombek)
  2. Maciej Ścibor-Kotkowski z Kotkowa h. Ostoja (ID: sw.76384), 2007– (r.: Grzegorz i Marta Konopacka)
  3. Bartosz Bessert (ID: sw.91271), 2007– (r.: Sławomir i Anna Krzysztofik)

Małżeństwa

  1. Jerzy Włodzimierz Badian (ID: sw.38722), korespondent M.J.M. 1971– × Lilianna Salamon (ID: sw.43261), 1973–

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Jerzy Okulewicz (ID: sw.151604), 1940–2007
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2008

Urodzenia

  1. Martyna Anna Winiarska (ID: sw.133659), 2008– (r.: Damian i Elżbieta Kamcik)
  2. Olga Maria Sokolnicka h. Nowina (ID: sw.75635), 2008– (r.: Michał i Adriana Sobierajska)
  3. Franciszek Jan hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: sw.79799), 2008– (r.: Michał i Magdalena Kamińska)

Zgony

  1. Wojciech hr. Dzieduszycki z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I005179), bohater Wiki 1912–2008 (r.: Władysław i Ewelina Koziebrodzka)
  2. Eleonora Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: dw.42682), 1921–2008 (r.: Józef i Maria Motty)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Weronika Wiącek (ID: sw.212112), 1939–2008
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Czesława Marks (ID: sw.74782), 1914–2008
  8. Paweł Frączyk (ID: ut.13.1.35), 1969–2008 (r.: Marian i Weronika Kostyk)

2009

Urodzenia

  1. Hanna Maria Tołłoczko h. Pobóg (ID: sw.124624), 2009– (r.: Tomasz i Bogusława Kubaszko)
  2. Aleksandra Kwilecka (ID: sw.84579), 2009– (r.: Michał i Teresa Grocholska)
  3. Stanisław Wiktor Badian (ID: sw.94095), 2009– (r.: Jerzy i Lilianna Salamon)

Małżeństwa

  1. Marek Krzywoszyński h. Ostoja (ID: sw.40236), 1984– × Karolina Kaczyńska (ID: sw.97260), 1986–

Zgony

  1. Janina Rybak (ID: cz.I032698), 1924–2009
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2010

Urodzenia

  1. Beata Okulewicz (ID: sw.151613), 2010– (r.: Tomasz i Krystyna Ratuszna)
  2. Bartosz Dzięcioł (ID: sw.352200), 2010– (r.: Jarosław i Dorota Frycz)

Zgony

  1. Andrzej hr. Lubieniecki z Lubieńca h. Rola (ID: cz.I008829), 1932–2010 (r.: Jerzy i Zofia Czubek)
  2. Jerzy Wojciech Piekarski h. Rola (ID: sw.118231), korespondent M.J.M. 1953–2010 (r.: Zbysław i Maria Lamcha)
  3. Danuta Strzelecka (ID: sw.32915), 1935–2010 (r.: Tadeusz i Eugenia N.)

2011

Urodzenia

  1. Jagna Helena Ozimina (ID: sw.246777), 2011– (r.: Hubert i Anna Piotrowska)

Małżeństwa

  1. Michał Zdunek (ID: sw.204749), 1979– × Małgorzata Maria Neumann (ID: sw.204742), 1980–

Zgony

  1. Jadwiga bar. Grothus h. wł. (ID: cz.I007841), 1920–2011 (r.: Gustaw i Anna Chłapowska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2012

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Leszek Kalikst Krupski (ID: sw.240971), 1923–2012 (r.: Zygmunt i Stanisława Suchan)

2013

Urodzenia

  1. Jadwiga Zdunek (ID: sw.279274), 2013– (r.: Michał i Małgorzata Neumann)
  2. Adam Stanisław Tołłoczko h. Pobóg (ID: sw.336788), 2013– (r.: Tomasz i Bogusława Kubaszko)

Zgony

  1. Maria Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56164), 1929–2013 (r.: Jan i Anna Turno)
  2. Julia Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: sw.173567), 1916–2013 (r.: Tadeusz i Julia Zawadzka)
  3. Wiesław Kuncewicz (ID: sw.185500), 1961–2013
  4. Helena Pabisiak (ID: sw.40232), 1935–2013 (r.: Jan i Stanisława Jędrzejak)
  5. Irena Filaczyńska (ID: sw.51991), 1917–2013
  6. Tadeusz Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian (ID: sw.56138), bohater Wiki 1921–2013 (r.: Stefan i Helena Półjanowska)
  7. Antoni Bartmański (ID: zi.1.19.a3), 1943–2013 (r.: Andrzej i Ewa Godlewska)

2014

Urodzenia

  1. Filip Bartosz Augustynowicz (ID: sw.699540), 2014– (r.: Leszek i Magdalena Balcerzak)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Janusz Karolus-Kryczyński (ID: sw.173565), 1919–2014
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Zenon Wysłouch h. Odyniec (ID: zi.1.205.a1), internowany Stanu Wojennego 1929–2014 (r.: Seweryn i Adela Fritz)

Zakres: do 2014 - od 2015


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 16.12.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie