Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 

Warszawa, cm. Powązkowski

Opis w Wikipedii (nowe okno)Lista cmentarzy


Okoliczne cmentarze: Warszawa, cm. Powązkowski (825), Warszawa, cm. Żydowski przy ul. Okopowej (143), Warszawa, Muzułmański Cmentarz Tatarski (5), Warszawa, cm. Ewangelicko-Augsburski przy ul. Młynarskiej (55), Warszawa, cm. Ewangelicko-Reformowany przy ul. Żytniej (32), Okoliczne miejsca: Muzeum Więzienia Pawiak (1), Gdański (2), Warszawa Kasprzaka (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (16), Stare Miasto w Warszawie (1), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, par. św. Andrzeja (13266), Warszawa, par. Narodzenia NMP (Leszno) (776), Warszawa, par. Ewangelicko-Reformowana (509), Warszawa, par. św. Stanisława i Wawrzyńca (Wola) (1026), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (16301),

1. Kwatery objęte inwentaryzacją

Na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną.

2. Kwatery niezinwentaryzowane

grób Garczyńskich

  1. Bohdan Gracjan Borkowski (ID: sw.67876), 1912–1991 (r.: Stanisław i Marianna Czarnocka) × Maria Garczyńska h. wł.

grób symboliczny

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 5E, rząd 6, miejsce 31

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera A2-3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera kwatera 25A, rząd 16, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera zasłużonych

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera zgrupowania AK Kryska

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Kościół Ściana wschodnia - Jakub Bogusławski [inwentaryzacja 200]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Przy Murze naprzeciw kwatery 156 - Tekla Świergocka [inwentaryzacja 11]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 1, miejsce 23: Maria Paderewska [inw. 51367]

  1. Aleksandra Krewicz (ID: sw.370830), ~1850– (r.: Rudolf i Marianna Trycharzewska) × Stefan Edward Paderewski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 1, miejsce 5: Juljan Opęchowski [inw. 51318]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 2, miejsce 11: Aleksander Krzywiec [inw. 51441]

  1. Aleksandra Hessing (ID: psb.14078.3), 1876–1966 × Aleksander Krzywiec

kwatera 256 rząd 3, miejsce 14: Ksawery Miączyński [inw. 51559]

  1. Ksawery hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.64556), bohater Czy wiesz kto to jest 1887– (r.: Czesław i Helena Ledóchowska) × Maria Wilińska
  2. Maria Wilińska (ID: sw.64557), ~1890– × Ksawery hr. Miączyński z Miączyna h. Suchekomnaty

kwatera 256 rząd 3, miejsce 18,19: Marja Pawłowska [inw. 51577]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 6, miejsce 23,24: Józef Tatarkiewicz [inw. 52049]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 6, miejsce 29: Franciszka Prokopowicz [inw. 52067]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 256 rząd 6, miejsce 3: Anna Ciesielska [inw. 51948]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257 rząd 1, miejsce 20: Jadwiga Łukasiewiczowa [inw. 51419]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257 rząd 3, miejsce 10: Juleńka Barbara Szpotańska [inw. 51623]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257 rząd 3, miejsce 25: Zofja Rothert [inw. 51680]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257 rząd 5, miejsce 27: Andrzej Pawłowski [inw. 51965]

  1. Helena Maria Emilia Rzewuska z Bądkowa (ID: 11.336.108), 1858–1937 (r.: August i Magdalena Suchecka) × Władysław Józef Karol Korzybski z Korzybia h. Awdaniec

kwatera 257 rząd 5, miejsce 29: Janowscy [inw. 51969]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257 rząd 5, miejsce 9: Aniela Łopuszyńska [inw. 51890]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 1, miejsce 13: Stanisław Halama [inw. 51368]

  1. Stanisław Halama (ID: sw.128823), ~1880–1932 × Marta Marianna Cegielska
  2. Marta Marianna Cegielska (ID: sw.128824), 1882–1985 × Stanisław Halama
  3. Leokadia «Loda» Halama (ID: cz.I029153), bohater Czy wiesz kto to jest 1911–1996 (r.: Stanisław i Marta Cegielska) × Andrzej Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja
  4. Alicja Halama (ID: sw.33709), 1913–1998 (r.: Stanisław i Marta Cegielska) × Jerzy Bardziński z Bardzinina h. Awdaniec

kwatera 257a rząd 1, miejsce 20: Melita Sobolewska [inw. 51384]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 1, miejsce 21: Aleksander Uklański [inw. 51387]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 2, miejsce 25,26: Stefan Kucharski [inw. 51503]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 3, miejsce 15: Bernatowiczowie [inw. 51571]

  1. Kazimiera Bernatowicz (ID: sw.147214), ~1910–1966 × Stanisław Bronisław Franciszek Brzeziński

kwatera 257a rząd 3, miejsce 25: Felicjan Lenczewski - Samotyja [inw. 51608]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 3, miejsce 3: Jan Plejewski [inw. 51531]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 4, miejsce 15: Władysława Serkowska [inw. 51642]

  1. Władysława Frankowska (ID: psb.18852.3), ~1870–1933 × Stanisław Ferdynand Serkowski
  2. Stanisław Ferdynand Serkowski (ID: psb.18852.2), bohater PSB 1872–1936 (r.: Jan i Ludgarda Strukow) × Władysława Frankowska
    → PSB: SERKOWSKI Stanisław Ferdynand (1871-1936) analityk, bakteriolog, serolog
  3. Janina Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.55380), 1917–1939 (r.: Franciszek i Jadwiga Serkowska)

kwatera 257a rząd 4, miejsce 25,26: Janina Jarnuszkiewicz [inw. 51659]

  1. Irena Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.43679), 1925– (r.: Włodzimierz i Janina Kuszel)
  2. Janina Kuszel z Hulidowa h. Drogosław (ID: zi.1.126.a3), 1900–1932 (r.: Wacław i Róża Orsetti) × Włodzimierz Jarnuszkiewicz h. Lubicz
  3. Włodzimierz Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: zi.1.126.a3a), 1893–1949 (r.: Paweł i Maria Sławińska) × Janina Kuszel z Hulidowa h. Drogosław
  4. Hanna Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.86166), 1930–1989 (r.: Włodzimierz i Janina Kuszel) × Ryszard Szczepański
  5. Ryszard Szczepański (ID: sw.86167), 1922–2005 × Hanna Jarnuszkiewicz h. Lubicz

kwatera 257a rząd 5, miejsce 11: Izabella Maria Grodzieńska [inw. 51758]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 5, miejsce 20: Zielińscy [inw. 51915]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 5, miejsce 24: Antoni Węgrzecki [inw. 51932]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 5, miejsce 7: Marja Krusiewiczowa [inw. 51748]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257a rząd 6, miejsce 16: Czesław Silewicz [inw. 52006]

  1. Czesław Silewicz (ID: sw.162626), 1867–1920 × Weronika Horaszewska
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Weronika Horaszewska (ID: sw.162627), 1872–1952 × Czesław Silewicz

kwatera 257b rząd 1, miejsce 27,28: Zofia Piestrzyńska [inw. 51438]

  1. Zofia Wize h. wł. (ID: psb.22558.3), 1875–1936 (r.: Bronisław i Maria Krzyżanowska) × Stanisław Piestrzyński
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257b rząd 2, miejsce 24: Kazimierz Hoffman [inw. 51528]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257b rząd 2, miejsce 4: Antoni Potocki [inw. 51453]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257b rząd 3, miejsce 8: Jadwiga Dąbrowska [inw. 51573]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257b rząd 6, miejsce 15: Alina Bentkowska [inw. 51861]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257b rząd 6, miejsce 1: Kazimierz Zawadzka [inw. 51822]

  1. Kazimiera Wyrzutowicz (ID: loza.4738x), 1903–1942 × Aleksander Władysław Zawadzki
  2. Aleksander Władysław Zawadzki (ID: loza.4738), bohater Czy wiesz kto to jest 1902–1982 (r.: Władysław i Maria Dembowska) × Kazimiera Wyrzutowicz

kwatera 257c

  1. Piotr Władysław Korwin-Kochanowski z Kochanowa h. Ślepowron (Korwin) (ID: sw.98202), 1924–1944 (r.: Roman i Wanda Szymanowska)

kwatera 257c rząd 2, miejsce 11: Peukerowie [inw. 52293]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257c rząd 3, miejsce 15: Leokadia Wilman [inw. 51924]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257c rząd 3, miejsce 9: Janina Sarnecka [inw. 51908]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257c rząd 4, miejsce 8: Antoni Ryniewicz [inw. 51973]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257d rząd 2, miejsce 25: Mieczysław Linowski [inw. 52275]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257d rząd 3, miejsce 9: Kornelia Szczepkowska [inw. 52314]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257d rząd 4, miejsce 12: Teodozja Jurkowska [inw. 52232]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józefa Korczykowska (ID: sw.239972), ~1880–1955 (r.: Walenty i Zofia Waszczyk) × Stanisław Wieczorkiewicz
  3. Leokadia Wieczorkiewicz (ID: sw.244536), 1904–1996 (r.: Stanisław i Józefa Korczykowska) × Jan Kanty Józef Wiśniewski

kwatera 257d rząd 4, miejsce 27: Marianna Budziszewska [inw. 52282]

  1. Paulina Grudniewicz (ID: sw.649573), 1898–1979 × Aleksy Cielecki z Cielczy h. Zaremba

kwatera 257d rząd 5, miejsce 17: Aleksander Rodziewicz [inw. 52155]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 257d rząd 5, miejsce 23: Jadwiga Kuspiel [inw. 52170]

  1. Sabina Kuśpiel (ID: sw.50685), ~1920–1990 × Stanisław Dobek Gieysztor z Giejsztorów h. Giejsztor
  2. Apolinary Kubicki (ID: sw.14790), ~1910–1992 × Anna Major
  3. Anna Major (ID: sw.14791), ~1910–2008 × Apolinary Kubicki

kwatera 257d rząd 6, miejsce 15: Zofia Ruszczykowska [inw. 52218]

  1. Stanisław Ruszczykowski h. Brochwicz (ID: sw.364813), 1872–1920 (r.: Bronisław i Stanisława Gorczycka) × Zofia Skrzynecka
  2. Zofia Skrzynecka (ID: sw.364814), 1878–1946 (r.: Antoni i Maria Gorczycka) × Stanisław Ruszczykowski h. Brochwicz
  3. Stefania Eligia «Bogda» Ruszczykowska h. Brochwicz (ID: sw.364815), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–1991 (r.: Stanisław i Zofia Skrzynecka) × Ryszard Krosnowski z Załusk h. Junosza

kwatera 257d rząd 6, miejsce 6: Kazimierz Rossowski [inw. 52166]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 2, miejsce 11: Hanna Orthwein [inw. 52474]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 2, miejsce 6: Helena Florschutz [inw. 52464]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 3, miejsce 24: Maria Krauze [inw. 52551]

  1. Maria Krzyżanowska (ID: sw.939997), ~1860–1941 × Adolf Krauze
  2. Adolf Krauze (ID: sw.939996), ~1860–1957 × Maria Krzyżanowska
  3. Zygfryd Krauze (ID: sw.37527), 1896–1995 (r.: Adolf i Maria Krzyżanowska) × Krystyna Zofia Jadwiga Szyjkowska

kwatera 258 rząd 4, miejsce 2: Filipina Skalska [inw. 52574]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 5, miejsce 24: Justyn Strumiłło [inw. 52673]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Maria Achmatowicz (ID: sw.181838), 1905–1970 (r.: Bohdan i Helena Buczacka) × Leon Domański z Domanina h. Larysza, Justyn Strumiłło
  3. Leon Domański z Domanina h. Larysza (ID: sw.167532), bohater Czy wiesz kto to jest 1899–1972 (r.: Tadeusz i Anna Wańkowicz) × Maria Achmatowicz, Bożena Tucholska

kwatera 258 rząd 5, miejsce 6: Józef Wiśniewski [inw. 52636]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 6, miejsce 1: Maria Jahołkowska [inw. 52694]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 6, miejsce 2,3: Baczewscy [inw. 52695]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 258 rząd 6, miejsce 28,29: Antonina Nowicka [inw. 52730]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 1, miejsce 5: Emilja Migocka [inw. 52492]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 2, miejsce 23,24: Regina Rabcewiczówna [inw. 52607]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Adolf Leopold Babiański (ID: sw.254868), ~1880–1942 (r.: Adolf i Florentyna Pomarnacka) × Seweryna Rapcewicz
  3. Seweryna Rapcewicz (ID: sw.254871), ~1890–1964 (r.: Benedykt i Zofia Sosnowska) × Adolf Leopold Babiański

kwatera 259 rząd 3, miejsce 10: Anna Lechnicka [inw. 52561]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 4, miejsce 17: Helena Terenkoczy [inw. 52697]

  1. Helena Terenkoczy (ID: sw.72057), 1874–1962 (r.: Władysław i Emilia Bauman) × Leopold Terenkoczy
  2. Janina Terenkoczy (ID: sw.70953), 1904–1989 (r.: Leopold i Helena Terenkoczy) × Stanisław Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja

kwatera 259 rząd 4, miejsce 24: Kunegunda Rachalewska [inw. 52706]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 5, miejsce 17,18: Zajdowscy [inw. 52665]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 5, miejsce 5: Stefania Jarominek [inw. 52635]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 5, miejsce 8: Stanisława Michałowska [inw. 52640]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 6, miejsce 1,2,3: Małeccy [inw. 52846]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 6, miejsce 24: Eugeniusz Gołębiewski [inw. 52866]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 259 rząd 6, miejsce 26,27: Szrajberowie [inw. 52868]

  1. Ludwika Barbara Krzymuska h. Radwan (odm.) (ID: 13.62.75), 1835–1903 (r.: Kazimierz i Teresa Gałczyńska) × Jan Mielęcki h. Ciołek (Aulok)
  2. Eligiusz Wiktor Szrajber (ID: sw.108895), 1851–1920 (r.: Józef i Paulina Mintzberg) × Wanda Maria Mielęcka h. Ciołek (Aulok)
  3. Zygmunt Szrajber (ID: sw.108901), ~1890–1941 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
  4. Wanda Maria Mielęcka h. Ciołek (Aulok) (ID: dw.52715), 1860–1943 (r.: Jan i Ludwika Krzymuska) × Eligiusz Wiktor Szrajber
  5. Wiktor Szrajber (ID: sw.108900), ~1890–1944 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
  6. Karol Hubert Szrajber (ID: sw.108902), 1894–1951 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)
  7. Maria Szrajber (ID: sw.108899), ~1890–1975 (r.: Eligiusz i Wanda Mielęcka)

kwatera 260 rząd 1, miejsce 13: Maria Zielińska [inw. 52882]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 2, miejsce 17,18: Konstancja Łabecka [inw. 52927]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 2, miejsce 1: Michalina Grobellini [inw. 52881]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 2, miejsce 21: Edward Malinowski [inw. 52934]

  1. Wojciech Malinowski (ID: sw.246239), 1921–1981 × Krystyna Gąssowska
  2. Krystyna Gąssowska (ID: sw.246238), 1922–2004 (r.: Stefan i Janina Radwan) × Wojciech Malinowski

kwatera 260 rząd 2, miejsce 5: Jerzy Osmólski [inw. 52892]

  1. Jerzy Julian Osmólski h. Bończa (ID: sw.341239), 1896–1970 (r.: Julian i Maria Godlewska) × Helena Natalia Kluczny
  2. Helena Natalia Kluczny (ID: sw.341241), 1908–2000 (r.: Piotr i Stanisława Łysak) × Jerzy Julian Osmólski h. Bończa

kwatera 260 rząd 2, miejsce 7: Józefa Burchard [inw. 52896]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 2, miejsce 8: Izabela Ulrych [inw. 52899]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 3, miejsce 17: Maria Kowalska [inw. 52935]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 3, miejsce 21: Antonina Knothe [inw. 52943]

  1. Antonina Józefowska (ID: sw.62395), 1872–1960 (r.: Aleksander i Kunegunda Zaradzińska) × Stanisław Knothe
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Knothe (ID: psb.11928.6), 1906–1986 (r.: Stanisław i Antonina Józefowska) × Maksymilian Skotnicki h. Bogoria

kwatera 260 rząd 4, miejsce 15,16: Feliksa Ozimowska [inw. 52997]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 4, miejsce 6: Elżbieta Niwińska Wiśniewska [inw. 52988]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 5, miejsce 10: Justyna Gumkowska [inw. 53014]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 5, miejsce 21: Józefa Ruchałowa [inw. 53033]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 6, miejsce 17: Lucyna Smolikowska [inw. 53053]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 260 rząd 6, miejsce 4,5: Grabowscy [inw. 53022]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 1, miejsce 27: Anna Święcka [inw. 53169]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 2, miejsce 26: Antoni Gołębiowski [inw. 53100]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 5, miejsce 21: Małgorzata Kilman [inw. 53198]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 5, miejsce 7: Zygmunt Niwiński [inw. 53183]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 6, miejsce 2: Rutowska, Wiśniewska, Kosińska [inw. 53177]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 7, miejsce 13,14: Krukowscy [inw. 53274]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 7, miejsce 26: Józefina Raciborska [inw. 53288]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 261 rząd 7, miejsce 5,6: Rogulscy [inw. 53238]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 2, miejsce 16: Leokadia Turczyńska [inw. 53313]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 2, miejsce 2,3: Tekla Łopacińska [inw. 53295]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 4, miejsce 3,4: Wiktorja Jabłkowska [inw. 53346]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 4, miejsce 7: Teresa Libchen [inw. 53349]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 5, miejsce 21

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 6, miejsce 16,17: Maryja Bukowska [inw. 53401]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 262 rząd 6, miejsce 30: Teschowie i Pollackowie [inw. 53413]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 1, miejsce 25,26: Knaflewscy [inw. 53504]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 1, miejsce 28,29: Wdziekońscy [inw. 53517]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Stanisław Wdziekoński (ID: sw.111873), 1866–1940 (r.: Tomasz i Paulina Dębowska) × Helena Maria Kozłowska
  4. Janina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111799), 1940–1941 (r.: Bronisław i Zofia Wdziekońska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Helena Maria Kozłowska (ID: sw.111874), 1879–1943 (r.: Roman i Wiktoria Przyszychowska) × Stanisław Wdziekoński
  7. Zofia Wdziekońska (ID: sw.111796), 1898–1974 (r.: Stanisław i Helena Kozłowska) × Wacław Dominik Jaskólski h. Leszczyc, Bronisław Roch Dąmbski z Dąbia h. Godziemba

kwatera 263 rząd 2, miejsce 27: Andrzej Gasowski [inw. 53519]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 2, miejsce 3: Franciszek Jan Kosiński [inw. 53434]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 2, miejsce 4: Filomena Babska [inw. 53435]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 2, miejsce 5: Zofia Lekszycka [inw. 53437]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 2, miejsce 6: Kazimierz Konopnicki [inw. 53438]

  1. Kazimierz Konopnicki z Konopnicy h. Jastrzębiec (ID: sw.171698), 1844–1918 (r.: Wawrzyniec i Katarzyna Pągowska) × Maria Tarło z Podhajec h. Topór
  2. Maria Tarło z Podhajec h. Topór (ID: sw.171699), 1861–1938 (r.: Szymon i Florentyna Straszewicz) × Kazimierz Konopnicki z Konopnicy h. Jastrzębiec

kwatera 263 rząd 3, miejsce 30: Stefan Merle [inw. 53489]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 4, miejsce 1: Józefa Rothert [inw. 53522]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 4, miejsce 27: Domańscy [inw. 53602]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 4, miejsce 29: Ludwika Klimontowiczowa [inw. 53607]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 4, miejsce 4: Marysieńka Puchalska [inw. 53526]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 5, miejsce 14: Wawrzyniec Szabłowski [inw. 53589]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 5, miejsce 17: Wincenty Leszczyński [inw. 53599]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 5, miejsce 25: Dominika Maria Trusow [inw. 53615]

  1. Dominika Maria Koczalska h. Wąż (ID: sw.467051), 1874–1969 (r.: Maurycy i Aniela Grabowska) × N. Trusow

kwatera 263 rząd 5, miejsce 6: Władysław Chmieleński [inw. 53574]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 6, miejsce 21: Franciszka Oczykowska [inw. 53566]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 263 rząd 6, miejsce 7: Tadeusz Mitraszewski [inw. 53548]

  1. Tadeusz Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191392), 1892–1960 × Maria Apolonia Jaworska
  2. Maria Apolonia Jaworska (ID: sw.191393), 1896–1987 × Tadeusz Mitraszewski h. Nałęcz
  3. Stanisław Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191391), 1933–2006 (r.: Tadeusz i Maria Jaworska) × Zofia Burczak-Abramowicz h. Lubicz

kwatera 264 rząd 1, miejsce 1,2,3,4: Kaniewscy [inw. 53551]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 1, miejsce 15,16: Helena Miszewska [inw. 53610]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 2, miejsce 4: Franciszka Szadkowska [inw. 53618]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 2, miejsce 9: Cieślewscy [inw. 53634]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 4, miejsce 11: Marian Kubasiewicz [inw. 53699]

  1. Marian Kubasiewicz (ID: sw.465127), 1903–1983 × Zofia Domańska z Domanina h. Larysza
  2. Zofia Domańska z Domanina h. Larysza (ID: sw.465126), ~1910–1984 (r.: Stanisław i Janina Czarnecka) × Marian Kubasiewicz

kwatera 264 rząd 4, miejsce 14: Bogumił Skibiński [inw. 53706]

  1. Krzysztof Bożeniec-Jełowicki h. wł. (ID: sw.57503), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–1944 (r.: Wacław i Wanda Łuszczewska)
  2. Wanda Łuszczewska z Łuszczewa h. Pierzchała (Roch III) (ID: sw.57502), 1896–1945 (r.: Jan i Zofia Kolitowska) × Wacław Bożeniec-Jełowicki h. wł.
  3. Wanda Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: sw.57509), 1927–2016 (r.: Wacław i Wanda Łuszczewska)

kwatera 264 rząd 4, miejsce 24: Kazimiera Franciszka Widerman [inw. 53734]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 5, miejsce 14: Leokadia Truszkowska [inw. 53666]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 264 rząd 5, miejsce 25: Zofia Targońska [inw. 53677]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 1, miejsce 17: Franciszka Olszakowska [inw. 53786]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 1, miejsce 8,9: Rybińscy i Grochowscy [inw. 53760]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 2, miejsce 28: Joachim Traczyński [inw. 53851]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 3, miejsce 16: Leokadia Stępniewska [inw. 53855]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 4, miejsce 19: Jadwiga Gutkowska [inw. 53912]

  1. Jadwiga Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.8358), ~1860–1901 (r.: Eustachy i Bronisława Morzycka) × Franciszek Ksawery Gutkowski h. Rawicz

kwatera 265 rząd 5, miejsce 3: Natalja Kleczkowska [inw. 53879]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 265 rząd 6, miejsce 6,7: Światłowscy [inw. 53933]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 266 rząd 1, miejsce 25: Leokadja Korsak [inw. 53978]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 266 rząd 1, miejsce 27: Teodozja Maruszewska [inw. 53980]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 266 rząd 4, miejsce 28: Pawłowscy [inw. 54152]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 266 rząd 4, miejsce 9: Jerzy Kotwicki [inw. 54102]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 267 rząd 3, miejsce 26: Oktawia Żmigrodzka [inw. 54230]

  1. Oktawia Żmigrodzka h. Śreniawa (ID: sw.15705), 1894–1962 (r.: Ludwik i Maria Szostakowska) × Józef Żmigrodzki h. Śreniawa

kwatera 267 rząd 4, miejsce 13: Bronisława Świecka [inw. 54241]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 267 rząd 4, miejsce 7: Tadzio Zamecznik [inw. 54227]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 267 rząd 5, miejsce 29,3: Maryja Wędrowska [inw. 54390]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 267 rząd 6, miejsce 14,15: Władysław Szadkowski [inw. 54335]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 267 rząd 6, miejsce 4: Michalina Bobińska [inw. 54319]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 1, miejsce 13: Anna Kopczyńska [inw. 54362]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 2, miejsce 27: Izabella Filleborn [inw. 54494]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 2, miejsce 28: Ignacy Gawlik [inw. 54496]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 3, miejsce 16: Jadwiga Łupińska [inw. 54426]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 5, miejsce 11: Gabryel Waliszewski [inw. 54425]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 5, miejsce 14: Julia Zaborska [inw. 54437]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 5, miejsce 15,16: Bronisława Kulczycka [inw. 54433]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 5, miejsce 6: Ignacy Kowalewski [inw. 54406]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Stanisława Bukowska h. Bończa (ID: sw.48995), 1887–1964 (r.: Adam i Maria Cywińska) × Bronisław Kowalewski h. Dołęga

kwatera 268 rząd 6, miejsce 21: Szczepkowscy [inw. 54493]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 268 rząd 6, miejsce 24,25: Żebrowscy i Bielscy [inw. 54569]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 1, miejsce 13: Laura Kleczkowska [inw. 54525]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 1, miejsce 24,25: Karczewscy [inw. 54552]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 1, miejsce 6: Maria Reingruber [inw. 54504]

  1. Maria Scheller (ID: sw.173817), 1878–1902 × Franciszek Reingruber
  2. Bogusław «Rawicz» Reingruber (ID: cz.I040397), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–1972 (r.: Czesław i Anna Wodzińska) × N. N.

kwatera 269 rząd 2, miejsce 17: Bogumiła Dobrzelewska [inw. 54536]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 2, miejsce 20,21: Mierzejewscy, Poechowie [inw. 54543]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 2, miejsce 24: Bialon [inw. 54550]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 4, miejsce 21: Tadeusz Zaniewicki [inw. 54655]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 269 rząd 5, miejsce 30: Maria Kietlińska [inw. 54659]

  1. Maria Kozłowska (ID: sw.191624), 1888–1966 × Władysław Ignacy Kietliński z Kietlina h. Odrowąż
  2. Irena Kietlińska z Kietlina h. Odrowąż (ID: sw.191625), 1912–2012 (r.: Władysław i Maria Kozłowska) × N. Turski

kwatera 270 rząd 1, miejsce 13,14: Gorazdowscy [inw. 55697]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Hanna Gorazdowska (ID: sw.84410), 1912–1988 (r.: Ludwik i Jadwiga Głębicka) × Juliusz Mierzejewski h. Szeliga
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 2, miejsce 10: Maria Kucharska [inw. 55714]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 2, miejsce 12: Jadwiga Kossopolańska [inw. 55716]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 2, miejsce 23: Walewscy [inw. 55727]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 3, miejsce 16: Tadeusz Grąbczewski [inw. 55749]

  1. Tadeusz Grąbczewski z Grąbczewa Małego h. Nałęcz (ID: sw.177132), ~1890–1966 (r.: Ludwik i Antonina Czyżewska) × Sabina Kopycińska
  2. Sabina Kopycińska (ID: sw.177170), ~1900–1974 × Tadeusz Grąbczewski z Grąbczewa Małego h. Nałęcz

kwatera 270 rząd 3, miejsce 5: Marja Kryńska [inw. 55738]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 4, miejsce 13,14: Władysław Gromadzki [inw. 55772]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 4, miejsce 26: Krystyna Sidowska [inw. 55783]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 5, miejsce 10: Wojciech Szulc [inw. 55830]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 6, miejsce 10: Józefa Przyłuska [inw. 55936]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 270 rząd 6, miejsce 17: Antoni Skrzyński [inw. 55950]

  1. Antoni Leon Norbert Skrzyński h. Zaremba (ID: 13.199.262), 1841–1881 (r.: Syxtus i Marianna Kiełczewska) × Konstancja Konstacja Stanisława Kuczborska z Kuczborka h. Ogończyk
  2. Konstancja Konstacja Stanisława Kuczborska z Kuczborka h. Ogończyk (ID: 13.199.261), ~1840–1889 (r.: Ignacy i Klementyna Ledóchowska) × Antoni Leon Norbert Skrzyński h. Zaremba

kwatera 271 rząd 1, miejsce 1,2: Doberscy, Maliccy [inw. 55790]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 1, miejsce 15: Wroczyńscy [inw. 55827]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 2, miejsce 10: Anna Kieszkowska [inw. 55909]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 2, miejsce 12: Izabella Kiwerska [inw. 55913]

  1. Izabela Kiwerska h. Jastrzębiec (ID: sw.51801), 1932–1959 (r.: Zdzisław i Aleksandra Czarnowska)
  2. Aleksandra Czarnowska z Czarnowa h. Grabie (ID: zi.7.21.a1am), 1907–1999 (r.: Józef i Izabela Koczorowska) × Zdzisław Kiwerski h. Jastrzębiec

kwatera 271 rząd 2, miejsce 3: Kuligowscy [inw. 55888]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 3, miejsce 1: Teofila Łukasik [inw. 55949]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 5, miejsce 21: Józio Tadzio Skibniewski [inw. 56129]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 6, miejsce 14: Zofia Lessmann [inw. 56178]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 6, miejsce 23: Teodozja Gładecka [inw. 56204]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 6, miejsce 24: Stanisława Freisler [inw. 56210]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 271 rząd 6, miejsce 4: Emilja Kukiel [inw. 56150]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 1, miejsce 19,2: Hipolit Górecki [inw. 55862]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 1, miejsce 4,5,6: Antoni Boczkowski [inw. 55809]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 2, miejsce 26: Juljanna Borkowska [inw. 56092]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 2, miejsce 9: Wanda Brygiewicz [inw. 56007]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 3, miejsce 8: Wiktorja Włodarska [inw. 56128]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 5, miejsce 11: Jureczek Konczyński [inw. 56442]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 272 rząd 5, miejsce 3: Jan Śniegocki [inw. 56400]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 273 rząd 1, miejsce 30: Marya Jaworska [inw. 56125]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 273 rząd 1, miejsce 8: Kamilla Gałecka [inw. 56055]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 273 rząd 2, miejsce 9: Walerya Weyssenhoff [inw. 56160]

  1. Waleria Łappa (ID: sw.4316), ~1810– × Otton Franciszek Wincenty Weyssenhoff h. Łabędź

kwatera 273 rząd 4, miejsce 17,18: Tekla Witkowska [inw. 56314]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 273 rząd 8, miejsce 10,11: Juljan Długokęcki [inw. 56525]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 1, miejsce 11,12: Ludomir Nowierski [inw. 56068]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 1, miejsce 25: Tekla Łopalewska [inw. 56126]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 1, miejsce 28: Salomea Młodzikowska [inw. 56134]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 2, miejsce 13: Maria Piętkowska [inw. 56194]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 2, miejsce 14: Witold Mizerski [inw. 56202]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 2, miejsce 1: Franciszek Brudnicki [inw. 56149]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 3, miejsce 16: Edward Daszewski [inw. 56330]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 3, miejsce 7: Marja Lewicka [inw. 56306]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 4, miejsce 21: Scholastyka Fedorowiczowa [inw. 56448]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 4, miejsce 28,29: Walerja Stabrowska [inw. 56486]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 4, miejsce 2: Emil Niklewicz [inw. 56385]

  1. Emil Niklewicz (ID: psb.26470.9), 1846–1909 × Zofia Zielińska
  2. Zofia Zielińska (ID: psb.20003.3), ~1850–1911 × Emil Niklewicz

kwatera 274 rząd 5, miejsce 18: Bolesława Chmielińska [inw. 56568]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 5, miejsce 22: Wacław Borodzicz [inw. 56574]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Natalia Eychhorn (ID: psb.8710.1), bohater PSB 1904–1944 (r.: Franciszek i Natalia Borodzicz) × Stanisław Hiszpański
    → PSB: HISZPAŃSKA Natalia (1904-1944) architekt
  4. Natalia Borodzicz (ID: psb.23635.1), bohater PSB 1877–1944 (r.: Mikołaj i Tekla Grabska) × Franciszek Eychhorn
    → PSB: POMIAN Natalia (1877-1944) aktorka, śpiewaczka
  5. Franciszek Eychhorn (ID: psb.8710.2), 1878–1964 × Natalia Borodzicz
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 5, miejsce 4: Stanisława Wiśniewska [inw. 56503]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 5, miejsce 6: Marcin Smogorzewski [inw. 56507]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 6, miejsce 1,2: Zawistowscy [inw. 56590]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 6, miejsce 10: Henryk Zagrodzki [inw. 56602]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 6, miejsce 11: Gąssowscy [inw. 56605]

  1. Kazimiera Karwowska z Karwowa h. Pniejnia (Cwaliny) (ID: 9.526.390), 1820–1908 (r.: Franciszek i Elżbieta Karniewska) × Wiktor Gąsowski
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 274 rząd 6, miejsce 18: Stefuś Tomczycki [inw. 56612]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 1, miejsce 2,3: Czesław Sztekiel [inw. 56506]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Janina Kastory (ID: cz.I007049), 1903–1983 (r.: Leon i Czesława Załuczkowska) × Jerzy Sztekiel
  8. Jerzy Sztekiel (ID: cz.I007048), 1896–1984 (r.: Czesław i Julianna Sosińska) × Janina Kastory

kwatera 275 rząd 2, miejsce 15: Jan Lewandowski [inw. 56789]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 3, miejsce 15: Zosia Stronczyńska [inw. 56900]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Karol Stronczyński h. Prawdzic (ID: psb.32364.1), bohater PSB 1873–1938 (r.: Władysław i Zofia Fanti) × Maria Mochlińska
    → PSB: STRONCZYŃSKI Karol (1873-1938) inżynier technolog, przedsiębiorca budowlany
  3. Maria Mochlińska (ID: psb.32364.5), 1879–1971 (r.: Konstanty i Karolina Chrzanowska) × Karol Stronczyński h. Prawdzic
  4. Wojciech Merklinger (ID: zi.4.114.a1a4a), 1950–2007 (r.: Stanisław i Barbara Wyka) × Jolanta Szweycer h. Zadora

kwatera 275 rząd 3, miejsce 19: Paulina Paryczko [inw. 56911]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 3, miejsce 26: Kazimiera Karpińska [inw. 56940]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 4, miejsce 27: Narcyz Karpiński [inw. 57018]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 5, miejsce 18: Jan Ruszczyński [inw. 57094]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 5, miejsce 23: Emilja Michalska [inw. 57113]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 5, miejsce 27: Pląskowscy [inw. 57124]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 5,6, miejsce 16: Lucyna Hornich [inw. 57077]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 275 rząd 6, miejsce 1,2: Józef Todtleben [inw. 57137]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 1, miejsce 11,12: Tekla Mechanisz [inw. 56563]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 1, miejsce 19: Doliwa Głęboccy [inw. 56575]

  1. Maria Mazaraki h. Newlin (ID: sw.191415), 1880–1966 (r.: Mieczysław i Oktawia Rotariusz) × Bohdan Głębocki z Głębokiego h. Doliwa
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Bohdan Głębocki z Głębokiego h. Doliwa (ID: sw.45566), ~1930–2008 (r.: Mieczysław i Irena Chodkiewicz)

kwatera 276 rząd 1, miejsce 27: Dominik Bojarski [inw. 56587]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 1, miejsce 29: Dutkowscy [inw. 56593]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 1, miejsce 30: Dołęgowscy [inw. 56596]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 2, miejsce 20: Aniela Wysiekierska [inw. 56638]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 2, miejsce 5: Anastazja Staszkowska [inw. 56608]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 3, miejsce 16,17,18: Teodozja Cieślikowska [inw. 56672]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 3, miejsce 20: Maria Helena Strauss [inw. 56674]

  1. Maria Helena Bator (ID: sw.86883), 1898–1968 (r.: Antoni i Zofia Wyrzykowska) × Romuald Straus h. Ostromiecz
  2. Romuald Straus h. Ostromiecz (ID: sw.86882), 1888–1973 (r.: Leon i Wanda Długołęcka) × Maria Helena Bator

kwatera 276 rząd 3, miejsce 8: Franciszek Goszczyński [inw. 56656]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 4, miejsce 16,17: Ciborscy [inw. 56708]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 4, miejsce 19: Helena Zaniewska [inw. 56711]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 276 rząd 6, miejsce 17,18: Heniuś Jędrzejewski [inw. 56850]

  1. Jan Franciszek Jędrzejewski (ID: sw.47350), 1905–1976 × Maria Halina Rzewnicka
  2. Maria Halina Rzewnicka (ID: sw.47351), 1916–2010 × Jan Franciszek Jędrzejewski

kwatera 277 rząd 1, miejsce 12: Irenna Rudowska [inw. 56666]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 1, miejsce 14,15: Wernerowie [inw. 56671]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 2, miejsce 16: Lucyna Oskólska [inw. 56757]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 2, miejsce 18: Amelija Szepska [inw. 56760]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 2, miejsce 21: Natalia Zadarnowska [inw. 56763]

  1. Maria Kuczyńska h. Ślepowron (ID: sw.84600), 1928–2004 (r.: Tadeusz i Romana Kozierowska) × Andrzej Taczanowski h. Jastrzębiec

kwatera 277 rząd 3, miejsce 27: Aleksander Szylling [inw. 56839]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 3, miejsce 8: Chajęccy [inw. 56805]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 277 rząd 6, miejsce 11: Michalina Beill [inw. 56990]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 1, miejsce 23,24: Przemysław Trzetrzewiński [inw. 56938]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 3, miejsce 24: Maria Brudzińska [inw. 57122]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 3, miejsce 27: Jasiobędzcy [inw. 57127]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 4, miejsce 12: Aleksandra Włodarska [inw. 57166]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 4, miejsce 13: Seweryna Koc [inw. 57170]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 278 rząd 4, miejsce 4: Kamilla Grabowska [inw. 57144]

  1. Kamila hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz (ID: 7.8.171), 1832–1913 (r.: Henryk i Waleria Okęcka) × Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Ciołek
  2. Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Ciołek (ID: 7.8.179), 1860–1915 (r.: Ludwik i Kamila Ostroróg) × Józef Nereusz Filip Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II)

kwatera 278 rząd 6, miejsce 6: Weronika Wolska [inw. 57282]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 11,12: Kazimierz Kucharczyk [inw. 57031]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 22: Adela Wolska [inw. 57049]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 29: Jadwiga Fabianowska [inw. 57070]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 7: August Nyko [inw. 57024]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 8: Leopold Adolf Brodzikowski [inw. 57025]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Aleksander Brodzikowski (ID: teatr.5048.2), 1853–1936 (r.: Leopold i Ludwika Turkowska) × Stefania Jarzyna
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 1, miejsce 9: Ludwika Brodzikowska [inw. 57027]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 2, miejsce 13: Karolina Leśniowska [inw. 57097]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 5, miejsce 18: Feliksa Kononowicz [inw. 57332]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 279 rząd 6, miejsce 21: Głowińscy [inw. 57412]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 1, miejsce 10,11,12: Poborczykowie [inw. 57302]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 2, miejsce 20,21: Marian Górski [inw. 57438]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 2, miejsce 23,24: Stanisław Szlendak [inw. 57447]

  1. Stanisław Szlendak (ID: sw.179872), 1904–1965 (r.: Jan i Eleonora Szlendak) × Monika Ziarek
  2. Monika Ziarek (ID: sw.179873), 1912–1998 (r.: Stanisław i Julianna Zych) × Stanisław Szlendak
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 4, miejsce 3: Władysław Ulatowski [inw. 57543]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 6, miejsce 19: Dowgiałłowie [inw. 57771]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 280 rząd 6, miejsce 8,9: Józef Michalski [inw. 57732]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 1, miejsce 16: Konstancja Obrycka [inw. 57366]

  1. Konstancja Nestowicz (ID: sw.463835), ~1820–1906 (r.: Stanisław i Izabela Łuniewska) × Antoni Andrzej Obrycki

kwatera 281 rząd 3, miejsce 19,2: Kruszewscy [inw. 57490]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 3, miejsce 22: Felicjan Kępiński [inw. 57493]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 4, miejsce 10: Mieczysław Obiedziński [inw. 57576]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 5, miejsce 25,26,27: Drużyccy [inw. 57682]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 6, miejsce 10: Bednarscy [inw. 57575]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 6, miejsce 2-3

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 6, miejsce 29,3: Nowosielscy [inw. 57614]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 281 rząd 6, miejsce 5: Karol Chomicz [inw. 57564]

  1. Józefa Julianna Chomicz (ID: sw.60052), 1884–1943 (r.: Stanisław i Jadwiga Ambroziewicz) × Aleksander Józef Szwarc
  2. Maria Bronisława Szwarc (ID: sw.56394), 1908–1995 (r.: Aleksander i Józefa Chomicz) × Stanisław Andrzej Siedlecki h. Grzymała, Adam Karol Krysiewicz

kwatera 282 rząd 5, miejsce 21: Paulina Jabłonowska [inw. 57814]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282 rząd 5, miejsce 22: Otylia Kordzińska [inw. 57815]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282 rząd 6, miejsce 10: Józef Malanowski [inw. 57810]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282 rząd 6, miejsce 12: Marja Rzewuska [inw. 57821]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 2, miejsce 18: Barbara Tesławska [inw. 54303]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 2, miejsce 2, 3: Antonina Pigłowska [inw. 54253]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 2, miejsce 24, 25: Oleś Łapiński [inw. 54317]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 3, miejsce 19,2: Piotr Kawiński [inw. 54806]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 3, miejsce 22,23: Kazaneccy [inw. 54821]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 5,6, miejsce 17: Leonila Jamiołkowska [inw. 54779]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 282-wprost rząd 6, miejsce 3: Maria Słodkowska [inw. 54757]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 1, miejsce 10,11: Tomasz Żebrowski [inw. 57849]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 1, miejsce 28,29: Anna Słomczyńska [inw. 57867]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 2, miejsce 2: Amelia Chmielińska [inw. 57869]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 4, miejsce 11,12: Franciszek Naklicki [inw. 57962]

  1. Franciszek Naklicki (ID: sw.911126), 1850–1917 (r.: Walenty i Franciszka Politowska) × Konstancja Olimpia Gucewicz
  2. Konstancja Olimpia Gucewicz (ID: sw.911129), 1849–1925 (r.: Fortunat i Franciszka Jasulski) × Franciszek Naklicki
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 4, miejsce 18: Walenty Kołodziejczyk [inw. 57968]

  1. Walenty Kołodziejczyk (ID: psb.12231.2), ~1860–1917 (r.: Michał i Julianna Pogorzelska) × Stanisława Leonora Główczyńska
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 5, miejsce 14: Wacław Młodzianowski [inw. 58012]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 5, miejsce 7: Romuald Winosławski [inw. 58004]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283 rząd 6, miejsce 9,1: Zygmunt Popielawski [inw. 58034]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 1, miejsce 17: Krystyna Dziewanowska [inw. 54832]

  1. Krystyna Aniela Janina Rose h. Róże (ID: zi.1.76.a2a), 1905–1963 (r.: Henryk i Eliza Strasburger) × Kazimierz Stanisław Dziewanowski z Dziewanowa h. Boleścic
  2. Andrzej Dziewanowski z Dziewanowa h. Boleścic (ID: zi.1.76.a2a2), 1934–1984 (r.: Kazimierz i Krystyna Rose)
  3. Kazimierz Dziewanowski z Dziewanowa h. Boleścic (ID: zi.1.76.a2a1), członek Komitetu Obywatelskiego Solidarność 1930–1998 (r.: Kazimierz i Krystyna Rose) × Małgorzata Honorata Wyganowska
  4. Małgorzata Honorata Wyganowska (ID: zi.1.76.a2a1a), 1932–2005 × Kazimierz Dziewanowski z Dziewanowa h. Boleścic

kwatera 283-wprost rząd 1, miejsce 7: Aleksandra Barcikowska [inw. 54815]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 1, miejsce 9: Marya Grocholska [inw. 54818]

  1. Maria Sołtan h. wł. (ID: cz.I002270), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1889–1963 (r.: Bohdan i Maria Sołtan) × Zdzisław Henryk Adam hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla
  2. Zdzisław Henryk Adam hr. Grocholski z Grabowa h. Syrokomla (ID: 7.114.203), bohater Czy wiesz kto to jest 1881–1968 (r.: Stanisław i Wanda Zamoyska) × Maria Sołtan h. wł.

kwatera 283-wprost rząd 2, miejsce 14: Stanisława Hermanowa [inw. 54923]

  1. Witold Morzycki h. Mora (ID: sw.85620), 1906–1972 (r.: Karol i Jadwiga Sokołowska) × Anna Herman
  2. Anna Herman (ID: sw.85621), 1914–1997 × Witold Morzycki h. Mora

kwatera 283-wprost rząd 4, miejsce 14: Maria Zaleska [inw. 54881]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 5, miejsce 25: Tymińscy [inw. 54921]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 5, miejsce 2: Maria Truszkowska [inw. 54879]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 6, miejsce 16: Teodor Grabowski [inw. 54943]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 283-wprost rząd 6, miejsce 18: Michał Kozłowski [inw. 54945]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 1, miejsce 3: Boryńscy [inw. 57905]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 2, miejsce 11: Emil Młodzianowski [inw. 57991]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 2, miejsce 13: Paulina Andrzejewska [inw. 57993]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 2, miejsce 16: Kajetan Minkiewicz [inw. 57996]

  1. Kajetan Józef Minkiewicz (ID: sw.211280), 1861–1922 (r.: Wojciech i Petronela Wachgausen) × Maria Aniceta Róża Furs-Bielicka
  2. Maria Aniceta Róża Furs-Bielicka (ID: sw.211279), 1875–1946 (r.: Aleksander i Emilia Walewska) × Kajetan Józef Minkiewicz
  3. Maria Piotra Minkiewicz (ID: sw.86207), 1901–1987 (r.: Kajetan i Maria Furs) × Wiktor Zdzisław Dmowski

kwatera 284 rząd 3, miejsce 16: Smelczyńscy [inw. 58065]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 3, miejsce 8: Genowefa Łapińska [inw. 58051]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 4, miejsce 18: Walawscy [inw. 58108]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284 rząd 4, miejsce 9: Emilja Turska [inw. 58089]

  1. Emilia hr. Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: lu.4656), ~1840–1922 (r.: Mikołaj i Tekla Masłowska) × Anastazy Turski h. Rogala

kwatera 284 rząd 5, miejsce 19: Bolesław Piotr Gajowniczek [inw. 58188]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284-wprost rząd 1, miejsce 1: Antonina Chabielska [inw. 54984]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284-wprost rząd 2, miejsce 17: Helena Linowska [inw. 54992]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284-wprost rząd 4, miejsce 11: Helena Wiencek [inw. 55044]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284-wprost rząd 4, miejsce 18,19: Aureli Chełmicki [inw. 55058]

  1. Aureli Cyprian Justyn Chełmicki (ID: sw.278829), ~1850–1939 (r.: Ksawery i Fryderyka Palt) × Maria Róża Kazańska h. Nałęcz
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284-wprost rząd 4, miejsce 23: Maria Buczyńska [inw. 55065]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 1, miejsce 14: Jan Piotrowski [inw. 58139]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 1, miejsce 15: Helena Pruszczyńska [inw. 58140]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 1, miejsce 22,23: Bartoszewiczowie [inw. 58162]

  1. Joachim Stefan Bartoszewicz h. Pomian (ID: sw.58058), bohater Czy wiesz kto to jest 1867–1938 (r.: Joachim i Halina Mittelstaedt) × Maria Bożeniec-Jełowicka h. wł.
  2. Maria Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: 9.5.816), 1876–1946 (r.: Władysław i Zofia Nartow) × Joachim Stefan Bartoszewicz h. Pomian
  3. Włodzimierz Bartoszewicz h. Pomian (ID: sw.58059), bohater Wiki 1899–1983 (r.: Joachim i Maria Jełowicka) × Maria Dunin-Borkowska z Borkowa h. Nowina
  4. Maria Dunin-Borkowska z Borkowa h. Nowina (ID: sw.59944), 1908–1987 (r.: Piotr i Janina Bielska) × Włodzimierz Bartoszewicz h. Pomian

kwatera 284a rząd 1, miejsce 8: Gorczyńscy [inw. 58113]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 2, miejsce 7,8: Michalscy [inw. 58204]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 3, miejsce 13: Stanisław Kowalski [inw. 58347]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 3, miejsce 20: Teofil Górski [inw. 58385]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 3, miejsce 25: Sulima-Szawłowscy [inw. 58400]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 4, miejsce 13: Wojtek Rutkowski [inw. 58475]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 4, miejsce 15,16: Ludwik Kiok [inw. 58484]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 4, miejsce 26: Sudrowie [inw. 58549]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 5, miejsce 11: Stefan Sumiński [inw. 58576]

  1. Maria Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.12130), 1851–1935 (r.: Józef i Domicela Pląskowska) × Paweł Sumiński

kwatera 284a rząd 5, miejsce 16: Stefanja Borkowska [inw. 58588]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 6, miejsce 13: Maria Szafnicka [inw. 58677]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 6, miejsce 15: Marja Szymulska [inw. 58679]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a rząd 6, miejsce 18: Władysław Józef Krogulski [inw. 58682]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 1, miejsce 20: Karolina Osińska [inw. 55163]

  1. Krystyna Osińska (ID: sw.753261), 1908–2001 × Konstanty Tesławski

kwatera 284a-wprost rząd 1, miejsce 21: Stanisław Karpiński [inw. 55164]

  1. Stanisław Karpiński h. Korab (ID: psb.11016.1), bohater PSB 1870–1943 (r.: Feliks i Maria Grabowska) × Jadwiga Eugenia Józefowicz
    → PSB: KARPIŃSKI Stanisław (1870-1943) bankowiec, minister skarbu
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Jadwiga Eugenia Józefowicz (ID: sw.46763), 1877–1972 (r.: Florian i Kornelia Bajer) × Stanisław Karpiński h. Korab
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 1, miejsce 2: Tomasz Damięcki [inw. 55145]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 2, miejsce 18: Izabella Wierzbicka [inw. 55243]

  1. Izabella Jaroszewicz (ID: sw.215299), ~1870–1934 × Michał Wierzbicki
  2. Jadwiga Izabella Wierzbicka (ID: sw.215297), 1899–1984 (r.: Michał i Izabella Jaroszewicz) × Władysław Marian Erazm Piniński h. Jastrzębiec

kwatera 284a-wprost rząd 2, miejsce 26: Józefa Wojciechowska [inw. 55250]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 2, miejsce 27: Aniela Przesmycka [inw. 55251]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 3, miejsce 14: Teodor Gorczycki [inw. 55186]

  1. Teodor Gorczycki h. Jastrzębiec (ID: sw.364824), 1850–1934 (r.: Józef i Konstancja Nieszkowska) × Dorota Rychter
  2. Maria Gorczycka h. Jastrzębiec (ID: sw.370825), 1890–1936 (r.: Teodor i Dorota Rychter) × Henryk Józef Ignacy Podlewski
  3. Eleonora Gorczycka h. Jastrzębiec (ID: sw.370831), 1894–1975 (r.: Teodor i Dorota Rychter) × Józef Paderewski
  4. Józef Paderewski (ID: sw.370828), 1893–1975 (r.: Stefan i Aleksandra Krewicz) × Eleonora Gorczycka h. Jastrzębiec
  5. Halina Paszke (ID: sw.401344), 1919–2013 × Janusz «Boruta» Paderewski, Zygmunt Grela

kwatera 284a-wprost rząd 3, miejsce 28: Wiktoria Rolke [inw. 55200]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 3, miejsce 9: Garlińscy, Goliszewscy [inw. 55181]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Maria Garlińska (ID: sw.72984), 1903–1968 (r.: Władysław i Anna Helbing) × Jerzy Goliszewski
  5. Jerzy Goliszewski (ID: sw.72983), 1897–1982 × Maria Garlińska

kwatera 284a-wprost rząd 4, miejsce 15: Władysław Świrski [inw. 55215]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 5, miejsce 18: Florentyna Zandowa [inw. 55270]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 6, miejsce 14: Adam Koperski [inw. 55294]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 6, miejsce 15: Janina Szarfenberg [inw. 55295]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 6, miejsce 19: Teodor Rojewski [inw. 55298]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 6, miejsce 5: Amelia Wietrzykowska [inw. 55285]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284a-wprost rząd 6, miejsce 7: Janina Miklaszewska [inw. 55287]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b rząd 1, miejsce 1: Jerzy Szwedowski [inw. 58095]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b rząd 2, miejsce 11: Maria Strawińska [inw. 58205]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b rząd 4, miejsce 13: Walentyna Wysocka-Zembrzuska [inw. 58392]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b rząd 4, miejsce 21: Wacław Starża - Dzierzbicki [inw. 58407]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b rząd 6, miejsce 14: Lipińscy [inw. 58607]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 1, miejsce 22: Tadeusz Makowski [inw. 55341]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 1, miejsce 27: Jarosław Józef Brzozowski [inw. 55346]

  1. Jarosław Brzozowski (ID: ut.4.2.143), 1911–1969 × Natalia Ponizowkin
  2. Natalia Ponizowkin (ID: ut.4.2.144), 1915–1988 × Jarosław Brzozowski

kwatera 284b-wprost rząd 1, miejsce 2: Ziuk Świętorzecki [inw. 55320]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 1, miejsce 4: Tyszkiewiczowie [inw. 55322]

  1. Maria Pusłowska h. Szeliga (odm.) (ID: cz.I005062), ~1860–1939 (r.: Stanisław i Maria Godlewska) × Aleksander hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa
  2. Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa (ID: psb.18332.7), plany PSB 1888–1965 (r.: Aleksander i Maria Pusłowska) × Maria Milewska h. Ślepowron
  3. Maria Milewska h. Ślepowron (ID: psb.18332.6), 1891–1986 (r.: Józef i Maria Dąmbska) × Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa
  4. Irena Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I005068), 1922–1992 (r.: Stanisław i Maria Milewska) × Stefan Kazimierz «Bolek» Mirowski h. Niesobia

kwatera 284b-wprost rząd 2, miejsce 4: Stanisław Żurkowski [inw. 55352]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 3, miejsce 13: Leokadia Schiwuj [inw. 55390]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 4, miejsce 11: Stanisław Stamatello [inw. 55411]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 4, miejsce 13: Janina Dzierzbicka [inw. 55415]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 5, miejsce 13: Henryka Skoraczewska [inw. 55432]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284b-wprost rząd 5, miejsce 14: Jan Dąbrowski [inw. 55434]

  1. Czesław Gawarecki h. Nałęcz (ID: ut.18.3.30), 1901–1942 × Hanna Dąbrowska h. Nałęcz
  2. Hanna Dąbrowska h. Nałęcz (ID: ut.18.3.31), 1899–1953 × Czesław Gawarecki h. Nałęcz

kwatera 284c rząd 1, miejsce 14: Mieczysław Głogowski [inw. 58416]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c rząd 2, miejsce 15: Jadwiga Miemyska [inw. 58589]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c rząd 3, miejsce 23: Zosieńka Straszyńska [inw. 58763]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Olgierd Marian «Wesołowski» Straszyński (ID: psb.32305.1), bohater PSB 1903–1971 (r.: Stanisław i Aniela Aleksandrowicz) × Wanda Ryś
    → PSB: STRASZYŃSKI Olgierd Marian (1903-1971) skrzypek, dyrygent, pedagog, kompozytor
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Anna Maria Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz (ID: zi.4.31.a2a1), 1950–2004 (r.: Ignacy i Danuta Pall) × Jerzy Straszyński, Jacek Henryk Schirmer z Jeziorka
  6. Wanda Ryś (ID: psb.32305.5), 1911–2009 (r.: Stanisław i ... ...) × Stanisław Antoni Skrzeszewski, Olgierd Marian «Wesołowski» Straszyński

kwatera 284c rząd 3, miejsce 29: Wincent Klinge [inw. 58785]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c rząd 4, miejsce 25: Wanda Zaleska [inw. 58863]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c rząd 5, miejsce 14: Maria Baranowska [inw. 58904]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c rząd 5, miejsce 21: Halina Żórawska [inw. 58920]

  1. Halina Magdalena Iłowiecka z Iłowca h. Ostoja (ID: zi.3.112.m), 1866–1944 (r.: Józef i Helena Wierzbicka) × Wincenty Władysław Żórawski h. Trzaska

kwatera 284c Pod Murem rząd 1, miejsce 9: Kazimierz Kierkowski [inw. 58312]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c-wprost rząd 1, miejsce 30: Henryka Grochowiczowa [inw. 55514]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c-wprost rząd 1, miejsce 6: Wacław Szabelski [inw. 55473]

  1. Irena Szabelska (ID: sw.108748), 1910–1964 × Rajmund Sołoniewicz

kwatera 284c-wprost rząd 2, miejsce 16: Nałęcz-Dybowscy [inw. 55542]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c-wprost rząd 5, miejsce 24: Marian Kazimierz Młynarski [inw. 55901]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284c-wprost rząd 6, miejsce 13: Eugenia Wilkowska [inw. 55969]

  1. Eugenia Trusow (ID: sw.467053), 1897–1967 (r.: N. i Dominika Koczalska) × N. Wilkowski

kwatera 284d-wprost rząd 2, miejsce 26: Czesław Olszewski [inw. 55614]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 284d-wprost rząd 2, miejsce 2: Anna Szczerbińska [inw. 55574]

  1. Anna Rychter (ID: sw.316664), ~1880–1943 × Antoni Szczerbiński
  2. Agata Szczerbińska (ID: sw.22454), 1916–1960 (r.: Antoni i Anna Rychter) × Zdzisław Karnkowski z Karnkowa h. Junosza, Stefan Hajduk
  3. Franciszka Szczerbińska (ID: sw.308702), 1905–1962 (r.: Antoni i Anna Rychter) × Kazimierz Rakusa-Suszczewski h. Bogoria

kwatera 285 rząd 2, miejsce 5,6: Zygmunt Księżopolski [inw. 58391]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 285 rząd 3, miejsce 25: Witold Dobrowolski [inw. 58509]

  1. Witold Dobrowolski h. Doliwa (ID: sw.61263), 1896–1969 (r.: Henryk i Wanda Leopold) × Wanda Rakowska, Aniela Ostafińska
  2. Aniela Ostafińska (ID: sw.120303), 1903–1977 × Witold Dobrowolski h. Doliwa

kwatera 285 rząd 3, miejsce 4: Ludwika Morawska [inw. 58463]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 285 rząd 3, miejsce 5: Teofila Kwiatkowska [inw. 58465]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Mieczysław Kwiatkowski (ID: psb.14588.1), bohater PSB 1889–1943 (r.: Władysław i Maria Borzuchowska) × Anna Ludmiła Dembowska h. Jelita
    → PSB: KWIATKOWSKI Mieczysław (1889-1943) działacz PPS i KPP, publicysta
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 285 rząd 5, miejsce 1,2: Prakseda Marcinkowska [inw. 58598]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 285 rząd 5, miejsce 20,21: Zalescy [inw. 58639]

  1. Włodzimierz Zaleski h. Dołęga (ID: sw.51314), 1876–1936 (r.: Aleksander i Joanna Blumenfeld) × Regina Rzewuska h. Krzywda
  2. Regina Rzewuska h. Krzywda (ID: sw.51315), 1878–1951 (r.: Józef i Maria Somer) × Włodzimierz Zaleski h. Dołęga
  3. Krystyna Jadwiga Zaleska h. Dołęga (ID: sw.51319), 1905–1956 (r.: Włodzimierz i Regina Rzewuska) × Roman Pacewicz
  4. Roman Pacewicz (ID: sw.51320), 1905–1980 (r.: Józef i Mirosława Górska) × Krystyna Jadwiga Zaleska h. Dołęga, Dobrosława Regina Zaleska h. Dołęga
  5. Dobrosława Regina Zaleska h. Dołęga (ID: sw.51328), 1918–2010 (r.: Włodzimierz i Regina Rzewuska) × Roman Pacewicz, Jan Holnicki-Szulc h. wł.

kwatera 286 rząd 1, miejsce 18: Wincentyna Kurjata [inw. 58711]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 1, miejsce 19: Bronisław Antoni Brzeziński [inw. 58714]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 2, miejsce 26: Stefanja Siwicka [inw. 58800]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 2, miejsce 28,29: Wiśniewscy [inw. 58804]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 3, miejsce 28: Henryk Jastrzębowski [inw. 58878]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 5, miejsce 20,21: Ludwik Staworzyński [inw. 58999]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 5, miejsce 23: Leopold Giewartowski [inw. 59013]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 6, miejsce 22: Stanisław Massalski [inw. 59085]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 286 rząd 6, miejsce 7: Jan Wolski [inw. 59051]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 1, miejsce 17,18: Woyczyńscy i Szoberowie [inw. 58762]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 1, miejsce 24: Eufrozyna Głębocka [inw. 58782]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 2, miejsce 27: Zofia Kobylińska [inw. 58886]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 3, miejsce 8: Franciszka Słubicka [inw. 58918]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 4, miejsce 23: Stefan Mściwujewski [inw. 59028]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 287 rząd 5, miejsce 4,5: Malewscy [inw. 59048]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 288 rząd 2, miejsce 28: Franciszek Kostecki [inw. 59125]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 288 rząd 3, miejsce 28: Anna Sikorska [inw. 59152]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 288 rząd 5, miejsce 17: Teresa Gordziałkowska [inw. 59193]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Olgierd Gordziałkowski-Gorkański h. Leliwa (ID: 6.559.29), 1880–1965 (r.: Antoni i Teresa Hrebnicka) × Wanda Gordziałkowska-Gorkańska h. Leliwa
  3. Wanda Gordziałkowska-Gorkańska h. Leliwa (ID: sw.138041), 1885–1978 (r.: Witold i ... ...) × Olgierd Gordziałkowski-Gorkański h. Leliwa
  4. Zofia Gordziałkowska-Gorkańska h. Leliwa (ID: cz.I012382), 1916–2006 (r.: Olgierd i Wanda Gordziałkowska) × Andrzej Antoni Dembiński z Dembian h. Nieczuja, Zygmunt Dembiński z Dembian h. Nieczuja
  5. Natalia Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I012383), 1951–2016 (r.: Zygmunt i Zofia Gordziałkowska) × Witold Tomaszuk, Mirosław Majchrzak

kwatera 288 rząd 6, miejsce 4,5: Kamilla Raczkowska [inw. 59205]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 288 rząd 6, miejsce 8,9: Stanisław Car [inw. 59208]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 288 rząd 7, miejsce 19,2: Józef i Marja Pytlińscy [inw. 59244]

  1. Józef Pytliński (ID: sw.161231), ~1840–1911 × Maria Kahl
  2. Maria Kahl (ID: sw.161232), ~1850–1911 × Józef Pytliński
  3. Stanisław Hieronim Pytliński (ID: sw.161230), ~1870–1959 (r.: Józef i Maria Kahl) × Zofia Grabiańska h. Święcic
  4. Wacław Józef Pytliński (ID: sw.210730), 1902–1973 (r.: Stanisław i Zofia Grabiańska)

kwatera 288 rząd 7, miejsce 4: Janusz Władysław Bujalski [inw. 59230]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 289 rząd 1, miejsce 14: Michalina Wiśniewska [inw. 59351]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 289 rząd 2, miejsce 16: Władysław Morawski [inw. 59346]

  1. Władysław Jan Morawski h. Korab (ID: sw.156113), 1866–1907 (r.: Lucjan i Wanda Żychlińska) × Maria Marta Zakrzewska

kwatera 289 rząd 3, miejsce 24: Józef Nyckowski [inw. 59416]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 289 rząd 6, miejsce 22: Ignacy Szymanowski [inw. 59471]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 1, miejsce 14: Jordanowie [inw. 59490]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Wiktoria Krauze (ID: sw.369069), ~1840–1918 × Marian Jordan
  3. Marian Jordan (ID: sw.369068), ~1830–1918 × Wiktoria Krauze

kwatera 290 rząd 1, miejsce 20: Sadeccy [inw. 59563]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 1, miejsce 21,22: Brzozowscy [inw. 59565]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 1, miejsce 26: Eugeniusz Kaczmarkiewicz [inw. 59572]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 1, miejsce 28,29: Wanda Cecylja Rowińska [inw. 59580]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 2, miejsce 27,28: Roman Dydyński [inw. 59532]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 2, miejsce 7: Tadeusz Brzostowski [inw. 59494]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 3, miejsce 20: Leon Dembowski [inw. 59534]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 4, miejsce 12: Joanna Terlecka [inw. 59555]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 4, miejsce 18: Antoni Koch [inw. 59571]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 5, miejsce 1: Elżbieta Świderska [inw. 59560]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 5, miejsce 23: Anna Chojnowska [inw. 59651]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 290 rząd 5, miejsce 2: Jan Świderski [inw. 59569]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 1, miejsce 12: Ickowscy [inw. 59614]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 1, miejsce 22: Tadeusz Poraj-Swiniarski [inw. 59634]

  1. Tadeusz Paulin Świniarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42539), 1881–1944 (r.: Ignacy i Wanda Nieniewska) × Stanisława Naklicka, Janina Józefa Michalina Wierusz-Kowalska z Kowali h. Wieruszowa
  2. Janina Józefa Michalina Wierusz-Kowalska z Kowali h. Wieruszowa (ID: psb.13210.5), 1879–1963 (r.: Alfred i Jadwiga Szymanowska) × Tadeusz Paulin Świniarski z Wybranowa h. Poraj
  3. Barbara Świniarska z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.42542), 1923–2009 (r.: Tadeusz i Janina Kowalska) × Andrzej Nasierowski

kwatera 291 rząd 2, miejsce 14: Juljan Koprowicz [inw. 59679]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 3, miejsce 15: Maria Pypke [inw. 59682]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 4, miejsce 9: Olimpja Grzegdala [inw. 59725]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 5, miejsce 14,15: Władysław Świetlicki [inw. 59770]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Helena Świetlicka (ID: sw.465916), 1885–1976 × Roman Grabiański h. Święcic

kwatera 291 rząd 5, miejsce 23: Józefa Aniela Wyrzykowska [inw. 59811]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 6, miejsce 27: Paulina Szpecht [inw. 59775]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 291 rząd 6, miejsce 4: Walentyna Stachlewska [inw. 59722]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 1, miejsce 25,26: Juraszyńscy, Ilińscy [inw. 59829]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 3, miejsce 6: Walentyna Wojcicka [inw. 59843]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 4, miejsce 21: Marja Karbacz [inw. 59896]

  1. Maria Józefa Wołowska (ID: sw.621433), 1878–1908 (r.: Tomasz i Władysława Messner) × Jakub Karbarz

kwatera 292 rząd 5, miejsce 27: Wanda Śniechórska [inw. 59913]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 6, miejsce 10,11: Kazimiera Surmakowa [inw. 59926]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 6, miejsce 24: Jan Kryński [inw. 59944]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 292 rząd 6, miejsce 27: Irena Konecka [inw. 59952]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 1, miejsce 13: Stefan Prażmowski [inw. 59951]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 1, miejsce 8: Rozalia Woińska [inw. 59939]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 2, miejsce 8: Helena Jarnuszkiewicz [inw. 59992]

  1. Helena Anna Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58972), 1887–1969 (r.: Izydor i Józefa Sokołowska) × Tomasz Synezjusz Ksawery Jarnuszkiewicz h. Lubicz
  2. Jerzy Karkoz (ID: sw.952510), 1898–1977 × Irena Jarnuszkiewicz h. Lubicz
  3. Czesław Paweł Jarnuczkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58985), bohater Czy wiesz kto to jest 1888–1988 (r.: Izydor i Józefa Sokołowska) × Maria Brochocka, Maria Wanda Jarnuszkiewicz h. Lubicz, Janina Maria Raciborska h. Rawicz
  4. Witold «Tolek» Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58979), uczestnik Powstania Warszawskiego 1917–1994 (r.: Tomasz i Helena Jarnuszkiewicz) × Maria Michalecka
  5. Maria «Marysia» Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58978), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–2000 (r.: Tomasz i Helena Jarnuszkiewicz)
  6. Irena Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58977), 1908–2000 (r.: Tomasz i Helena Jarnuszkiewicz) × Jerzy Karkoz
  7. Halina «Hala» Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.58976), uczestnik Powstania Warszawskiego 1910–2011 (r.: Tomasz i Helena Jarnuszkiewicz)
  8. Maria Michalecka (ID: sw.58980), 1913–2013 (r.: Bolesław i Leokadia N.) × Witold «Tolek» Jarnuszkiewicz h. Lubicz

kwatera 293 rząd 3, miejsce 27: Teofila Kiedrzyńska [inw. 60005]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 4, miejsce 24: Zofia Rakowiecka [inw. 60029]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 4, miejsce 28,29: Adolf Gumkowski [inw. 60035]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 4, miejsce 5,6: Walenty Węgrzyn [inw. 60012]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 5, miejsce 21: Józefa Grabowska [inw. 60077]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 5, miejsce 29: Emilija Różycka [inw. 60094]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 5, miejsce 4,5: Stanisław Nowakowski [inw. 60043]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 5, miejsce 4/5 (symb.)

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 6, miejsce 1,2: Grodzieccy i Bylinowie [inw. 60068]

  1. Hipolit Wilhelm Feliks Grodziecki z Grodźca h. Nałęcz (ID: 7.168.49), 1837–1892 (r.: Jan i Izabela Witowska) × Władysława Gołembowska h. Poraj
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Wacław Grodziecki z Grodźca h. Nałęcz (ID: sw.613864), 1920–1944 (r.: Jerzy i Maria Domaniewska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Maria Sabel-Domaniewska z Domaniewic h. Lubicz (ID: sw.613863), 1899–1957 (r.: Teodor i Jadwiga Olszowska) × Jerzy Grodziecki z Grodźca h. Nałęcz
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Jerzy Grodziecki z Grodźca h. Nałęcz (ID: sw.613862), 1883–1969 (r.: Hipolit i Władysława Gołembowska) × Maria Sabel-Domaniewska z Domaniewic h. Lubicz

kwatera 293 rząd 6, miejsce 24,25: Janowscy [inw. 60107]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 293 rząd 6, miejsce 4,5: Antoni Żarski [inw. 60075]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 1, miejsce 20,21: Władysław Wardein [inw. 60122]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 2, miejsce 23: Władysław Wyszyński [inw. 60159]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 2, miejsce 27: Joanna Miłobędzka [inw. 60168]

  1. Joanna Kąkolewska (ID: sw.176993), 1927–1988 (r.: Henryk i Irena Żbikowska) × Adam Jerzy Miłobędzki

kwatera 294 rząd 3, miejsce 19: Jadwiga Giżycka [inw. 60170]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 3, miejsce 26: Julia Zawadzka [inw. 60181]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 4, miejsce 15: Wincenty Żywno [inw. 60214]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 4, miejsce 2,3: Rudzińscy [inw. 60180]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 5, miejsce 23: Aniela Świderska [inw. 60226]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 5, miejsce 29: Waleria Kochańska [inw. 60239]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 294 rząd 6, miejsce 23: Wierzbiccy i Pankowscy [inw. 60260]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 2, miejsce 24: Lucyna Zborowska [inw. 60318]

  1. Lucyna Bronikowska z Bronikowa h. Osęk (ID: dw.39372), ~1880–1956 (r.: Bolesław i Maria Bojanowska) × Lucjan Zborowski
  2. Anna Bronikowska z Bronikowa h. Osęk (ID: dw.39373), ~1880–1969 (r.: Bolesław i Maria Bojanowska)

kwatera 295 rząd 2, miejsce 4: Sapalscy [inw. 60275]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 4, miejsce 29: Kamilla Boll [inw. 60384]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 5, miejsce 18: Jerzy Gortatewicz [inw. 60407]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 5, miejsce 9: Teofila Dymecka [inw. 60381]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 6, miejsce 12: Wacława Klejny [inw. 60393]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 295 rząd 6, miejsce 13: Czapliccy [inw. 60396]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296 rząd 1, miejsce 14: Józefa Łukawska [inw. 60443]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296 rząd 1, miejsce 26,27: Marceli Abramowicz [inw. 60463]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296 rząd 3, miejsce 6,7: Marja Antonina Biernacka [inw. 60481]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296 rząd 5, miejsce 26: Blauth [inw. 60578]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Maria Fangor (ID: sw.52367), 1885–1949 × Tadeusz Blauth
  4. Tadeusz Blauth (ID: sw.52366), 1884–1954 (r.: Jan i Zofia Stronner) × Maria Fangor
  5. Tadeusz «Kit» Blauth (ID: zi.2.107.a6a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–1985 (r.: Tadeusz i Maria Fangor) × Bronisława Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
  6. Bronisława Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.107.a6), 1912–1989 (r.: Michał i Bronisława Mieczkowska) × Tadeusz «Kit» Blauth
  7. Jan Maciej Blauth (ID: sw.44079), 1942–2004 (r.: Tadeusz i Bronisława Rudowska) × Wiesława Świętońska
  8. Marta Ferens (ID: sw.44073), 1939–2017 (r.: Stanisław i Stanisława Krupa) × Tadeusz Michał Blauth

kwatera 296 rząd 5, miejsce 28: Zofia Brylińska [inw. 60589]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 296 rząd 6, miejsce 6: Wiktor Pobóg Pągowski [inw. 60533]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 1, miejsce 19: Wydżgowie [inw. 60627]

  1. Bolesław Wydżga (ID: sw.74037), ~1870–1914 × Zofia hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II)
  2. Zofia hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II) (ID: 9.50.659), 1882–1964 (r.: Mikołaj i Olga Kossecka) × Bolesław Wydżga

kwatera 297 rząd 2, miejsce 26: Walerian Żurkowski [inw. 60641]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 4, miejsce 12: Józef Konarski [inw. 60671]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 4, miejsce 24: Marja Konarska [inw. 60695]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 4, miejsce 25: Jadwiga Bystroniowa [inw. 60699]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 5, miejsce 18: Józef Tomkiel [inw. 60729]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 5, miejsce 19: Karolina Podgórska [inw. 60730]

  1. Karolina Tomkiel (ID: psb.23354.3), 1860–1937 (r.: Piotr i Marcela Stańczyk) × Stanisław Podgórski

kwatera 297 rząd 5, miejsce 6: Józef Suliński [inw. 60709]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 297 rząd 6, miejsce 1: Zygmunt Jagodziński [inw. 60707]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299a

  1. Jadwiga Bronisława Sokołowska z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.59277), 1860–1935 (r.: Michał i Wanda Wiesiołowska) × Felicjan Pintowski h. Grzymała

kwatera 299a rząd 3, miejsce 2

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299a rząd 3, miejsce 2,3: Maria Polkowska [inw. 61034]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299a rząd 4, miejsce 20: Szczepańscy [inw. 61090]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299a rząd 6, miejsce 14: Micińscy [inw. 61154]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299a rząd 6, miejsce 18: Karol Godziemba Dąbski [inw. 61162]

  1. Karol Ludwik Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: 4.285.1209), 1859–1936 (r.: Rudolf i Emilia Byszewska) × Maria Honorata Szczepanowska h. Prus (Turzyma), Józefa Fihauser z Mijaczowa h. wł.
  2. Ludwik Juliusz «Szary» Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7427), uczestnik Powstania Warszawskiego 1897–1970 (r.: Karol i Józefa Fihauser) × Maria Antonina Bronisława Leszczyńska h. Awdaniec
  3. Anna Karolina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.7429), korespondent M.J.M. 1934–2013 (r.: Ludwik i Maria Leszczyńska)

kwatera 299a rząd 6, miejsce 8: Bronisław Dambski [inw. 61132]

  1. Bronisław Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111801), 1928–1956 (r.: Roman i Paulina Giedrojć)
  2. Roman Emil Dąmbski z Dąbia h. Godziemba (ID: ut.2.5.34), 1901–1967 (r.: Karol i Józefa Fihauser) × Paulina Irma ks. Giedrojć h. wł.
  3. Paulina Irma ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.33), 1905–1993 (r.: Władysław i Margueritte de Pourbaix) × Roman Emil Dąmbski z Dąbia h. Godziemba
  4. Józefa Renata Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: sw.111814), 1933–2009 (r.: Roman i Paulina Giedrojć) × Tadeusz Józef Walląg

kwatera 299b rząd 2, miejsce 18: Jan Załuska [inw. 61221]

  1. Jan Załuska (ID: iirp.1930), bohater Czy wiesz kto to jest 1873–1941 (r.: Wawrzyniec i Anna Jabłonowska) × Edwarda Przyłuska
  2. Józef Załuska h. Rawicz (ID: zi.7.111.a1a1), 1943–1943 (r.: Janusz i Krystyna Tabaczyńska)
  3. Edwarda Przyłuska (ID: sw.148435), 1884–1966 (r.: Celestyn i Maria Wężyk) × Jan Załuska
  4. Krystyna Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie (ID: zi.7.111.a1), 1915–1984 (r.: Bolesław i Jadwiga Łukaszewicz) × Janusz Stanisław «Godlewski» Załuska h. Rawicz
  5. Janusz Stanisław «Godlewski» Załuska h. Rawicz (ID: zi.7.111.a1a), uczestnik Powstania Warszawskiego 1913–2014 (r.: Jan i Edwarda Przyłuska) × Krystyna Tabaczyńska z Horodelska h. Grabie

kwatera 299b rząd 2, miejsce 8: Jerzy Warchałowski [inw. 61203]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299b rząd 3, miejsce 24: Romuald Chmielewski [inw. 61247]

  1. Romuald Chmielewski (ID: zi.1.109.ab), 1876–1941 × Janina Zofia Krassowska
  2. Marian «Niemyski» Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50739), uczestnik Powstania Warszawskiego 1901–1961 (r.: Józef i Maria Rudzka) × Irena Chmielewska h. Ślepowron
  3. Irena Chmielewska h. Ślepowron (ID: sw.50740), 1902–1985 (r.: Romuald i Janina Krassowska) × Marian «Niemyski» Gieysztor h. Giejsztor
  4. Maria Teresa Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50741), 1926–2017 (r.: Marian i Irena Chmielewska) × Jan Henryk Henyk Załęski

kwatera 299b rząd 5, miejsce 29: Janusz Rabski [inw. 61307]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 299b rząd 6, miejsce 2,3: Wacław Szumlański [inw. 61262]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 303 rząd 1, miejsce 23: Wojciech Gołuchowski [inw. 61869]

  1. Wojciech Maria Agenor hr. Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa (ID: 6.518.599), bohater Czy wiesz kto to jest 1888–1960 (r.: Agenor i Anna Murat) × Zofia Maria hr. Baworowska z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy)
  2. Zofia Maria hr. Baworowska z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: 1.518.93), 1887–1971 (r.: Michał i Maria Borkowska) × Wojciech Maria Agenor hr. Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa
  3. Jan Maria Wojciech hr. Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa (ID: cz.I006580), 1913–1995 (r.: Wojciech i Zofia Baworowska) × Zofia Trąmpczyńska h. Topór
  4. Zofia Trąmpczyńska h. Topór (ID: cz.I006581), 1923–2012 (r.: Zbigniew i Józefina Haupt) × Jan Maria Wojciech hr. Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa

kwatera 303 rząd 7, miejsce 23: Kazimierz Przeradzki [inw. 62022]

  1. Kazimierz Przeradzki h. Jasieńczyk (ID: sw.58275), 1861–1918 (r.: Lucjan i Anna Lutomska) × Regina Koczorowska h. Rogala
  2. Mieczysław Przeradzki h. Jasieńczyk (ID: sw.651338), ~1900–1926 (r.: Kazimierz i Regina Koczorowska)
  3. Jerzy Przeradzki h. Jasieńczyk (ID: sw.651339), ~1900–1931 (r.: Kazimierz i Regina Koczorowska)
  4. Kazimierz Leszek Przeradzki h. Jasieńczyk (ID: sw.651340), ~1900–1972 (r.: Kazimierz i Regina Koczorowska) × Emilia Markowska
  5. Emilia Markowska (ID: sw.651341), ~1900–1984 × Kazimierz Leszek Przeradzki h. Jasieńczyk

kwatera 303 rząd 7, miejsce 28,29: Kucińscy i Kalksteinowie [inw. 62027]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 305 rząd 2, miejsce 5,6: Umiastowscy [inw. 62194]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 307 rząd 2, miejsce 9: Janina Łobanowska [inw. 62375]

  1. Janina Wanda Zofia Kleniewska z Kleniewa h. Zagłoba (ID: 10.224.139), 1882–1962 (r.: Józef i Kazimiera Moczarska) × Henryk Jeleński h. wł. (Wręby), Mikołaj Łobanowski

kwatera 307 rząd 4, miejsce 1: Paweł Dublasiewicz [inw. 62405]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 309 rząd 2, miejsce 24: Anna Buczkowska [inw. 62864]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 315 rząd 5, miejsce 16: Mieczysław Kugler [inw. 63943]

  1. Mieczysław Kugler (ID: zi.1.123.probant), 1895–1941 (r.: Bolesław i Helena Domaszewska) × Maria Walicka z Krześlowa (pow. Piotrków Trybunalski), Danuta Arkuszewska h. Jastrzębiec
  2. Gustaw Rakowski (ID: zi.1.123.b2a), 1929–2006 (r.: Leon i Anna Jarmundowicz) × Maria Emanuela Kugler
  3. Jacek Wyczółkowski (ID: zi.1.123.b3a), 1937–2013 (r.: Roman i Jadwiga Sommer) × Helena Kugler

kwatera 317 rząd 2, miejsce 3: Julian Kulski [inw. 64230]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 317 rząd 4, miejsce 24,25: Zarzeccy [inw. 64332]

  1. Maria Mieszkowska (ID: sw.756050), 1861–1932 × Mieczysław Zarzecki
  2. Mieczysław Zarzecki (ID: sw.756049), 1861–1935 × Maria Mieszkowska
  3. Stanisław Zarzecki (ID: sw.342887), ~1890–1938 (r.: Mieczysław i Maria Mieszkowska) × Janina Teresa Osmólska h. Bończa
  4. Stanisław Cywiński (ID: sw.756035), ~1890–1939 (r.: Leon i Florentyna Tukałło) × Maria Ordyłowska
  5. Stanisław Zarzecki (ID: sw.342888), 1923–1958 (r.: Stanisław i Janina Osmólska) × Elżbieta Cywińska, Hanna Kosińska
  6. Elżbieta Cywińska (ID: sw.400238), 1923–1989 (r.: Stanisław i Maria Ordyłowska) × Stanisław Zarzecki

kwatera 318 rząd 2, miejsce 10: Stefania Szyszko [inw. 64421]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 320 rząd 2, miejsce 5: Olga Benisławska [inw. 64763]

  1. Olga Becker (ID: sw.246795), 1886–1962 (r.: Jan i Olga Kulabkow) × N. Borowy, Juliusz Benisławski z Benisławia h. Pobóg
  2. Juliusz Benisławski z Benisławia h. Pobóg (ID: sw.115436), 1885–1972 (r.: Michał i Amelia Swołyńska) × Olga Becker

kwatera 321 rząd 1, miejsce 11,12: Waleria i Józef Gardeccy [inw. 64922]

  1. Józef Gardecki (ID: iirp.428o), ~1840–1916 (r.: Wojciech i Józefa Wiertwicka) × Waleria Korytowska
  2. Waleria Korytowska (ID: iirp.428m), ~1840–1916 (r.: Andrzej i Ludwika Dobrowolska) × Józef Gardecki
  3. Józef Gardecki (ID: sw.117686), bohater Czy wiesz kto to jest 1880–1952 (r.: Józef i Waleria Korytowska) × Jadwiga Wiktoria Rudnicka h. Jastrzębiec
  4. Jadwiga Wiktoria Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.117685), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1879–1964 (r.: Mieczysław i Katarzyna Brzezińska) × Józef Gardecki

kwatera 322 rząd 2, miejsce 30: Stanisława Grunwald [inw. 65169]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 323 rząd 6, miejsce 17: Janusz Stępowski [inw. 65360]

  1. Janusz Władysław Stępowski h. Junosza (ID: psb.32112.1), bohater PSB 1900–1969 (r.: Leon i Anna Więckowska) × Henryka Helena Zubrzycka
    → PSB: STĘPOWSKI Janusz (1900-1969) pisarz marynista
  2. Henryka Helena Zubrzycka (ID: psb.32112.4), 1906–1973 × Janusz Władysław Stępowski h. Junosza

kwatera 325 rząd 4, miejsce 2,3: Szosland i Michałowscy [inw. 65632]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 327 rząd 5, miejsce 29: Janina Radlińska [inw. 66030]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 329 rząd 3, miejsce 13: Stanisław Krassowski [inw. 66258]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 330 rząd 5, miejsce 1: Bolesław Rostropowicz [inw. 66456]

  1. Bolesław Hannibal Rostropowicz h. Bogoria (ID: sw.227466), ~1870–1923 (r.: Hanibal i Florentyna Sztek) × Wacława Ludwika Salomea Offert
  2. Wacława Ludwika Salomea Offert (ID: sw.227467), 1871–1944 (r.: Alfons i Ludwika Milżecka) × Bolesław Hannibal Rostropowicz h. Bogoria
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 331 rząd 1, miejsce 25: Czechowiczowie [inw. 66588]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 331a rząd 2, miejsce 21: Radziccy [inw. 66757]

  1. Adam Stanisław Radzicki-Róg z Radzicza h. Nałęcz (ID: mi.80), 1885–1941 (r.: Władysław i Róża Karczewska) × Stanisława Helena Chmielińska de Chmieleń-Orzeszki h. Leszczyc
  2. Stanisława Helena Chmielińska de Chmieleń-Orzeszki h. Leszczyc (ID: mi.113), 1884–1953 (r.: Władysław i Jadwiga Śmiodowska) × Adam Stanisław Radzicki-Róg z Radzicza h. Nałęcz

kwatera 331a rząd 2, miejsce 22: Julian Ajdukiewicz [inw. 66758]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 332-przed rząd 1, miejsce 3: Zygmunt Piwnicki [inw. 66783]

  1. Zygmunt Maria Piwnicki h. Lubicz (ID: sw.43479), 1895–1943 (r.: Witold i Anna Skarzyńska) × Janina Helbich h. Pikolar
  2. Henryk Raubo (ID: sw.51956), 1926–2006 (r.: Antoni i Antonina Czernikiewicz) × Krystyna Piwnicka h. Lubicz
  3. Krystyna Piwnicka h. Lubicz (ID: sw.43481), 1925–2007 (r.: Zygmunt i Janina Helbich) × Henryk Raubo

kwatera 333 rząd 5, miejsce 18: Jan Antoni Jachowski [inw. 67129]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 333 rząd 6, miejsce 18: Konstancja Smoleńska [inw. 67183]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 334 rząd 4, miejsce 29: Henryk Rudziński [inw. 67305]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 336 rząd 1, miejsce 15: Wacław Gruziński [inw. 67491]

  1. Julia Grudzińska (ID: sw.51918), 1899–1992 (r.: Antoni i Kazimiera Mokrzycka) × Wacław Szumkowski h. Awdaniec
  2. Jerzy Antoni Szumkowski h. Awdaniec (ID: sw.51919), 1922–2013 (r.: Wacław i Julia Grudzińska) × Helena Nowicka
  3. Helena Nowicka (ID: sw.51920), 1923–2013 (r.: Paweł i Helena Bielewska) × Jerzy Antoni Szumkowski h. Awdaniec

kwatera 337 rząd 4, miejsce 1: Jadwiga Miltan [inw. 67579]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 338 rząd 5, miejsce 4: Stanisław Zaleski [inw. 67646]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 338 rząd 6, miejsce 3: Klemens Spława-Neyman [inw. 67640]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 339 rząd 3, miejsce 5,6: Aleksandra Śląska [inw. 67659]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 343 rząd 1, miejsce 5: Sujkowscy [inw. 67791]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 343 rząd 6, miejsce 7: Antoni Wąsowicz [inw. 67830]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 345-wprost rząd 2, miejsce 2: Aniela Raczkowska [inw. 67985]

  1. Aniela Jakubowicz (ID: psb.25073.3), 1869–1943 × Antoni Raczkowski

kwatera 347 rząd 6, miejsce 23: Leontyna Ulatowska [inw. 68291]

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

kwatera 348 rząd 1, miejsce 12: Aniela Przelaskowska [inw. 68292]

  1. Aniela Teofila Janicka (ID: psb.24509.3), 1863–1930 × Mikołaj Przelaskowski
  2. Wiktor Felicjan Przelaskowski (ID: psb.24509.1), bohater PSB 1892–1975 (r.: Mikołaj i Aniela Janicka) × Janina Jasieńska h. Dołęga
    → PSB: PRZELASKOWSKI Wiktor Felicjan (1892-1975) inżynier elektryk, wykładowca, współtwórca elektryfikacji kolei
  3. Janina Jasieńska h. Dołęga (ID: sw.147163), 1896–1985 (r.: Jan i Konstancja Mirecka) × Wiktor Felicjan Przelaskowski

kwatera 348 rząd 2

  1. Igo Julian Karol Sym (ID: psb.32963.1), bohater PSB 1896–1941 (r.: Antoni i Julianna Seppi) × Helena Rita «Kuka» Fałat
    → PSB: SYM Igo (1896-1941) aktor filmowy, kabaretowy i teatralny, dyrektor teatru

kwatera 348 rząd 2, miejsce 14: Antoni Sym [inw. 68324]

  1. Antoni Sym (ID: psb.32962.2), 1862–1935 × Julianna Seppi

Miejsce nieustalone

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. August Michał Damięcki z Damięt h. Dąbrowa (ID: sw.160035), 1844– (r.: Adam i Marianna Zielińska) × Róża Salomea Orczyńska de Orcy
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.472), bohater PSB 1704–1793 (r.: Jerzy i Joanna Stärtzhausen) × Ludwika Honorata Pociej h. Waga
    → PSB: LUBOMIRSKI Stanisław (1704-1793) wojewoda bracławski, kijowski
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Ignacy Jakub Bachmiński h. Jastrzębiec (ID: 1.263.2), dworzanin [cen] dwór królewski ~1740–1794 (r.: Franciszek i Łucja Złotkowska) × Ludwika Józefa Jórska z Jurzca h. Ślepowron
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Nepomucen Józef Władysław Sokołowski z Wrzący Wielkiej, Sokołowa i wsi Ochle h. Pomian (ID: sw.36473), 1785–1796 (r.: Kazimierz i Katarzyna Gurowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Fabian Sebastian Cholewski (ID: 3.117.34), sędzia ziemski [raw] Sochaczew ~1740–1803 (r.: Franciszek i Marianna Czajkowska) × Marianna Kralewska
  27. Józef Miaskowski z Miaskowa h. Bończa (ID: dw.24640), bohater PSB 1744–1804 (r.: Kasper i Joanna Malczewska)
    → PSB: MIASKOWSKI Józef (1744-1804) jedyny biskup warszawski
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Feliks Potocki h. Pilawa (Złota) (ID: dw.17307), bohater PSB 1777–1811 (r.: Piotr i Krystyna Potocka) × Zofia Aleksandra Pac h. Gozdawa
    → PSB: POTOCKI Feliks (1777-1811) pułkownik wojsk Księstwa Warszawskiego
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Michał Bergonzoni (ID: 1.668.1), bohater PSB 1748–1819 (r.: Józef i Elżbieta Zappoli) × Anna Rogozińska
    → PSB: BERGONZONI Michał (1748-1819) lekarz
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Ignacy Konstanty Skarbek-Woyczyński na Wodzicznie h. Awdaniec (ID: sw.23086), 1768–1820 (r.: Teodor i Magdalena Dobiecka) × Nepomucena Trzcińska
  40. Jan Korytowski z Korytowa h. Mora (ID: 11.307.332), generał wojsko koronne ~1750–1821 (r.: Kazimierz i Konstancja Kruszyńska) × Nepomucena Joanna Zofia Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Nepomucena Joanna Zofia Wilkońska z Wilkonic h. Odrowąż (ID: 11.307.333), 1748–1823 (r.: Franciszek i Otylia Skaławska) × Jan Korytowski z Korytowa h. Mora
  43. Marianna Firmina Skalińska (ID: sw.176729), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1775–1823 (r.: Michał i Marianna N.) × Marcin Osękowski, Jan Fryderyk Zachert
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jan Nepomucen Kąsinowski z Kąsinowa h. Nałęcz (ID: 9.626.140), bohater PSB 1779–1825 (r.: Franciszek i Franciszka Niepruszewska) × Teresa Gedrus-Eydziatowicz h. Łuk (Łuk Napięty)
    → PSB: KĄSINOWSKI Jan Nepomucen (1779-1825) pułkownik
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Pius Jan Stanisław hr. Kiciński z Kicina h. Rogala (ID: 10.20.43), bohater PSB 1752–1828 (r.: Michał i Franciszka Rylska) × Franciszka Cieciszowska z Cieciszewa h. Pierzchała (Kolumna)
    → PSB: KICIŃSKI Pius (1752-1828) senator-kasztelan Królestwa Polskiego
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Stanisław Adam Trembicki h. Ślepowron (ID: le.3883.1.8), generał brygady armia Królestwa Polskiego 1792–1830 (r.: Antoni i Elżbieta Czerska) × Józefa Laskowska h. Ślepowron
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Walenty Julian Domżalski (ID: 10.522.471), urzędnik Królestwa Polskiego 1790–1830 (r.: Augustyn i Wiktoria Czerepińska) × Konstancja Karolina Emilia Korwin-Kochanowska z Kochanowa h. Ślepowron (Korwin)
  55. Jan Leon Nosarzewski h. Dołęga (ID: 6.232.189), sędzia ziemski [maz] Ciechanów 1743–1830 (r.: Antoni i Anna Zielińska) × Zofia Glinka z Glinek h. Trzaska
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Andrzej Łukasz Bogusławski h. Ślepowron (ID: le.224.1.2), bohater PSB ~1770–1833 (r.: Józef i Marianna Dłużewska) × Franciszka Smoleńska
    → PSB: BOGUSŁAWSKI Łukasz (1760?-1833) prawnik
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Joanna Józefa Barbara Wągrodzka z Wągrodna h. Rogala (ID: sw.196179), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1784–1835 (r.: Franciszek i Justyna Popławska) × Józef Solecki
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Jan Norwid h. Topór (ID: le.2529.1.2), bohater PSB 1784–1835 (r.: Szymon i Brygida Świeżyńska) × N. Węcławowicz, Julia Kamieńska, Ludwika Zdzieborska, Ludwika Maria Rembielińska h. Lubicz
    → PSB: NORWID Jan (1784-1835) sędzia, urzędnik
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Agnieszka hr. Dąmbska z Dąbia h. Godziemba (ID: 4.285.263), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1770–1837 (r.: Stanisław i Józefa Wessel) × Eugeniusz Skarbek h. Awdaniec
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Rajmund Szczawiński ze Szczawina Małego h. Prawdzic (ID: le.3641.1.20), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1807–1838 (r.: Mikołaj i Eleonora Umińska)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. Józef Feliks Kalasanty Prażmowski h. Belina (ID: le.2910.2.3), urzędnik Królestwa Polskiego ~1780–1839 (r.: Franciszek i Anna Boska) × Józefa Słąnka, Teresa Gaszyńska z Gaszyna h. Jastrzębiec
  80. Franciszka Hołyńska z Hołyna h. Klamry (ID: 7.796.340), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1750–1840 (r.: Kazimierz i Krystyna Chodźkiewicz) × Piotr z Alkantary Alkantary Sumiński h. Leszczyc
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  84. Eufrozyna Maleszewska h. Godziemba (ID: le.2180.1.3), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1820–1842 (r.: Feliks i Tekla Zielińska)
  85. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  86. Wojciech Sommer (ID: psb.31064.1), bohater PSB ~1780–1842 (r.: Maciej i Anna Rajnik) × Franciszka Seidlitz, Julia Anna Zuzanna Geschke
    → PSB: SOMMER Wojciech (ok. 1780-1842) kupiec, założyciel Resursy Kupieckiej oraz prezes Izby Handlowej i Rękodzielniczej w Warszawie
  87. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  88. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  89. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  90. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  91. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  92. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  93. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  94. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  95. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  96. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  97. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  98. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  99. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  100. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  101. Teresa Szlubowska h. Ślepowron (ID: 8.529.136), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1849 (r.: Józef i Joanna Piegłowska) × Feliks Jasieński h. Dołęga
  102. Aleksander Antoni Jan Rożniecki h. Rola (ID: lu.4818), bohater PSB 1772–1849 (r.: Aleksander i Ludwika d'Aloy) × Marianna Colonna-Walewska z Walewic h. Pierzchała (Kolumna), Ludwika Boyer
    → PSB: ROŻNIECKI Aleksander (1771/74-1849) generał jazdy, szef tajnej policji i żandarmerii, prezes dyrekcji teatrów warszawskich
  103. Jan Ostaszewski h. Ostoja (ID: sw.66218), oficer Powstania Listopadowego 1792–1849 (r.: Jan i Józefa Okęcka)
  104. Konstancja Ścibor-Marchocka z Marchocic h. Ostoja (ID: le.3375.1.10), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1790–1850 (r.: Antoni i Helena Grabińska) × Kazimierz Warpechowski
  105. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  106. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  107. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  108. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  109. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  110. Konstancja Eleonora Faustyna Rutkowska h. Pobóg (ID: lu.28500), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1772–1850 (r.: Józef i Faustyna Zielińska) × Wojciech Strasz z Ojrzanowa h. Odrowąż
  111. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  112. Józefa Magdalena Karniewska z Karniewa Kościelnego h. Dąbrowa (ID: 5.736.16), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1790–1851 (r.: Adam i Anastazja Dembowska) × Jakub Pisarzowski h. Starykoń, Józef Benedykt Węgierski h. Wieniawa, Karol Jan Leonard Fiszer h. Tarczała
  113. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  114. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  115. Franciszek Mikołaj Danielski h. Daniel (ID: le.610.1.1), urzędnik Królestwa Polskiego ~1780–1851 (r.: Walenty i Franciszka Getlich) × Aniela Tauber
  116. Lucjan Fryderyk Chmielewski h. Wieniawa (ID: 3.7.28), ~1820–1852 (r.: Jan i Franciszka Wołłowicz)
  117. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  118. Joachim Ambroży Młocki h. Prawdzic (ID: le.2352.2.2), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1852 (r.: Franciszek i Teresa Szymanowska)
  119. Kalikst Pac-Pomarnacki h. Gozdawa (ID: sw.46151), podporucznik armia Królestwa Polskiego 1798–1852 (r.: Ludwik i Antonina Mirska) × Michalina Łącka z Łąki h. Jelita, Justyna Cochet
  120. Karolina Słubicka (ID: le.2297.2.4), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1852 × Józef Mierzyński h. Jastrzębiec
  121. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  122. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  123. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  124. Kazimierz Aleksander Tański h. Nałęcz (ID: 11.402.170), bohater PSB 1774–1853 (r.: Andrzej i Konstancja Komecka) × Justyna Franciszka Kosińska z Kosin h. Rogala
    → PSB: TAŃSKI Kazimierz (1774-1853), oficer Legionów Polskich, generał brygady WP
  125. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  126. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  127. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  128. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  129. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  130. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  131. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  132. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  133. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  134. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  135. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  136. Eugeniusz Breza z Goraja h. wł. (ID: 2.291.43), bohater PSB 1802–1856 (r.: Stanisław i Antonina Radolińska) × Matylda Maybaum
    → PSB: BREZA Eugeniusz (ur. 1802) literat
  137. Dioniza Julianna Pląskowska h. Oksza (ID: sw.166987), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1780–1856 (r.: Wojciech i Teofila Czapska) × Marceli Morzycki h. Mora
  138. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  139. Franciszek Chomętowski h. Lis (ID: 3.132.110), członek Sejmu 1830-31 ~1790–1856 (r.: Józefat i Anna Krąkowska) × Apolonia Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, Konstancja Orłowska
  140. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  141. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  142. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  143. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  144. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  145. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  146. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  147. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  148. Honorata Marianna Anna Turowska h. Roch v. Kolumna (ID: le.3887.1.3), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1793–1858 (r.: Stanisław i Matylda Karniewska) × Franciszek Chmielewski
  149. Michał Jan Zbigniew Nosarzewski z Chotumia h. Dołęga (ID: le.2530.3.3), oficer Powstania Listopadowego 1800–1858 (r.: Jan i Feliksa Radzicka)
  150. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  151. Ambroży Olszewski (ID: le.2593.2.10), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1838–1859 (r.: Ambroży i Anna Psarska)
  152. Konstancja Błędowska z Błędowa h. Półkozic (ID: le.2965.4.4), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1791–1859 (r.: Kazimierz i Marianna Dekert) × Michał Przyłuski h. Lubicz
  153. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  154. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  155. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  156. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  157. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  158. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  159. Maria Noskowska (ID: sw.44710), ma nekrolog w Kur. Warsz. ~1800–1859 × Stanisław Daszewski
  160. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  161. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  162. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  163. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  164. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  165. Maurycy Wolff h. Postęp (ID: 6.599.463), student Uniwersytetu Warszawskiego 1798–1861 (r.: August i Beata Michler) × Antonina Nowakowska, Julia Górska h. Bożawola, Wiktoria Borzęcka
  166. Seweryn Roman Bertholdi (ID: sw.276402), urzędnik Królestwa Polskiego 1817–1861 (r.: Karol i Antonina Rogalska) × Józefa Izabella Ścibor-Marchocka z Marchocic h. Ostoja
  167. Aniela Tauber (ID: le.333.1.20), ma nekrolog w Kur. Warsz. 1789–1861 (r.: Jan i Teresa Minkiewicz) × Jan Gotfryd Gottfryd Schröder, Franciszek Mikołaj Danielski h. Daniel
  168. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  169. Józef Solecki (ID: 13.553.35), urzędnik Królestwa Polskiego 1788–1863 (r.: Piotr i Elżbieta Dębowska) × Joanna Józefa Barbara Wągrodzka z Wągrodna h. Rogala, Aniela Konstancja Marianna Kwiatkowska z Kwiatkowa h. Jastrzębiec
  170. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  171. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  172. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  173. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  174. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  175. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  176. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  177. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  178. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  179. Stefan Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: le.3126.1.3), bohater PSB 1784–1866 (r.: Andrzej i Józefa Komorowska) × Aniela Rostworowska h. Nałęcz (II)
    → PSB: ROSTWOROWSKI Stefan (1784-1866) major WP, ziemianin, marszałek szlachty
  180. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  181. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  182. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  183. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  184. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  185. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  186. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  187. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  188. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  189. Julia Pancer h. wł. (ID: 1.943.280), 1830–1867 (r.: Feliks i Julia Waligórska) × Adam Michał Biernacki h. Poraj
  190. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  191. Weronika Morzycka h. Mora (ID: 9.508.296), ~1810–1867 (r.: Marceli i Dioniza Pląskowska) × Hiacynt Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
  192. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  193. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  194. Justyna Kazimiera Kurdwanowska z Kurdwanowa h. Półkozic (ID: 13.399.336), kanoniczka [maz] Warszawa 1804–1867 (r.: Józef i Kazimiera Lemnicka)
  195. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  196. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  197. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  198. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  199. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  200. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  201. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  202. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  203. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  204. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  205. Matylda Günther von Hildesheim (ID: 7.372.3), bohater PSB 1811–1867 (r.: Adam i Aleksandra Tyzenhauz) × Maurycy Buczyński h. Strzemię
    → PSB: BUCZYŃSKA Matylda (1811-1867) filantropka
  206. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  207. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  208. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  209. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  210. Fryderyk Krzysztof Brzeziński (ID: sw.175918), ~1800–1867 (r.: Michał i Anna Jasińska) × Magdalena Jasińska
  211. Adelajda Jadwiga Dunin h. Łabędź (ID: cz.I056682), bohater PSB 1789–1867 (r.: Tymoteusz i Anna Niemcewicz)
    → PSB: DUNIN Adelaida (1789-1867) kanoniczka
  212. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  213. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  214. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  215. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  216. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  217. Maksymilian Skotnicki h. Bogoria (ID: 8.529.149), 1800–1867 (r.: Jan i Salomea N.) × Maria Jasieńska h. Dołęga
  218. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  219. Karolina Nakwaska z Nakwasina h. Prus (II) (ID: psb.19525.7), 1827–1867 (r.: Henryk i Karolina Potocka) × Cyprian Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna)
  220. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  221. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  222. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  223. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  224. Marianna Lenartowicz h. Pobóg (ID: psb.14993.8), ~1820–1868 (r.: Karol i ... ...) × Teodor Szwejczewski
  225. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  226. Marianna Morzkowska (ID: sw.10574), 1795–1868 (r.: Franciszek i Małgorzata Rakowiecka) × Stefan Mączyński h. Świnka
  227. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  228. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  229. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  230. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  231. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  232. Ignacy Załuska h. Lubicz (ID: le.4308.1.1), ~1810–1868 (r.: Joachim i Nepomucena Trzebuchowska) × Antonina Pinińska, Matylda Barbara Wincentyna Czechowska
  233. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  234. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  235. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  236. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  237. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  238. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  239. Włodzimierz ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.464), 1829–1868 (r.: Konstanty i Karolina Czetwertyńska)
  240. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  241. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  242. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  243. Kamila Kłodnicka z Kłodna h. Łada (ID: le.1554.3.10), 1835–1868 (r.: Jan i Kamila Kozłowska) × Józef Benedykt Kacper Celiński z Celin h. Zaremba
  244. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  245. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  246. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  247. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  248. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  249. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  250. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  251. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  252. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  253. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  254. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  255. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  256. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  257. Izabella Ordyniec (ID: sw.159667), 1848–1869 (r.: Paweł i Maria Bertholdi) × Władysław Wodziński h. Jastrzębiec
  258. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  259. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  260. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  261. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  262. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  263. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  264. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  265. Władysław Ignacy Błażej Małachowski h. Nałęcz (ID: le.2196.2.13), okręg rawski Tow. Rolniczego 1800–1870 (r.: Jan i Rozalia Świdzińska) × Hortensja Małachowska h. Nałęcz
  266. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  267. Sabina Gostkowska z Gostkowa h. Gozdawa (ID: 6.716.84), bohater PSB 1808–1872 (r.: Michał i Teofila Wielogłowska) × Aleksander Grzegorzewski h. Lis
    → PSB: GRZEGORZEWSKA Sabina (1808-1872) pamiętnikarka
  268. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  269. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  270. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  271. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  272. Jan Władysław Remigiusz Skarzyński h. Bończa (ID: sw.14412), 1858–1874 (r.: Eugeniusz i Jadwiga Koczorowska)
  273. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  274. Władysław Benedykt Gruszecki z Gruszki h. Lubicz (ID: 7.258.207), bohater PSB 1812–1876 (r.: Kasper i Franciszka Chociszewska) × Ludwika Marianna Lewicka, Aleksandra Weronika Justyna Pruszak z Żalna h. Leliwa
    → PSB: GRUSZECKI Władysław (1812-1876) prawnik, ekonomista
  275. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  276. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  277. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  278. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  279. Aleksander Mikołaj Jan Ćwierczakiewicz (ID: le.601.1.12), urzędnik Królestwa Polskiego 1828–1878 (r.: Maksymilian i Henrieta Stryjeńska) × Wiktoria Trojańska
  280. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  281. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  282. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  283. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  284. Eleonora ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: 4.1.679), ~1810–1882 (r.: Dymitr i Zofia Slizień) × Wincenty hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa
  285. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  286. Władysław Jan Emanuel ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna (ID: 15.105.555), bohater PSB 1824–1882 (r.: Eugeniusz i Maria Czacka)
    → PSB: LUBOMIRSKI Władysław Emanuel (1824-1882) przyrodnik, działacz filantropijny
  287. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  288. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  289. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  290. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  291. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  292. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  293. Stanisław Szafarkiewicz h. Prus (II) (ID: 13.415.230), bohater PSB 1853–1885 (r.: Brunon i Emilia Malinowska) × Maria Kurnatowska z Kurnatowic h. Łodzia
    → PSB: SZAFARKIEWICZ Stanisław (1853-1885) inżynier, wydawca, działacz gospodarczy
  294. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  295. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  296. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  297. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  298. Ida Günther von Hildesheim (ID: 7.372.5), ~1810–1888 (r.: Adam i Aleksandra Tyzenhauz) × Edward Antenogen Józef hr. Mostowski h. Dołęga
  299. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  300. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  301. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  302. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  303. Hortensja Małachowska h. Nałęcz (ID: sw.73118), 1810–1889 (r.: Ludwik i Ludwika Komar) × Władysław Ignacy Błażej Małachowski h. Nałęcz
  304. Oktawiusz Józef Nakielski (ID: le.2464.1.7), okręg błoński Tow. Rolniczego 1831–1889 (r.: Bartłomiej i Kordula Koszkowska) × Julia Kazimiera Siekierska
  305. Michalina Zaleska h. Lubicz (ID: 11.434.177), 1855–1890 (r.: Zenon i Kamila Dombrowicz) × Stanisław Kazimierz Aleksander hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron
  306. Michalina Gołąbek-Leśniowska z Leśniowic h. Gryf (ID: 14.174.151), 1806–1890 (r.: Józef i Konstancja Parczewska) × Józef Antoni Seweryn Kawiecki h. Wyssogota
  307. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  308. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  309. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  310. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  311. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  312. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  313. Wincenty Prokopowicz (ID: psb.24297.1), bohater PSB 1825–1894 (r.: Bartłomiej i Justyna Michalska) × Natalia Anna Klimkiewicz h. Przyjaciel
    → PSB: PROKOPOWICZ Wincenty (1825-1894) prawnik, członek Senatu, redaktor
  314. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  315. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  316. Wincenty hr. Colonna-Walewski z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: 2.973.36), okręg radomskowski Tow. Rolniczego 1841–1896 (r.: Mikołaj i Tekla Masłowska) × Maria hr. Przeździecka h. Pierzchała (Roch III)
  317. Jan Jakub Alojzy Świeszewski h. Grabie (ID: le.3761.2.9), bohater PSB 1806–1897 (r.: Bonifacy i Józefa Wegier) × Apolonia Prożyńska
    → PSB: ŚWIESZEWSKI Jan (1806-1897) porucznik WP, powstaniec listopadowy
  318. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  319. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  320. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  321. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  322. Stanisław Michał Kondratowicz h. Syrokomla (ID: psb.12387.1), bohater PSB 1850–1898 (r.: Franciszek i Maria Gajewska) × Michalina Bieniewska
    → PSB: KONDRATOWICZ Stanisław (1850-1898) lekarz, ginekolog, położnik
  323. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  324. Wacław hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia (ID: 1.1122.157), 1842–1898 (r.: Aleksander i Paulina Mlicka)
  325. Gustaw Potworowski z Sienna h. Dębno (ID: cz.I047603), 1861–1898 (r.: Adam i Helena Bronikowska) × Józefa Apolonia Palicka
  326. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  327. Jan Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: cz.I046849), bohater PSB 1838–1898 (r.: Julian i Izabella Orsetti) × Rozalia Waliszewska h. Leszczyc
    → PSB: ROSTWOROWSKI Jan Nepomucen (1838-1898) powstaniec 1863, pisarz ekonomiczno-rolniczy
  328. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  329. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  330. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  331. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  332. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  333. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  334. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  335. Aniela Franciszka Danielska h. Daniel (ID: 3.266.155), 1824–1900 (r.: Franciszek i Aniela Tauber) × Feliks Piotr Bernard Chudzyński z Chudzyna h. Cholewa
  336. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  337. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  338. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  339. Ludwik Hipolit Kurella (ID: le.1902.1.10), bohater PSB 1834–1902 (r.: Ludwik i Wiktoria Sumińska)
    → PSB: KURELLA Ludwik (1834-1902) malarz
  340. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  341. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  342. Jakub Gay (ID: sw.100178), 1843–1903 (r.: Jakub i Anna Heurich) × Urszula Czarnota-Bojarska z Bojar h. Sas
  343. Aleksander Józef Kłobukowski z Siemichowic h. Oksza (ID: 10.363.144), bohater PSB 1820–1903 (r.: Józef i Anna Kwilecka) × Stanisława Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa
    → PSB: KŁOBUKOWSKI Aleksander (1820-19Q3) ziemianin, agent dyplomatyczny
  344. Hipolit Duszyński (ID: sw.114242), ~1840–1904 × Teofila Marianna Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz
  345. Józefa Wodzińska z Wodzina h. Jastrzębiec (ID: 11.362.122), 1824–1905 (r.: Wincenty i Teresa Wodzińska) × August Kościelski z Kościelca h. Ogończyk
  346. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  347. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  348. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  349. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  350. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  351. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  352. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  353. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  354. Jan Józef Alfons Janiszewski (ID: sw.226914), 1849–1911 (r.: N. i Salomea Janiszewska) × Wieńczysława Sokolnicka h. Nowina
  355. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  356. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  357. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  358. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  359. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  360. Stanisław Leppert (ID: psb.15048.1), bohater PSB 1858–1912 (r.: Szymon i Antonina Chamska)
    → PSB: LEPPERT Stanisław (1858-1912) przemysłowiec, działacz sportowy
  361. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  362. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  363. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  364. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  365. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  366. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  367. Julian Kosiński (ID: 11.404.65), bohater PSB 1833–1914 (r.: Franciszek i Barbara Nożalska) × Maria Salomea Aleksandra Hauke h. Bosak
    → PSB: KOSIŃSKI Julian (1833-1914) profesor chirurgii
  368. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  369. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  370. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  371. Zygmunt Józef Leopold Skarzyński h. Bończa (ID: psb.30036.1), bohater PSB 1865–1915 (r.: Aleksy i Laura Byszewska)
    → PSB: SKARZYŃSKI Zygmunt Józef Leopold (1865-1915) ksiądz, pisarz religijny
  372. Alfred Jan Maksymilian Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa (ID: 12.52.295), bohater PSB 1849–1915 (r.: Teofil i Teofila Siewierska) × Jadwiga Szymanowska
    → PSB: KOWALSKI Alfred Jan (1849-1915) malarz
  373. Władysław Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: 10.160.528), 1851–1915 (r.: Ludwik i Wiktoria Narbutt) × Anna Rzętkowska
  374. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  375. Władysław Seweryn Żukowski (ID: psb.31094.7), bohater Wiki 1868–1916 (r.: Władysław i Olimpia Sonsajło) × Jadwiga Aniela Tekla Jałowiecka
  376. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  377. Maria Franciszka hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: sw.70239), ~1860–1916 (r.: Antoni i Katarzyna Popławska) × Remigiusz Stanisław Kurdwanowski z Kurdwanowa h. Półkozic
  378. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  379. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  380. Antonina Hoppen (ID: sw.211526), ~1850–1917 × Bronisław Okęcki z Krobowa h. Radwan
  381. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  382. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  383. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  384. Izabela Trębicka h. Ślepowron (ID: sw.18187), ~1850–1918 (r.: Adolf i Karolina Suzin) × Seweryn Dziekoński h. Korab
  385. Jan August Kisielewski (ID: 13.62.95), bohater PSB 1876–1918 (r.: August i Józefa Szałajek) × Julia Krzymuska h. Radwan (odm.)
    → PSB: KISIELEWSKI Jan August (1876-1918) dramatopisarz
  386. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  387. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  388. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  389. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  390. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  391. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  392. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  393. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  394. Władysław Jarochowski z Jaroch h. Przerowa (ID: sw.47235), 1889–1920 (r.: Cyprian i Józefa Orłowska) × Jadwiga Mierzyńska h. Jastrzębiec
  395. Zygmunt Wilkoński h. Odrowąż (ID: 2.190.427), 1862–1920 (r.: Bolesław i Zofia Więckowska) × Józefa Boska z Bożego i Woli Boskiej h. Jasieńczyk
  396. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  397. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  398. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  399. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  400. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  401. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  402. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  403. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  404. Zygmunt Radwan h. wł. (ID: sw.83361), ~1870–1922 (r.: Władysław i Zofia Sobieska) × Paulina Joanna Wertheim
  405. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  406. Bolesław Chmielewski h. Wieniawa (ID: sw.127074), ~1860–1923 (r.: Aleksander i Eugenia Milde) × Emilia Roman
  407. Stanisław Henryk Pytliński (ID: psb.24985.1), bohater PSB 1865–1923 (r.: Edward i Marianna Baranowska) × Laura Konopnicka z Konopnicy h. Jastrzębiec
    → PSB: PYTLIŃSKI Stanisław Henryk (1865-1923) literat, prawnik
  408. Stefan Julian Garczyński h. wł. (ID: psb.6173.1), bohater PSB 1883–1923 (r.: Włodzimierz i Zofia Matłaszyńska) × Zofia Stępkowska h. Suchekomnaty
    → PSB: GARCZYŃSKI Stefan (1883-1923) lekarz
  409. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  410. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  411. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  412. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  413. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  414. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  415. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  416. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  417. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  418. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  419. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  420. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  421. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  422. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  423. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  424. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  425. Henryk Kiedrzyński z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: 10.29.36), ~1880–1927 (r.: Władysław i Aniela Lipska) × Lucyna Daszewska z Pniew h. Mścigniew
  426. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  427. Zygmunt Świętopełk-Słupski (ID: psb.30510.1), bohater PSB 1851–1928 (r.: Franciszek i Anna Biesiekierska)
    → PSB: SŁUPSKI Zygmunt (1851-1928) literat, dziennikarz, krajoznawca
  428. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  429. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  430. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  431. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  432. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  433. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  434. Mieczysław Władysław Radwan h. wł. (ID: psb.25201.5), 1872–1931 (r.: Władysław i Zofia Sobieska) × Wanda Katarzyna Szwede
  435. Józef Alojzy Beck (ID: psb.960.1), bohater PSB 1867–1931 (r.: Józef i Anna Kuczyńska) × Bronisława Filipina Łuczkowska
    → PSB: BECK Józef (1867-1931) działacz społeczny
  436. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  437. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  438. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  439. Zofia Elżbieta Miszewska h. Lubicz (ID: sw.186540), ~1860–1931 (r.: Tymoteusz i Leokadia Springer) × Adam Sztukowski
  440. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  441. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  442. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  443. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  444. Tadeusz Waryński (ID: sw.63395), poseł na Sejm II RP 1881–1932 (r.: Ludwik i Anna Sieroszewska)
  445. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  446. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  447. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  448. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  449. Feliks Marian Korwin-Szymanowski h. Jezierza (ID: psb.34215.1), bohater PSB 1880–1934 (r.: Stanisław i Anna Taube)
    → PSB: SZYMANOWSKI Feliks Marian (1880-1934), pianista, kompozytor
  450. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  451. Kazimiera Drzewiecka (ID: psb.24131.3), 1857–1934 (r.: Wilhelm i Balbina Wessel) × Antoni Saturnin Andrzej Półtawski
  452. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  453. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  454. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  455. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  456. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  457. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  458. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  459. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  460. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  461. Teofila Marianna Prandota-Trzcińska na Trzcinnie h. Rawicz (ID: sw.114241), 1843–1935 (r.: Edward i Eleonora Kołakowska) × Hipolit Duszyński
  462. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  463. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  464. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  465. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  466. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  467. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  468. Wacław Walewski z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.3085), 1865–1936 (r.: Julian i Franciszka Witowska) × Janina Aniela Miklaszewska h. Ślepowron
  469. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  470. Kazimierz Kaczanowski (ID: psb.10520.1), bohater PSB 1875–1937 (r.: Feliks i Joanna Keller) × Anna Kossowska
    → PSB: KACZANOWSKI Kazimierz (1875-1937) dziennikarz, działacz socjalistyczny
  471. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  472. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  473. Marianna Magdalena Okryńska (ID: sw.185163), 1850–1937 (r.: Antoni i Emilia Słomińska) × Jan Kowalski
  474. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  475. Jan Tomczak (ID: sw.117709), ~1890–1937 × Maria Weronika Rudnicka h. Jastrzębiec
  476. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  477. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  478. Kazimierz Dominik Wóycicki h. Rawicz (ID: psb.26241.7), znani uczeni nauk społecznych 1876–1938 (r.: Tadeusz i Jadwiga Zakrzewska) × Helena Maria Rogosz h. Ostoja
  479. Zdzisław Czesław Janiszewski (ID: sw.226915), 1881–1938 (r.: Jan i Wieńczysława Sokolnicka) × Józefa Ewa Pomorska
  480. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  481. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  482. Jadwiga Malinowska (ID: mi.279), 1860–1939 (r.: Józef i Maria Chamska) × Stefan Radzicki-Róg z Radzicza h. Nałęcz
  483. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  484. Konrad Waxman (ID: sw.351623), 1874–1939 × Zofia Irena Rudzińska
  485. Aniela Rozalia Jabłkowska z Jabłkowa h. Wczele (ID: psb.9277.7), bohater PSB 1867–1939 (r.: Józef i Joanna Garczyńska)
    → PSB: JABŁKOWSKA Aniela Rozalia (1867-1939) założycielka firmy Bracia Jabłkowscy
  486. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  487. Jerzy Skarżyński h. Bończa (ID: sw.114964), 1893–1940 (r.: Stanisław i Maria Kinnel) × Wanda Radwan
  488. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  489. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  490. Józefa Orłowska h. Lubicz (ID: 8.469.164), ~1860–1941 (r.: Michał i Ludwika Malewska) × Cyprian Jarochowski z Jaroch h. Przerowa
  491. Cyprian Jarochowski z Jaroch h. Przerowa (ID: 8.469.163), 1880–1941 (r.: Władysław i Maria Mroczkowska) × Józefa Orłowska h. Lubicz
  492. Adam Strawiński h. Sulima (ID: psb.16097.5), 1878–1942 (r.: Stanisław i Franciszka Jodko) × Maria Górska h. Ślepowron
  493. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  494. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  495. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  496. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  497. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  498. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  499. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  500. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  501. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  502. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  503. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  504. Wanda Dzianott de Castellati h. wł. (ID: sw.117289), 1908–1944 (r.: Michał i Maria Rykaczewska) × Mikołaj Kazimierz Więckowski h. Prus (I)
  505. Stanisław Filip Rusiecki h. Rawicz (ID: lu.45060), bohater PSB 1862–1944 (r.: Józef i Maria Józefowicz) × Ewa Maria Jóźwik
    → PSB: RUSIECKI Stanisław Filip (1862-1944) kolekcjoner
  506. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  507. Eleonora Szulc (ID: sw.73194), ~1860–1944 (r.: August i Emilia Hildebrand) × Leon Szymański
  508. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  509. Władysław Sylwester Zieliński z Zielonej h. Świnka (ID: sw.13801), 1872–1944 (r.: Jan i Michalina Karra) × Anna Orlańska
  510. Janusz Więckowski h. Prus (I) (ID: sw.190639), 1931–1944 (r.: Mikołaj i Wanda Dzianott)
  511. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  512. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  513. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  514. Leon Szymański (ID: sw.73193), ~1850–1944 × Eleonora Szulc
  515. Jadwiga Radońska h. Jasieńczyk (ID: sw.18304), 1900–1944 (r.: Stanisław i Jadwiga Łubieńska) × Feliks Fundament-Karśnicki z Wielkich i Małych Karsznic h. Jastrzębiec
  516. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  517. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  518. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  519. Leon Dominik Apolinary Wańkowicz h. Lis (odm.) (ID: cz.I023443), 1872–1948 (r.: Leon i Paulina Moniuszko) × Stefania hr. Broel-Plater z Broelu h. wł.
  520. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  521. Józef Jabłkowski z Jabłkowa h. Wczele (ID: psb.9277.5), bohater PSB 1862–1951 (r.: Józef i Joanna Garczyńska) × Maria Adau
    → PSB: JABŁKOWSKI Józef (1862-1951) kupiec
  522. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  523. Józef Rosenzweig (ID: psb.26554.1), bohater PSB 1865–1951 (r.: Michał i Teresa Cielecka)
    → PSB: ROSENZWEIG Józef (1865-1951) muzykolog, literat, prawnik
  524. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  525. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  526. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  527. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  528. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  529. Stefania hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I023442), 1873–1956 (r.: Gustaw i Anatolia Hartingh) × Leon Dominik Apolinary Wańkowicz h. Lis (odm.)
  530. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  531. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  532. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  533. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  534. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  535. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  536. Józefa Ewa Pomorska (ID: sw.226916), 1883–1959 (r.: Teofil i Marianna Wasilewska) × Zdzisław Czesław Janiszewski
  537. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  538. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  539. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  540. Janina Aniela Miklaszewska h. Ślepowron (ID: sw.52115), 1876–1960 (r.: Walenty i Agnieszka N.) × Wacław Walewski z Walów h. Pierzchała (Kolumna)
  541. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  542. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  543. Wanda Jadwiga Stokowska z Remiszewic h. Jelita (ID: sw.114663), 1898–1961 (r.: Jan i Julianna Byszewska) × Stanisław Iwiński
  544. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  545. Tadeusz Piotr Potworowski z Sienna h. Dębno (ID: dw.51268), bohater PSB 1898–1962 (r.: Gustaw i Jadwiga Wyganowska) × Magdalena Mańkowska h. Zaremba, Doreen Heaton
    → PSB: POTWOROWSKI Tadeusz Piotr (1898-1962) malarz, pedagog, scenograf
  546. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  547. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  548. Czesław Marian Karwowski (ID: psb.11087.1), bohater PSB 1887–1963 (r.: Andrzej i Marcella Czajkowska) × Janina Michałowska h. Trzaska
    → PSB: KARWOWSKI Czesław Marian (1887-1963) lekarz-analityk
  549. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  550. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  551. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  552. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  553. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  554. Jan Antoni Borewicz h. wł. (Prus odm.) (ID: sw.74687), 1906–1965 (r.: Stefan i Maria Grabczyńska) × Aldona Świątecka, Zofia Chaberska
  555. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  556. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  557. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  558. Kazimierz Kalinowski (ID: sw.400741), 1897–1966 (r.: Michał i Maria N.) × Zofia Maria Czajkowska h. Dębno
  559. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  560. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  561. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  562. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  563. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  564. Maria Kiedrzyńska z Kiedrzyna h. Ostoja (ID: sw.95190), 1910–1968 (r.: Henryk i Lucyna Daszewska) × Lucjan Michalczyk
  565. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  566. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  567. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  568. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  569. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  570. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  571. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  572. Zofia Grotowska z Grotowic h. Rawicz (ID: 7.223.186), ~1900–1971 (r.: Zdzisław i Michalina Bogusławska) × Paweł Boxa-Radoszewski h. Oksza
  573. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  574. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  575. Ludwika «Lili» Ropp (ID: sw.404058), 1883–1971 (r.: Juliusz i Bogumiła Ledóchowska)
  576. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  577. Wanda Zofia Melcer (ID: psb.33891.1), bohater PSB 1897–1972 (r.: Henryk i Helena Szczawińska) × Szczęsny Rutkowski h. Pobóg, Teodor Sztekker
    → PSB: SZTEKKEROWA Zofia Wanda (Melcer Wanda, 1896-1972), poetka, powieściopisarka
  578. Stanisław Wojciech Szczepański h. Dołęga (ID: psb.33347.1), bohater PSB 1895–1973 (r.: Włodzimierz i Jadwiga Stanko) × Anna Danuta Czerwińska
    → PSB: SZCZEPAŃSKI Stanisław (1895-1973) malarz, działacz amatorskiego ruchu teatralnego
  579. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  580. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  581. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  582. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  583. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  584. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  585. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  586. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  587. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  588. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  589. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  590. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  591. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  592. Stanisława Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów (ID: psb.33602.5), 1899–1977 (r.: Jan i Ada Berezowska) × Artur Dobiecki h. Grzymała, Stanisław Maria Jan hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł.
  593. Antoni Wojciech Piotr hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I005814), bohater PSB 1901–1977 (r.: Ludwik i Teresa Zamoyska) × Maria Helena Wichlińska h. Zabawa
    → PSB: PLATER-ZYBERK Antoni (1901-1977) ekonomista, działacz społeczny
  594. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  595. Aleksander Aleksandr Rakk (ID: psb.25490.1), bohater PSB 1899–1978 (r.: Aleksander i Marta Koktowicz) × Janina Knothe
    → PSB: RAK Aleksander (1899-1978) grafik, malarz, profesor
  596. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  597. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  598. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  599. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  600. Jan Ostaszewski h. Ostoja (ID: sw.465299), 1915–1980 (r.: Władysław i Jadwiga Trzcińska) × Krystyna Ranwid
  601. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  602. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  603. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  604. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  605. Aleksander Demidecki-Demidowicz (ID: sw.125002), bohater Wiki 1900–1981 (r.: Konstanty i Bronisława Radłowska) × Anna Niewiadomska z Niewiadomej h. Prus I (odm.), Gabriele N.
  606. Ryszard Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię (ID: sw.114828), bohater Wiki 1902–1983 (r.: Jan i Irena Wierzbicka) × Maria Biesiekierska z Biesiekierza h. Pomian
  607. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  608. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  609. Roman Stanisław Szymborski (ID: psb.34291.1), bohater PSB 1906–1983 (r.: Leon i Halina Karłowska) × Hanna Rembertowicz
    → PSB: SZYMBORSKI Roman (1906-1983), architekt
  610. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  611. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  612. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  613. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  614. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  615. Jerzy Józef Chołodziński (ID: sw.117699), 1905–1986 (r.: Aleksander i Zofia Bujalska) × Agnieszka Iwona Rudnicka h. Jastrzębiec, Irena Jastrzębska
  616. Stefania Potocka (ID: sw.348978), 1896–1987 (r.: Julian i Maria Zembowska) × Marian Ziembiński
  617. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  618. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  619. Irena Korwin-Petrozolin h. Ślepowron (ID: zi.1.154.a2), 1909–1988 (r.: Jan i Walentyna Kowalewska) × Marian Wiśniewski
  620. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  621. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  622. Maria Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.52117), 1907–1989 (r.: Wacław i Janina Miklaszewska)
  623. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  624. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  625. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  626. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  627. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  628. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  629. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  630. Izabella Orda h. wł. (Ostoja odm.) (ID: cz.I004381), 1912–1996 (r.: Stanisław i Katarzyna de Stahel) × Kazimierz hr. Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna
  631. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  632. Małgorzata Waszczuk (ID: sw.14639), 1950–1998 (r.: Czesław i Helena Kuliszewska) × Jan Niemirowicz-Szczytt h. Jastrzębiec
  633. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  634. Maria Sylwestra Wilkońska h. Odrowąż (ID: sw.30226), 1907–1999 (r.: Józef i Jadwiga Leźnicka) × Stanisław Kazimierz Stachowicz, Mieczysław Zygmunt Kłodecki
  635. Helena Kuliszewska (ID: sw.94223), 1920–1999 (r.: Kazimierz i Stanisława Mikołajewska) × Czesław Waszczuk
  636. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  637. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  638. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  639. Czesław Waszczuk (ID: sw.94220), 1917–2005 (r.: Józef i Katarzyna Wiechowicz) × Helena Kuliszewska
  640. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  641. Marian Paszyński (ID: cz.I024128), 1931–2006 (r.: Stanisław i Natalia Brunner) × Alicja Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota)
  642. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  643. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  644. Maria Chmielewska (ID: sw.58946), bohater Wiki 1920–2007 × Witold Hensel
  645. N. Kokociński (ID: psb.13174.8), 1932–2007 × Krystyna Kowalczewska
  646. Witold Hensel (ID: sw.58945), poseł na Sejm PRL 1917–2008 × Maria Chmielewska
  647. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  648. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  649. Maria Joanna Szańkowska h. Krzywda (ID: parl.1900), poseł na Sejm PRL 1929–2010 (r.: Antoni i Helena Kowerska) × Jan Stolzman
  650. Elżbieta Salecka (ID: sw.8263), 1936–2010 (r.: Józef i Aleksandra Chrapowicka) × Krzysztof Chrostowski h. Ostoja
  651. Teresa Niemojewska (ID: sw.245918), 1933–2010 (r.: Tadeusz i Maria Radwan) × Jan Andrzej Nowak
  652. Witold Tomaszuk (ID: cz.I022384), 1951–2011 (r.: Bernard i Erna Czeczot) × Natalia Dembińska z Dembian h. Nieczuja
  653. Wanda Bacewicz (ID: sw.298869), bohater Wiki 1914–2011 (r.: Wincenty i Maria Modlińska)
  654. Maria Zieleniewska h. Zgraja (ID: cz.I014802), bohater Wiki 1922–2011 (r.: Karol i Józefa Skrzyńska) × Jan «Irma» Korzybski h. Awdaniec, Wacław «Tex» Ginter, Władysław Kornecki
  655. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  656. Janina Gawińska h. Rawicz (ID: zi.7.15.a3a2), 1917–2012 (r.: Stanisław i Adela Stecewicz) × Zbigniew Leskiewicz
  657. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  658. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  659. Włodzimierz «Wowo» Bielicki (ID: sw.51318), bohater Wiki 1932–2012 (r.: Stanisław i Magdalena Zaleska) × Monika Dzienisiewicz, Grażyna Hase, Joanna Łozińska, Krystyna Sokołowska
  660. Jolanta Jastrzębska (ID: sw.97109), 1941–2012 (r.: Adam i Halina Kuczborska) × Józef Stanisław Krajewski
  661. Elżbieta Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: sw.8332), 1931–2012 (r.: Zbigniew i Katarzyna Kurnatowska) × Olgierd Józef Mackiewicz h. Lubicz
  662. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  663. Jan «Jaś» de Virion h. Leliwa (ID: cz.I009019), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2013 (r.: Jerzy i Zofia Jełowicka) × Zofia Gustawa «Gozdawa» bar. Taube h. wł.
  664. Jadwiga Jasiewicz h. Rawicz (ID: sw.11842), bohater Wiki 1926–2013 (r.: Aleksander i Stefania Szydłowska) × Rajmund «Irka» Kaczyński h. Pomian
  665. Henryk Buchowski z Buchowic h. Sas (ID: sw.78640), 1923–2013 (r.: Jan i Anna Maleszewska) × Teresa Brzozowska h. Korab
  666. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  667. Teresa Bożeniec-Jełowicka h. wł. (ID: sw.48393), 1925–2013 (r.: Aleksander i Róża Mańkowska) × Roman Korolec
  668. Anna Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: zi.4.118.a3), 1945–2013 (r.: Adam i Halina Bogusławska) × Andrzej Ostromęcki h. Pomian
  669. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  670. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  671. Stanisław Grzegorz Iłowiecki z Iłowca h. Ostoja (ID: sw.70954), 1925–2013 (r.: Stanisław i Janina Terenkoczy) × Jadwiga Brymas
  672. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  673. Krystyna «Zofia» Sroczyńska h. Nowina (ID: psb.31268.6), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2014 (r.: Karol i Waleria Żeleńska) × Andrzej «Wojtek» Wyczański
  674. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  675. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  676. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  677. Maria Krystyna «Wisłoka» Karwowska (ID: psb.11087.5), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2014 (r.: Czesław i Janina Michałowska) × Henryk Aleksander Dunin-Szostakowski h. Łabędź
  678. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  679. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  680. Maria Prądzyńska h. Grzymała (ID: zi.6.85.a3), 1919–2014 (r.: Stanisław i Stanisława Grabińska) × Tomasz Szweycer h. Zadora
  681. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  682. Jolanta Lidia Iwanow (ID: sw.88289), 1941–2015 (r.: Igor i Irena Kunkel) × Andrzej Jerzy Beuth
  683. Wojciech Pacewicz (ID: cz.I001703), 1928–2015 × Jolanta Fikus
  684. Janina Jordan-Walawska h. Trąby (ID: sw.191610), 1914–2016 (r.: Kazimierz i Zofia Rucińska) × Jan Jastrzębski
  685. Piotr Marceli Adam hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk (ID: cz.I005753), 1931–2016 (r.: Marceli i Róża Turno) × Teresa Zofia Górska z Falęcina h. Bożawola, Anna Maria Bocheńska
  686. Krystyna Sabina Ornat (ID: sw.256203), ~1920–2017 × Stanisław Marchwicki h. Ostoja
  687. Andrzej Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.113.a4), 1931–2019 (r.: Jan i Jadwiga Wańkowicz) × Anna Smogulecka h. Grzymała


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 950.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 25.01.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie